Blogorama.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...
1. Visi Europos ūkininkų protestai turi tą pačią inspiraciją - Žaliasis kursas negali naikinti žemės ūkio ekonomikos. Žaliasis kursas yra gerai, bet negalima demonizuoti Agrosektoriaus, ignoruojant miestų ir pramonės plėtros poveikio gamtos taršai. Jeigu keliaujame Žaliuoju kursu - privalome sąžiningai dalintis kaštais. Jeigu mes privalomai gaminame Žalią grūdą, mėsą, pieną, braškę - privalome uždrausti bet kokios nežalios produkcijos importą į ES, nes Žalio su neŽaliu konkurencija yra neįmanoma. Apie tai protestuoja visas Agrosektorius Europoje.


Leidinį "O man kaip..." (2024 m). parengė radikalias genderistines idėjas propaguojanti VšĮ "Įvairovės ir edukacijos namai".  Autorė, seniau žinoma, kaip viena iš "Vulvų ir penių tapybos dirbtuvių" (2020 m.) organizatorių, šiuo metu dažniausiai pristatoma lytiškumo ugdymo specialiste, Akvilė Giniota (ex Giniotaitė). Leidinyje yra pateikti atsakymai į 39 paaugliams galinčius kilti klausimus.Rusijos gynybos ministerija pranešė apie sėkmingą mokomąjį mobiliosios kietojo kuro tarpžemyninės balistinės raketos „Yars” paleidimą. Raketa buvo paleista iš Plesecko kosmodromo. „Mokomieji koviniai vienetai atvyko į nurodytą teritoriją Kuros poligone Kamčiatkos pusiasalyje”, – teigia žinyba. Mokomasis raketos „Yoshkar-Ola” padalinio paleidimas patvirtino raketinės sistemos taktines, technines ir skrydžio charakteristikas. Darbuotojai taip pat treniravosi persidislokavimo ir pasiruošimo raketos paleidimui procedūrą. Gynybos ministerija teigia, kad visos paskirtos užduotys buvo visiškai įvykdytos.


Šiandien naujienų agentūros "Rossija Segodnia" vadovė Margarita Simonjan savo socialinio tinklo "VKontakte" puslapyje paskelbė aukštų Vokietijos kariškių pokalbio garso įrašą, kuriame aptariamos tilto per Kerčės sąsiaurį puolimo vokiškomis tolimo nuotolio raketomis "Taurus" iš naikintuvo "Dassault Rafale" aplinkybės.


„Žinių radijo“ laidojeAtviras pokalbis- Tikra diskriminacija yra blogai, niekas jos negina. Lietuvoje galiojantys įstatymai nuo visų formų diskriminacijos saugo. Dėl to visi sutarėme;  - Ne visi įstatymai veikia praktikoje, dėl to irgi visi sutarėme;  - Kai kurie dalykai pateikiami kaip diskriminacija, bet tokie nėra, nes diskriminacija yra vienodus dalykus traktuoti skirtingai.


Draugai, tai tik pranešimas apie pasiūlymą Eduardui Vaitkui įrašyti interviu ir atsakyti į jūsų klausimas – kol kas neaišku ar Eduardas sutiks.


Vasario 27 dieną, Nacionalinio susivienijimo vicepirmininkas ir politikos mokslų daktaras Vytautas Sinica parašė Eduardo Vaitkaus analizę. Rėmėsi jo interviu Žinių radijuje bei neįvardintais šaltiniais.Žemiau pateikiu Bernard Margueritte straipsnio "Europos Sąjunga dėl ideologinių priežasčių nori išnaikinti šeimos ūkius. "Ūkininkai yra praeitis, migrantai - ateitis"" vertimą.Pastarosiomis savaitėmis išgyvenome ūkininkų sukilimą dešimtyje ES šalių, įskaitant Lenkiją - kaip matome šiomis dienomis - ir Prancūziją. Europos Parlamentą apsupo net kelių šalių ūkininkų traktoriai. Tačiau kol kas didžiausios demonstracijos vyko visoje Prancūzijoje, kur kelias dienas buvo blokuojamas įvažiavimas į Paryžių.


Lietuvos muitinė informuoja, kad automobiliai su rusiškais registracijos numeriais turi išvykti iš Lietuvos ir visos Europos Sąjungos teritorijos iki 2024 m. kovo 11 d. Lietuvos muitinės duomenimis…


Lietuvai laukiant ukrainietiškų grūdų, kovo 1 d. prasideda lenkų ūkininkų protestas Lietuvos ir Lenkijos pasienyje.Dėl tokios situacijos džiūgauja teroristinė Rusija. Apie tai pranešama nepriklausomo Žmonių partijos portalo analitinėje analizėje „Lenkams blokuojant pasienius dėl ukrainietiškų grūdų, Rusija džiaugiasi: jos produkcijos plūsta vis daugiau“ (norintys perskaityti visą Landsbergių leidinio analitinę analizę, privalo susimokėti, taikomos patrauklios nuolaidos). Lenkai protestuoja, neva ukrainietiški, kurie turėtų keliauti į Lietuvą, tačiau esą grįžta atgal į Lenkiją.


Strateginės aplinkybėsFiureris Putinas niekam neįdomioje savo kalboje vakar svaidėsi grasinimais ir įspėjimais. Eilinėje informacinio šūdo dozėje driskyno zombiadėžių narkomanams ir Vakarų žiniasklaidos atstovams, karo nusikaltėlis perdavė esminę žinutę, esą Vakarai ruošiasi pulti pasaulio srutų duobę – Rusiją. F Tokiu būdu – jei siųs savo karius į Ukrainą – Vakarai rizikuoja išprovokuoti branduolinį karą, nes Maskva „turi ginklų smogti taikiniams Vakaruose“.


Seimo nariai, kurie balsavo UŽ jūsų vaikų, anūkų, sūnų ir kt. siuntimą į mirtį kariauti svetimo karo Ukrainoje.Šis mano laiškas tiems, kurie tiki, kad kalbantieji kas vakarą jiems pamokslus (žinias) iš tv ekrano nepailsdami „galvoja tik apie juos“ ir rūpinasi tik jų išlikimu bei gerbūviu.Praėjo vos du metai nuo JAV sprendimo kariauti su Rusija mūsų kaimynų žemėje ir šūkių „padėsime kiek reikės“ iki išnešimo kudašių iš Europos ir iki šūkio „padėsime kiek galėsime“, o ta pagalba nuo spalio, akivaizdu, sumažėjo iki O.Berliner Zeitung (BZ) vakar informavo, kad protestuoti prieš melagingą koronabangą šeštadienį Berlyne iš visos Vokietijos ir kaimyninių šalių susirinko milijoninė protestuotojų banga.


Žmonijos valdymo pagrindų Ekspertas galės drąsiai bei argumentuotai visiems paaiškinti, jog tai būtent jis privertė Žinių radijo savininką – oligarchą Rakauską paviešinti vakar tiesiogiai transliuotos laidos įrašą, kuris buvo giliai giliai paslėptas Žinių radijo interneto svetainėje, kad kuo mažiau žmonių jį pamatytų...

Priešingai populiariam mitui, moralinio pobūdžio samprotavimai tautų elgesiui tarptautinėje arenoje didelės įtakos nedaro – sprendimus labiau įtakoja išoriškai nematomas pinigų ir geopolitinės įtakos kokteilis. Tad, kai tik pamatote valdančios klasės atstovus pradedant demonizuoti kažkurią šalį, pirmas sau užduotas klausimas turėtų būti „kas gi čia yra pastatyta ant kortos?“ Tuo pačiu laiku Rusija, Kinija, Iranas ir Sirija tapo pažymėtomis šalimis. Kai tik suprasite kodėl – tai įvykiams, dabar v


Teroristinės Rusijos karas Ukrainoje kelia grėsmę euroatlantiniam saugumui, todėl rytinis NATO flangas ir toliau išlieka sustiprintas papildomais Aljanso pajėgumais.„NATO sąjungininkai yra pasiruošę ginti kiekvieną Aljanso teritorijos centimetrą, o jų karinis buvimas Lietuvoje atgraso potencialų priešą nuo karinių veiksmų. Dėl to neabejoja didžioji dalis Lietuvos gyventojų“, - skelbia Krašto apsaugos ministerija. Šios institucijos užsakymu gruodį atlikta visuomenės nuomonės apklausa įrodė, kad jau trečius metus iš eilės palankiai narystę NATO vertina net 89 proc. Lietuvos gyventojų. 79 proc.


Lietuvai laukiant ukrainietiškų grūdų, kovo 1 d. prasideda lenkų ūkininkų protestas Lietuvos ir Lenkijos pasienyje.Dėl tokios situacijos džiūgauja teroristinė Rusija. Apie tai pranešama nepriklausomo Žmonių partijos portalo analitinėje analizėje „Lenkams blokuojant pasienius dėl ukrainietiškų grūdų, Rusija džiaugiasi: jos produkcijos plūsta vis daugiau“ (norintys perskaityti visą Landsbergių leidinio analitinę analizę, privalo susimokėti, taikomos patrauklios nuolaidos). Lenkai protestuoja, neva ukrainietiški, kurie turėtų keliauti į Lietuvą, tačiau esą grįžta atgal į Lenkiją.


Lenkijos konservatyvios teisės institutas Ordo Iuris išplatino pranešimą, kuris liudija, jog ES viduje vyksta procesais skirti atimti nacionalinių valstybių suverenitetą.  ES federalizacija vyksta lėtai, bet užtikrintai. Siūlome susipažinti su atsiųstu tekstu: Mielieji draugai, Europos Parlamentas priėmė ES sutarčių pakeitimus, kuriuose numatyta, kad Parlamento centrinė buveinė Briuselyje perims kompetencijas 10-yje sričių, kurios yra ypač svarbios mūsų šalių suverenitetui.


Kas dedasi alternatyvioje informacinėje smėliadėžėje? Ir svarbiausia – KODĖL?


Kanalas "Pokalbiai iš virtuvės" likviduotas Žmonijos valdymo pagrindų Eksperto nurodymu ir paliepimu VISIEMS VISIEMS atsiprenumeruoti nuo kanalo, nutraukti paramą ir apskritai pamiršti, kad toks kanalas buvo.
Atsakymas į kanalo rėmėjo JuliusZLL klausimą: Dabar [tarptautinius arešto] orderius gavo pagrinde veikėjai, prisidėję prie herojų paminklų griovimo. Kaip manai, ant kiek rimtai Rusija nustatys terorizmo ribas? Yra grupė Šimon, Šimaš, Landsberg, Tapin, Ohman ir kiti akivaizdžiai stipriai prisidėję, kuriuos teis be kalbų. Tačiau kur bus brėžiamas brūkšnys? Influenceriai kurie rašinėja antirusiškus įrašus (kaip Mikutavičius/Stonkus)?


Dar visai neseniai maniau, kad mane jau nebegali sukrėsti jokios naujienos apie Izraelio žiaurumą Gazos ruože įkalintų žmonių atžvilgiu arba apie mano ortodoksų žydų bendruomenės nepaliaujamą paramą kiekvienam baisiam nusikaltimui. Mačiau sudraskytus palestiniečių vaikų kūnus. Mačiau subombarduotas paskutinių veikiančių Gazos ligoninių liekanas ir jose nužudytus pacientus. Mačiau bejėgius Gazos gyventojus, kuriuos Izraelio snaiperiai šaltakraujiškai nužudė, kai jie bandė pasiimti truputį geriamojo vandens.


Kaip t. v. "Vyriausioji rinkimų komisija" žaidžia "elektroninį pasirašymą".


Vasario 26 dieną Vilniaus apygardos teisme vyko antrasis dar vienos politinio susidorojimo bylos su visuomenės aktyvistais teismo posėdis. Teisiami trys Lietuvos ir vienas Rusijos federacijos piliečiai už ... skatinimą Lietuvai draugauti, bendradarbiauti ir taikiai sugyventi su kaimyninėmis valstybėmis. Po posėdžio pakalbinau Kazimierą Juraitį, Eriką Švenčionienę ir Valerijų Ivanovą.Praėjusią savaitę Lietuvos parlamentas nusprendė iki 2025 m. liepos 1 d. uždrausti žemės ūkio produktų importą iš Baltarusijos ir Rusijos.


Ar Vilniaus meras nėra smurto, antisemitizmo ir visuomenės susipriešinimo kiršintojas? Ar tik Vilniuje nevyksta hitlerinio fašizmo mumijos „Antifa,“ kuri yra hitlerinių Remo Šturmo būrių (Sturmabteilung, sutrumpintai SA) šių dienų analogas, gimdymas? Pastarieji Vilniau įvykiai kelia nerimą. Lietuvos sostinėje rugsėjo mėnesį išvydome kelis Vilniaus mero surežisuotus, nes jis išdavė leidimus šiems renginiams, visuomenės kiršinimo precedentus: Rugsėjo 3 dieną „ėdančių kiaulių akciją“ ir mero padėjėjo, izraeliečio, bandymą išprovokuoti susidūrimą su badaujančiais prie Prezidentūros, o rugsėjo


Pagal galiojantį teisinį reguliavimą užsieniečiams, kuriems suteikta laikinoji apsauga Lietuvos Respublikoje, įdarbinti valstybinės kalbos mokėjimo kategorijos netaikomos 2 metus. Tačiau Vyriausybės nutarime nustatytos tvarkos praktiškai niekas nesilaiko ir nesirengia laikytis. Vilniuje išgirsti lietuviškai kalbant jau tampa iššūkiu. Valstybinė kalbos inspekcija (VKI) dar pernai pranešė, kad nuo 2024-ųjų kovo pradės tikrinti, kaip šalyje dirbantys karo pabėgėliai iš Ukrainos moka lietuvių kalbą.


Roma už 3.000 (tris tūkstančius) rublių (apie 30 eurų) vykdydamas Ukrainos saugumo tarnybos kuratoriaus užduotį Telegrame padegė relių spintą Pamaskvėje, netoli nuo Podolsko geležinkelio stoties. Dėl padegimo daugmaž 20 minučių vėlavo elektriniai traukiniai dviejuose maršrutuose: Kursko stotis – Lvovo ir Volokalamsko – Serpuchovo.


Dabartinis režimas Lietuvoje yra baisesnis, nei Musolinio laikais Italijoje. Jis griežtesnis. Valdžios priešininkai slepiami kalėjimuose ir psichiatrijos ligoninėse. Jie kankinami. Grynai, kaip ir okrainoje.Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Pastaruoju metu pasirodė ne vienas siūlymas Vytautui Landsbergiui atsisakyti kvailos idėjos bandyti Tautos kantrybę ir veržtis ant Signatarų namų balkonėlio Vasario 16 proga: https://www.respublika.lt/lt/naujienos/nuomones_ir_komentarai/bus_isklausyta/algimantas-rusteika-apie-sauskelnes-susitikimus-su-konservatoriais-baznyciose-ir-balkoneli/ http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/vytautas-sinica.


"La Figaro" rašomaPo pirmadienį Paryžiuje vykusios tarptautinės konferencijos Ukrainai paremti, kurioje dalyvavo 21 valstybės vadovas, Emmanuelis Macronas dar kartą patvirtino Paryžiaus įsipareigojimą Ukrainai. "Rusijos pralaimėjimas yra būtinas saugumui ir stabilumui Europoje", - sakė jis spaudos konferencijoje. Iš tikrųjų Vakarų sausumos pajėgų siuntimas į Ukrainą ateityje "neturėtų būti atmestas", sakė Emmanuelis Macronas, nors, jo nuomone, šiuo metu dėl šios hipotezės "nėra bendro sutarimo". "Šiandien nėra sutarimo dėl oficialaus, priimtino ir patvirtinto sausumos pajėgų siuntimo.


Zrada atėjo iš ten, iš kur nelaukta. O juk taip buvo stengtasi ir dubynėn lysta. Ir pabėgusius teroristus iš Baltarusijos ir Rusijos priglaudė, ir apmokino juos, ir su Kinija susipyko, ir įvedinėjo griežčiausius Europoje mirtino snarglio apribojimus ir net pradėjo neoficialų karą su Rusija ir Baltarusija… bet gavo spyrį iš jankyno. Kame reikalas?


Vilniaus miesto savivaldybės tarybos Istorinės atminties komisija vasario 21 d. nutarė Vilniaus Salomėjos Nėries gimnaziją pervardinti Šv. Kotrynos vardu. Nors šį sprendimą dar turėtų patvirtinti miesto Taryba, bet Vilniaus miesto vicemeras Arūnas Šileris savo Feisbuko paskyroje audringai padžiūgavo: „Sudie Salomėja, labas Kotryna, filosofijos ir mokslų globėja!“ Keisti nuspręsta ir dar vienos Vilniaus mokyklos pavadinimą – Sofijos Kovalevskajos gimnazijos vardą siūloma keisti į Sostinės gimnazijos.Vartotojas net nenutuokia, kad pirkdamas tirpią kavą Nescfe, kakavą Nesquick, prieskonius Maggie, vaikišką maistelį ir kitus produktus, turinčius kompanijos Nestle prekybos ženklą, gauna produktą su žmogiena. 2012 metais ekranuose pasirodė filmas „Debesų atlasas“, kurį pagal Deivido Mičelo to paties pavadinimo knygą susuko seserys Vačiovski. Jums nepasigirdo, būtent seserys Vačiovski. Broliai Vačiovskiai, sukūrę kultinę trilogiją „Matrica“ vėliau pakeitė savo lytį. Tačiau šio straipsnio tema kita.


Padniestrė oficialiai kreipėsi į Rusiją pagalbos, dėl Moldovos vykdomos ekonominės blokados. Deklaraciją priėmė deputatų kongresas.


Abi pagrindinės neomarksizmo ideologinės disciplinos – kritinė lyčių ir kritinė rasių teorijos – skverbiasi į meną. Ypač pavojingos kine, kurį draugas Leninas laikė svarbiausiu mases ideologiškai auklėjančiu menu. H. Markuzė ir kiti neomarksistai „pataisė“ Marksą ir revoliucingiausia klase laikė ne proletariatą, bet seksualines ir rasines mažumas. T. Adorno prigimtinę šeimą laikė fašizmo ir nacizmo užuomazga. Kritinėje teorijoje klasių kovą keičia lyčių ir rasių kova. Abi teorijas siekiama primesti JAV mokykloms, bet kai kurios valstijos kaunasi ir neįsileidžia.


Visuomeninės nuomonės formavimo organai pavydėtinu atkaklumu perša mintį, jog tik taikiomis priemonėmis galima pasiekti visuotinės darnos. Įstatymais griežtai uždrausta kviesti į ginkluotą kovą už darbo žmonių teises, naudoti smurtą prieš kapitalistus ir jų parankinius, net bent kiek aštresnė ir mobilizuojanti antikapitalistinė replika veidaknygėje ar youtūbėje sulaukia tvarką prižiūrinčių institucijų reakcijos.


https://www.youtube.com/watch?v=z_Hv7ir97K8 Laidos anonse sakoma: Prancūzijos prezidentui Emanueliui Makronui pareiškus, kad neatmetama galimybė, jog į Ukrainą galėtų būti siunčiamos sausumos pajėgos iš kai kurių Europos šalių, paaiškėjo, kad tokiai galimybei Lietuvos Valstybės gynimo taryba jau yra pritarusi. Apie tai tiesioginėje Komentaras TV laidoje buvusį Lietuvos kariuomenės vadą, atsargos generolą leitenantą Valdą Tutkų kalbina žurnalistė Giedrė Gorienė.Laidos dalyvis gen. V.https://www.youtube.com/watch?v=pNsb2QYQy-E Kam naudingas chaosas Lietuvoje? Kam karas, o kam - verslas. Aktualijas tiesioginėje Komentaras TV laidoje aptaria žurnalistė Giedrė Gorienė ir buvęs Lietuvos kariuomenės vadas, atsargos generolas leitenantas Valdas Tutkus.


BismarkoМемуары железного канцлера. М. Изд. Эксмо, Vilhelmo„Kaip tikslas, kurio turėtų siekti Prūsija kaip priešakinis Europos kovotojas, ten buvo planuojama: Rusijos suskaldymas, atplėšimas jos rytinių ostzeejinių gubernijų (42), kurios, įskaitant Peterburgą, turėjo tekti Prūsijai ir Švedijai, atskyrimas visos Lenkijos respublikos plačiausiose jos ribose, suskaldymas likusios jos dalies į Didžiarusiją ir Mažarusiją, nors ir be to vos ne dauguma mažarusių atsidūria maksimaliai išplėstos Lenkijos respublikos riboses.


Yra jaunų idealistų, kuriuos žavi karas, teroras ir mirtis. O ir apskritai, kankinystės - mirties už savo įsitikinimus, už savo idealus, vaizdinys. Tai puikiai iliustruoja visa eilė istorinių pavyzdžių tiek iš praėjusio XX amžiaus, tiek iš senesnių laikų. Ir žymi jų dalis - iš tikrųjų įkvėpiantys, kilnūs (pavyzdžiui, Če Gevara, Keturi Komunarai ir kt.). Bet imti ir numirti, ar kitaip susinaikinti "dėl idėjos" - daug lengviau, negu išlikti ir, susiėmus į rankas, "dėl idėjos" gyventi. Dirbti, mokytis, tobulėti pilkoje kasdienybėje.


Tik maža dalis šalies gyventojų – vos 18,8 proc. – pritaria, kad galimybių pasas (GP) būtų taikomas vaikams nuo 12 metų ir net 63 proc. tam nepritaria. Tą parodė visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ atliktas reprezentatyvus gyventojų tyrimas. Jis rodo kritišką gyventojų požiūrį į galimybių paso (GP) taikymą – ypač neigiamas nusiteikimas GP susiejimo su trečiąja doze ir GP taikymo vaikams atžvilgiu.Pusė respondentų (49,9 proc.


Strateginės aplinkybės Vienas iš fiurerio Putino paaiškinimų Vakarams ir savo visuomenės elitui dėl plataus masto invazijos į Ukrainą buvo menama NATO plėtros grėsmė. Rusijos užsienio teroro reikalų ministerija vakar pareiškė, kad imsis „karinių-techninių“ veiksmų reaguodama į Švedijos įstojimą į Šiaurės Atlanto sutarties organizaciją. Kaip matome, būtent brutalus karas suvienijo Vakarus, pakeitė neutralių Suomijos ir Švedijos poziciją ir sustiprino Aljansą.Advokatas Stanislovas Tomas visuomeniniuose tinkluose išsakė nuomonę, esą Malaizijos sostinė Kvala Lumpūras gražesnė ir švaresnė už Vilnių, joje viskas gerokai pigiau, be to, skirtiingai negu Lietuvoje, ten gali nebūti karo.„Kodėl žmonės gyvena Lietuvoje?“, - provokacinį klausimą pateikė S. Tomas. Į tai sureagavo buvęs Krašto apsaugos departamento generalinis direktorius Audrius Butkevičius ir pažadėjo S. Tomui jau greitai padaryti „Lumpur Lumpur“. „Todėl, kad skirtingai nuo tamstelės, žmonės turi Tėvynę, o tu kaip piktžolė, bandanti prigyti bet kuriame patvory.


Kuo mums blogas tas Trumpas? Niekuo. Tiesiog žiniasklaidos šeimininkai davė komandą ir tiek.


2015 birželio 30 - liepos 6 klausimai-atsakymai ir įvykių vertinimai, "Konceptualių technologijų fondo" atstovo Viktoro Piakino komentaruose.


EŽTT atmetė kreipimąsi į Didžiąją kolegiją dėl rusų mokyklų Latvijojeю Tai yra, Europa dar kartą sutiko ir patvirtino Latvijos neonacių etnokratijos teisę vykdyti genocido politiką prieš rusų bendruomenę.


Kiek man žinoma, rodoziečiai buvo geriausi kovos su sukilėliai kariuomenė istorijoje. Visą karą jie išlaikė 25:1 nužudymų santykį prieš teroristus.1. Visi karai anksčiau ar vėliau baigiasi. 2. Kiekvienoje tautoje esama įvairių žmonių, ne visi dalyvauja informaciniame kare, dėl to neverta įžeidinėti visų iš eilės. 3. Politikai visada tarpusavyje susitars, o liksi sėdėti tame mėšle, kuriuo drabstai savo „ideologinius priešus“. 4. Informacinio karo metu meluoja visi. Neskleisk informacijos, jeigu ji anoniminė ir neskleisk žinių, kuriomis nesi tikras šimtu procentų, ar kurių negali patikrinti. Jeigu jau taip knieti kažką pasakyti ar parašyt


Rusija yra virtusi virtusiu pasaulio tarptautinės santvarkos parazitu, pranešė tik kokybiškos informacijos portalas 15min.lt. „Tai yra rimta problema, tačiau dar rimtesnė problema yra, kad pasaulis, bent iki šiol, Rusijos marazmus labiau vertina kaip kokį paprastą peršalimą...


Pagrindinis nacių „Varšuvos architektas“ pasiūlė visiškai sunaikinti 1,5 milijono gyventojų turinčią Lenkijos sostinę, sunaikinti lenkus ir šioje vietoje pastatyti nedidelį jaukų vokišką miestelį, vokiečių karininkų šeimoms.Prancūzijos rinktinė, 2024 Olimpiados šeimininkė, pristatė savo uniformą. Kaip matome iš nuotraukos, tiktai du sportininkai yra baltieji. Kiek metų reikės, kad Lietuvos rinktinė būtų tokia pat spalvota? Leiskite spėti, kad labai greitai, nes valdžia labai stengiasi ir klauso Briuselio ponų. Prieš šimtą metų sukurtas planas sparčiai įgyvendinamas ES. Apie šį planą rašiau prieš kelis metus (https://lebionka.blogspot.com/2020/10/tik-faktai-es-tevas-rkudenhove-kalergi.html) Tik faktai: ES „tėvas“ R.Siūlau pasiskaityti naujos Lietuvos internetų žvaigždės, seniai perspjovusios visokius atseit "geriausius blogerius" a lia pedoliberastas Mykolas Pleskas (buržujus Kleckas). Šioji Lietuvos interneto padangės kometa, žavinti savo skaitytojus šmaikščiu žodžiu ir žvitriu žvilgsniu - tai garbioji Kristina Sulikienė. Gerą šiupsnį Kristinos Sulikienės straipsnių, autorės ir anoniminių bendraautorių vertinimu - vertus po 500 EUR už štuką, per neapsižiūrėjimą buvau įkėlęs ir aš. Tuomet buvau dar jaunas


Немного снимков веб интерфейса из Литовских вооруженных сил ЛК Сержантов, для вашего любопытства!Ateinančią savaitę, gegužės 4 dieną, yra šaukiama Europos centrinio banko (ECB) tarybos posėdis. Dienotvarkėje: 500 euro-kupiūros likimas. Šiandien laikraštis Handelsblatt pranešė, kad 500 euro-kupiūros likimas nuspręstas: jai - kaput! ECB laikraščiui Handelsblatt atsisakė komentuoti šia informaciją. Autoriaus giliu įsitikinimu, 500-euro banknotų naikinimas yra bankininkų noras sukišti ES gyventojus į „negrynųjų pinigų“ konclagerį ir sunaikinti demokratijos likučius. Grynieji pinigai garantuoja mums laisvę, todėl finansinis oligarchatas paskelbė gryniesiems pinigams karą!


DELFI (D. Pipo) nuotrauka Autorius yra politologas, leidėjas, Nacionalinio susivienijimo vicepirmininkas Pratęsus Seimo sesiją, į ją įtraukta daug jautrių ir potencialiai visuomenei pavojingų klausimų. Vieno jautraus klausimo darbotvarkėje kol kas nėra – tai vienalytės partnerystės (civilinės sąjungos) įteisinimas. Pagrįstai svarstomas, kad jis gali būti bet kada pateiktas balsavimui taip, kaip ir žadėjo A.Dar vienas demonstratyvus „maidaninės“ valdžios spjūvis į ukrainiečių veidą. Nejaugi tarp 40 mln. ukrainiečių neatsirado nieko, kas būtų galėjęs užimti Odesos gubernatoriaus postą ir kandidato reikėjo ieškoti užsieniečių tarpe? Nejaugi į miestą, pergyvenusį gegužės 2 d. tragediją, reikėjo paskirti žmogų, kuris savo gimtinėje tapo žinomas dėl įsteigtos kankinimų sistemos kalėjimuose ir sadistiškai išvaikytų protesto demonstracijų, kuriose neapsieita be žmonių aukų?


O jums būna, kad paskambina kokia nors kurva?


Kurie nėra ir niekada nebuvo alkoholikai, nė neįtaria, kokia komiška situacija. Tiksliau - tragikomiška. Tai tiems, kurie negeria ir niekada negėrė, atrodo, kad alkoholikas klysta, kad jis daro kvailystę ir nuodijasi. "Ir kaip jie geria tą brudą?" - vis klausdavo mano mama, alkoholikų verčiama paragauti "bent lašelį". Bet tegu blaivininkai pažiūri į butelį iš kitos stalo pusės. Tai mes, kurie negeriam, esam kvailiai, tai mes nenormalūs žmonės, užkietėję fanatikai, mes nemokam bendrauti ir kartu


Vokietijos partijos „Alternatyvą Vokietijai“ (AfD) savo oficialiame puslapyje ir specialiame puslapyje https://www.merkeldieeidbrecherin.com/ apkaltino Angelą Merkel už teroro išpuolius, vokiečių aukas, milžiniškas valstybės išlaidas imigrantų išlaikymui. Visų pirma ji kaltinama priesaikos sulaužymu. Kanclerio priesaikoje sakoma: „Aš prisiekiu pašvęsti savo jėgas vokiečių tautos gerovei, gausinti jos pranašumus, saugoti Konstituciją ir Federalinius įstatymus, jų laikytis ir juos ginti, sąžiningai vykdyti savo pareigas ir būti teisinga visiems, (Te padeda man Dievas).


Lygiai prieš šimtą metų iš gyvųjų tarpo pasitraukė didis lietuvių tautos sūnus, Rusijos Socialdemokratų Darbininkų Partijos (bolševikų) lietuvių sekcijos veikėjas, revoliucionierius, pirmasis proletarinis lietuvių poetas, JULIUS JANONIS (1896–1917). Tokia liūdna, bet visgi garbinga sukaktis skatina atsiminti, kas buvo Janonis ir kodėl jis lieka svarbus šiandien, ištisam amžiui praėjus nuo tragiškos jo mirties.Toliau siautėjant teroristinei ANTIFA organizacijai Lietuvoje žiniasklaida apie tai rašo ypač nedaug, nepaisant to, kad  protestas jau atėjo iki Lietuvos. ANTIFA yra radikaliosios kairės jėga, kuri niekaip nėra suderinama su žodžio ar nuomones laisve, nes priešinga nuomonė yra sutinkama tiek psichologiniu, tiek fiziniu smurtu.


Prieš penkiolika metų apie tai diskutavome su filosofu Krescencijumi Stoškumi. Tuomet kalbant apie tai, daugiau rėmėmės istoriniais pastebėjimais apie sulenkėjusį ir niekinantį lietuviškai kalbančius savo pavaldinius mūsų bajorų sluoksnį, apie sovietinio laikotarpio valdininkus, beatodairiškai Lietuvoje vykdžiusius visus tautai pražūtingus Maskvos paliepimus.


Ispanijos Andalūzijos regionas paskelbė įstatymą, užkraunantį LGBT indoktrinacijos naštą šeimoms, mokykloms, žiniasklaidai ir medicinos profesijų atstovams. Įstatymu siekiama „užkardyti LGBT-fobišką požiūrį socialinėje, medicinos, švietimo, pramogų ir sporto, šeimos ir kitose srityse“. Taisyklės galios ir daugeliui katalikiškų mokyklų, kurias remia valstybė.


,,Draugo“ laikraštyje perskaityta žinia, kad įkurta JAV lietuvių organizacija „American Lithuanians and Friends for Biden“, o 250 lietuvių kilmės asmenų viešai paskelbė remiantys šį Demokratų partijos kandidatą į prezidentus, smarkiai nustebino. Tačiau dar labiau apstulbino argumentas, kuriuo teisinama ši parama – esą perrinkus D. Trumpą prezidentu, Lietuvai bus sunkiau apsiginti nuo Rusijos, nes išaugs tikimybė, kad JAV išstos iš NATO. O štai išrinkus J.


Respublikos valdžios institucijos uždraudė kareivėlių "Mandagūs žmonės" pardavimą; Vilniuje mano, kad juose "užfiksuotos Krymo aneksijos akimirkos" ir ketina priešintis Rusijai "informaciniame kare" Jei jūs vykdote nesutaikomą kovą su Rusija, bent kartais turite laimėti. O tai sunku. Ypač, jei priešas neatvyko į mūšį. Nes jis apie jį ir nežino. Štai ir tenka patiems kažkaip išsisukinėti, rašo radijo Sputnik autorius Petras Malejevas. Galite prisiminti vaikų lavinamuosius konstruktorius? Kas antram jie lavino ne tai, kas buvo numatyta.Kalbėjimas apie tautiškumo, patriotizmo ir katalikiškos moralės ryšį šiandien dažnai įsipainioja klaidinančio žodyno voratinkliuose. Tautiškumas, patriotizmas ir katalikybė yra tarsi ir kasdienės kalbos žodžiai. Sakome juos dažnai nesusimąstę ir kartais juos vartodami klystame.


Pasaulyje 1950 metų duomenimis, moterų per visą gyvenimą susilauktų kūdikių skaičius siekė 4,7. Norint bent išlikti, gimstamumo rodiklis neturėtų būti žemesnis nei 2, nes jeigu du tėvai susilauktų …


Pandemijos fone visiems susitelkus į sveikatos apsaugą ir ekonomikos gelbėjimą, vaikų atiminėjimo skandalai tarytum pasimiršę. Iš tiesų tiesiog praradę žiniasklaidos dėmesį, nes iki šiol nutinka, tik nesulaukia rezonanso. 2017 metais D. Šakalienės ir M. Majausko iniciatyva Seime „prastumtas“ naujas Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymas gerokai išplėtė smurto prieš vaikus apibrėžimą, išpūtė juos saugančios tarnybos etatus ir galias, o tėvus pakišo po nuolatine valstybės stebėsena.


Algirdas Mykolas Brazauskas, pirmasis nepriklausomos Lietuvos Prezidentas, aria vagą. Algirdas Mykolas Brazauskas, pirmasis nepriklausomos Lietuvos Prezidentas, aria vagą. Berods Baliukevičius – Dzūkas savo Dienoraštyje , o gal J. Lukša – Daumantas savo Partizanuose, arba A. Ramanauskas – Vanagas savo „Daugel krito sūnų” atpasakoja tokį atvejį. Jie dienavoja pas stambų ūkininką ir kalbasi apie politiką arba kaip tada vadindavo, politikuoja. Viena iš temų buvo apie žemės nusavinimą. Stambus ūkininkas išreiškė abejone, kad valstybė (Stalininė sovietija) gali jį žlugdyti.


Tokios pernelyg agresyvios ir grubios, su krūva klaidų ir per didelio pasitikėjimo savimi, USA politikos rezultatas, apie kuriuos ir pasakė V. Putinas - tai neigiamo USA įvaizdžio susiformavimas  kitų šalių akyse. Todėl „karoliai“ taip pat nustoja veikę. USA netenka sąjungininkų - kaip nusipirktų už karolius ukrainiečių, kurie tik nuskurdo nuo tokios sąjungos, tiek ir labiau vertingesnių.Netikėtai paaiškėjo, kad trečias pagal turtą Seimo narys po oligarchais tituluojamų R. Karbauskio ir B. Bradausko yra ...Gabrielius Landsbergis. Jo turtas per metus išaugo daugiau, nei 10 kartų - net 12 mln. eurų.


A. Hitleris Lietuvos populiaciją vertino kaip „menkavertę rasę“, todėl siūlė ją pilnai išnaikinti (85%).


Lietuvos Respublikos Prezidentui, Seimo Pirmininkei, Ministrei Pirmininkei, Generalinei Prokurorei REIKALAVIMAS GINTI LIETUVOS RESPUBLIKOS VALSTYBINGUMĄ Vilnius 2023 m. rugpjūčio 16 d. Valstybinės kalbos inspekcijos (VKI) viršininkas Audrius Valotka portale delfi.


Эксперт РИСИ Олег Неменский отмечает очень высокую явку на выборы в Донецкой и Луганской народных республиках. Эксперт считает, что явка подтверждает верность тому выбору, который сделали жители Донецкой и Луганской областей четыре года назад. По мнению эксперта, на решение жителей Донбасса принять активное участие в выборах повлиял также призыв президента Украины Порошенко на эти выборы не ходить. Неменский подчеркивает, что выборы в ДНР и ЛНР не противоречат минским договоренностям.


Jungtinė darbiečių, konservatorių ir liberalų Lietuvos piliečių mulkinimo operacija: jie „nieko nežinojo“, kad kitų ES valstybių skolas teks apmokėti ir Lietuvos piliečiams. Pasakykite šiems žmonėms didelį ačiū už nuoširdų rūpinimąsi jūsų finansais:L. Graužinienė: „Nuolaidžiauti Graikijai negalime, nes mes liksime nesuprasti ir mūsų Lietuvos žmonių“  V. Mazuronis: „Lietuva neturi strimgalviais pulti gelbėti Graikijos. Tuomet, kai Lietuvą ištiko krizė, mes gelbėjomės savo jėgomis“  A.Esu kadaise rašęs, jog Smetonos laikais universitetą baigusį žmogų nesunkiai buvo galima atpažinti iš pabrėžtinai kultūringos elgsenos ir deramų manierų. Apie universiteto profesūrą net kalbos nėra - būtent jie savo pavyzdžiu ir ugdė aukštąją kultūrą savo studentų tarpe. O dabar?


Эксперт РИСИ Оксана Петровская считает, что коронавирус обострил противоречия между севером и югом, западом и востоком Евросоюза. Коронавирусная инфекция COVID-19 выявила также кризис системы здравоохранения. В настоящий момент, лидеры стран ЕС пытаются скоординировать усилия по борьбе с пандемией, подчеркивает Петровская.


www.laikmetis.ltTradicinių vertybių ir institucijų naikinimas vardan pliuralizmo laisvės veda į despotišką politinio korektiškumo valdymą, kurį saugo liberalios valstybės, korporacijos ir tarptautinės organizacijos, teigė Lenkijos valdančiosios partijos europarlamentaras.


www.lrt.lt; www.delfi.lt  DELFI gavo Valstybės saugumo departamento (VSD) pažymą Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui. Dauguma pavardžių, institucijų ir partijų pažymoje lieka įslaptintos, bet iš konteksto galima suprasti, kaip plačiai driekėsi „MG Baltic“ koncerno ryšiai. Pažymoje pateikiama apibendrinta VSD informacija apie neteisėtus koncerno „MG Baltic“ (toliau – MG) atstovų bandymus paveikti valstybės institucijas, politikus ir politinius procesus, daryti poveikį teisėsaugos ar kitoms kontroliuojančioms institucijoms, visuomenės informavimo priemonių pasitelkimą verslo interesams įgyvendinti.


“Okupacija – svetimos teritorijos užėmimas, paprastai karine, dabar ir ekonomine, politine jėga”, “aneksija – svetimos valstybės teritorijos prijungimas prie savosios”. Ne be reikalo po valstybinių perversmų, kitų žemių ar teritorijų užgrobimo, tų procesų organizatoriai – vadukai skubėdavo tame krašte įvesti savo valiutą – juk visi turi žinoti, kas vadas, kam valdžia priklauso. Valstybė jau jų rankose ir kad liaudis nepamirštų kam turi nusilenkti.Tiek garsus Lietuvos kovotojas su Kremliaus grėsmėmis Valdas Vasiliauskas (slapyvardis „Vasia“), tiek ir signataras bei valstybininkas Albinas Januška yra vienminčiai, kalbėdami apie Kremliaus trolius. Apie tai ir daug daugiau 2024 01 19 ekspertai.LIVE laidoje „2K+“. Tiesiogiai ekspertai.LIVE laidas „2K+“ galima žiūrėti ekspertai.eu TELEGRAM kanale ČIA (kas neturi, instaliuokitės programėlę). Laidos vaizdo įrašai talpinami čia – youtube.com/@ekspertaiTV, čia – dailymotion.com/ekspertai ir čia – youtube.com/@ekspertai.eurasia. Ekspertai.


Nakties mūšio metu mūsų kovotojai nugalėjo angliškai kalbantį priešo dalinį, kuris bandė pulti mūsų pozicijas. Su užsienio kovotojais buvo bent vienas ukrainietis.


O gal išties jokio esminio skirtumo tarp vaikų ir šunų auginimo nėra? Ir aš pats, kaip šunų neturėjęs, bet užauginęs vaikų, galėčiau pretenduoti į kokį konkursą kinologijos specialisto pareigybei? Jeigu jau šunų maisto paslaptis perkandę žmonės, kurių augintinių kailis žvilga saulėje, pasijaučia kompetetingais dalinti patarimus mamoms kūdikių mitybos klausimais?


Решение Европейского центрального банка (ЕЦБ) об использовании доступных ему мер стимулирования экономики в сложившихся условиях не окажут ожидаемого эффекта. Нынешние неурядицы лежат не в экономической плоскости, считает эксперт РИСИ Михаил Беляев. «Тревожное состояние экономики Европы порождено не очередным экономическим кризисом, обусловленным внутренними причинами.


Iki viršūnių susitikimo išmanantys reikalus kalbėjo, kad labai svarbu nepakartoti 2008 metų Bukarešto susitikimo istorinės klaidos. Tada suformuluota pozicija, kad Ukraina ir Gruzija vieną dieną taps NATO narėmis, bet nepateikta jokio aiškumo, kada ir kaip. Putinas tą NATO pažadą pavadinimo grėsme Rusijai ir 2008 puolė Gruziją, o 2014 jau ir Ukrainą. Buvo svarbu nepakartoti to paties.

Tik 14,99 euro!

ALGIRDAS PALECKIS
"Antrankiai minčiai" • Antras papildytas leidimas

Jutūbės kanalai

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.ldiena

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....