Blogorama.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.


Įspėjamasis signalas: Vakcinos normalizavimas melu


Juodkrantėje Neringos savivaldybės pimpačkiukai iš informacinio stendo dantimis išgraužė žodį "Russia". Apgailėtini Landsberg'o pimpačkiukai.


JAV mokesčių rinkėjas rengia naujus agentus naudoti "mirtiną jėgą


Latvijos Seimas pripažino Rusiją terorizmo rėmėja.


Yra edukuotų pas mane komentaruose besididžiuojančių, kad gyvena demokratiškoje, kapitalistinėje, klestinčioje šalyje.


Žydai nužudė tris sirus


Kare, sporte yra toks posakis: „Geriausia gynyba yra puolimas“. Puolantysis turi iniciatyvą, todėl geriau valdo padėtį nei tik besiginantis. Puolimas reikalauja gero pasiruošimo. Jis turi būti atliktas laiku ir svarbiausia puolimo sąlyga – netikėtumas. Netikėtumas – tai 95% sėkmės.


Vakar Jungtinėse Amerikos valstybėse peiliu buvo sužalotas Irano rašytojas Salmanas Rushdie.


Skaitytojos atsiųstas laiškas: „Mano mama jau 3 metus skundėsi, kad maistas ir vanduo „sunkiai nusileidžia“. Prieš 3 mėnesius mamai pablogėjo: darė tyrimus, ji rijo „šlangas“, bet niekas padėti neg…


Melą dėl „pandemijos“ atskleidė Izraelyje balandžio 30 d. įvykusi nelaimė ant Meron kalno, kur ortodoksai susirinko į Lag Ba-Ofer šventę. Niekas čia nesilaikė jokios distancijos ir nedėvėjo kaukių. Su kaukėmis buvo tik policijos pareigūnai, mėginę čia palaikyti tvarką. Šventės aikštė buvo sausakimša. Dalyvių buvo apie 100 000 žmonių. Per žmonių susigrūdimą, išeinant iš šventės vietos, žuvo 45 ceremonijos dalyviai ir 150 buvo sužeista.


Susivienijus leidiniams „Laisvas Laikraštis“, „Ekspertai.eu“, „Būkime vieningi“, „LDiena.lt“ ir kitiems, buvo nuspręsta kurti savaitės aktualijų apžvaginę video laidą „Sekmadienį septintą“.


Šiaip tai eiliniai stukačiai-išgamos, manantys jog yra neklystantys ir pats dievas paskyręs juos vertinti kas teisus kas ne. Dauguma matyt sergantys įvairiomis šizofremijos ir didybės manijos formomis, arba jų deriniu su įvairaus lygio debilizmo forma.


Lietuvoje kyla vis didesnis nepasitenkinimas tais, kurie yra valdžioje ir dažnai ignoruoja tautos lūkesčius. Todėl buriasi įvairūs judėjimai, į vieną kumštį telkiasi partijos. Šią savaitę pasiekė žinia, kad centristai ir tautininkai pasiruošę sujungti patriotus į antiliberalią koaliciją. Taip artėja didžiulis šeimų maršas, kuris vyks visoje Lietuvoje, o Vilniaus Vingio parke bus paskelbtas ultimatumas valdžiai, kuri privalės nurodytu turiniu papildyti Konstitucijos 38 ir 39 straipsnius, arba jai teks trauktis ir užleisti vietą naujiems žmonės.


Odontologijos paslaugos privačiose klinikose teikiamos visiems. Užtenka užpildyti anketą, kad nesergi, negrįžai iš užsienio ir neturėjai kontaktų. Aišku, niekas duomenų netikrina, o tik pamatuoja riešo temperatūrą ir sodina į kėdę, kurioje du daktarai kapanojasi pačioje virusų ir bakterijų irštvoje - burnoje.


JAV vagia naftą iš okupuotos Sirijos dalies


Revolver news: FTB slepia kritinius įrodymus apie sausio 6 d. "Pipe Bomber"


Pedofilas superšnipas Jeffrey Epsteinas!


Apie (ne)pagarbą Lietuvai.


Šį kartą apie Erikos Švenčionienės sulaikymą Medininkų muitinėje, Gitano Nausėdos „žygdarbį“ atimant pilietybę ir apdovanojimus iš Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago, „Ukrainos laimėjimus“, elektros kainas, artėjantį rudenį bei visa kita.


Danija draudžia skiepyti jaunesnius nei 18 metų jaunuolius


Man pasistojo!Toks klausimas!Ištvirkėliai jūs. Kodėl ten visokios išbučiuotos Rūtos ar kitokio kailio tapkinai labai pergyvena, kai koks garbus žmogus (ne žmoga), kaip pvz Dr.


Lietuvos pareigūnai rugpjūčio 11 d. vakare sulaikė autobusu pakeliui namo iš Minsko grįžtančią „Tarptautinio geros kaimynystės forumo“ pirmininkę Eriką Švenčionienę. Po kelių valandų paleido.


FTB ir Memfio policija pripažįsta savo dalyvavimą Martino Liuterio Kingo nužudyme


Ginklų kontrolės grupė kartoja Baideno karo grasinimus ginklų savininkams - ir tai bauginantis raginimas atsibusti


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) skelbia, jog liepos mėnesį elektros energijos kaina didmeninėje elektros rinkoje didėjo 36,8 proc. lyginant su praėjusiu mėnesiu.​ 2022 m. liepos mė…


Pats didžiausias Lietuvoje vykdomas nusikaltimas yra žmonijos kvailinimas, o konkrečiau – jaunimo. Būtent jaunimas yra Lietuvos ateitis, o dabartinė valdžia jaunimą tvirkina ir skatina būti kvailiais. Nepagarba kalbai, kultūrai, tradicijoms, papročiams ir protėviams jau tapo norma, ir tai skatina mūsų išrinktieji politikai.


Skelbiu atvirą laišką LR Seimo nariui Tomui Tomilinui, kuriame išdėstau man tapusius žinomais faktus, kad būstas, kuriame jis kelis metus gyveno su sutuoktine ir mažamečiu vaiku, greta esantis automobilių parkingas, kuriuo jo šeima naudojosi, buvo stebimi ir vaizdas įrašinėjamas keturiomis neteisėtai įrengtomis kameromis.


Visų pirma, nors ir Ukraina, ir Vakarų pasaulis nepripažino Krymo okupacijos ir aneksijos, psichologiškai ne vienas Vakaruose ir Ukrainoje laikė Krymą tarsi tarpine teritorija, kuri juridiškai priklauso Ukrainai, bet kuri arti to, kad galėtų būti laikoma Rusijos teritorija. Ir labai svarbi Putinui. Todėl galvota, kad atgauti Ukrainai Krymą bent kol Putinas valdžioje beveik nerealu.


Obama nuslėpė 470 000 dokumentų apie Bin Ladeno reidą, kad užsitikrintų savo perrinkimą


Skandalas! Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) išsiaiškino valstybės lėšų grobstytojus! Jūs tik paklausykit!ŽŪM nuosekliai remia kaimo bendruomenes ir kasmet jas kviečia teikti paraiškas gauti valstybės paramą savo projektams vykdyti. Asociacija "Naisių bendruomenė" tokią paraišką pateikė ir gavo 2000 Eur (du tūkstančius eurų) Žolinės šventei organizuoti.


Buvęs Valstybės saugumo komiteto (VSK, rus. KGB) papulkininkis (baigęs VSK akademiją Maskvoje), buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) kontržvalgybos vadovas, aktyvus Landsbergių bendruomenės atstovas Kastytis Braziulis, visuomeniniuose tinkluose besidalinantis savo analizėmis, pasidalino dar viena savo analize. Buvęs perspėjo dėl naujojo dokumentinio CBS filmo, kuriame skelbiama, kas ir taip seniai žinoma – didžioji dalis milijardų dolerių karinės pagalbos, kurią JAV siunčia Ukrainai, nepasiekia fronto linijų. „Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina. Nepasiduokite.


Ar Kinija atrado AMERIKĄ? Senovės kinų raštas, iškaltas uolose, gali tai įrodyti


"Apple" prašo tiekėjų Taivane ženklinti produktus kaip pagamintus Kinijoje


JK vyriausybės duomenimis, 1 iš 246 paskiepytų žmonių Anglijoje mirė


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Apie taip vadinamo "viso pasaulio" sankcijas Rusijai.


Pedofilijos gynimo organizacijos pagal šalis,Ipce (formerly International Pedophile and Child Emancipation, changed its name in 1998 to disassociate with the full name). Founded in the early 1990s; in 2005, it had 79 members in 20 countries.Pedophilia advocacy organizations by country


Pasaulio įvykių apžvalga.


Trumpoje geopolitinėje apžvalgoje aptariau pasaulinį dedolerizacijos procesą. Taip pat ant kokių kolonų laikosi/laikėsi kolektyvinių anglosaksų galia bei apie situaciją Lietuvoje.


Naujausias mano pokalbis – su psichoterapeutu, sveikuoliu, žmones nuolat šviečiančiu Mariumi Gabrilavičiumi, dar kitaip žinomu – M.G. Maksimaliečiu. Susitikome pasitarti apie liūną, į kurį įkrito, o gal ir 30 metų ėjo mūsų valstybė. Apie galimą mūsų valstybės progresą, kaip jį pasiekti. Apie šviesius, kritiškai mąstančius Lietuvos žmones. Sutarėme, jog nepaisant visų audrų ir negandų, vis tiek vieną dieną į mūsų šeimas, visuomenę ir valstybę ateis šviesa.


HOW TO HIRE A CONTRACT KILLER: We specialize in providing criminal services worldwide, our specialization is contract killings and the arms TRADE. We leave beacons about ourselves on the Internet, so that any interested person can find us from anywhere and hire a killer deep web. We perform our work worldwide in any civilized country, we act on the Territory of the any country all over the world. This is a kind of criminal tourism for us.


Kuom Donbase žuvę vaikai prastesni už gintą mergaitę pedofilijos byloje? Kęstutis Skrebys turėjo reikalų su tulpinių banditais, o dabar jis – ,,antisisteminis“ čiulbuonėlis su rusofobe Rūta Janutiene.


Izraelio žydus reikia utilizuoti


Slaptas pranešėjas įvardija dar vieną FTB pareigūną, kuris, kaip įtariama, spaudė agentus užpildyti vidaus ekstremizmo statistiką


Palaikyk mus Feisbuke


Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis