Blogorama.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.


Lietuvos valdžiai nutraukus bet kokius santykius su  Baltarusija, iniciatyvos juos atkurti imasi Lietuvos pilietinė  visuomenė. Sausio 17–20 dd. Minske viešės Lietuvos  piliečių delegacija. Ji  per…


Lietuvoje siautėjančio fašistinio režimo chunta-šaika, nesugalvojo nieko geresnio kaip tik per sausio 13-osios žuvusių minėjimą, viešai pademonstruoti savo budelius.


Po ilgų tyrimų Airijos mokslininkai pateikė įdomią išvadą. Pasak jų, užmiršimo procesas yra ne klaida, o funkcinė smegenų ypatybė. Būtent ji leidžia smegenims dinamiškai sąveikauti su aplinka, teigiama Dublino Trejybės koledžo puslapyje pasirodžiusiame straipsnyje.


Grybauskaitės grįžimu, visų pirma, būtų suinteresuotas Landsbergių klanas. Nes Grybauskaitė, kad ir prisidengusi tariamu "nepartiškumu", visgi buvo V. Landsbergio ir TS-LKD statytine


Lietuvoje protestuotojus prieš teritorijos administratorių veiksmus faktiniu šalies vadovu vadinamas, daugelį metų kol kas nesėkmingai siekiantis valstybės vadovo titulo ir formalaus įteisinimo, Žmonių partijos patriarchas Vytautas Landsbergis įvardijo tiesiai šviesiai – tai fašistai ir jedinstvenininkai.Tačiau tokių jedinstvenininkų yra ne tik Lietuvoje – nuo JAV iki Tuniso, nuo Prancūzijos iki Australijos, nuo Lenkijos iki Jungtinės Karalystės, nuo Bulgarijos iki Liuksemburgo ir t.t., žmonės leidžia suprasti – jų kantrybė jau baigiasi.


Sausio 14 d. vėjas nuplėšė Katedros stogą. Dievo pirštas?! Ar stogas tapo nuplėštas tik mūsų Katedrai? Panašu, kad pinigų šeimininkų pastangomis stogas nuplėštas jau ir visai Kristaus bažnyčiai, kažkada tokia buvusiai, kad, visų pirma, stogas buvo nuplėštas ir Europos vyskupų konferencijų Tarybos pirmininkui Gintarui Grušui ir jo šefui iš Vatikano – Popiežiui Pranciškui. Keli praėję metai tapo ne tik skandalingo Sinodalumo metais.


„Ordo Iuris“ vadovas Jerzy Kwaśniewski laiške rašo: Ponios ir ponai, Pastaraisiais metais Lenkijoje daugėja išpuolių prieš krikščionis, o tai yra vis didesnio pritarimo ir pritarimo vandalams, provokatoriams ir nusikaltėliams rezultatas. Paskelbus 2020 m. spalio mėn. Konstitucinio Tribunolo sprendimą, kuriame Konstitucinio Tribunolo teisėjai nedviprasmiškai stojo žmogaus gyvybės pusėn, užfiksuota dešimtys atvejų, kai buvo nutrauktos šventosios Mišios, nuniokoti bažnyčių fasadai, išniekinti ir išpuoliai prieš kunigus bei tikinčiuosius.


Pati esu pasiskiepijus 2 skiepais man viskas gerai o mano sūnus 39 m. jau guli kapuose.Po pirmo skiepo jam maudė raumenis, bet po paros praėjo ir viskas kaip ir gerai. Po kiek laiko iš niekur nieko sustojo širdis, išvežė į reanimaciją. Po paros išleido namo, nes nieko nerado, bet mes nepagalvojom, kad tai nuo skiepo. Po antro skiepo atsirado nemiga, veido mėlynavimas, tinimas, sulėtėjo kalba, požymiai kaip prieš insultą.


Vakarykštė sausio 13-oji turėjo tapti kuoktservatorių įsitvirtinimo valdžioje akcija. Norėta įtvirtinti perkeistą supratimą, kad žuvusieji už laisvę padėjo galvas už kuoktservatorių valdžią, o dabar kuoktservatoriai yra šių laisvės kovų tęsėjai. Dėl to net ir pasirinko atskirą simbolį - kad pasiųstų žinią, jog sausio 13-oji yra jų kovos už laisvę šventė. Ką ir besakysi, vakarykštis nušvilpimas aiškiai parodė tikrovę.


JAV portale „Life Site News“ šiandien referuojamas Izraelio vyriausiojo imunologo Dr. Ehud Qimron laiškas šalies vyriausybei. "Šiuo metu nėra jokios skubios medicininės padėties, - Izraelio vyriausybei sakė daktaras Ehudas Qimron. Vienintelė ekstremali situacija šiuo metu yra ta, kad jūs vis dar nustatote politiką ir turite milžiniškus biudžetus propagandai ir psichologinei inžinerijai. Izraelio vyriausiasis imunologas kritikavo masinį skiepijimą nuo COVID-19 ir Izraelio sveikatos apsaugos ministerijai adresuotame laiške piktinosi pareigūnais, kurie neskiepytus asmenis "pavadino ligos platintojais".


„Jei kam nors vis dar neaišku, kodėl ESG ir visas "žaliųjų" judėjimas yra vienas milžiniškas, verdantis melo, veidmainystės ir sukčiavimo katilas, skaitykite toliau“, - rašoma JAV portale Zerohedge. Praėjusią vasarą Europos Komisija pasiūlė atleisti privačius lėktuvus - vieną labiausiai aplinką teršiančių transporto rūšių - nuo planuojamo ES reaktyvinių lėktuvų degalų mokesčio. Projekte buvo nurodyta, kad mokestis būtų palaipsniui įvedamas keleiviniams skrydžiams, įskaitant tuos, kuriais vežami kroviniai.


O ką mes iškovojome?.. Tokią baisią socialinę nelygybę, daugumos žmonių materialinį skurdą, dvasinių vertybių, kultūros nuosmukį?.. Man yra gėda dėl to, kad mes nesukūrėme tokios Lietuvos, kokios norėjome. Ką gero ši valstybė davė žmonėms, jeigu vos ne kiekviename žingsnyje aš girdžiu keikiant tokią Lietuvą?.. Be abejo, asmeniškos kaltės neturėčiau jausti, bet tam tikra kaltė tenka mums visiems, kovotojams už Lietuvos laisvę, rezistentams, kadangi lemiamu momentu mes nesugebėjome pasipriešinti, mus nustūmė į šalį pašaliniai, savanaudiški žmonės, apsišaukėliai patriotai, landsbergizmo ideologijos apologetai.


Dirbtinio humanizmo ir perdėto 'jautrumo', pseudo-intelektualios pozos visur dabar yra, žinoma, bet Lietuvos “elitas” tiesiog spindi.


Lietuvos valdžiai nutraukus bet kokius santykius su Baltarusija, iniciatyvos juos atkurti imasi Lietuvos pilietinė visuomenė. Sausio 17-20 d. Minske viešės Lietuvos piliečių delegacija. Ji perduos žinią Baltarusijai, kad labai didelė Lietuvos gyventojų dalis nenori konfrontacijos su Baltarusija, atvirkščiai - nori normalios, geros kaimynystės. Delegacijos nariai - beveik vien kultūros žmonės.


Prieš kelias dienas prie Seimo susirinkę žmonės sutrukdė eilinį kartą paniekinti Sausio 13-osios aukų atminimą – nušvilpė parašytas kalbas skaitančius vasalus ir kolaborantus.Faktiniu šalies vadovu vadinamas, daugelį metų kol kas nesėkmingai siekiantis valstybės vadovo titulo ir formalaus įteisinimo, Žmonių partijos patriarchas Vytautas Landsbergis tuos susirinkusius žmones įvardino kaip jedinstvenikus ir fašistus. O iš signataro rentos galą su galu durstanti Nijolė Oželytė, Sąjūdžio laikais įstojusi į komunistų partiją ir vėliau įsiliejusi į Landsbergių bendruomenę, atskleidė sausio 13 d.


„Pirmąją 2022 m. savaitę CNN kanale smarkiai sumažėjo žiūrovų skaičius – beveik 90 %. Tokiu kiekiu sumažėjo tiek bendras, tiek reklamuos užsakovų norimas kritinis demografinis rodiklis“, – rašoma vietos žiniasklaidoje.„Prieš savaitę, sausio 3 d., kanalą vidutiniškai žiūrėjo tik 548 000 žiūrovų, tad skaičius staigiai sumažėjo beveik 2,7 mln.


Vytautas Landsbergis, buvęs marksizmo dėstytojas, galimai KGB agentas, galimai masonas ir alzhaimerio draugijos narys, kuris Lietuvai primetė tarptautinį masonų ir alzheimerio draugijos ženklą - „neužmirštuolę“, visus Lietuvos piliečius vakar viešai, pagerbiant žuvusius Sausio 13 dieną, transliuojant daugeliui televizijos kanalų, išvadino „jedinstveninkais ir fašistais.


Naciukų Lietuva autorė pasireiškė Facebook analizuodama mitingą: ,,Čia buvo fb platybėse žmonių, abejojančių, kad prokremlinės organizacijos prisidėjo prie protesto. Lietuva tokia laisva, kad šie veikėjai patys pasigiria, ką jie veikia, ką organizuoja, ką palaiko ir su kuo jiems pakeliui. Tik pasiskaityti reikia tiems abejojantiems.


Iš Azijos sklinda naujienos, kaitinančios pasaulio energijos rinkas. Indonezijos vyriausybė iki sausio pabaigos uždraudė anglies eksportą su galimybe pratęsti apribojimus


Pirmą kartą nepriklausomybės metais žmonės švilpimu ir šūksniais "Gėda!" pasitiko valdančiuosius tragiškų 1991 metų sausio 13-osios įvykių 31-ųjų metinių minėjimo proga


Šių metų Sausio 13-ąją Lietuvos kolaborantai ir vasalai prie Seimo minėjo atsitvėrę geležinėmis užkardomis nuo juos išlaikančios tautos. Susirinkę žmonės vieningai nušvilpė šiuos vasalus ir kolaborantus, kurie skaitė jiems surašytas kalbas. Tokios tautos paniekos tokią dieną kolaborantai ir vasalai nesitikėjo. Pagarba susirinkusiems žmonėms, kurie neleido minėtiems vasalams ir kolaborantams eilinį kartą paniekinti Sausio 13-osios aukų. Jūsų dėmesiui sausio 14 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentas.


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.


1991aisiais džiaugėmės, kad valdžia bus neprimesta iš kažkur, kad ji bus šalia. Foto kairėje.2022-ieji dešinėje - valdžia ir tauta nebestovi šalia. Stebiuosi, kad yra pasipiktinusių dėl valdžios nušvilpimo sausio 13. Neva tai nepagarba žuvusiems už laisvę. Manau nepagarba žuvusiems tai valdžia kuri nuo savo žmonių atsitveria barikadomis.


„Nacionaliniai interesai“ – subtilus dalykas. Jų supratimas gali sukelti karus tarp valstybių ir pilietinius karus valstybėse. Dabar esame situacijoje, kai iš šito supratimo kylanti įtampa net keliose pasaulio vietose pasiekė tokį pavojingą lygį, kokio nebuvo nuo 1962 metų „Karibų krizės“. Be abejo, pirmiausia tai yra įtampa, kurią gimdo vienpolio pasaulio mirimo ir tripolio pasaulio gimimo vyksmas. Neatsiejama šio vyksmo dalis yra 2014 metais prasidėjęs pilietinis karas Ukrainoje tarp provakarietiškai ir prorusiškai „nacionalinius interesus“ suprantančiųjų.


Po vakarykštės Sausio 13-osios daryti išvadas ir būtina, ir labai nesudėtinga. Čia įkeliu tris pačias akivaizdžiausias:1. "Landsbergis" - tai pavardė, uždedanti nenuplaunamą dėmę iki kažkelintos kartos. Tie, kas neturi tiesioginio kraujo ryšio su "šventąja šeimele", turėtų skubėti pasikeisti pavardę, kad nenešiotų svetimos gėdos ženklo. 2. Gerontologinis skyrius jau buvo "prie Brežnevo", kai tribūnoje susirinkdavo kretantys ir nusišnekantys seniai.


Sausio 13 landsberginė „šaika“ pavertė šetono garbinimo diena. Jų ruporu tapusi LRT rašo: Į „Įvairiuose pasaulio kampeliuose dygsta neužmirštuolių pievos... įžiebiami atminimo laužai“, o vyriausias policininkas išvakarėse perspėjo, kam leidžiama rinktis prie tų laužų, kas nepageidaujamas, kad įtartinus iškratys, autobusų neįleis į Vilnių... Tai tokia 2022 sausio 13 su dviem šetono simboliais: masonų tarptautiniu simboliu neužmirštuole ir JAV, satanizmo irštvoje, pagamintu raguotu koronavirusu, su kurio pagalba „šaika“ vykdo lietuvių tautos genocidą.


Po to, kai kelios organizacijos bandė paduoti daktarą Anthony Fauci į teismą, kad jis paviešintų savo ir žmonos, kuri yra vyriausioji NIH (National Institutes of Health, Nacionalinis sveikatos institutas) bioetikos specialistė, finansines deklaracijas. Jas paviešino tas pats senatorius Roger Marshall, kurį praėjusią savaitę Faučis pavadino "debilu". Jau žinojome, kad daktaras Faučis yra geriausiai apmokamas federalinės vyriausybės darbuotojas, kurio metinė alga viršija 400 tūkst. dolerių. Jo žmona Kristina Greisė (Christine Grady) uždirba 176 tūkst. dolerių kaip NIH Bioetikos departamento vadovė.


Sausio 13-oji buvo ta diena, kai Vytautui Landsbergiui galutinai nuvažiavo stogas ir šis niekieno nestabdomas pradėjo viešai sorošiniams ruporams kliedėti, kad sausio 13-osios minėjime buvo susirin…


Nuo pirmadienio, sausio 17 dienos, renginiuose privaloma dėvėti respiratorius, skelbia Sveikatos apsaugos ministerija (SAM). Siekiant suvaldyti itin greit plintančios koronaviruso atmainos „omikron…


Sausio 13-ąją (!) – kai Vytautas Landsbergis prie Seimo protestuotojančius prieš jo statytinių valdžioje savivalę apšaukė JEDINSTVININKAIS, valdančiųjų palaikomi Seimo nariai: Rita Tamašunienė, Beata Petkevič ir Česlavas Olševskis įregistravo naują pasiūlymą Seime su pagreičiu stumiamam „Asmens vardo ir pavardės rašymo dokumentuose“ įstatymo projektui. Jie siūlo leisti asmenvardžius Lietuvos piliečių pasuose rašyti nevalstybine kalba ir nelietuviškais rašmenimis, naudojant jau visus tos kalbos diakritinius ženklus! Šį įstatymą Seime numatoma priimti jau sausio 18 d. 10:50-11:10 val.


Autorė yra humanitarinių mokslų daktarė, Nacionalinio susivienijimo tarybos narėPaskutinę 2021 m. darbo dieną teisingumo ministrė Evelina Dobrovolska pasirašė įsakymą „Dėl asmens vardo ir pavardės keitimo taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo, kuris leis translyčiams asmenims pasikeisti asmenvardžius tapatybės dokumentuose. Tam reikalinga psichiatro išvada apie transseksualumą, o medicininio lyties pakeitimo patvirtinimo nebūtų reikalaujama.


Sausio 13-osios minėjimas tradiciškai suburdavo platų dalyvių ratą. Jei prisiminsime net ir prieš kelis metus kartu buvo galima matyti tiek tėvynės sąjungos tiek tautininkų tiek įvairiausių visuomeninių organizacijų narius bei šalininkus. Šių metų minėjimas buvo visiškai nepanašus į iki šiol buvusius. Dabartiniai valdantieji jau senokai bandė pasisavinti šią istorinę datą ir naudoti vien savo reikmėms. Keitė net jos istorinius simbolius. Galiausiai šiandien jie surengė tikrai savo minėjimą ir dar ramybės vardan durklais apsistatė.


Izraelio dienraštis „Jerusalem Post“ pranešė apie naują O-mikrono variantą. Manoma, kad šis sub variantas atsirado Indijoje, o vėliau buvo rastas Kanadoje, Danijoje, Singapūre, Kinijoje ir Australijoje. Izraelyje aptikta apie 20 naujo subvarianto, išsivysčiusio iš pirminio Omicron varianto, atvejų. Subvariantas, žinomas kaip BA2, buvo aptiktas atliekant COVID pacientų mėginių genetinį sekvenavimą. Jame yra daugiau mutacijų nei pirminiame Omicron variante ir jis gali būti agresyvesnis.


Didelės įmonės išsiaiškino, kad jų įrašai nemokamoje internetinėje enciklopedijoje Wikipedia yra redaguojami taip, kad paslėptų savo istorijos dalis. Pirmasis tai pastebėjo „WikiScanner“ – šaltinis, stebintis enciklopedijos pakeitimus, kuriuos gali atlikti bet kuris registruotas vartotojas. „WikiScanner“ stebėjo kompiuterių, iš kurių buvo atlikti pakeitimai, IP adresus.


Projektas „Mūsų TV“ tęsia turą po Lietuvą. Simboliškai turas prasidėjo nuo senosios Žemaitijos sostinės – Tverų. Mobili „Mūsų TV“ studija laukia bendraminčių ir visų žmonių, kurie nori ir turi gali…


Sausio 14 dieną neformaliame Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų ministrų susitikime Breste, Prancūzijoje, ES užsienio reikalų ministrai aptarė ES santykius su Kinija ir ES atsaką į vienašališką…


Kaip jau buvo skelbta, prieš kelias dienas prie Seimo susirinkę žmonės sutrukdė eilinį kartą paniekinti Sausio 13-osios aukų atminimą – nušvilpė parašytas kalbas skaitančius vasalus ir kolaborantus. Kaip žinoma, faktiniu šalies vadovu vadinamas, daugelį metų kol kas nesėkmingai siekiantis valstybės vadovo titulo ir formalaus įteisinimo, Žmonių partijos patriarchas Vytautas Landsbergis tuos susirinkusius žmones įvardino kaip jedinstvenikus, fašistus, pamišėlius ir pan. Šiame įspūdingame video L.


Neseniai prieš teismą už savo kurtą karikatūrą stojusi psichologė Eglė Mirončikienė antradienį išgirdo teismo verdiktą. Jos sukurta policijos pareigūnę kritikuojanti karikatūra nepažeidžia garbės ir orumo. Tai buvo pilietės išreikšta kritika, kurioje nėra administracinio nusižengimo sudėties.


Tiesa apie Vilniaus televizijos bokšto šturmą 1991 metų sausio 13 dieną gali sugriauti visą nepriklausomos Lietuvos idėjinį pamatą. Dabartinė Lietuvos valdžia akylai stebi, kad visuomenė neabejotų kalte tarybinių kariškių, kurie esą sušaudė nepriklausomybės šalininkus. Apie tai, jog nesiduria „sausio 13-osios bylos“ galai, analitiniam portalui RuBaltic.Ru papasakojo buvęs Lietuvos Aukščiausiosios Tarybos deputatas, antrasis LKP CK (TSKP platformoje) sekretorius Vladislavas Švedas


Lietuvos valdžiai nutraukus bet kokius santykius su  Baltarusija, iniciatyvos juos atkurti imasi Lietuvos pilietinė  visuomenė. Sausio 17–20 dd. Minske viešės Lietuvos  piliečių delegacija. Ji  per…


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Šiauliuose esančio prekybos centro „Bruklinas“ administratorė (bent taip ji prisistatė) Jurgita Norvaišienė visomis išgalėmis bandė trukdyti rinkti parašus privalomajam referendumui dėl 100 000 par…


Rugpjūčio 27 d., Vilniaus konferencijoje, skirtoje Antrojo pasaulinio karo pradžios 80-osioms metinėms, senas Kauno žydas, istorikas Chaimas Bergmanas pasiūlė Rusijos ambasadoriui Lietuvoje Aleksandrui Udalcovui kreiptis į Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną su prašymu apdovanoti. Vytautas Žiemkalnis-Landsbergis apdovanotas Raudonosios karo vėliavos ordinu (po mirties). „Jums ir man turėtų būti visiškai abejingi, kaip į tokį dekretą reaguos gyvas Žiemkalnio sūnus Vytautas Landsbergis ir visi jo galingi giminės nariai“, – pabrėžė Bergmanas.


Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen už akių susiginčijo su prezidentu Gitanu Nausėda dėl Taivano atstovybės Vilniuje atidarymo


"Вот она Казахская благодарность!": Токаев назначил русофоба и националиста Министром Казахстана


13-ого января АНТИлитовская хунта будет снова совершать свой ритуаль издевательства над литовскими гражданами и бессмысленными жертвами тридцать лет назад совершённого госпереворота.


Как АНТИлитовская хунта запугивает общественных активистов в Литве перед митингами — В ПРЯМОМ ЭФИРЕ!


Pastaruoju metu mus itin smarkiai puola rusai, baltarusiai ir kinai. Amerika, žinoma, gina mus Ženevos kurorte, bet sklando kalbos, jog su rusais susitarti nepavyksta, todėl turime ruoštis gynybai. Pirksime salvinės ugnies sistemas, „džavelinus", ginkluosime šauktinius ir net šauktines, o tuomet kad smogsime... Pikti liežuviai mala „sąmokslo teorijas", kad todėl ir nepavyksta susitarti su rusais, kad amerikonų sandėliuose prisikaupė daug metalo laužo, kurį reikia kažkam išparduoti, bet palikime tokias kalbas sąmokslininkų sąžinei - juk mes žinome, kad Vakaruose politika visada yra krištolinio skaidrumo.


Šiandien Audrius Bačiulis švenčia 70 metį, ir stebina visus, net tik idealia fizine forma,bet ir sugebėjimu išlenkti vienu ypu, net tris bokalus alaus. Nežinia,kaip reikėtų vertinti šį sovietmečio laikų pleibojų, suviliojusį ir pačią Vaivą Mainelytę.


Palaikyk mus Feisbuke


Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis