Blogorama.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Skirkite 0,6 proc. GPM Nacionaliniam susivienijimui ir 1,2 proc Pro Patria sambūriui. Parama partijai yra atskira nuo 1,2 proc., kuriuos galima skirti visuomeninėms organizacijoms."Mokslas įrodė, kad...", "Moksliškas požiūris į...", "Mokslininkai išrado/atrado/paskaičiavo...", "Mokslininkų sukurta formulė", "Mokslu grįsta politika". Mokslas moksluotas - toks galėtų būti trumpas šiuolaikinių masinio informavimo priemonių turinio apibūdinimas.


Gerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs, Gitanas Nausėda pasveikino Investuotojų forumo apdovanojimų ceremonijos dalyvius.Sveikinimo kalboje valstybės lyderis pakvietė žvelgti į skaičius – nuo 2019 metų tiesioginių užsienio investicijų sukaupta apimtis Lietuvoje išaugo 60 procentų. Pasak vyriškio „Lietuva yra viena iš trijų ES valstybių, kuriose užsienio investicijų sukauptos apimties augimas – didžiausias“. „Jau kurį laiką esame ir tarp geriausius ekonominius rezultatus demonstruojančių regiono valstybių.


Šią savaitę pagaliau pajautėme, kad Lietuvoje jau ne už kalnų prezidento rinkimai: įvyko pirmieji pretendentų debatai. Kas norėjo juos pamatyti, tikrai pamatė. Jei reikėtų vienu žodžiu apibūdinti šį reginį, tas žodis greičiausiai būtų „nuobodybė”. Man kantrybės užteko kiek daugiau, nei valandai, nors visas renginys vyko ilgiau nei dvi valandas. Pradėti reikėtų nuo to, kad nei dabar pareigas einantis Daukanto aikštės šeimininkas, nei premjero pareigas einantis Šveiko gerbėjas į debatus su žemės kirmėlėmis atvykti nesiteikė. Abiejų pasiteisinimai skambėjo daugiau, nei juokingai.


1990 metais Lietuva politiniu ir teritoriniu klausimu tapo laisva demokratiniais pagrindais atkurta Respublika. Nors Lietuva tapo politiškai nepriklausoma,  energetinis priklausomumas nuo Rusijos buvo itin didelis, o tai, kaip suprato Lietuva ir kitos Baltijos valstybės, buvo tik esama ir, galimai viena iš priemonių ateityje Rusijai „siųsti“ į Lietuvą ne tik dujas, bet ir savo įtaką. Todėl nenuostabu, jog Lietuva šiandien yra orientuota būti absoliučiai nepriklausoma nuo Rusijos energetikos.


Lietuvos Seimo 2020 m. pripažinta Baltarusijos "prezidente" Svetlana Tichanovskaja, save vadinanti "lyderka" ir sėdinti, kartu su jos apsišaukėlių "kabinetu", ant sprando Lietuvos mokesčių mokėtojams, sukritikavo Lietuvos Seime svarstomą siūlymą apriboti baltarusių keliones į tėvynę. Priminsiu. Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas (NSGK) balandžio 17 d. pritarė kompromisiniam siūlymui apriboti baltarusių kelionių į gimtinę skaičių.Naujoje pasaulio bei Lietuvos įvykiams skiriamoje pokalbių laidoje "Kryžminė apžvalga", visuomeninkai Kristoferis Voiška ir Laurynas Ragelskis aptarė tris temas.


Apie Lietuvos padėtį, rinkimus, Eduardo Vaitkaus partiją "Nauja politinė jėga".Tai, kad Vakarai nesiunčia ginklų Kijevui, padeda Putinui laimėti karą. Jamie Dettmer yra "POLITICO Europe" nuomonių redaktorius. Paklauskite Ukrainos kario, ar jis vis dar tiki, kad Vakarai palaikys Kijevą "tiek, kiek reikės". Šis pažadas skamba tuščiai, kai praėjo keturios savaitės nuo tada, kai tavo artilerijos dalinys paskutinį kartą galėjo paleisti sviedinį, kaip skundėsi vienas karys iš fronto linijos. Ne tik dėl to, kad Ukrainos pajėgoms trūksta amunicijos. Vakarų delsimas siųsti pagalbą reiškia, kad šaliai pavojingai trūksta dar daugiau, nei šovinių: kovinės dvasios, reikalingos pergalei.


Pirmoji valstybės ponia Diana Nausėdienė Ukrainos centre susitiko su Europos Tarybos (ET) Generaline Sekretore Marija Pejčinović Burić.D. Nausėdienė pristatė Ukrainos centro veiklą, tikslus, įgyvendinamus projektus ir ateities perspektyvas. „Labai vertiname ET paramą Ukrainai ir jos žmonėms, ypač Ukrainos vaikams. Kaip žinome, Lietuvai pirmininkaujant ET Ministrų Komitetui daugiausia dėmesio bus skiriama būtent Ukrainai. Remti Ukrainą, padėti jai apsiginti nuo Rusijos agresijos – svarbiausi Lietuvos pirmininkavimo prioritetai“, - pasakė pirmoji valstybės ponia.
Nors Seimo nariams pagal įstatymą nepriklauso atostogos, Žmonių partijos atstovė Seime Ingrida Šimonytė ir vėl nutarė paatostogauti.Lietuvos valstybės vadovo pareigų siekianti moteris informavo, kad nuo balandžio 22 dienos atostogų laiką skirs susitikimams su veikliais, išradingais, šalį stiprinančiais žmonėmis. „Krizės ir grėsmės mus prislopino. Reikia naujo impulso. Jo šaliai suteikti gali veiklūs, darbštūs, išradingi ir įvairiausių galimybių atrandantys Lietuvos žmonės. Jie yra šalies stiprybė.Skirkite 0,6 proc. GPM Nacionaliniam susivienijimui ir 1,2 proc Pro Patria sambūriui. Parama partijai yra atskira nuo 1,2 proc., kuriuos galima skirti visuomeninėms organizacijoms.Artėjant ilgai lauktoms vasaros olimpinėms žaidynėms ir labai nepopuliariai E.


JAV sutiko išvesti visą savo karinį kontingentą iš Nigerio. Apie tai praneša „The Washington Post” (WP), CBS ir „The New York Times” (NYT), remdamiesi šaltiniais. Per kelis mėnesius Nigerį turėtų palikti daugiau kaip 1 tūkst. amerikiečių kariškių. Kaip pažymi WP, šis sprendimas sukels abejonių dėl 110 mln. dolerių kainavusios JAV oro pajėgų bazės, kuri veikia tik šešerius metus, statuso. Nigeris, buvusi Prancūzijos kolonija, išliko vienu iš paskutinių Vakarų sąjungininkų Sahelyje. Šalyje 2023 m. vasarą įvyko karinis perversmas.


Sake pasake. Kaima vyr storosta sava parapijonim praneše, kad kaimyniniam kaimi sulaikyti kakie ti priklydelia Volkava užpalykai. Žulikai i kuliganai. Tadu kaima nuovadas viršinyke pasake, kad storosta negerai pasake, nes pasake tų, kų negalėja sakyt. Nes ne storosta tų turi sakyt, ale nuovadas viršinyke. Nesgi vysas šytas pasakymas būva labai slaptas. Sekretas. Kaimo storosta dėlei to labai supyka i pasake, kad ne kokis tynajos palycinykes viršinykes reikalas, kų jam sakyt, a kų ne. Kų narėja, tų i bliūznija.
Naujos internetinio svetainės „Stop LGBT ideologijai“  kūrėjai kviečia susipažinti su jos turiniu, jungtis prie visuomeninis tinklo, kuriame rasite naujausių ir svarbiausių žinių apie genderizmo idėjų reikšmę, plėtrą, jų poveikį. Pasak šios svetainės kūrėjų „Stop LGBT ideologijai“ turinys „nėra nukreiptas prieš sutrikusios tapatybės žmones, ypač jeigu jie kovoja su ydingais polinkiais ar apriboja jų raišką privačia erdve. Jis nukreiptas prieš totalitarinę ideologiją, skirtą pavergti žmones per hedonizmą ir tuo prilygstančią narkotikų platinimui“.


Litukrijos premjerės Ingridos Šimon liguista vaizduotė visai įsisiautėjo. Jai pasirodė, kad litukrai gali būti išsiųsti į okrainą be NATO mandato.


Įtakinga pasaulio institucija prognozuoja, kad Rusijos ekonomika šiais metais augs sparčiau nei visos išsivysčiusios pasaulio ekonomikos šalys, įskaitant JAV, praneša britų BBC TV kanalas. Tarptautinis valiutos fondas (TVF) prognozuoja, kad Rusija šiemet augs 3,2%, t. y. gerokai daugiau nei Jungtinė Karalystė, Prancūzija ir Vokietija. TVF teigimu, prie augimo prisidėjo naftos eksportas, kuris „išliko stabilus”, ir vyriausybės išlaidos, kurios „išliko didelės”. TVF yra tarptautinė organizacija, kuriai priklauso 190 šalių narių.


Gegužės 6 d. Vilniuje vyks Lietuvos kariuomenės karinės pratybos "Perkūno bastionas 24". Manevruose daugiausia dėmesio bus skiriama karinių vienetų ir valstybės institucijų sąveikai, komendanto valandos paskelbimui ir turto rekvizicijai.
rašomaviršijaMarcusas Lu iš "Visual Capitalist" diagrama (žiūr.žemiau) vaizduoja labiausiai užterštas pasaulio šalis pagal "IQAir" duomenis, suskirstytas pagal vidutinę metinę KD2,5 koncentraciją (μg/m³) 2023 m. Vienetas μg/m³ reiškia mikrogramus kubiniame metre. Kas yra KD2,5?KD2,5 - tai smulkios kietosios dalelės, kurių skersmuo ne didesnis kaip 2,5 mikrometro ir kurios gali patekti giliai į plaučius ir sukelti sveikatos problemų. 2021 m. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) atnaujino oro kokybės gaires dėl KD2,5.


Jei JAV’ų banditų prezidentas Donaldas Trampas (pravarde išprotėjęs trumpulis) laimės artėjančius rinkimus, Latvija ir Lietuva pasiruošusios padėti jam bandant nugalėti Kiniją.
Dėl nuolatinio Zaparožės atominės elektrinės apšaudymo JT Saugumo Taryboje pasisakė Rusijos atstovas Vasilijus Nebenzya. Jis Rusijos vardu perspėjo Vakarų valstybes, kad "nebegalima atmesti branduolinės katastrofos galimybės" ir paragino TATENA vadovybę atkreipti dėmesį į tikrąjį galimos branduolinės katastrofos kaltininką. https://www.youtube.com/watch?v=jfpsDl1R2Yc TATENA generalinis sekretorius Rafaelis Grossi Jungtinių Tautų Saugumo Tarybai papasakojo apie įtemptą inspekcinę veiklą Zaporožės atominėje elektrinėje, kurioje jis ne kartą lankėsi.Gerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs, Gitanas Nausėda balandžio 17–18 dienomis dalyvauja istoriniame Europos Vadovų Tarybos (EVT) susitikime Briuselyje.Susirinkę lyderiai aptarė paramos Ukrainai klausimus, situaciją Artimuosiuose Rytuose, ES ir Turkijos santykius. Kreipdamasis į Europos Sąjungos (ES) valstybių narių vadovus, Prezidentas pabrėžė stiprios europinės paramos Ukrainą svarbą. Prezidentas G.


Pribaltikos gyventojai staiga ėmė domėtis, kur dings jų «valstybių» administratoriai, kai žlugs režimas: išvažiuos į užsienį ar liks pribaltikoje?


Strateginės aplinkybėsJAV lyderiai vis dažniau skamba nepavydėtiname geopolitinių vertinimų kontekste. Po Ukrainos bandymų suduoti reikšmingą smūgį Rusijos naftos perdirbimo pramonei, Kremlius pradėjo beprecedentį Ukrainos energetikos potencialo naikinimą. Vašingtonas nepasmerkė Rusijos smūgių, tačiau nepritarė Kijevo atakoms prieš okupantų objektus. „Bloomber“ vertinimu, JAV šiuo klausimu yra toje pačioje pusėje kaip Putinas. Džo Baideno administracija viešai pasisakė prieš Ukrainos smūgius naftos perdirbimo gamykloms, bijodama poveikio pasaulinėms naftos kainoms.


Pirmadienį Gruzijos parlamente kilo muštynės dėl vyriausybės atnaujinto „užsienio įtakos“ įstatymo projekto. Valdančioji partija „Gruzijos svajonė“ atgaivino pasiūlymą anksčiau šį mėnesį, nors prieš metus dėl masinių protestų buvo priversta jo atsisakyti.
Vos tesutinki lietuvį inteligentą arba apie tokį išgirsti, žinok - greičiausiai turėsi reikalą su žmogumi, kuris "atsimena, kodėl esame laisvi", yra "edukuotas-vakcinuotas", "palaiko Ukrainą" ir t. t. Žodžiu, kuris yra arba idėjinis valdžios klapčiukas, arba tiesiog prisitaikėlis.Skirkite 0,6 proc. GPM Nacionaliniam susivienijimui ir 1,2 proc Pro Patria sambūriui. Parama partijai yra atskira nuo 1,2 proc., kuriuos galima skirti visuomeninėms organizacijoms. mėgino sustabdytiŠių dienų dangaus šturmuotojais sumanė pabūti Briuselio meras ir jo parankiniai, kurie vienu ypu įvedė komunistinę revoliucinę teisėtvarką. Tiesiog uždraudė taikų politinį renginį.Priešingai populiariam mitui, moralinio pobūdžio samprotavimai tautų elgesiui tarptautinėje arenoje didelės įtakos nedaro – sprendimus labiau įtakoja išoriškai nematomas pinigų ir geopolitinės įtakos kokteilis. Tad, kai tik pamatote valdančios klasės atstovus pradedant demonizuoti kažkurią šalį, pirmas sau užduotas klausimas turėtų būti „kas gi čia yra pastatyta ant kortos?“ Tuo pačiu laiku Rusija, Kinija, Iranas ir Sirija tapo pažymėtomis šalimis. Kai tik suprasite kodėl – tai įvykiams, dabar vValstybinė vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba, pavaldi Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai praneša: Vaiko teisių gynėjai primena, kad praėjusių metų pabaigoje buvo atnaujintas įsimintinų dienų kalendorius – iš jo išbraukta sovietines šaknis turinti Vaikų gynimo diena, minėta birželio 1-ąją. Vietoje jos į kalendorių įrašytos dvi naujos dienos: Vaiko diena, švenčiama trečiąjį gegužės penktadienį ir Pasaulinė vaiko teisių diena, minima lapkričio 20-ąją. Kviečiame visus vaikus, tėvelius, mokytojus jau šiais metais paminėti naująją vaikystės šventę.


Taip jau sutampa, kad kai į valdžią ateina dešinieji, valstybėje prasideda sunkūs, kriziniai laikai. Ir nors patys dešinieji įpratę girtis, kad tauta atsisuka į juos tuomet, kai reikia gelbėti Lietuvą, mes su Jumis puikiai suprantame, kad priežastinis ryšis čia yra atvirkščias – visos krizės prasideda tada ir dėl to, kad valdžią gauna dešinieji ir jų parankiniai.


Baigiasi metai – tai pakalbėkime dar kartą apie kaukes. Portalas LRT gruodžio 30 d. paskelbė publikaciją su tokia antrašte: „Kėvalas atmeta skeptikų argumentus dėl kaukių žalos vaikams: vienas kvailiausių klausimų, kuriuos man teko girdėti.“ Kadangi manau, kad būtent šis argumentas yra vienas kvailiausių mano iki šiol girdėtų iš medicinos profesoriaus lūpų, darantis didelę reikšmę visuomenės nuomonės formavimui – parašysiu paskutinį šiemet postą „pandemine“ tema, skirtą kaukėms.


Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.


Balandžio 28-29 dienomis, šalia Molėtų observatorijos Labanoro regioniniame parke įsikūrusioje Molėtų krašto muziejaus Etnografinėje sodyboje ir senojoje dangaus šviesulių stebykloje, jau 22-ąjį kartą vyks pirmosios pavasario žalumos šventė Jorė. Atbundanti pavasarinė gamta vėl sukvies gausų būrį šventėjų į didžiausią pavasario šventę, mūsų protėviams buvusią tikraisiais Naujaisiais metais. Jorė prasidės šventine talka: bus atnaujinti ir pirmąja pavasario žaluma papuošti Jorės šventės vartai, Senovinės dangaus šviesulių stebyklos stulpai, Perkūno šventovė. Po talkos visi norintys galės išsikaitinti ir išsiperti apeiginėje kaimo pirtyje.EtnogrSeniai akivaizdu, kad Vakarams įprasta maniera žvelgti į Rusiją iš aukšto nepriklauso nuo kokių nors konkrečių politinių momentų. Pranašumo idėja slypi Vakarų civilizacijos atstovų pasąmonės gelmėse, taip pat kaip ir patologišką siaubą vakariečiams kelianti "rusų grėsme". Vienas iš vakarietiškos pasaulėžiūros ypatumų yra tai, kad viską stengiamasi unifikuoti. Europiečio ir amerikiečio supratimu, visas aplinkinis pasaulis (mokslas, religija, ekonomika, menas ir t.t.) turi būti protingai sudėliot


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h
Vykstant karinėms pratyboms tam tikroje Vilniaus miesto dalyje gegužės 7–8 dienomis nakties metu bus įvedama komendanto valanda, skelbia sostinės savivaldybė.Britų vyriausybės sveikatos apsaugos departamentas nurodė tučtuojau nutraukti kai kuriose šalies ligoninėse taikomą ir žurnalistinio tyrimo metu atskleistą praktiką deginti abortuotus žmogaus vaisius drauge su kitomis šiukšlėmis, kad būtų apšildomi ligoninių pastatai. Tokia praktika buvo pavadinta nepriimtina, praneša The Daily Telegraph.
Gerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs, Gitanas Nausėda tęsdamas darbo dienų regionuose ciklą, su komanda dirbo ir Kauno rajone.Valstybės lyderis susitiko su Kauno rajono savivaldybės meru Valerijumi Makūnu, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Žemės ūkio akademijoje dalyvavo diskusijoje strateginiais žemės ūkio klausimais. Kauno rajone Akademijos miestelyje įsikūrusioje VDU Žemės ūkio akademijoje šalies vadovas dalyvavo savo inicijuotoje platesnėje diskusijoje apie Lietuvos žemės ūkio ateitį.

Белый конвой обязательно войдёт в историю. Вернее, он уже в неё вошёл, просто это ещё не все осознали. У всех поехавших крышей от нескольких месяцев русофобской пропаганды в Украине уже несколько дней истерика. И с каждым часом она только нарастаетGerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs, Gitanas Nausėda su darbo vizitu Zapyškyje apsilankė Antano Sutkaus galerijoje ir su Kauno rajono savivaldybės ir kultūros bendruomenės atstovais aptarė kultūros potencialą regione.Susitikime su Kauno rajono savivaldybės ir kultūros bendruomenės atstovais aptarta Europos kultūros sostinės 2022 projekto įtaka rajono kultūros vyksmui, jos infrastruktūrai, taip pat kultūros potencialo regione vystymas, tam reikalingi kultūros politikos instrumentai.


Praėjusią savaitę Didžiosios Britanijos nacionalinis statistikos biuras paskelbė, kad vardas Muhamedas tapo populiariausiu tarp suteikiamų naujagimiams.Švedų integracijos ministras Erikas Ulenhagas (Ullenhag) televizijai pareiškė: „Visi žinome, kad skirtingos žmonių rasės neegzistuoja. Taip pat žinome, kad rasizmas remiasi manymu, jog egzistuoja viena nuo kitos besiskiriančios rasės ir kad priklausymas vienai rasei suteikia teisę į tam tikrą elgesį, ar net galvojimu, kad viena rasė yra aukščiau už kitą.“

Prancūzija laikosi griežtos pozicijos Ukrainos kare, bet kartu didina suskystintų gamtinių dujų importą iš Rusijos. Kokia sankcijų nauda?  Pačioje Rusijos puolimo Ukrainoje pradžioje Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas stojo Ukrainos pusėn. Tačiau nors Prancūzija vis dar garsiai protestuoja prieš Rusijos karinį puolimą, jos importuojamų rusiškų suskystintų gamtinių dujų (SGD) kiekis didėja. Tai rodo naujausi analitinio centro "Centre for Research for Energy and Clean Air"(CREA) duomenys.


1,23, 4 5 paskelbtasBalandžio 8 d. blogio jėgos sulaukė dar didesnio Popiežiaus smūgio, kai Vatikanas paskelbė deklaraciją " Dignitas Infinita", kurioje pakartojo, kad Katalikų Bažnyčia jau seniai atmeta surogatinę motinystę, abortus ir lyčių kaitą. Dokumente teigiama, kad Katalikų Bažnyčia lyties teoriją, lyties keitimo operacijas ir surogatinę motinystę laiko "žmogaus orumo įžeidimu." "Sunkiais šio orumo pažeidimais" Bažnyčia taip pat laiko abortus, eutanaziją, mirties bausmę, žmonių išnaudojimą ir prekybą žmonėmis, seksualinę prievartą ir smurtą prieš moteris bei terorizmą.


„Skandalais baigęsi tarpiniai šalies vienuoliktokų žinių patikrinimai yra sudėtinė gudraus ir ciniško konservatorių plano dedamoji. Jų tikslas – atimti galimybę kuo daugiau moksleivių studijuoti šalies universitetuose ir paversti juos pigia darbo jėga, kurios reikia politikus remiančiam verslui. Bet pagrindinis viso šio chaoso tikslas – užvaldyti švietimo sistemą, sunaikinti valstybinį ugdymą. Tam, kad moksleivių tėvai būtų priversti rinktis Gabrieliaus Landsbergio sutuoktinės Austėjos Landsbergienės valdomas ugdymo įstaigas“, - įsitikinęs Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas RAMŪNAS KARBAUSKISŠių metų kovo 4 dieną, be išankstinių perspėjimų, youtube ištrynė visas valdomas Lauryno Ragelskio paskyras. Kanalo „Pokalbiai iš virtuvės“ tiesiog nebeliko.


Navalno laidotuvių garbei, okrainoje buvo išleistas to paties pavadinimo sumuštinis.


They are planning a biological attack on April 8th, just before the totality of the eclipse. This is how it’s going to go down. Planes will be delivering their payload at three intervals.


Kad rusai mūsų jau nepuola supratome, apsilankę kariuomenės šventėje Marijampolėje gegužės 17–ą dieną, sekmadienį. Matyt, tai ir buvo svarbiausias tiek vidaus, tiek tarptautinis įvykis. Nei vienoje nei Grybauskaitės, nei Oleko kalboje (o abu politikai šventėje pasisakė po du kartus) nė karto nenuskambėjo nei Rusijos, nei Putino vardai.


77.lt šaltiniai viešajame sektoriuje nutekino pastaruoju metu įvairių įstaigų darbuotojams teikiamą pasirašyti keisto popūdžio dokumentą –  „Supažindinimo su funkcijomis, privalomomis paskelbus mobilizaciją ar teikiant priimančios šalies paramą, aktas“.
Diplomatinė kalba yra labai įdomi priemonė, leidžianti, naudojant visuotinai priimtas formuluotes, pašnekovui perteikti tik numatytą prasmę! Tuo pačiu metu visuomenė bus visiškai įsitikinusi, kad viskas yra tvarkoje, ir nepastebės laimikio!


Jo mirtis reiškė daug daugiau nei valstybės vadovo netektį. Mirė tas, kuris suprato visą Didįjį žaidimą, geopolitiką ir dabartinių (bei būsimų) įvykių prasmę.


Pastaruosius kelerius metus Lietuvos diktatūra gyventojams aktyviai diegė "Rusijos grėsmės" idėją. Vadovaudamasi šia retorika, Lietuva aktyviai stiprino savo ginkluotąsias pajėgas, pavydėtinai sparčiai pirko karinę techniką, leido milžiniškas sumas iš valstybės biudžeto ir vis labiau apmokestino savo piliečius. Ypatingą vietą Lietuvos gynybos strategijoje užima užsienio karių dislokavimas. Lietuvos vyriausybė turi daugybę priežasčių šiam sprendimui pateisinti.


rašoma (1)Paviešinti slapti Vokietijos visuomenės sveikatos agentūros (RKI) sukrėtė Vokietijos visuomenę. Jie rodo, kad mokslininkai buvo įspėję, jog uždarymas daro daugiau žalos nei naudos. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Po ilgos teisinės kovos Vokietijos visuomenės sveikatos agentūra, Roberto Kocho institutas (RKI), paskelbė konfidencialius protokolus, iš kurių matyti, kad RKI žinojo, jog "uždarymas daro daugiau žalos nei duoda naudos", o įrodymų, kad kaukės būtų privalomos, trūko. RKI 2020 m.Kanalo rėmėjas užduoda rimtą ir filosofinį klausimą. Kaip atsikratyti šita bjauria ir giliai Lietuvoje šankis įleidusia valdžia? Kaip matome, rinkimais to pakeisti neina, tad, rėmėjas, užuoda retorinius klausimus, ar yra koks kitas būdas?


Ekvadoro saugumo pajėgos užpuolė Meksikos ambasadą šalies sostinėje ir suėmė ten besislapstantį buvusį šalies viceprezidentą Jorge Glasą.


Vengrijos ministras pirmininkas teigė, kad migracijos paktas yra dar viena vinis į ES karstą. Viktoras Orbanas savo nuomonę apie vakar priimtą migracijos paktą išsakė socialinės žiniasklaidos platformoje X. The #MigrationPact is another nail in the coffin of the European Union. Unity is dead, secure borders are no more. Hungary will never give in to the mass migration frenzy! We need a change in Brussels in order to #StopMigration !https://t.co/wxV9Y6OARo — Orbán Viktor (@PM_ViktorOrban) April 10, 2024Migracijos paktas - dar viena vinis į Europos Sąjungos karstą. Vienybė mirė, saugių sienų nebėra.


Latentinė vulgarioji rusofobinė hydra negali neėsti. Jai nuolat reikia rasti grėsmių, jas demaskuoti bei triukšmingai su jomis kovoti.
Didžioji Britanija derasi su Armėnija, Dramblio Kaulo Krantu, Kosta Rika ir Botsvana dėl nelegalių migrantų tenai išsiuntimo. Numatoma taikyti schemą, panašią į tą, dėl kurios susitarta siunčiant migrantus į Ruandą, praneša „The Times” leidinys, remdamasis Didžiosios Britanijos vyriausybės dokumentais. Derybos su Armėnijos puse prasidėjo dar 2023 m. rugsėjį, tačiau pažangos kol kas nepasiekta. Teigiama, kad britų valdžia taip pat kreipėsi į Ekvadorą, Paragvajų, Peru, Braziliją ir Kolumbiją, tačiau paaiškėjo, kad jos „mažiau suinteresuotos” siūlomu susitarimu.Arvydas Daunys, infa.lt redaktorius Visi pagrindiniai interneto serveriai yra JAV, visas pagrindines paieškos sistemas valdo JAV kompanijos, visi pagrindiniai socialiniai tinklai – yra JAV gyvenančių savininkų, išskyrus „Tik Tok” vaizdo turinio tinklą, kuris irgi neužilgo taps JAV nuosavybe arba bus tiesiog užblokuotas Jungtinėse Valstijose. Tokia fizinės nuosavybės realybė, kurią pasireiškiant informacijos blokavimu matėme (ir matome) nuolat. Viskas, kas ideologine prasme neatitinka JAV nacionalinio saugumo (arba to, kas juo pridengiama) blokuojama ir paieškos sistemomis, ir socialinių tinklų lygmeniu.Tai viskas, ką reikia žinoti apie vakaroidų «žurnalistiką». Apie litukrijos «žurnalistiką» net nekalbu, nes tai ne žurnalistai, o pigūs propogandistai, su žurnalistika neturintys nieko bendro.

Tik 14,99 euro!

ALGIRDAS PALECKIS
"Antrankiai minčiai" • Antras papildytas leidimas

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.ldiena

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....