Blogorama.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Radiacijos pasekmės iš Zaporožės AE ( jei ji būtų pažeista, būtų pažeistas elektrinės reaktorius dėl apliejimo ar kritinių elektrinės priežiūros mechanizmų neveikimo). Taip pat yra rizika, susijusi su panaudotų radioaktyviųjų elementų saugykla.


Pasaulio įvykių apžvalga.


... „Trečiasis Reichas suteikė mums galimybę įgyti nepriklausomybę, garantavo ne tik suverenitetą, bet ir neatlygintiną apsaugą nuo galingiausios pasaulio valstybės tuo istoriniu laikotarpiu. Stalinas atėmė suverenitetą ir surengė masines represijas, kurias lydėjo priverstinė Estijos rusifikacija ir draudimas kalbėti estiškai. Todėl gegužės 9-oji Estijai yra gedulo diena“, – sakė Estijos parlamento narys Raivo Kassas.


Socialinės žiniasklaidos manipuliavimas botais kaip politine priemone plinta


"Aš čia žinau viską", - pareiškė žurnalistė Rūta Janutienė ir surengė ekskursiją ne tik po šventę, bet ir parodė neparadinius Naisius. "Rūta Bilkštytė čia užsidirbo viceministrės postą, Vilija Blinkevičiūtė ėjo per kiemus ir prašė tik nebalsuoti "už tą baisią moterį, o už keliolikos kilometrų laukuose yra tikra Santa Barbara su Landsbergio automobiliu garaže", - sako Rūta. Žiūrėdami šį reportažą žagsės Vitalijus Gailius, Liudas Jonaitis, Vilija Blinkevičiūtė, Ramūnas Karbauskis, Edmundas Jakilaitis ir kt.


HOW TO HIRE A CONTRACT KILLER: We specialize in providing criminal services worldwide, our specialization is contract killings and the arms TRADE. We leave beacons about ourselves on the Internet, so that any interested person can find us from anywhere and hire a killer deep web. We perform our work worldwide in any civilized country, we act on the Territory of the any country all over the world. This is a kind of criminal tourism for us.


Lietuvoje elektros valandinė didmeninė kaina trečiadienį pasiekė 4000 eurų už megavatvalandę, arba 4 eurus už kilovatvalandę!!! Tai yra naujas rekordas – kaina yra beveik dvigubai didesnė nei fiksuota liepos pabaigoje. Baisiausia yra tai, kad atsirado tokių neišmanėlių, kurie pradėjo reikšti nepasitenkinimą ir priekaištus dabartinei valdžiai. Tai rodo, kad žmonės yra visiškai nesąmoningi ir nesupranta, kad šie iššūkiai mus užgrūdina ir daro stipriais. Apie tai ir dar daugiau – trumpame vaizdo reportaže.


Rusijos gynybos ministerija kariniame-techniniame forume „Armija-2022“ pirmą kartą pademonstravo nepilotuojamą orlaivį Bayraktar TB2, kurį per specialiąją operaciją Ukrainoje numušė Rusijos oro gyn…


Iš Lietuvos kariuomenės gavusio pinigų Ričardo Savukyno r/Lithuania subreddito lankytojai agituoja už vilensko nužudymą ar sunkų sužalojimą.


Šimtai Estijos gyventojų naktį iš rugpjūčio 16 į 17 padėjo gėlių toje vietoje, kur anksčiau buvo išmontuotas Tarybinis tankas T-34, įrengtas Narvoje kaip paminklas miesto išvadavimui iš nacių vermachto pajėgų m. 1944 m.


Rusakalbiai latviai tapo mažiau palankūs Rusijai. Taip skelbia pribaltikos propogandistai. Bet yra mažas niuansas.


Karas Ukrainoje akivaizdžiai pademonstravo patriotizmo, ne lozunginio, o tikrojo Tėvynės meilės jausmo ir pasiaukojimo ją ginti jėgą. Kruvinasis rusų diktatorius su savo psichopatišku naratyvu net nesuvokė (o gal dėl savo riboto intelekto ir dabar dar nesuvokia), kokia tai galinga jėga - Meilė, Pasiaukojimas, Drąsa.


Tikroji įvykių padėtis. Puikus trumpas multiplikacinis filmukas


Lygiai prieš metus amerikiečiai pabėgo iš Afganistano, palikdami dešimtis tūkstančių su jais bendradarbiavusių afganų.


Šiame video epizode aptariau kaip susiformavo ir vystėsi Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD), arba liaudyje vadinamų „konservatorių“ ideologija. Kaip ši ideologinė sritis persiimusi sektai būdingus požymius ir požiūrį į aplinką.


I dalis ČIA. Kas sudaro Baltarusijos opoziciją ir kokie Baltarusijos opozicijos tikslai? Baltarusijos opozicijos jėgos nuo pat masinių protestų pradžios aktyviai kūrė struktūras, alternatyvias esamai šalies valdymo sistemai.


Rugpjūčio 17 d. vakare, paskutinę Romoje vykstančio Europos čempionato dieną Rūta Meilutytė tapo Europos čempione. Ji 50 m plaukimo krūtine rungties finale įveikė italę Benedeta Pilato ir pelnė 2022-ųjų  Europos čempionato auksą.


Vladimiro Putino ir Sergejaus Šoigu pareiškimai 10-ojoje Maskvos tarptautinio saugumo konferencijoje


Rusijos sankcijos Europos Parlamento (EP) pirmininkui reiškia Maskvos atsisakymą pripažinti ES įstatymų leidybos organą  legitimiu tarptautiniu partneriu. Lenkijos ir Pribaltikos deputatų dėka EP virto pagrindine antirusiška irštva Europoje, su kurią beprasmiška turėti reikalų dėl jos išankstinės sąmoningos beprotybės, neturint realios valdžios. Pribaltika pavertė EP moralinio degradavimo kanalu: šlovindama nacių pakalikus, ukrainietiškus neonacius ir čečėnų smogikus. Todėl Rusija nutraukia santykius ne tik su šalimis, kurios užsiima tokia veikla, bet ir su ES struktūromis, per kurias jos veikia.


Naktį iš  rugpjūčio 17-osios į 18-ąją Žemėje kilo stipri geomagnetinė audra. Žemę pasiekė rugpjūčio 15 d. kelių žybsnių Saulėje iššauti plazmos srautai. Saulės dėmė AR3078 tris dienas iš eilės į kosminę erdvę šaudė elektromagnetinių bangų ir elektringų dalelių srautus. Paskutinis žybsnis įvyko rugpjūčio 17 d. Jei ir jo iššautos dalelės pataikys į Žemės magnetinį skydą, tai geomagnetinė audra užsitęs ilgiau. Vakare ir naktį verta pasižvalgyti po žvaigždėtą dangų.


Druskininkų meras Ričardas Malinauskas paskelbė ekrano kopiją su Europos parlamentaro iš Lietuvos Broniaus Ropės atsakymu į Druskininkuose esančios sanatorijos "Belorus", kuriai taikomos ES sankcijos, darbuotojų klausimus. Apie tai jis rašė savo Facebook paskyroje.


Per 2022 metų I pusmetį užsienio šalių žiniasklaidoje užfiksuota daugiau nei 73 tūkst. pranešimų, kuriuose paminėta Lietuva. Lyginant I ir II ketvirčius, šalies matomumas užsienio žiniasklaidos por…


Administracinė valstybė: blogas mokymas -> blogi sprendimai


Baltijos šalių vadovai tęsia rusofobišką konkursą dėl prizo nominacijoje „Kas aplenks Zelenskį „Pagrindinio naujausios istorijos neonacio“ titulu.


Pažymėtina, kad pačioje Lietuvoje tokie planai kelia rimtą visuomenės ir aplinkosaugininkų baimę, sklinda kalbos, kad kapinyne bus saugomos ne tik Ignalinos AE (IAE) eksploatavimo nutraukimo metu susidariusios atliekos, bet ir kitų ES šalių radioaktyviosios atliekos.


Taip vadinamas „elektros rinkos liberalizavimas“, tai viena iš daugelio neįmantrių, Lietuvos teritorijos administratorių įgyvendinamų aferų. Tikslas primityviai paprastas – kuo įmanoma daugiau ir įžūliai prisiplėšti iš paprastų Lietuvos gyventojų. Formalus Lietuvos teritorijos administratorių lyderis, Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda visada pritarė šiai aferai. Šį veikėja galima būtų papildomai vadinti „elektros rinkos liberalizavimo“ Globėju. Todėl dar kartą būtina pakartoti: „Korumpuotą ir reakcingą Landsbergių grupuotės režimą būtina sunaikinti.


Savaitės įvykių apžvalga iš Visuomenės Saugumo Koncepcijos pozicijų.


Europos Parlamento (EP) 2019 m. rugsėjo mėnesį priėmė rezoliucija dėl istorinės atminties svarbos minint Antrojo pasaulinio karo pradžios 80-ąsias metines. Rezoliucijoje nurodoma, kad Hitlerio ir Stalino suokalbis 1939-aisiais atvėrė vartus Antrajam pasauliniam karui ir kad ne tik Vokietija, bet ir TSRS yra šio karo kaltininkė – to paties raugo agresorė, okupantė ir inspiratorė. Šia rezoliucija stalinizmas prilygintas hitlerizmui, o ilgus metus sklandęs tarybinis mitas apie Vokietiją, esą tik pastaroji buvo vienintelė agresorė – galutinai išsklaidytas.


Žmonės galvoja, kad jie galvoja, bet dažnai būna taip, kad už juos galvoja kiti. Šį kartą Kristoferis Voiška, Vaidas Žemaitis ir Vygantas Kelertas apžvelgia kelis momentus, kurie yra glaudžiai susi…


Balandžio 12 - Pasaulinė aviacijos ir kosmonautikos diena


Kaip žinoma iš Europos Komisijos pranešimų, krizei dėl koronaviruso pandemijos Lietuvoje įveikti iš ES biudžeto bus skirta beveik 2,2 mlrd. eurų. Suma įspūdinga. Kokiais tikslais vyriausybė ketina pinigus išleisti? "Europos Sąjungos Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo fondas yra unikali galimybė pakelti Lietuvos ekonomiką į aukštesnį lygį, pagerinti Lietuvos žmonių gyvenimą.


Kuo arčiau gegužės 15-oji, numatytoji Didžiojo Šeimos gynimo maršo diena, kuo daugiau jam pritariančių ir sveikinančių balsų, tuo aršiau iš pakampių puolami ir niekinami jo organizatoriai bei dalyviai. Rašytojas, visuomenės veikėjas Arvydas Juozaitis sako, kad iš tikrųjų puolančiųjų taikinys yra ne maršo dalyviai ir net ne organizatoriai, bet maršo įkvepėjas - šeima.


Už šnipų tinklo Lietuvoje sukūrimą nuteisto Algirdo Paleckio bendražygiams, kurie kada nori važinėja į Rusiją ir Baltarusiją, sugalvota nejuokinga bausmė.„Parlamentarai sugalvojo nejuokingą bausmę“, - skelbiama nepriklausomo Žmonių partijos portalo publikacijoje „Paleckio bendražygiams, vykusiems į Maskvą, parlamentarai sugalvojo nejuokingą bausmę“. Pranešama, kad „už nelojalumą Lietuvai nori atimti pilietybę, o pačius žmones deportuoti iš Lietuvos“. „Dabartinis pilietybės įstatymas to daryti neleidžia.


Didesnis valstybės vaidmuo prižiūrint elektros tiekimo liberalizavimo procesą galimas, vis dėlto būtina saugotis nuo perteklinio reguliavimo, konstatuota Liberalų sąjūdžio frakcijos susitikime su V…


Energetikos ministras Dainius Kreivys pranešė, kad rugsėjį visuomenei bus pristatytas planas, kaip būtų galima taupyti elektrą. „Be abejo, bus mokomi (taupyti elektrą). Per rugsėjį bus paruošta visa programa, kartu su Lietuvos energetikos agentūra pateiksime visą planą, kaip tą galima būtų daryti“, - kalbėdamas valstybinio transliuotojo eteryje pranešė D. Kreivys. Pasak D. Kreivio, dabartiniai duomenys rodo, kad elektros energijos Lietuvoje neturėtų pritrūkti, tačiau ji bus „labai brangi“.


Dėl "Corona" krizės daugeliui piliečių tapo aišku viena: didžioji žiniasklaida nėra suinteresuota pranešti svarbius faktus. Tačiau jie agituoja prieš visus, kurie abejoja bendrais pasakojimais, net prieš ekspertus. Prof. Dr. Sucharit Bhakdi ir Dr. Ronald Weikl nuo pat vadinamosios pandemijos pradžios gina tiesą ir, nepaisant masinių represijų, informuoja apie tuos faktus, apie kuriuos pagrindinė žiniasklaida tyli. Naujuoju žiniasklaidos portalu jie nori toliau skatinti svarbios informacijos sklaidą tarptautiniu mastu. https://neue-medien-portal.


Nepasiturintiems šalies gyventojams nuo rugpjūčio 16 d. pradedama dalinti šiais metais ketvirtoji parama maisto gaminiais. Parama mažas pajamas gaunantiems žmonėms šiemet dar bus dalinama du kartus – spalio ir gruodžio mėnesiais. Kartu su gruodžio mėnesio maisto produktų dalijimu gyventojai sulauks ir paramos higienos priemonėmis.


Gegužės 11 d. 13 val. Prancūzijos baudžiamojo teismo posėdyje bus nagrinėjama Egidijaus Kūrio baudžiamoji byla, kurioje jis kaltinamas tuo, kad apšmeižė advokatą prof. dr. Stanislovą Tomą viešai pareikšdamas, kad advokatas „nėra profesorius“. E. Kūris yra kaltinamas, kad padarė tokį pareiškimą vedamas rasistinės neapykantos. E. Kūriui gresia 45.000 eurų bauda ir žalos atlyginimas.


https://www.youtube.com/watch?v=c0z-8rxtwPc Narkomanų partijos vicepirmininkas Remigijus Šimašius - Dievo rykštė Lietuvos sostinei Vilniui. Šiame video pasakoju apie "Vilką, kuris keičia kailį" ir neadekvatų Vilniaus merą Šimašių, kuris nesikeičia. https://www.youtube.com/watch?v=Vyb1mifnP38 Tik galimai psichiškai nesveikas meras gali gelžbetoninėmis pabaisomis "puošti" įstorinį paveldą.


Donecko liaudies respublikos teismas paskelbė kaltinimus penkiems užsienio samdiniams, kurie kovojo Ukrainos ginkluotųjų pajėgų pusėje Donbaso teritorijoje.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Tomas Fiala – Ukrainos kuratorius iš George'o Soroso fondų.


Šalys, kuriose gyvena tik 15% pasaulio gyventojų, įvedė sankcijas Rusijai, 85% gyventojų nepritarė sankcijoms.


Visai neseniai antikomunistinės ir rusofobinės propagandos perliuku tapo masinėje žiniasklaidoje išplatintas 1956-ųjų rugpjūčio 26-ą datuojamas P. Širvio laiškas, adresuotas ilgamečiui Lietuvos komunistų lyderiui A. Sniečkui. Jame žymusis poetas reiškia pasipiktinimą pokario metais į Lietuvą atvykusiais ir piktybiškai lietuvių kalbos nesimokiusiais rusakalbiais ryšių darbuotojais prie Lietuvos Tarybų Socialistinės Respublikos (LTSR) Ryšių ministerijos. Dokumentas, be abejo, pristatomas tokia potekste: „Žiūrėkite, kokia buvo vykdoma rusifikacija, prakeiktieji komunistai ir Sniečkus – Lietuvos išdavikai!“ Bet ar tikrai taip?


JAV vagia naftą iš okupuotos Sirijos dalies


Ryšium su tuo, kad Vilniuje neseniai demontavo Žaliojo tilto skulptūras, skambant Lietuvos sostinės mero Remigijaus Šimašiaus bravūrui apie tarybinius „balvonus“ feisbuke, analitinio portalo RuBaltic.Ru redakcija nusprendė pagelbėti kaimyninei Lietuvai ir parinkti TSRS paminklus, kuriuos artimiausiu metu būtina sunaikinti, sutrypti ir išjuokti, kaip Lietuvos valstybės grėsmę:


Vienas didžiausių Ukrainos turtų - žemės ūkio paskirties žemė, daugiausia juodžemis. Ukrainoje yra beveik trečdalis pasaulio juodžemių - geriausio žemės ūkiui tinkamo dirvožemio. Tačiau išanalizavus šios žemės nuosavybės struktūrą paaiškėjo, kad iš tikrųjų ji priklauso privačioms JAV bendrovėms. Tai reiškia, kad JAV Ukrainoje gina ne mitinę demokratiją, o savo realią teritoriją.


Rūtos Janutienės akių „draskymas“ eterio metu ir nepatogių pašnekovų išjunginėjimas yra norma, kaip norma tampa ir konservatorių garbinimas. Iš vienos pusės atrodytų, kad Janutienė kritikuoja atski…


Austrijos "Billa" pardavėja savo pajamų mokesčiu padeda Ukrainai išlaikyti mokumą karo metu: Viena pervedė Kijevui 60 mln. eurų mokesčių, o ES - dar milijardus eurų. O ką veikia Volodymyras Zelenskis? Jis pataikauja net savo oligarchams, nustatydamas tik 18 proc. pajamų mokesčio tarifą.


Jeigu mes nepalaikysime Ukrainos, kuri kovoja už mūsų visų laisvę, jeigu mes nepadėsime Baltarusijos opozicijai ir Tychanovskajai, mes rizikuojame daug netekti. Jeigu mes nepalaikytume Ukrainos ir …


Kai žmogus miršta, jo žarnyne gyvenanti mikrobionta dar kurį laiką tęsia savo gyvenimo kelią ir išskiria metaną, kitus metabolitus. Tokių štai dujų išsiveržimą žmonės vadina „lavono pirstelėjimu.“ Tai, ką vakar 21 val. parodė LRT, kaip tik ir buvo štai toks „lavono pirstelėjimas“, o ne anonsuota „tiriamoji žurnalistika“. Kalbu apie LRT Tyrimų skyriaus dokumentinį filmą „Riaušių anatomija.“ Žiūr. čia: https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000187396/lrt-tyrimu-skyriaus-dokumentinis-filmas-riausiu-anatomija Dežavu! Tarytum, jau ne kartą matyta. Žinoma, matyta.


Žydai nužudė tris sirus


Turkijos eksportas į Rusiją per pastaruosius tris mėnesius išaugo 46 proc., todėl Vakarams tai kelia didelę nerimą.Dienraštis „Financial Times“ rašo, kad Ankara leido savo bendrovėms užpildyti nišą, atsiradusią Vakarų įmonėms pasitraukus iš Rusijos rinkų. Remiantis Prekybos ministerijos ir Turkijos statistikos instituto surinktais eksporto duomenimis, Turkijos eksportas į Rusiją gegužės-liepos mėn. sudarė 2,04 mlrd. dolerių, t. y. 642 mln. dolerių daugiau nei tais pačiais 2021 m. mėnesiais. Tačiau per pastarąjį mėnesį eksporto į Rusiją vertė per metus padidėjo 75 % - nuo 417 mln. dolerių 2021 m.


Sakot, nieko nepadarėm? Eina antri metai po Maršo, ir praktiškai nieko iš suplanuotų visuomenei kategoriškai nepriimtinų, antikonstitucinių, prigimtinę šeimą ir tradicijas griaunančių įstatymų bukalaurai nepriėmė. Nors turi visą valdžią ir balsų pakanka - štai todėl taip ir siunta, štai todėl jų užsiundyti ir taškosi išskyromis sarginiai pseudožurnalistai.


Deimantele has undergone 4 official psychological investigations. Although none of them has been made public yet, the word from the press as well as from independent psychologists indicate that the child has been sexually molested and is not inclined to vivid imagination and lies.


Seimas priėmė Seimo nutarimą (projektas Nr. XIIIP-2565(2), kuriuo nutarta paskelbti privalomąjį referendumą dėl Konstitucijos 12 straipsnio pakeitimo, apibrėžiančio (dvigubos – infa.lt) pilietybės įgijimą. Už Seimo nutarimą balsavo 66 Seimo nariai, susilaikė 4 parlamentarai. Pagal priimtą nutarimą privalomasis referendumas bus vykdomas dvi dienas – 2019 m. gegužės 12 ir 26 dienomis (su dviejų savaičių pertrauka – infa.lt).


Izraelio žydus reikia utilizuoti


Girdėjau, kad kažkokios LT žvaigždutės, matyt, norėdamos tik pasipildyti savo spindesio vakuumą, skandavo, kad niekada nevažiuos į Naisius – už pinigus jokius. Na, nevažiuos tai nevažiuos. Bėda, aišku, didžiulė, bet ką padarysi...


Man pasistojo!Toks klausimas!Ištvirkėliai jūs. Kodėl ten visokios išbučiuotos Rūtos ar kitokio kailio tapkinai labai pergyvena, kai koks garbus žmogus (ne žmoga), kaip pvz Dr.


Palaikyk mus Feisbuke


Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis