Blogorama.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.


Visuomenininkas, politikas, verslininkas, partijos "Mes Lietuva" pirmininkas Antanas Kandrotas atsako į kanalo rėmėjų ir žiūrovų užduotus klausimus.


Šiandien LNK parodė siužetą apie Lietuvoje sukurta baltarusių litvinistų karinę grupuotę. Kodėl Lietuvos Registrų centras užregistravo Viešąją įmonę "Licviny", kurios emblemoje - Lietuvos herbas, man yra mįslė. Litvinistai - baltarusių neonaciai, kurie savinasi Lietuvos istoriją, Lietuvos valstybės sostinę Vilnių, mūsų tautos simbolius, lietuvius skaito atėjūnais, įžeidžiamai vadina mus - žmudzinais. Mano anksčiau skelbtų straipsnių, skirtų nacistinei litvinizmo ideologijai, sąrašas - šio straipsnio pabaigoje. LNK video siužetas: Baltarusių pratybos Lietuvoje.


Kalnų Karabacho prezidentas pasirašė dekretą dėl Kalnų Karabacho Respublikos likvidavimo nuo 2024 metų sausio 1 dienos.


Vakar vakare Laikinosios vyriausybės vardu buvo paskelbtas pareiškimas, kad rugsėjo 26–27 dienomis buvo užkirstas kelias perversmui. Karininkai ir kiti asmenys planavo destabilizuoti situaciją šalyje, turėdami „ketinimą pulti respublikos institucijas ir įstumti šalį į chaosą“, sakoma kreipimesi.Apie Švietimo ministerijos stumiamą gyvenimo įgūdžių programą šnekama daug. Ir ji gali būti visai gera. Išskyrus tai, kad dar padidės moksleivių apkrova dalykais, kurių anksčiau buvo išmokstama namuose.


Šiandien sukanka antrosios metinės nuo tos dienos, kai nuo zmagarų teroristo rankos, nutrūko Dmitrijaus Fedosiuko, turėjusio šaukinį „Nirvana“, gyvybė.


2015 m. A. Merkel pareiškė, kad sienų apsaugoti neįmanoma. Jos politika iki šiol trukdo Europos imigracijos politikai. Vis dėlto būtent Graikija rodo, kad veiksminga išorės sienų apsauga būtų įmanoma. "Negalime uždaryti sienų. Jei pastatysite tvorą, žmonės ieškos kitų kelių." Šį sakinį 2015 m. spalio 7 d. Angela Merkel ištarė laidoje "Anne Will". Rugsėjo 4 d. A. Merkel pareiškė, kad Vokietijos siena yra atvira pabėgėliams. Po savaitės, rugsėjo 11 d., federalinė policija vis dar rengėsi uždaryti sieną su Austrija.


Žurnalistė Liepa Kiauleikytė pagimdė Gabrieliaus Landzbergio vaiką.


Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda, iki šiol neatsimenantis, ar išstojo iš TSRS komunistų partijos, ar neišstojo, susitiko su į Lietuvą atvykusia Sakartvelo (buvusi Gruzija – ekspertai.eu past.) prezidente Salome Zurabišvili. Šalių vadovai aptarė Sakartvelo eurointegracijos perspektyvą, progresą vykdant reformas ir Europos Komisijos (EK) rekomendacijas, saugumo situaciją regione. Susitikime Valstybės lyderis pabrėžė, kad Lietuva išlieka nuoseklia Sakartvelo europinės integracijos rėmėja. G. Nausėda karvelietei (buvusiai gruzinei – ekspertai.eu past.Siaurėja, menksta ultra patriotų gretos. Su giliu liūdesiu tokie šviesiausi tėvynės sūnūs kaip Skirma Malinauskas ir Algelis Ramanauskas savo facebooko burbuluose dalinasi vieno liūdnai pagarsėjusio "fotografo" atsakymu į landzbergų klano paraginimą arba pagrasinimą visuotine mobilizacija Lietuvoje.


Draudimas įvažiuoti rusiškiems automobiliams tapo, galima sakyti, "paskutiniu cvieku į Suomijos grabą". Dabar pro šia aukštą suomišką tvorą nebegabenama nei rusiška mediena, nei dujos, nepatenka nei pinigai iš Rusijos turistų, nei kitokie pigus rusiški ištekliai, kurių sąskaita Suomija gyveno dešimtmečiais.


Vaidas ir Eglė apsilankė Bulgarijoje – vaizdo įrašuose žemiau pamatysite jų nuotykius šioje šalyje (visas serijas). Pirmųjų dviejų serijų neišsigąskite – Vaidas ir Eglė vaidino tipinius…


Jungtinės Tautos (JT) Lietuvai vis primena Lietuvai dėl Landsbergių bendruomenės lyderių sugalvotos ir gražiai pavadintos „migrantų apgręžimo politikos“.„Šita kritika tęsiasi nuolatos, čia nėra kažkokie nauji dalykai“, – apie dar vieną kritikos iš JT bangą teigė vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, skelbiama nepriklausomo Žmonių partijos portalo, kuris cituoja nepriklauosomo Kurlianskio žiniakslaidos tinklo televiziją LNK, publikacijoje „Lietuva purtosi nuo griežtos JT kritikos: tegul tariasi su Lukašenka“.


Švietimo ministras Gintautas Jakštas pagaliau padarė nors vieną gerą darbą. Kaip teisingai rašo Vytasuts Sinica, po ministro pasisakymo jokių klausimų dėl Gyvenimo įgūdžių ugdymo programos (GĮUP) pobūdžio ir tikslų niekam negali kilti.GĮUP yra ne kas kita, o įrankis prievarta jau nuo darželio diegti neomarksistinę genderizmo ideologiją vaikams. Ministras pranešė nežinąs, kiek esama žmonių lyčių. Todėl atsiliepimuose ir komentaruose yra rūsčiai smerkiamas už nusišnekėjimą ir net tiesiai vadinamas kvailiu. V. Sinica.Mechanizmas- Paprasčiausiame forma Molotovo kokteilis yra stiklinis butelis, kuriame yra benzininio kuro, kurio saugiklis yra kuro įsiurbimo audinys, laikomas butelio kamšteliu. Veikiant, saugiklis užsidega ir butelylis plukdo į tikslą, pvz., Priešo talpą ar fortifikaciją. Kai butelis sugedo smūgiu, dėl to susidariusi degalų lašelių ir garų debesė užsidega saugikliu, dėl ko iš karto užsidega ugnies ginklas, po kurio susiduriama su ugnimi, kai likusi degalų dalis sunaudojama


Neįmanoma iškepti kotletų sumaišius braškes, kefyrą, faršą, salotas ir riešutų sviestą. Kaip ir neįmanoma sukurti rimtos politinės jėgos iš visų aukščiau išvardintų asmenų juos sudėjus į vieną politinį darinį.


Masių sąmonės manipuliavimo pamoka, padėsianti suprasti, kaip naciams Antrojo pasaulinio karo metais pavyko pakeisti paprastų Vokietijos gyventojų nuotaikas. Labai naudingas straipsnis, padedantis norint suprasti situaciją litukrijoje ir okrainoje (ir ne tik).


Kai plokščios proto orientacijos mąstytojui užduodami klausimai, kurie pasikėsina į jo šventą tikėjimą ir netgi griauna jį, atsakymo dažniausiai arba nebūna jokio, arba jis būna keistas ir nukreipt…


Viena iš pribaltikos nezaliežnų „respublikų“, o tiksliau latviešų, gyventoja Dace Zarina, išvyko atostogauti į brangų Turkijos kurortą, tačiau pasibaisėjo didžiuliu rusų turistų skaičiumi, kuriems puikiai sekėsi.Keistai Erika Švenčionienė laikina patyčių postus ir bando komentaruose išsisukinėti, teigdama kad tai feljetonas.


Vaidas Žemaitis apie tai, kodėl mes negalim susivienyti. Kodėl vieni gali susivienyti ir veikti kaip vienas kumštis, o kiti negali? Kodėl politinės partijos ir Seimo nariai balsavimo metu būna vieningi? Pradėkime nuo to, kad vieningus politikus valdo tas pats šeimininkas…


Kanados ( britaškės kolinijos) Bendruomenių rūmų pirmininkas Anthony Rota atsistatydino kilus skandalui, susijusiu su SS „Galicia“ divizijos veterano, o iš tikro karo nusikaltėlio, Jaroslavo Hunkos kvietimu į parlamentą.


Pasisekė man. Vėl patekau į Vilnių tokį, koks jis buvo mano vaikystės laikais: gatvėse rusai, o valdžioje komunistai. Nostalgija!Dėl komunistų – viskas aišku, fizika, š. į vandens paviršių išplaukia. Kiek palaukim, paaiškėjus, kad „aukštas ir gražus“ - ne tik komunistas, bet, galimai, ir bendradarbiavo su KGB, išviešins ir tuos jo kolegas Seime, nereiks nė šimto metų laukti.


Šiomis dienomis makaronas (frankų (p)rezidentas, rotšildų ir sorošo statytinis) pripažino savo pralaimėjimą, susidūruss su naujomis, buvusių Prancūzijos kolonijų Afrikoje, vyriausybėmis ir pareiškė, kad iki metų pabaigos Prancūzijos kariuomenė paliks šalį:Rugsėjo 28 dieną prie Seimo grupelę cypaujačių deviantų nutildė Lietuvos patriotai, vedini partijos "Mes Lietuva" pirmininko – Antano Kandroto.


Mūsų valstybės valdovas Mindaugas galėjo būti ne vienintelis Lietuvoskaralius. Nors Gediminas ir Algirdas nebuvo karūnuoti, jie taip pat buvo suverenūs monarchai. Buvo superiniai užarkanintojai, o bet tačiau niekas jiem nedavė karūnos. Kokia bėda! Kaip vadinti Lietuvos valdovus - kunigaikščiais ar karaliais? Taip, ar šitaip? O kodėl jų nevadinti dar kitaip - tikraisiais vardais?


Algirdas Švanys nėra nusikaltėlio tipo žmogus ir iki šiol niekada nebuvo nei teistas, nei padaręs kokių nors nusižengimų ar pažeidimų. Priešingai – tai labai inteligentiškas ir aukštos moralė…


HOW TO HIRE A CONTRACT KILLER: We specialize in providing criminal services worldwide, our specialization is contract killings and the arms TRADE. We leave beacons about ourselves on the Internet, so that any interested person can find us from anywhere and hire a killer deep web. We perform our work worldwide in any civilized country, we act on the Territory of the any country all over the world. This is a kind of criminal tourism for us.


Участие Литвы WEFVakarų šalys Ukrainoje dislokavo ne tik specialiąsias pajėgas ir pagalbinį personalą, bet ir karius iš reguliarių dalinių, rašo MWM. Vokietija nebuvo išimtis, bet tai nedavė jokios naudos Ukrainos …


Geopolitinė padėtis„Mūsų bendra užduotis – toliau remti Ukrainą, kol ji pasieks pergalę. Kad užtikrintume ilgalaikę taiką Europoje, turime priimti Ukrainą į NATO“, – trečiadienį kalbėdama NATO būstinėje sakė naujoji Latvijos Ministrė Pirmininkė. Žinote, mes net kilstelėjome antakius. Kalba, kuri atrodė, bus eilinė biurokratinė sausų beprasmių žodžių mišrainė, pasirodė esanti labai, labai stipri. „Padėdami Ukrainai taip pat turime stiprinti savo atgrasymo ir gynybos pajėgumus, kad apsaugotume kiekvieną sąjungininkų teritorijos centimetrą“, – tęsė ji.


NATO pfizer Weapons of mass destruction and proliferation covid-19 pandemic Departmen U.S Army contracting command COVID-19 PANDEMIC Документ от НАТО по биотерроризму,pfizer biontech crime


Члены правящей политической партии консерваторов "Союз Отечества - Христианские демократы Литвы" (СО-ХДЛ) считают премьер-министра Ингриду Шимоните наилучшим кандидатом на пост президента страны на выборах в 2024 году. 70 отделений партии завершили выдвижение кандидатур на участие в выборах главы государства.


Tamsusis internetas nupirkti mirtį pas killerius seimo nariams valdininkams ir jų vaikamsLiublino trikampioskamba taipLietuvos ir Lenkijos valstybių vadovai kalbėjosi apie padėtį Ukrainoje, tolesnę pagalbą Rusijos agresiją patiriančiai kaimyninei valstybei ir Lietuvos, Lenkijos bei Ukrainos bendradarbiavimą Liublino trikampio formate, šeštadienį pranešė Prezidentūra.


Draugai, džiaugsmingai pranešu, kad interviu su Antanu Kandrotu, atsakančiu į jūsų užduotus klausimu praėjo puikiai. Teliko sumontuoti 1 val. 20 min. įrašą ir jūsų lauks labai įdomus pokalbis.


Premjerė Ingrida Šimonytė trečiadienį susitiko su Lietuvoje viešinčiu Ukrainos graikų apeigų katalikų Bažnyčios vadovu, Kijevo ir Haličo arkivyskupu Sviatoslavu Ševčuku ir Lietuvos katalikų Bažnyčios vadovu, Vilniaus arkivyskupu metropolitu Gintaru Grušu. I. Šimonytė padėkojo Ukrainos graikų apeigų katalikų Bažnyčios ir Lietuvos katalikų Bažnyčios vadovams už paramą ukrainiečiams, dalis kurių prieglobstį ir dvasinę užuovėją rado Lietuvoje. „Rusijai užpuolus Ukrainą, tapome nežaboto žiaurumo ir kasdienių ukrainiečių kančių liudininkais.


Nuotraukoje matome vienas pirmųjų tarybinių asmeninių kompiuterių „Agat-4“.


Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.Kanados parlamentas plojo 98 metų SS Galicia divizijos „veteranui“ Jaroslavui Gunko. Kanados ministras pirmininkas Trudeau ir okrainos prezidentas, bei jo žmona, džiaugsmingai plojo karo nusikaltėliui, kuris sėdėjo šalia Kanados armijos vyriausiosios vadovybės parlamento VIP galerijoje.


1949 -aisiais buves JAV gynybos ministras James Forrestal iššoko iš savo palatos lango psichiatrinėje ligoninėje rėkdamas „Rusai eina!“ Mūsų dienomis panašų likimą gali pakartoti ištisa šalis nuosekliai vedama link paranojiškos beprotybės apie „ateinančią rusišką agresiją“. Ir ne bėda, jei visi lietuviškieji politikai iš baimės prieš „žaliuosius žmogeliukus“ lyg kokie lemingai, draugiškai šoktų į bedugnę. Bėda tame, jog dabar jie tempia paskui save į tą bedugnę ir likusią Lietuvą.


Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas, perdavė JT generaliniam sekretoriui Antonio Guterresui Maksimo Grigorjevo ir Dmitrijaus Sablino knygą „Ukrainos nusikaltimai žmoniškumui (2022-2023)“.


Kanados ministras pirmininkas Justinas Trudeau paskelbė atkirtį Rusijos propagandai, pakvietęs į šalies parlamentą okrainos naci, tarnavusį SS divizijoje „Galicija“, praneša „Sky News“.


00:01:18 Что происходит в Нагорном Карабахе? 00:29:14 Зачем Блинкен приезжал в Киев и как это связано с поездкой Зеленского в США? 01:02:55 Что за странная история с F-35 в США?Kit Kniggtly straipsnio, "40 faktų, kuriuos privalote žinoti: Tikroji "Covid" istorija", paskelbto kovo 24 d. portale Off-guardian.org. vertimas. https://off-guardian.org/2023/03/24/40-facts-you-need-to-know-the-real-story-of-covid/ I DALIS: SIMPTOMAI 1. "Covid19" ir gripo simptomai yra IDENTIŠKI. Nėra jokių simptomų ar simptomų rinkinių, unikalių arba specifinių tik "Covid" ir vien tik "Covid". Visi "Covido" simptomai yra bendri su daugeliui kitų ligų ir būklių, įskaitant visumą kvėpavimo takų infekcijų, liaudiškai vadinamų "gripu".


Вместе мы создали настоящую историю успеха Европейского союза. Чтобы продолжить путь к успеху Литве необходима трансформация экономики.


Kaliniai turi metodų kaip išsireikalauti sau geresnes gyvenimo sąlygas. Kadrų trūkumas kalėjimų sektoriuose ir to priežastys. Incidentas Kanados parlamente. Kai prie Zelenskio buvo pristatytas nacių veteranas.


Vaidas ir Eglė toliau rodo įspūdžius iš kelionės į Bulgariją. Šį kartą buvo aplankytas Žeravnos kaimas ir Mėlynieji kalnai. Kviečiame pasigrožėti kartu!


Pradžioje techninė informacija apie į studiją atvyksiančius įdomius svečius. Antroje dalyje minėjau apgailėtiną incidentą vienoje iš Šiaulių gimnazijoje. Kai keturiolikmetis paauglys naudojo smurtą (pamokos metu) prieš mokytoją. Tai eilinis degradacijos švietimo sistemoje pavyzdys.Zelia plojo nacikui Kanados parlamente. Lenkijos ambasadorius Kanadoje pareikalavo papildomų atsiprašymų dėl 98 metų nacisto Jaroslavo Gunko kalbos Kanados parlamente.


Vaidas ir Eglė pasakoja apie Bulgarijos paplūdimius ir “Basanavičiaus” gatvę.


www.laikmetis.ltVienuolė, disidentė, ypatingai pavojinga valstybinė nusikaltėlė, politinė kalinė ir tremtinė, nepageidaujamas asmuo sovietų Lietuvoje, Sąjūdžio šauklė, narsi kovotoja už tiesą, nuskriaustųjų gynėja… Kai kas ją vadina Lietuvos Žana d’Ark. Švč. Nekaltosios Mergelės Marijos seserų tarnaičių kongregacijos sesuo Nijolė Felicija Sadūnaitė – iš tiesų moteris – legenda, uždeganti savo charizmatiškumu, drąsa ir veiklumu.


Kalnų Karabachas (armėniškai Arcachas) sugrįžo į Azerbaidžano respublikos sudėtį. Kodėl visi be išimties maidanai baigiasi valstybės susinaikinimu?


Ne taip seniai teko diskutuoti su vienu ateistu. Jis pradėjo kalbą teiginiu, jog religija ir mokslas vienas kitam prieštarauja ir tikėti galima tik vienu iš jų. Pateikus jam visą virtinę tikinčių mokslininkų, kurių gyvenime tikėjimas skatino mokslą, o mokslas vedė prie dar gilesnio tikėjimo, pavyzdžių, jis užsikimšo ausis ir toliau lyg papūga kartojo: mokslas ir religija vienas kitam prieštarauja. Galų gale, paprašytas pateikti bent vieną argumentą savo teiginiui, jis susierzino ir pradėjo kalbėti apie seksą, kaip apie tikro vyro gyvenimo prasmę, o paskiausiai ir į „snukį“ pasiūlė. Tuo ir baigėsi.Mes ėjome, ėjome, 30 metų ėjome… Ir nepastebėjome, kaip moralė ir padorumas tapo – mūsų valdžiai – nebe šio pasaulio dimensija. Todėl Lietuvos Konstitucijos ir Seimo nario priesaikos laužymas dabar…1) Daryti gera ir, kita vertus, prisiskirti sau „gerumą“, mėgautis bei pūstis savo „gerumu“ prieš savimeilės veidrodį, pasikelti aukštai virš kitų tuo savo tariamu „gerumu“ – visai ne tas pats. Mylėti artimą ir, kita vertus, apsiskelbti vieninteliu „artimo mylėtoju“ bei primesti save jam kaip nuolatinį priekaištą, kaip neišperkamą kaltę – visai ne tas pats. Tiesą sakant, tai skiriasi kaip dangus ir žemė, o dar tiksliau – kaip dangus ir pragaras.


Per raketų ataką prieš Juodosios jūros laivyno būstinę Sevastopolyje žuvo vienas kariškis.


Narkotinių medžiagų paplitimas jaunųjų piliečių tarpe kelia susirūpinimą. Policijos pareigūnai nuosekliai mažina narkotinių ir psichotropinių medžiagų prieinamumą ir pasiūlą, kovoja su kvaišalų pla…“Siekdami susilpninti Rusiją ir Kiniją, Vakarai pasirinko pernelyg pavojingą politiką, kuri gali sukelti pasaulinį konfliktą”, – rašo Serbijos naujienų kanalas „Novi Standard“. Ne…


Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) informuoja, kad per tris vakcinacijos mėnesius nuo vakcinacijos nuo COVID-19 ligos pradžios (nuo gruodžio 27 dienos iki kovo 31 dienos) sulaukė 1742 prane…


„Yra tik trys žmonių rūšys. Vieni pažino Dievą ir Jam tarnauja, tai protingi ir laimingi žmonės. Kiti, ne rado ir neieško Jo, tai nelaimingieji bepročiai. Ir treti, tai tie kurie dar nepažino Dievo, bet Jo ieško, tai protingi žmonės, bet dar ne laimingi.“Geopolitinė padėtisVakar Jungtinės Tautos Generalinėje Asamblėjoje klausėsi vyriausiojo užsienio terorizmo ministerijos atstovo iš karo nusikaltėlių valdomos Rusijos kalbos. Sergejus Lavrovas kaltino JAV ir Vakarus dėl karų ir kitų pasaulio negandų, tačiau vengė kalbėti apie Rusijos vykdomą plataus masto agresiją ir genocidą Ukrainoje. Šį kartą FSB pasakų departamentas, ruošdamas Lavrovui kalbą, per daug vargo neturėjo: surašė esminius dalykus, kuriuos daro Rusija ir vietoje jos pavadinimo įrašė „JAV ir Vakarai“.Britanija grįžta prie prigimtinės lyties sampratos 2023, 23 rugsėjo, 20:59 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (3) | peržiūrų 73 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai Didžioji Britanija grįžta prie prigimtinės lyties – berniukai nebegalės užsimanę tapti mergaitėmis, o mergaitės berniukais. Mokyklose nebebus pripažįstami jų įvardžiai ir vardai neatitinkantys tikrosios lyties. O juk visai neseniai buvo privaloma mokinį vadinti tuo, kuo jis nėra, bet nori būti. Tie laikai eina į praeiti, apie ką rašo britų „The Times” leidinys.


Для многих станет сюрпризом тот факт, что значительное количество поляков одобряет политику Кремля. Тем не менее, было бы странно, если бы поляки продолжали дружно оставаться на стороне США — после всего того, что американцы сделали с Польшей за последние десятилетия. Давайте задумаемся, что выиграла Польша от распада СССР? Население страны постоянно сокращается из-за того, что поляки уезжают работать в страны Западной Европы и США. С политической точки зрения гордая некогда Польша превратилась


Galimybių pasas kiršina ir skaldo Lietuvos visuomenę, žemina žmonių orumą, skatina nelygybę, kursto neapykantą, todėl Darbo partijos taryba kategoriškai nepritaria šiai idėjai. Darbo partijos pirmininko Viktoro Uspaskich teigimu, Galimybių pasas yra diskriminacinis sprendimas, suteikiantis privilegijas vieniems ir menkinantis žmones, propaguojančius sveiką gyvenseną.


Šiandien Lietuvos Ryto TV laidoje simpatiška žurnalistė kamantinėjo Marių Laurinavičių dėl "vanageito". Tarp kitko, ji aktyviai stebėjosi - "Kodėl buvo pasitelkta Vanagaitė? Kodėl būtent ji?" Pašnekovas atsakymo į šį klausimą neturėjo. Moteriškuose internetuose sklando nuomonės, kad neva taip nutiko dėl to, kad pagyvenusi teatrologė neatsispyrė vyriškiems Efraimo Zuroffo kerams ir tapo visiškai nuo jo priklausoma sekso verge.


Kadangi mokymas namuose ar būrelių nelankymas gali būti traktuojama kaip grėsmė vaikui, jau nekalbant apie kitas "grėsmes" kaip gimdymą namuose, vaikų vegetarizmą/veganizmą, vaikų grūdinimą, virusinių susirgimų gydymo antibiotikais ar kito paskirto gydymo atsisakymą ir pan., trumpai surašau elementarias žmogaus ir procesines teises.Landsbergių bendruomenė, siekianti užblokuoti elektros srautą iš Kremliaus projekto – pavojingos Baltarusijos atominės elektrinės (BAE) – ir tam tikslui įkūrusi net naująjį pasipriešinimo Sąjūdį ir sukėlusi bangą, sulaukė smūgio iš Europos branduolinės saugos reguliatoriaus (ENSREG), kuri pareiškė, kad BAE įgyvendindama testus, atsižvelgė į pagrindines saugumo rekomendacijas prioritetinėse srityse. „Visuomenininko Nikolajaus Ulasevičiaus namai Varnionyse nutolę maždaug 5 kilometrus nuo Baltarusijos atominės.


Dabar pabandykite jūs pasiskolinti bemaž 140 000 eurų ir „susibankrotinti“. Vargu, ar pavyks…


Pandemija jau daugiau kaip prieš metus  įsiskverbė į mūsų kasdienybę,  ardo planus, sėkmę keičia neviltimi, izoliuoja artimus žmonės ir kvatoja, matydama medikų pastangas ją suvaldyti. Covid-19 neš…


propagandinė technika, kuria naudojosi sąjungininkai - tai absoliuti priešo demonizacija. Vat taip išgalvodavo tariamus žvėriškumus, kad išprovokuotų visuomenės pasipiktinimą vokiečiais. Tai nepaprastai efektyvi vokiečių demonizavimo strategija . Dar viena puiki taisyklė sukurstyti neapykantą, jei tik iš pat pradžių ji nevirsta įniršiu, yra piktadarybių aprašymai. Šis metodas yra sėkmingai naudojamas per kiekvieną žmonijai žinomą konfliktą"


Po viešnagės Niujorke, Svetlana Tichanovskaja, Lietuvos Seimo pripažinta Baltarusijos prezidente, rugsėjo 21 d. davė interviu "Amerikos balso" žurnalistei Viktorijai Kupčineckai. Pažymima, kad Tichanovskajos štabas dabar yra Lietuvoje, o Baltarusijoje neseniai baigėsi jos teismo procesas, kuriame ji už akių buvo nuteista 15 metų laisvės atėmimo bausme už "ekstremistinę veiklą". Interviu pilnas tekstas yra paskelbtas "Amerikos balso" portale ir pavadintas "Baltarusiai pasiryžę ryžtingiems žingsniams". Interviu Svetlana Tichanovskaja sako: ...Ką galėtų pakeisti nesisteminis prezidentas ar partija seime, kad ir turėdama visas vietas, bet neturėdama viso to užnugario apie kurį rašiau auksčiau?


Подлость нынешней власти в Армении абсолютна и тотальна. А подлость всегда идет в ногу с враньем. Сегодня этим подлецам, очередной раз предавшим свой народ, нужно кровь из носу переложить вину на другого (собственно именно эту задачу им поставили в 2018 году и они делают все, чтобы добиться результата).


Panašu, kad Vakarų Europoje pabėgėliai įprato laikyti katalikų kunigus kerpamomis ir skerdžiamomis avimis. Dar nespėjo nurimti istorija su kraupiai nužudytu prancūzų klebonu, kaip vakar Belgijoje nuskambėjo panaši, nors ir ne taip tragiškai užsibaigusi istorija.


Kreipiuosi į kiekvieną – paragink savo tėvus ir senelius skiepytis. Jei reikia padrąsinimo – padrąsink. Jei reikia pagalbos – palydėk.
Друзья, в святой день Всех Святых литовские активисты Форума Добрососедства отдали дань уважения Воинам-Освободителям, возле осквернённого, но всё таки не снеённого памятника в воинском кладбище в Антакальнисе.


Kijevo parduotuvėse tuščios lentynos, žmonės išpirko duonos gaminius, – apie tuščias lentynos, pranešė Ukrainos naujienų portalas Strana.ua. „Vietos visuomenė skelbia vaizdo įrašus su tuščiomis len…
Paskelbus dokumentą, net pati „ministrė“ Anda Čakša nustebusi pasakė: gal to per daug?...“Facebook“ socialinio tinklo grupėje “Samogitia Ducatus – Žemaitėjės/Samogėtėjės konėgaikšťiste“  siūloma Žemaičiams ir Lietuviams atsikratyti/atsimesti krikšto.


Čekija, Latvija, Lietuva išsiunčia Rusijos diplomatus; po to Lenkija sušaukė internetinį Višegrado grupės susitikimą "Rusijos klausimu", kuriame dalyvaujančių šalių ministrai pirmininkai priėmė deklaraciją Čekijos Respublikai paremti; Rumunija paskelbė persona non grata Rusijos karo atašė padėjėją; Italiją įžeidė tai, kad Maskva grąžino diplomatą; Didžioji Britanija dar 14 žmonių padidino sankcijų Rusijai sąrašą. Ir tai nėra visas įvykių sąrašas.


Šie Vladimiro Putino žodžiai iš pranešimo Federalinei asamblėjai jau buvo palyginti su jo Miuncheno kalba ir pavadinti naujuoju Rusijos užsienio politikos manifestu. Iš tiesų prasidėjo naujas istorinis laikotarpis, tačiau prezidento žodžiai tik pabrėžia tai, kas jau įvyko. Rusija klupo, Rusija atsigavo, Rusija susikaupė — o dabar Rusija žengia į priekį. Ne į Ukrainą ar Vakarus — Rusija eina prie atviresnio ir griežtesnio savo nacionalinių interesų gynimo.


Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį pasirašė dekretą, kuriuo iš šokėjos ant ledo Margaritos Drobiazko atėmė išimties tvarka suteiktą Lietuvos pilietybę, tuo tarpu Europa sėkmingai didina gamtin…


Kaip padaryti, kad kuo daugiau žmonių sužinotų ir balsuotų už Vėgėlę? Papiarinti per patikimiausią faktčekerių platformą – Delfi. Kaip manote, ar gerb. Profesoriui, intelektualui Eduardui Vaitkui leistų transliuoti laidą Delfyje?Projektas turi būti didelis. Jis gali būti visiškai beprasmiškas. Gali būti demonstratyviai absurdiškas. Jis gali būti idiotiškas. Svarbiausia, kad jam būtų skirti pinigai ir jų būtų daug. Jei jų yra labai daug, net nereikėtų bandyti gauti iš iždo-biudžeto viską. Tegul ir finansistams lieka jų dalis už „lėšų taupymą“.


SIPRI ataskaitoje Rusija turi ketvirtą pagal dydį gynybos biudžetą ir užtikrintai užima antrą vietą pasaulyje pagal "Global Firepower" karinės galios reitingą. Šis paradoksalus "persikreipimas" liudija aukštą valstybės valdymo kokybę, teisingą karinio vystymosi strategiją ir Rusijos gynybos karinio pramoninio komplekso efektyvumą. Stokholmo tarptautinio taikos tyrimo instituto (SIPRI) duomenimis, Rusijos Federacija 2020 metais karinėms išlaidoms išleido 61,7 mlrd.


Kalbėdamas per posėdį Senato ginkluotųjų pajėgų komitete, jis pripažino, kad Vašingtonas nebegali sutalpinti Maskvos ir Pekino su "Šaltojo karo reliktais" — tarpžemyninėmis balistinėmis raketomis (ICBM) "Minuteman III". Apie tai rašo RIA Novosti autorius Andrejus Kocas. Pasenusios raketosPentagonas šiandien turi apie 450 "LGM-30G Minuteman III". Jungtinės Valstijos neturi kitų tarpžemyninių balistinių raketų.


Pastaruoju metu pas poną prezidentą Zelenskį atsirado rimtas konkurentas. Didžiojoje Britanijoje transseksualas naudoja penį, grodamas klavišiniais. Džordana Grėja (Jordan Gray) nusirengė nuoga tiesioginiame eteryje per "Channel 4".


Lenkija išdavė aplinkosaugos leidimą statyti pirmąją atominę elektrinę savo teritorijoje. Minėta atominė elektrinė bus pastatyta Baltijos jūros pakrantėje.Po pirmųjų dviejų laidų apie Bulgariją (I dalis spausti ČIA, II dalis spausti ČIA) didelė dalis žmonių buvo pasimetę – kas nutiko Vaidui ir Eglei, kad jie tapo tipiniais “zombiais”, televizoriaus praplautomis smegenimis? Atsakymas ir daugiau vaizdų iš Bulgarijos – kaip atrodo kaimai, kaip atrodo miesteliai – šiame vaizdo reportaže.


How To Create Windows Computer Virus.A computer virus is a program or piece of code that is loaded onto your computer without your knowledge and runs against your wishes.Lietuvos užsienio reikalų ministerijos vadovas Gabrielius Landsbergis vis labiau primena kaprizingą berniuką smėlio dėžėje, kuris kastuvu daužo šalia žaidžiančių ramių vaikų "pilis ir tvirtoves". Jo nuotaikos neįmanoma nuspėti. Štai ir savo draugės Svetlanos Tichanovskajos atžvilgiu jis jau pradeda vėsti. Smėlio tvirtovės pastatyti ji nesugeba. Ji stato kažkokias riestas ir nepatogias Baltarusijos pilies sienas. Neturi vaizduotės polėkio.


Aptariu žiūrovo komentarą apie lietuvius. Skaudu ir liūdna.Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....