Blogorama.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Pasaulio įvykių apžvalga.


Čia žemiau yra pateikiamas rinkinukas genialių išsireiškimų ir minčių, kuris dar kartą paliudija, kad Rusija tikrai išprotėjo, užsimojusi prieš civilizaciją, be kurios jokios civilizacijos mūsų planetoje nebūtų buvę net užuomazgoje.


Nojaus arka, bet tik korumpuotiems pedofilams milijardieriams


Pasaulyje formuojasi daugiapoliariškumas, formuojasi civilizacijos. Kokioje pasaulėžiūrinėje civilizacijoje mes turime gyventi, turi nuspręsti patys žmonės, o ne iškrypęs korumpuotas politinis "elitas".


JAV prezidentas Džo Baidenas ir jo administracija sąmoningai pratęsia konfliktą Ukrainoje, siekdami pakelti energijos kainas ir iš to pasipelnyti. Tokią nuomonę savo laidoje išreiškė „ Fox News“ la…


Vertinant įvykius medicininiu požiūriu, reikėtų atsižvelgti į tam tikrų sprendimų, pavyzdžiui, kaukės uždėjimo ar, dar blogiau, masinio "skiepijimo", padaryto pažeidžiant pagrindines piliečių teises, teisines pasekmes.


Šlykštynės siunta, dėl to, kad jos yura priverstos laikytis tarptautinės teisės normų.


Kuo šitie būtų geresni? Ar mes kartosime tas pačias istorines klaidas? Kam jie dirba ir kas jų šeimininkai? Apie tai ir dar daugiau vaizdo reportaže.


Vat susigalvojo valdžia nepasiekiamą tikslą ir visas valstybinis aparatas beatodairiškai vykdo. Yra pseudo ligos protrūkis, vadinasi žmonės uždaromi namie, užkalamos, ar užrakinamos durys, nepaklusnūs vežami į covid lagerius.


Šiame vaizdo įraše galite pamatyti mankurtizmo viršūnę ir liūdną Lietuvos ateitį. Mankurtas – žmogus, neatsimenantis savo ir kitų tautų istorinės praeities, patirties, praradęs istorinę perspektyvą…


Vienas seniausių Lietuvoje Vytauto Didžiojo karo muziejus per daugiau nei šimtmetį išgyveno itin drastiškų pokyčių: tarpukariu buvo karybos istorijos lopšys, okupacijų metais priverstas slėpti ne vieną režimams neparankų eksponatą.


Teroristas Dmitro Sidorko buvo sunaikintas netoli Artemovsko.


Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė, buvo įvardijama realiausia Žmonių partijos kandidate dalyvauti Vilniaus mero rinkimuose, tačiau nesiryžo siekti šių pareigų.


2020 m. pradžioje, kai elektros rinka dar nebuvo „liberalizuota“, gyventojai mokėjo po 11 centų už kwh ir niekas dėl elektros nesuko galvos. Chaosas kilo, kad rinka buvo „liberalizuota“ – per pusantrų kainos išaugo iki dešimt kartų. Buvusi Europos parlamento narė Margarita Starkevičiūtė siūlo atšaukti visas tas nesąmones, ir grįžti prie senos tvarkos, kai viskas puikiai veikė.


Trumpai apžvelgsiu ir suklasifikuosiu t.v. "alternatyvius" informacijos šaltinius, veikiančius lietuvakalbiniame "Jutūbės" platformos segmente.


Intensyviai, nuo ryto iki vakaro skelbiama propaganda, melas ir manipuliacijos neįtikina Lietuvos gyventojų – toks įspūdis susidaro po paskelbtos apklausos, kurią atliko „Baltijos tyrimai“.Vos 15 proc. Lietuvos gyventojų mano, kad šalyje situacija gerėja, o 84 proc. galvoja priešingai, skelbia valstybinis transliuotojas.


Civilizuotas pasaulis nuėjo labai toli į priekį ir tai, deja, yra karti tiesa visiems rusams, nes Rusijoje iki šiol:


Baltarusijoje staiga mirė dabartinis Baltarusijos užsienio reikalų ministerijos vadovas Vladimiras Makejus.


Europai galu galu jau pradeda dašusti, kad pindosai ją veda kursu tiesiai į ledkalnį. Pas kai kuriuos JevroSojūzo šalių politikus dar yra užsivolioje šiek tiek suvereniteto ir todėl jie nusprendė jį apreikšti. Kad pamėginti išgelbėti situaciją, o šitai apsireiškė pravalu derybose dėl naftos kainų lubų.


Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 11 27 11:30


Kandidatas į Lietuvos prezidentus Linas Jurgutis atsako į žmonių klausimus.


Laisvės partijai užspaudus TS-LKD, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas suskubo palaiminti kanapių mažo kiekio dekriminalizavimą. Konservatoriai išsigando, kad nelegalizavus narkotikų Laisvės partija pasitrauks iš koalicijos? Kas laukia Lietuvos? Ir kokia turėtų būti valstybės politika narkotikų atžvilgiu?


V. Grubliausko širdies balsas nebeprieštarauja jo naujai pasirinktos partijos vertybėms, nes socialdemokratų, kaip atskirą politinę liniją turėjusios politinės partijos, jau nebeliko. Tai, ko nebuvo galima įsivaizduoti prieš 10-15 metų, tapo realybe šiandien. Liberalios pažiūros tapo socialdemokratų partijos vertybine linija.


Dr. Mörzo straipsnyje pateikiama įtikinamų ir blaivių įrodymų, kad mRNA vakcinos gali sukelti rimtą žalą smegenims ir širdžiai - būtent vaskulitą, nekrozinį encefalitą ir miokarditą. Jo straipsnis gali tapti vienu svarbiausių straipsnių, paskelbtų oficialioje tradicinėje medicinos literatūroje COVID-19 pandemijos metu, nes jis gali pakeisti požiūrį į mRNA vakcinų nuo COVID-19 saugumą.


Odontologijos paslaugos privačiose klinikose teikiamos visiems. Užtenka užpildyti anketą, kad nesergi, negrįžai iš užsienio ir neturėjai kontaktų. Aišku, niekas duomenų netikrina, o tik pamatuoja riešo temperatūrą ir sodina į kėdę, kurioje du daktarai kapanojasi pačioje virusų ir bakterijų irštvoje - burnoje.


Iš viso Latvijoje ir kitose šalyse šiuo metu gyvena apie 400 buvusių Latvijos SS legionierių. Ataskaitoje skelbiama informacija apie 96 iš jų. Dauguma latvių esesininkų gyvena JAV - 32 žmonės, 21 Latvijoje, 19 žmonių Australijoje, 15 Kanadoje, 4 D. Britanijoje, 3 Brazilijoje, 2 Argentinoje. Jie turi savo organizaciją „Dauguvos vanagai“, susikūrusią jau pokario laikotarpiu. Ši organizacija aktyviai bendradarbiauja su Latvijos valdžia, o nusenę SS veteranai gavo pensijas iš Latvijos gynybos ministerijos ir apdovanojimus iš Latvijos prezidentų rankų.


Šiauliuose esančio prekybos centro „Bruklinas“ administratorė (bent taip ji prisistatė) Jurgita Norvaišienė visomis išgalėmis bandė trukdyti rinkti parašus privalomajam referendumui dėl 100 000 par…


Smūgiai prieš Okrainos energetikos infrastruktūrą tikrai būtini.


Vladimiras Putinas nominuotas A. Nobelio taikos premijai


Vakar Seime Teisės ir teisėtvarkos komitete valdančiųjų ir LSDP balsais palaimintas narkotikų dekriminalizavimas. Valdančiųjų neįtikino jokie argumentai, net teisėsaugos pareigūnų įspėjimai, kad šiuo projektu valdantieji atveria Pandoros skrynią ir jau labai greitai išvysime neigiamas pasekmes – sugriautas šeimas ir likimus. Komiteto posėdyje generalinės prokurorės pavaduotojas G.


Kasdienio marazmo kolekcija plečiasi . Šį kartą apie svarstymus privalomai kas 5 metus vairuotojams išklausyti pirmosios pagalbos kursus . O taip pat pavyko aptikti dar vieną galimai būsimo marazmo embrioną dar ankstyvojoje stadijoje


Labas rytas, gerbiamas Algimantai,Klausėte, kaip gyvenu, kas pas mane naujo? Na, bent jau gero tai tikrai nieko. Nebent tiktai kad pavasaris gražus ir labai šiltas. Gi šiaip tai gyvenimas čia pas mus Amerikoje dabar jau tik blogyn ir blogyn. Ko, aišku, ir reikėjo tikėtis.Taip kad tiesiog jau net ne visada yra pakankamai dvasios jėgų dabar ne tik tam, kad knygas ar kokius didelius straipsnius rašyti, bet net ir tam, kad laišką jums parašyt, tarsi „maliavą“ iš vieno konclagerio (JAV) į kitą konclagerį (Lietuvą)...


Dr. J.Bart Classen moksliniame žurnale Microbiology & Infection Diseases 2021, 5(1): 1-3 paskelbė straipsnį „COVID-19 RNA Based Vaccines and the Risk of Prion Disease“ (COVID-19 Vakcinos, kurių pagrindą sudaro RNR, ir prioninės ligos rizika). Straipsnio autorius medicinos daktaras J.Bart Classen dirba Classen Immunotherapies, Inc., 3637 Rockdale Road, Manchester, MD 21102. https://www.scivisionpub.com/pdfs/covid19-rna-based-vaccines-and-the-risk-of-prion-disease-1503.pdf?fbclid=IwAR1i1tjGybIhyOcLJLR1i-RbTmnxy_42_P5i9P1ZQcHH-anYiGNFsQoAwAc Apie šio straipsnio rezultatus FB puslapyje parašė G.Furmanavičius.


Lapkričio 26 d. premjerė Ingrida Šimonytė viešėjo Kijeve ir susitiko su Ukrainos lyderiais.Susitikimuose aptarta situacija šalyje, karinė ir humanitarinė parama Ukrainai, Rusijos atsakomybė už vykdomus nusikaltimus, parama Ukrainos energetikos infrastruktūrai, Ukrainos eurointegracijos procesas. Lietuvos Vyriausybės vadovė pabrėžė nekintamą tvirtą Lietuvos palaikymą Ukrainai iki jos pergalės kovoje prieš Rusijos karinę agresiją.


Друзья, помогите, найти хоть какой-то след... Беллочка, ВЫХОДИ НА СВЯЗЬ, не стесняйся!


Поговорим о том, как Призрак Глобальной Перестройки, бродящий по Западному миру, проявляется в жизни простого западенского обывателя.


Друзья, в святой день Всех Святых литовские активисты Форума Добрососедства отдали дань уважения Воинам-Освободителям, возле осквернённого, но всё таки не снеённого памятника в воинском кладбище в Антакальнисе.


Apie mano „Blek fraidei” kelionę į Šiaulius. Apžvelgiu situaciją Šiaulių turguje bei Akropolyje. Papasakosiu, kokį prašymą atsiuntė Algirdas Paleckis ir, žinoma, atsakysiu į daugeliui labai rūpimą klausimą: ar vyksime į gruodį organizuojamą mitingą.


Portalas respublika.lt skambina pavojaus varpais dėl situacijos aplink Ukrainą. Aiškėja, kad vis labiau agresyvėjanti Rusija netrukus gali pradėti karinę invaziją į šią šalį.Publikacijoje „Situacija aplink Ukrainą vis labiau kaista“ skelbiama, kad Kijevas „nerimauja, kad prie šalies sienos su Baltarusija gali įvykti karinis puolimas“ Perspėjama, kad Ukrainos karinės žvalgybos vadovas „leidiniui „The Military Times" teigė, kad Rusija prie Ukrainos sienų sutelkė daugiau kaip 92 tūkst. karių ir rengiasi iki sausio pabaigos ar vasario pradžios inicijuoti puolimą“.


Rusijos energetikos ministras Aleksandras Novakas sakė, kad iki rugsėjo pabaigos Maskva ir Minskas parengs sąlygas Baltarusijos naftos srautams iš Lietuvos uostų perorientuoti į Rusijos. Anot ministerijos vadovo, pagrindinis uždavinys dabar yra "sukurti ekonomines sąlygas, kurios būtų naudingos visiems: uostams, vežėjams, geležinkeliams ir patiems naftos gamintojams". Šią informaciją patvirtino valstybės koncernas "Belneftekhim".


Lietuvos politikai padarė viską, kad Baltarusija ir Rusija pagaliau galėtų paskubinti ir užbaigti, jau senai pradėtą sąjunginės valstybės kūrimą. Iki šiol Baltarusijos flirtavo su Rytais ir Vakarai…


Įdomu, ką pasakytų J.Hašeko "Narsiojo kareivio Šveiko nuotykių“ herojai dėl COVID-19 epidemijos? Mes to, žinoma, nesužinosim, bet galime įsivaizduoti. Žodį „karas“ aš, Šveikui leidus, pakeisiu žodžiu „Covid-19“. Tuomet apie Pyseko miesto nuovados puskarininkį būtų pasakojama štai taip: Paskui puskarininkis išdėstė naują teoriją apie tai, kad COVID-19 – didelė visos žmonijos gerovė, nes drauge su dorais žmonėmis žūva daug niekšų ir sukčių.


Memorialinė lenta TSRS nusipelniusiam lakūnui-bandytojui lietuviui Rimantui Stankevičiui buvo pastatyta šiaurės Italijos Salgaredos mieste, toje vietoje, kur jis tragiškai žuvo lygiai prieš 30 metų.


Paskutinysis Europos diktatorius, Baltarusijos lyderis Aleksandras Lukašenka balandžio 2 d. žiauriai įgėlė Lietuvos vadovui Gitanui Nausėdai. Jis pareiškė, kad jo šalies patirtis kovojant su virusiniais susirgimais gali tapti pavyzdžiui daugeliui šalių, o Lietuvos prezidentui Gitanui Nausėdai, sukritikavusiam Minsko atsaką į naujojo koronaviruso protrūkį, pasiūlė „užsiimti savo virusu“. „Jeigu ateis momentas, kad mums reikės kažkur gesinti gaisrą – mes jį gesinsime. Ir, beje, daug veiksmingiau negu Lietuvos prezidentas. Jis susirūpino Baltarusijos virusu...


Rugsėjo 10 d. buvau Draugo dr.Henriko Ostrausko laidotuvėse, su kuriuo mokiausi mokykloje, universitete, draugavau 62 metus. Pabuvau kiek laidojimo salėje prie Petro ir Povilo bažnyčios, o apie 10 valandėlei nužygiavau į Katedros aikštę, į Šeimų sąjūdžio mitingą. Už Vilnelės tilto išvydau mane pasitinkančius policininkų būrelius, kurie atidžiai apžiūrinėjo einančius pėsčiuosius. O koks išvakarėse buvo triukšmas, kiek išpilta purvo, kiek bauginimų.


Noriu pasidalinti savo mamos istorija. Pati jau septinti metai su šeima gyvenu Jungtinėje Karalystėje. Šią vasarą ypač pablogėjus mamos sveikatai po patirtos sunkios traumos nusprendžiau ją išsivežti į Angliją. Mamai beveik 86-eri metai. Be abejo, tokiame garbingame amžiuje išvykti į kitą šalį gyventi yra labai sunku tiek psichologiškai, tiek visomis prasmėmis.


Vasario 4 dieną 11.50 kviečiame į pilietinę akciją "Taikai – TAIP. JAV agresijai – NE” prie JAV ambasados Vilniuje Akmenų g.6. Mes, įvairaus amžiaus ir įvairių tautybių Lietuvos piliečiai pasisakome už taikią Lietuvą, už taikią Europą ir taikią Ukrainą, smerkiame neteisėtą okupacinės amerikiečių kariuomenės įvedimą į Lietuvą, ir JAV marioniečių, kai kurių korumpuotų Lietuvos politikų vykdomą karinę isterijos kampaniją. Mes teigiame - karas Ukrainoje turi būti sustabdytas, smerkiame JAV valdžio


Klaus Schwab how to create cyber apocalypse power grid down banking offline Ransomware atack


Paskutiniu metu labai intensyviai ruošiamasi stiprinti karines, policijos ir spec.tarnybų pajėgas, nukreipiant jas prieš Lietuvos Tautą. Tam nuolatos eskaluojama “Rusai puola” problematika, siekiant sudaryti “išorės priešo” viziją kiekvieno lietuviakalbio galvose ir nukreipti visus nuo sudėtingos lietuviškos kasdienybės į “Rusai puola” problematiką.


tai, kad protestuojantys ėmė lyginti save su žydais, nacizmo aukomis, kas buvo įvardinta „Holokausto trivializacija“. „Tai autorinių teisių pažeidimas“, „kaip tu drįsti lyginti savo gojų problemas su Holokaustu? Tik žydai gali lyginti tai, kas jiems patinka, su Holokaustu“, - taip apibūdina valdžios reakciją Šamiras ir pažymi, kad žydai nesikuklina kabinėti „antisemito“ etiketes net tokiems ištikimiems žydų ir Izraelio draugams, kokiu yra JAV prezidentas Donaldas Trampas.


Renginyje dalyvavo pirmaujančių Europos valstybių ir JAV lyderiai, taip pat JT ir PSO vadovai. Kitos valstybės, įskaitant Rusiją, Kiniją ir Indiją, net nebuvo pakviestos.


Europietiškas ekonominis stebuklas praėjo šonu pro Lietuvos ekonomiką aplenkdamas ją, bet tuo pačiu įskiepydamas nepaprastą pasitikėjimą savimi Lietuvos politikams. Jevro-optimizmas fontanu trykšta tik aukščiausiuose politiniuose sluoksniuose, išgaruodamas realybės vėjuose vyraujančiuose tarp gyventoju. Po daugybės politinių išpuolių prieš Baltarusiją Lietuva nesitikėjo sulaukti atsakomųjų priemonių, kurios smogtų jos ekonomikai.


Valstybės Dūma, per paskutinį trečiąjį svarstymą, priėmė federalinį įstatymą, draudžiantį LGBT propagandą, pedofilija ir lyties keitimą reklamoje, knygose, filmuose ir žiniasklaidoje.


Pokyčiai alkoholio kontrolės sistemoje neišvengiami, nes neįmanoma susitaikyti su situacija, kai alkoholiu žudoma tauta. Niekas nesiruošia uždrausti alkoholio vartojimo, visų paversti abstinentais, tačiau alkoholio prieinamumas bus maksimaliai sumažintas, o už nelegalią alkoholio gamybą ir kontrabandą bausmės bus neišvengiamos.


Apie tą karą vadovėliai nutyli, nors tai buvo pats tikriausias karas, su patrankų šūviais, žuvusiais ir belaisviais, laimėtojais ir pralaimėjusiais, nugalėtųjų teismais ir nugalėtojų džiūgavimais dėl pergalės ir kontribucijos (karo nuostolių kompensavimo).


Tai yra dviejų komponentų vakcina. Pirmasis komponentas skiriamas asmeniui į kūną, o antrasis komponentas- po 21 dienos.


Britų medicinos žurnale paskelbta nauja ataskaita pavadinimu: „Covid-19“: Nepaaiškinami ir stulbinantys papildomų mirčių nuo koronaviruso skaičiai.“ Manoma, kad karantino priemonės Jungtinėje Karalystėje dėl naujojo koronaviruso balandžio ir gegužės mėnesiais pražudė daugiau JK senjorų nei pats koronavirusas. Remiantis duomenimis, mirtys nuo Covid-19 sudaro tik 10 000 iš 30 000 mirties atvejų, kurie buvo užregistruoti senelių globos įstaigose per pandemiją.


Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždarymo darbams žvalgomasi naujo šeimininko. Tiesa, jo reikės gerokai paieškoti. Koncerno „Rosatom“ valdomą „Nukem“ netrukus ketinama išstumti iš Lietuvos, o vietoj jo pakviesti Vakarų kompanijas. Tarp galimų pretendentų tvarkyti branduolines atliekas Ignalinos AE – Lietuvai jau neblogai pažįstamos „Areva“ ir „Westinghouse“. Taip pat siūloma į konkursą vilioti ir „Hitachi“, kuri buvo kviesta statyti Visagino atominę elektrinę.


Pernai Rusijoje pasirodė medicinos dr. pulkininko M.V.Supotnickio monografija „Covid-19. Sunkus egzaminas žmonijai“. Knyga Rusijoje tapo bestseleriu ir pirmas knygos tiražas buvo nedelsiant išpirktas. Šios knygos tekstas čia: http://rpmp.ru/book/38/COVID-19.pdf Aš nutariau nuodugniai susipažinti su šia knyga, kai ką išversti į lietuvių kalbą. Mano tikslas, kad būtų kuo mažiau „tikinčių mokslu“ ir  "duomenų mokslininkais.“  M.V.Supotnickis COVID-19 sunkus egzaminas žmonijai (2021)  Skyriaus „Koronavirusų biologija“ turinys (14 psl.): Taksonomija ir koronavirusų kilmė (14).


Kodėl trečias ? Ir kodėl kirdyk ? Atsakymas visais trimis atvejais vienodas ir vienintelis - Lietuva ėmėsi stadiono Vilniuje.


Tiems, kas dažniau skaito lietuvišką spaudą ir didžiuosius portalus yra tekę susidurti su vadinamuoju "wannabe jew" fenomeno atvejais. Ypač jis paplitęs kai kurių dešiniųjų apžvalgininkų ir šiaip viešųjų intelektualų tarpe. Nesunku suprasti, kas sudaro jo pagrindą. Elementarus noras būti grupės, kurią suvoki, kaip itin galingą ir turtingą, nariu. Daliai žmonijos būdingu pavydo jausmu grįsta svajonė ir tiek. Pasirodo, kitur šis fenomenas paplitęs dar labiau, nei Lietuvoje.


Vaidas ir Eglė išvyko į Švediją pasižiūrėti, ar Lietuvai dar „toli“ iki svajonių gyvenimo Švedijoje, apie kurią taip gerai atsiliepė tarybinis profesorius Vytautas Landsbergis.


Lietuvos vidaus ir užsienio politika susikoncentravo į tai, kad pagal galimybės labiau aptemdyti 75-osios Didžiosios Pergalės prieš nacizmą metines Rusijai ir rusams. Oficialus Vilnius bando sutrikdyti Pergalės Dienos šventimą Didžiojo Tėvynės karo atminimo įpėdiniams pačioje Lietuvoje ir prie to pačio sugadinti šventę Rusijai. Natūralus elgesys šalies elgesys, kurios dabartiniai „didvyriai“ rėmėsi Hitleriu, buvo nacistinės Vokietijos pakalikai ir darė vietoj vokiečių nešvarius darbus naikinant žydus.


Mes gyvename faktinės cenzūros sąlygomis, kai bet kokia valdžią Lietuvoje užgrobusios Landsberg šaikos informacija yra blokuojama, naikinama ir šalinama iš viešosios erdvės.


Kai per televiziją matome Rusijos prezidentą, dalyvaujantį šv. Velykų apeigose, o Ukrainoje žudantį nekaltus žmones, iškart suvokiame, kad tikėjimas į mus mylintį Dievą nesuderinamas su neapykanta ir žudynėmis. Žmogaus tikėjimą visuomet turi lydėti tik meilė bei geri darbai, o jeigu jų nėra, tuomet nebėra ir tikėjimo, lieka tik tikėjimo karikatūra.


Ne paslaptis, kad „Socialinio modelio“ projektą ištikimai „stumia“ Premjeras, nematantis reikalo ne tik derinti projektą su profesinėmis sąjungomis, bet ir beatodairiškai skubantis jį kuo greičiau priimti Seime. Tam kategoriškai priešinasi profesinės sąjungos, nesutinkančios su darbo užmokesčio mažinimu, darbuotojų atleidimo iš darbą supaprastinimo tvarka, darbo laiko ilginimu, atostogų trumpinimu, išeitinių išmokų ir įspėjimo terminų mažinimu, privalomo viršvalandinio darbo nustatymu ir t.t.


Vienas skandalingiausių konservatorių politikų Žygimantas Pavilionis liko sėdėti Seimo Užsienio reikalų komiteto vadovo kėdėje tik iki Kalėdų ir Naujųjų metų atostogų pabaigos


Daugelis susižavėjimą maišo su meile, todėl susižavėjimui išnykus, manoma, kad dingsta meilė. Ne! Viskas yra ne taip!


Visiems iki vieno paaiškėjo, kad politinės valios priverstiniam skiepyjimui net medikams nėra ir nebebus, ką bekalbėt apie "visą populiaciją". Iki šiol ignoruota ir patyčiomis apipilstoma visuomenė, tylioji nepolitizuota medikų, seniai supratusių kas vyksta, bendruomenė atsitiesia ir netylės. Artėjant "galimybių paso" svarstymui Konstituciniame Teisme, vis labiau dėl pandeminių idiotizmų svyruojant prezidentūrai ore pakibo atsakomybės klausimas.


Su tokia antrašte pasirodė straipsnis JAV portale Global Research. Jame rašoma, kad Bolivijos prezidentas Evo Morales perspėjo, kad JAV yra pats didžiausias pavojus demokratijai, ir kad Lotynų Amerika negali pritarti JAV, Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos atakoms prieš Siriją. „Vašingtonas išleidžia šimtus milijonų dolerių masinio naikinimo ginklams." Prezidentas pažymėjo, kad Bolivija atsikratė JAV narkotikų kontrolės tarnybos (DEA) ir Tarptautinio valiutos fondo (TVF) įtakos. Moraleso vyriausybė pasižymėjo pastangomis išsiųsti šias institucijas arba riboti jų įtaką. 2011 m.


VILNIUS, gegužės 25 — Sputnik. Kinija, naudodama nelegalius metodus, gali bandyti atkapstyti amerikiečių tyrimus ir technologijas skiepams nuo koronaviruso sukurti, sakė JAV prezidento patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Robertas O'Brajenas (Robert O'Brien). Jis teigė, kad antivirusinę vakciną pirmiausia sukurs JAV, tačiau Kinija jas šnipinėja, kad rastų visus tyrimus ir praktinę patirtį, ties kuriais dirba Valstijų ekspertai.


Atsimenate tokią naftos telkiniais turtingą šiaurinės Afrikos šalį? Kaip tik ją dar 2011-aisiais metais NATO bombos kartu su vietiniais bei iš užsienių atvežtais „sukilėliais“ laisvino nuo neva tai baisios ir kraugeriškos Muamaro Kadafio diktatūros. Atnešta jiems vakarietiškiausia demokratija. Bent taip viską nušvietė stambaus transnacionalinio kapitalo tarnaite esanti mūsų „laisvojo“ pasaulio žiniasklaida. Tačiau faktai byloja ką kita.


Simboliai tebėra. Vėliava, Vytis, Himnas. Net Konstitucija! Kodėl sakot, kad nebėra nepriklausomybės? Juk švenčiamas šimtmetis! Buvo tiek renginių - kūrenami simboliniai laužai, nešamos vėliavos ir kiti simboliai, simboliškai šaunama į orą, pasirašomi simboliniai pasižadėjimai. Šimtą sykių pabrėžta, kad ši valstybė yra ta pati nepriklausoma, kuri prasidėjo tada, prieš šimtą metų.


Circle K didžiuojasi savo sprendimu segreguojant žmones. Vienais laikais normalu gi neleisti kai kam vaikščioti šaligatviais nes nu tuometinė valdžia sakė jog viena grupė platina ligas. nedaug kas pasikeitė, dabar gi nusikalstama veikla persikėlė į 21 amžių.Skirmantas Maciukas (Circle K vykdantysis direktorius) dalinasi linkedine džiugiomis naujienomis. Nuo pat COVID-19 pandemijos dedame pastangas užtikrinti mūsų klientų ir darbuotojų saugumą.


Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 11 25 11:00


Astravo elektrinė ir jos grėsmės, Lietuva geopolitiniame kontekste, ateities perspektyvos ir Kazimiero Juraičio veikla, nuo kurios E. Baltušis atsiribojo.


Bet kokia informacija neatitinkanti valdžios pozicijos susijusios su pasauline siaučiančia koronaviruso pandemija, pavyzdžiui dėl privalomo veido veido kaukių dėvėjimo net vaikams, internete yra blokuojama ir trinama. Be abejo, pagrindiniai tokios informacijos cenzoriai pasaulyje yra vaizdo įrašų platforma youtube bei visuomeninis tinklas facebook („PressJazz TV“ paskyra youtube platformoje būtent dėl tokios informacijos skelbimo buvo suniakinta negrįžtamai).


Rugsėjo 7 d. Panevėžio apygardos teisme toliau buvo nagrinėjama buvusios Seimo narės ir teisėjos Neringos Venckienės byla.


Statistikos departamentas prieš pat naujuosius 2018-uosius metus pateikė "nelinksmą" darbo emigracijos statistiką  Iš Lietuvos per vienuolika mėnesių išvyko 54 560 žmonių. Tai 4 tūkstančiais daugiau nei per visus 2016 metus. Atsižvelgiant į tai, kad kiekvieną mėnesį iš Lietuvos išvyksta nuo 6 iki 7 tūkstančių žmonių, šiais metais šis rodiklis gali peržengti 60 tūkstančių žmonių ribą. O tai net daugiau nei, pavyzdžiui, Alytaus gyventojų skaičius, kur šiuo metu gyvena apie 50 tūkstančių žmonių. — Dariau, labas.


Okraina tikrai nugalėjo.


2015-ųjų metų video apie Puolantį Rusą. Kai niekas netikėjo neišvengiamu Rusų puolimu, Vytautas Landsbergis ŽINOJO, kad RUSAI VISĄ LAIKĄ PUOLA TOLIAU!


Kol kas šioje byloje Vokietijoje identifikuoti 72 įtariamieji, 10 suimta, dar aštuoniems pareikšti įtarimai.


Už šį įstatymą balsavo 101 Seimo narys, prieš – 3, susilaikė 4 parlamentarai.


Žirinovskis visai padorus tipas buvo.


Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda Brooklyne, New Yorke, susitiko su lietuvių bendruomene. Šalies vadovas su New Yorke gyvenančiais lietuviais aptarė Lietuvos aktualijas, papasakojo, kaip padedame Ukrainai. G. Nausėda akcentavo, kad dabartiniame geopolitiniame kontekste pasaulio lietuvių vienybė ir aktyvus demokratijos vertybių palaikymas yra labai svarbūs. „Lietuva yra ne geografinė teritorija, o jausmas, kurį kiekvienas lietuvis nešiojasi širdyje, kad ir kur pasaulyje gyventų. Mūsų kultūra, tradicijos ir kalba yra unikalios, turime jas saugoti ir branginti, perduoti savo vaikams.


Apgaulė. Papirkimas. Prievarta. Visos šios priemonės paleidžiamos į darbą, kai maždaug 50 oligarchų hegemonija darosi nestabili. Kokie oligarchai? Rotšildai, Rokfeleriai, Morganai, Varburgai, Openheimeriai, Šternai, Montefjorė, Goldšmidtai, Vainbergai, Lazariai, Beihroderiai, Valenbergai, Sasunai, Hambrosai, Heinės, Mendelsonai ir kiti. Arba kai kalba eina apie aukso veršį. Niekas taip neišveda iš proto, kaip šis kilnus metalas. Jei paseksime Vakarų istoriją, ji visa susives tik į vieną dalyką – turtėjimą ir geltonojo metalo savinimąsi.


VW vadovas teigia, kad Ukraina turėtų derėtis su Putinu, kad apsaugotų Vokietijos ekonomiką, rašoma The Telegraph. Herbertas Diessas, VW vadovas, sukėlė pasipiktinimą, ragindamas pradėti derybas, kad būtų apsaugota Europos ekonomika, pažymi pranešimo autorė Giulia Bottaro. Bendrovės "Volkswagen" vadovas paragino Rusiją ir Ukrainą susitarti derybomis, kad būtų galima atšaukti sankcijas ir taip išvengti žalos Vokietijos ekonomikai. Herbertas Diessas sakė, kad Briuselis turėtų siekti taikos susitarimo, kad būtų galima atnaujinti laisvąją prekybą ir taip apsaugoti Europos Sąjungos komercinius interesus.


Artėjant Astravo atominės elektrinės (AE) atidarymui, Lietuvos valdžios viršūnėse vyksta nelauktas, mįslingas, bet labai spartus esminių politinių nuostatų pokytis. Vengiant nereikalingo viešumo nuosekliai, žingsnis po žingsnio rengiama dirva Astravo AE pagamintos elektros energijos pirkimui Lietuvoje. Nepaisydama prieš trejus metus patvirtinto antiastravinio įstatymo, Energetikos ministerija ruošiasi įteisinti elektros pirkimą iš Astravo elektrinės ir Kruonio hidroakumuliacinės elektrinės panaudojimą Astravo jėgainei reikalingam galios rezervui užtikrinti.


Užsienyje gyvenančių lietuvių socialinio tinklo Facebook paskyroje „užsieniečiai“ džiaugiasi į antrą turą patekusiomis „Laisvės partijos“ ir „landsbergistų“ atstovėmis. Tuo pačiu norime padėkoti už…


Taip jau sutampa, kad kai į valdžią ateina dešinieji, valstybėje prasideda sunkūs, kriziniai laikai. Ir nors patys dešinieji įpratę girtis, kad tauta atsisuka į juos tuomet, kai reikia gelbėti Lietuvą, mes su Jumis puikiai suprantame, kad priežastinis ryšis čia yra atvirkščias – visos krizės prasideda tada ir dėl to, kad valdžią gauna dešinieji ir jų parankiniai.


Putino pareiškimas. Pagrindinės tezės


“Beprotybė yra tikslus to paties veiksmo nuolatinis kartojimas. Kartas nuo karto. Tikintis pokyčių. Tai ir yra beprotybė. Tada aš pradėjau tai matyti visur , kur tik pažvelgsi, šie idiotai daro vieną ir tą patį ir galvoja, dabar viskas pasikeis …” (Vaas Montenegro(c)


Po laikraštyje „Respublika“ pakelbto įtariamų asmenų, galimai bendradarbiavusių su KGB, sąrašo, visuomenėje kilo nemažas sukrutimas. Konservatorius Arvydas Anušauskas, pagarsėjęs taip vadinamų anušauskinių KGB sąrašų viešintojas, jautriai sureagavo į „Respublikoje“ paskelbtą sąrašą ir pagarsino savo analitinę analizę, kurią buvo paviešinta konservatoriaus puoselėjamame asmeniniame tinklaraštyje ir visuomeniniuose tinkluose.


Apie tą š-mianinyką, jo supratimą bei projektą.  Teletabių kalvos pasiūlymas, kaip neva kažkas naujo ir netikėto yra absurdas. Toks "sienelės su pavardėmis" formatas yra senų seniausiai žinomas memorialuose, kaip "atminties sienelė/pamiatnajastenka".  Tačiau paprastai jis būna statomas karių ar tragedijų aukų kapinėse ar memorialuose. Naudojo jį sovietai savo WW-II memorialuose, dabar naudoja JAV Vietnamo karo aukoms atminti. Nieko nei naujo, nei įdomaus.Tai yra grynai kapinių meno žanras, paprastai taikomas parkuose ar šiaip didelėse erdvėse su natūraliais reljefo pokyčiais.


Ši laida – tai pratęsimas I-osios dalies „Vaidas ir Danielius. Apie lietuvių kalbą (I dalis)“. Šioje laidoje kalbama apie „Amerikos balsą“, nacionalistus, didingą lietuvių kalbą ir jos darkytojus. …


Alkas.lt koliažas Lenkų diskusijų klube, kuris dar yra pasivadinęs „platforma, kurioje gimsta naujos Lietuvos lenkų padėties bei lenkų-lietuvių santykių gerinimo idėjos“ spalio 11 įvyko tarptautinė diskusija: „Lietuva ir Lenkija kartu prieš Kremliaus propagandą“. Čia pat dar paaiškinta: „Diskutuosime temomis, kuriose Lenkija ir Lietuva iš esmės sutaria“. Kaip tik šis paaiškinimas nuteikė tam tikram optimizmui, nes jokia paslaptis, kad lig šiol lietuvių ir lenkų ginčai (taip pat ir Lenkų diskusijų klube) dažnai išvirsdavo į diskutantų kaltinimus Lietuvai dėl esą Lietuvos lenkų diskriminavimo.


Spalio 27 d. pramoginės informacinės muzikinės propagandinės agitacinės šviečiamosios „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentai.


Karinė-politinė Ankaros veikla Užkaukazės kryptimi ir Turkijos Didžiosios nacionalinės asamblėjos sprendimas metams į į Azerbaidžaną atvežti neįvardytą skaičių turkų kariškių atrodo dviprasmiškai*. Misijos skaičių ir apimtį nustatys Turkijos prezidento administracija, ir šis sprendimas gali tapti regioninės turbulencijos katalizatoriumi. Nereikia dar kartą aiškinti, kodėl Turkijos kariškiai Azerbaidžane a priori negali atlikti taikdarių vaidmens.


1988 metų birželio 3 dieną susikūrė Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdis. Laisvės ilgesys įgavo balsą. Pakako pradėti viešai kalbėti apie laisvę, tautos istoriją, praeities kančias, ir pusę amžiaus kankinę melo imperijos gniaužtai ėmė laisvėti.


Tai, kad iki šios dienos apie referendumą kalbėjo vos vienas kitas žmogus, yra praeitis. Nuo šiol apie jį kalba beveik visi. Tarp jų Rūta Janutienė, Vitas Tomkus, „Nepatogus rašytojas“, Linas Jurgu…


Palaikyk mus Feisbuke


Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis