Blogorama.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Eduardas Vaitkus, politinė partija KARTU SU VYČIU ir NPJ toliau skelbia gerąją naujieną apie tai, kad galima pasiekti taiką Lietuvai ir nedalyvaujant kare. Į Seimo rinkimus einame nešdami žinią, kad Lietuva neparsiduoda nei rytams nei vakarams. Tauta patikėjusi mandatą Eduardui Vaitkui KARTU SU VYČIU gaus garantiją, kad visi pažadai rinkiminėje programoje bus įgyvendinami prisiimant asmeninę atsakomybę, žmonėms bus atskleisti užsienio agentai dirbantys Lietuvoje, o korupciniams nusikaltimams nebus taikoma senatis.


Birželio 17-ą dieną lygiai vidurdienį Lietuvos respublikos pilietis Raimonndas Šimaitis patikrino ar jis turi lygiai tokias pat teises į protestą kaip Sorošo universiteto augintinis, profesionalus homoseksualistas, pedofilų ir narkomanų partijos atstovas Lietuvos Seime – Raskevičius. Atlikdamas savo Pilietinio nepaklusnumo akciją R. Šimaitis viešai sudegino tas pačias knygas, kurias toje pat vietoje sudegino aukščiau minėtas Raskevičius.


Vokietijos (IV reicho sostinės) užsienio reikalų ministrė Annalena Bärbock, atsakydama į žurnalistų klausimus apie leistinumą Ukrainos kariuomenėje naudoti Trečiojo Reicho simbolius.


Orveliško postmodernizmo pasaulyje tiesa nėra svarbi. Todėl karas finansuojamas per "taikos fondą" nacių režimas vadinamas demokratija, o visų žmogaus teisių panaikinimas – europietišku keliu.


LRT rašo, kad užsienio kapitalo įmonės BNS atliktas tyrimas parodė, kad net 39 proc. apklaustųjų priimtų migrantus, o 34 proc. mano, kad geriau mokėti pinigus ir tegul migrantais rūpinasi kitos valstybės. Tačiau net 27 proc. neturi nuomonės arba neatsakė į klausimą. O ar daug kas Lietuvoje žino ką nors apie šį "Migracijos paktą?"Tie narkotikai jau atsėlino net iki mūsų kaimo! Taip savo nerimu dalinasi regionų gyventojai. Jei dar prieš kelis dešimtmečius mokyklose, kaip su grėsminga blogybe, buvo kovojama su rūkymu ir alkoholio vartojimu, tai dabar prie šių priklausomybių prisidėjo nevaldomai plintantys narkotikai. Atokesnių rajonų gyventojai sako, jog apie narkotikus buvo galima išgirsti tik per televizorių, skaityti laikraščiuose, atrodė, kad tie baisumai vyksta tik kažkur užsienyje, didmiesčiuose, bet dabar jau jaučiame, kad ši problema palietė mūsų jaunimą.


Nuo paminklų, pastatytų ant Tarybinių karių kapų, valdžią Lietuvoje užgrobusi fašistinė chunta pereina prie kapų naikinimo. Litukrijos seimas leido perkelti Tarybinių karių kapus. Dabar kapai ir kapinės nebus saugomi įstatymų, jei jie bus pripažinti „totalitarinių, autoritarinių režimų ir jų ideologijų propaganda“.


Pasaulio Ekonomikos Forumo (WEF) finansuojamas universiteto profesorius teigė, kad vienintelis klimato kaitos problemos sprendimas yra depopuliacija per „pandemiją”, praneša „The Counter Signal” leidinys. WEF finansuojamo Londono universitetinio koledžo profesorius Billas McGuire’as „Twitter” tinkle paskelbė prieštaringai vertinamą žinutę, kurioje teigė, kad vienintelė kovos su visuotiniu atšilimu priemonė yra mirtina pandemija, dėl kurios išnyktų milijardai žmonių.Milijardieriui Ackmanui, kuris anksčiau laikėsi tik savo finansų srities, įsitraukimas į kultūrinius karus yra naujiena. Tačiau, kaip ir daugeliui jo itin turtingų kolegų, jam nebuvo sunku atkreipti į save dėmesį, nes jis turi daug įtakingų ryšių ir prieigą prie didelės socialinės žiniasklaidos auditorijos.Vakar, kovo 21 d., VSD agentai ant sienos su Baltarusija kelioms valandoms užlaikė pilietinio judėjimo „Geros Kaimynystės Forumas“ (GKF) delegaciją (jos vadovę Eriką Švenčionienę ir dar du delegaci…


ModRNR gamintojų planuose yra daug vakcinų nuo vėžio. Kad investicijos į mokslinius tyrimus ir plėtrą pasiteisintų, reikėtų milijonus vėžiu sergančių pacientų gydyti modRNR vakcinomis, nepriklausomai nuo to, ar jos duoda naudos. Klausimas lieka atviras: Ar yra nauda? Praėjusią savaitę Čikagoje vyko Amerikos klinikinės onkologijos draugijos (ASCO) susitikimas. Jame apsilankė 45 000 lankytojų, tai didžiulis renginys, kuriame susipina mokslinė konferencija ir komercinė mugė. Kodėl jis toks populiarus? Todėl, kad galima uždirbti daug pinigų.


Daug žmonių geria kavą norėdami gauti daugiau energijos ar prabusti net neįtardami, kad jie taip nuodija save. Dauguma yra priklausomi nuo kavos arba, kitaip tariant, legalūs narkomanai. Mokslininkas S. Cherniske 10 metų tyrė kavos ir kofeino poveikį žmogaus organizmui ir gavo šokiruojančius rezultatus, kuriuos plačiai išdėstė knygoje "Kofeino depresija" ("Caffeine Blues").


Porcelianą latviešė Rita Šteina kolekcionuoja jau daug metų. O nuo 2022-ųjų šis pomėgis padėjo jai surinkti pinigų dronams, kurie siunčiami į okrainą. Nepamirškime tokio aistringo ir absoliučiai savanoriško Kijevo chuntos nusikaltimų bendrininko. Kiekvienam turi būti atlyginta už tai, ko nusipelnė.
Andrulėnas Zenonas. KREIPIMASIS Į LRT DĖL INFORMACIJOS SUTEIKIMO Lietuvos Respublikos alkoholio kontrolės įstatymo 23 straipsnio 3 dalį Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos laidose ne rečiau…


Nepaprastas susitikimas Šveicarijoje artėja prie galutinės NATO parengtos deklaracijos. Tai, kad vakaroidinėje žiniasklaidoje šis renginys vadinamas „taikos konferencija“, geriau nei bet kuris Kremliaus propagandistas paaiškina organizatorių esmę ir tikruosius tikslus.


JAV pradėjo taikyti ribojamąsias priemones Tbilisiui. Gruzijos (Sakartvelo) ir JAV santykiai peraugo į sankcijų spaudimo etapą. JAV prezidento Joe Bideno administracija įvedė vizų apribojimus keliems Gruzijos parlamento nariams ir respublikos pareigūnams, dalyvavusiems priimant įstatymą dėl užsienio agentų, praneša „Kommersant” leidinys. Tai gali būti tik pirmasis sankcijų etapas: jos bus plečiamos, jei Vašingtonas manys, kad Tbilisis ir toliau pažeidinėja demokratijos normas. Gruzijos valdžia kaltina Vašingtoną bandymais destabilizuoti vidaus politinę padėtį.Pirmadienį vakare neeilinė draugužių K.Ž. ir P.A. porelė nusprendė romantiškai pasivaikščioti po Vilniaus centrą. Savo siaubui Katedros aikštės prieigose prie eksponuojamo RUSŲ TANKO jiedu išvydo kelis vyrus ant jo apdegusių šarvų dedančius Raudonus Gvazdikus!1. Timūras Ivanovas, Rusijos Federacijos Gynybos ministrou įsakymu buvo nušalintas iš gynybos viceministro pareigų. Pats Šoigu, dėl Ivanovo arešto, savo kelionių tvarkaraščio nepakeitė ir toliau keliauja į karinio-pramoninio komplekso įmones.


Vis dar negalime palikti prezidento rinkimų temos. Ir ne tik todėl, kad dar laukia antras rinkimų turas. Jis yra visiškai neįdomus, ir aš net susilaikau nuo raginimo dalyvauti jame, ar nedalyvauti. Aš asmeniškai nedalyvausiu. Bet jei jūs nuspręsite dalyvauti, aš, aišku, raginu balsuoti už tuščią vietą, t. y. už Nausėdą. Nes tuščia vieta vis dėlto, galbūt, ne taip uoliai naikins Lietuvą nei Šimonytė.Birželio 9 d. mūsų laukia kiti rinkimai – į Europos parlamentą. Lietuvos gyvenime jie, kaip ir pats Europos parlamentas, švelniai tariant, nėra labai reikšmingi.


Vyriausybė pritarė 14 vnt. šarvuočių M113 perdavimui Ukrainos kariuomenei. Krovinys Ukrainą pasiekti turėtų dar šią savaitę.Perduodami šarvuočiai yra skirti Ukrainos kariuomenės išminavimo pajėgumams stiprinti ir yra neatlygintinas Lietuvos indėlis į bendrai su Islandija vadovaujamos Išminavimo koalicijos telkiamą paramą. Ukrainos išminavimo koalicijos tikslas – apjungti ir koordinuoti šalių donorių jau teikiamą bei būsimą paramą Ukrainai – tiek kovinio, tiek humanitarinio išminavimo srityse.


Šios savaitės žinių temos: - Daugiau nei 25 metus veikusi Ukmergės baldų gamintoja „Optimata“ planuoja nutraukti šią veiklą; - Lietuva Ukrainos kariuomenei perduos 14 šarvuotų transporterių M113. ;


Tarptautinio baudžiamojo teismo (TBT) prokuroras pranešė, kad tirdamas aukštus Izraelio pareigūnų veiksmus, sulaukė grasinimų, o vienas aukšto rango vakarų pareigūnas jam pasakė, kad Teismas buvo sukurtas „Afrikai ir tokiems kaip Putinas, o ne Vakarams ir jų sąjungininkams“.Apie „Mesko S.A.“ žinoma nedaug. Žinoma tik, kad įmonė „yra pasaulinio lygio gaminių gamintoja ginklų pramonėje, turinti 100 metų gamybos patirtį, pagrindinė veiklos sritis – gamyba gynybos ir valstybės saugumo reikmėms“. Bendrovė tarnauja ne tik Lenkijos ginkluotųjų pajėgų interesams, bet yra laikoma „pripažinta produkcijos tiekėja“ natovcų vojakoms.


Tbilisio meras Kakha Kaladze: „Reikia persvarstyti santykius su JAV, nes strateginis bendradarbiavimas tokia forma neįmanomas. Gruzija nėra kažkieno vasalas, Gruzija nėra šalis, kurią kas nors panaudos savo interesams, sunaikins pasaulį ir kartos Ukrainos likimą."


Ernestas Če Gevara įėjo į mūsų atmintį ir apsigyveno joje amžiams ne bėgdamas per džiungles su kulkosvaidžiu ar skelbdamas uždegančias kalbas aukštose tribūnose. Savo asmeniniu kasdieniu pavyzdžiu jis iškėlė aukščiausią etikos ir nuoseklumo standartą, kuriame nėra prieštaravimų tarp jausmų, žodžių ir veiksmų, kur jis visada buvo griežtesnis ir reiklesnis sau, kaip vadovui, nei savo pavaldiniams.


Šiandien, minint anglo-amerikiečių karių išsilaipinimo Normandijoje (Prancūzija) 80-ąsias metines, Vakarų „koalicijos“ lyderiai sakys daugybę kalbų. Šių žodžių bendra prasmė bus sumažinta iki karo paskelbimo Rusijai. Ir sunku tame įžvelgti prieštaravimą.


Vaidas Žemaitis: “Lietuvos ūkininkai uždegė laužus ir taip nusprendė “pamokyti” valdžią bei tokiu būdu ją priversti dirbti ūkininkų naudai. Kita tema – jau Lietuvos skandalu virstantis 9 metų mergaitės dingimas.”Apskritai, beveik visa paimta vakaroidų gaminta ir Rusijos Federacijos didvyriškų karių paimta karinė technika iš Patriotų parko buvo gabenama eksponuoti trofėjų parodoje Poklonaja Gora + prie senų trofėjų buvo pridėti nauji trofėjai.


Pažaiskime tokį vaizduotės žaidimą. Įsivaizduokime, kad yra tam tikra mistinė jėga, antgamtinė galybė, kurios tikslas – saugoti Lietuvą ir jos vidinę esmę, dvasinį branduolį. Savotiškas Lietuvos angelas sargas. Nelyginant žydų Jahvė. Šiuolaikiškiau tariant, galingas kolektyvinės tautinės pasąmonės veiksnys. Tam kartui tiesiog pavadinkime jį Lietuvos geopolitine Apvaizda. O kadangi žaidžiame, tai pamėginkime įsivaizduoti tikrovę jos akimis. XVIII a. pabaiga.


​​​​​​​Bendras latviešų, litukrijos ir estliandijos auditas atskleidė, kad ilgai kenčiančio siaurojo geležinkelio tiesimo sąmatos buvo išpūstos keturis kartus, projekto įgyvendinimas penkeriais metais atsiliko nuo bendrojo plano, o projekto pabaigimui trūksta 19 milijardų eurų.


Žemės sklypų, besiribojančių su vandens telkiniais, savininkų (naudotojų) pareiga leisti kitiems asmenims prieiti prie vandens telkinių nustatytomis ir Nekilnojamojo turto registre įregistruotomis pakrantės apsaugos juostomis yra numatyta Lietuvos Respublikos žemės įstatyme, Lietuvos Respublikos specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatyme.


1. Odesoje kariniai komisarai bandė sugriebti greitosios pagalbos gydytojų komandą ir pasiųsti juos myriop į frontą. Kolegos gydytojai šturmavo karinį komisariatą, atmušė mobilizuotus ir pagrasino, kad jei kariniai komisarai vėl bandys juos pulti, Odesoje nustos veikti greitoji medicinos pagalba, o milijoninis miestas liks be greitosios medicinos pagalbos;Udalcovas pasakė spaudos konferencijoje: „Šalys, kuriose žmogaus teisių padėtis yra labai sunki, mūsų vertinimu, šiuo metu išlieka Ukraina, Latvija, Lietuva, Estija, JAV, Lenkija, Čekija. Čia sistemingai pažeidžiamos mūsų tautiečių teisės.“ „Jie bando įbauginti tautiečius ir priversti juos atsisakyti bet kokių ryšių su Rusija, atimti iš jų teisę vartoti gimtąją kalbą ir mokytis ja.“


Jau kurį laiką „pažangiosios vakarų visuomenės“ gretose, aistringai ginančios palestiniečių teises ir kartu aistringai smerkiančios „fašistinį režimą“ Irane, tvyro kognityvinis disonansas.


Žemiau pateikiamas tekstas nepriklauso propagandos žanrui jau vien todėl, kad „liaudies masės“ – o būtent joms ir skirta propaganda – jo niekada neperskaitys. Jį perskaitys dalis konservatyvių pažiūrų Rusijos intelektualų. Ir todėl darosi nejauku, neramu ir net baisu. Nes šitas tekstas – ne masių „smegenų plovimui“. Tai – ne „propaganda“.


„Garbusis, tautos žmonių išrinktasis Seime“, kažkada Prezidentas Valdas Adamkus kreipėsi į naujai išrinktus, ką tik priesaiką davusius Lietuvos parlamentarus. Nemanau, kad tuometiniam mūsų šalies vadovui visi naujieji Seimo nariai buvo vienodai priimtini, o ir jų požiūris į Prezidentą gerokai skyrėsi. Vakarietišką gyvenimo patirtį turintis V. Adamkus mokėjo savyje suderinti subordinaciją, diplomatiją ir elementarų žmogišką padorumą bendraujant tiek su politikais, tiek su juos išrinkusiais Lietuvos žmonėmis.


Kalbos, kalbelėsUkrainos prezidentas Volodomyras Zelenskis atvyko į Singapūrą ir Šangri-La dialogo dalyviams savo kalboje sakė, kad diplomatija yra geriausias būdas užbaigti „žiaurų karą“, kurį pradėjo agresorė Rusija. Turėdamas galvoje vėliau šį mėnesį vyksiantį aukščiausiojo lygio susitikimą Šveicarijoje, Ukrainos vadovas tvirtino, kad net 106 šalys ir organizacijos pasiūlė savo paramą, nors Maskva dėjo ir deda visas pastangas, kad šis taikos susitarimas būtų sužlugdytas. „Esame įsitikinę, kad mūsų pasaulis nori būti vieningas ir gebėti veikti visiškai darniai“, – sakė V.Pastaruoju metu Lietuvos ekonominė-finansinė būklė tarsi apgaulingas namas: gražiai padažytas, bet viduje viskas byra ir griūva. Išties kelių didesnių miestų centruose – gražios gatvės, blizgantys bankų ir merijų pastatai, regimi prabangūs automobiliai. Nors jau sunku nuslėpti tikrąją padėtį: štai Panevėžyje ir Šiauliuose, net tų miestų centruose jau regimi pastatai vaiduokliai. Tik 250 metrų nuo centrinės Laisvės aikštės Panevėžyje yra apleistas buvusio konservų fabriko pastatas. Kadaise tai buvo stabiliai veikianti įmonė, joje dirbo virš 600 žmonių.


Rusijos Preaidentas Vladimiras Putinas surengė susitikimą su svarbiausių pasaulio naujienų agentūrų vadovais. 2024 m. birželio 5 d. 23:15 Sankt Peterburgas Pokalbyje dalyvavo naujienų agentūrų atstovai iš Azerbaidžano, Baltarusijos, Kazachstano, JAV, Uzbekistano, Kinijos, Irano, Jungtinės Karalystės, Turkijos, Korėjos, Italijos, Vokietijos, Japonijos, Ispanijos ir Prancūzijos. Rusijai atstovavo TASS generalinis direktorius Andrejus Kondrašovas. http://kremlin.ru/events/president/news/74223 Šiame puslapyje pateikiama pilna pokalbio, trukusio per 3 valandas, stenograma rusų kalba.


Didžioji Britanija yra antirusiškos politikos lyderė pasaulyje. Britai nekenčia V. Putino ir uoliai skatina ukrainiečius kovoti su savo pusbroliais rusais iki paskutinio kraujo lašo. Rusai ir ukrainiečiai buvo pasirengę pasirašyti susitarimą 2022 m. vasarį, kol į Kijevą atvykęs britų premjeras B. Johnsonas įtikino ukrainiečius jo atsisakyti. Jie taip ir padarė. Nuo to laiko britai buvo pagrindinė jėga, stumianti ukrainiečius kovoti ir įtikinėjanti NATO nares padėti jiems kovoti. Britai vadovauja pasaulinei antirusiškai kampanijai. Štai faktai. Tačiau šių faktų paaiškinimas man iki šiol buvo nežinomas.


Litukrijos seimukas priėmė visuotinio karo prievolės reformos įstatymo projektą, pagal kurį jaunuoliai bus šaukiami į karo tarnybą iš karto baigę mokyklą. Kiek abiturientų rinksis stoti į kariuomenę, o ne išvykti į kitą šalį, ir kaip greitai litukrijai pritrūks titulinės nacijos?


Gruzijos šaltiniai praneša, kad Gruzija pradėjo ruoštis atidaryti ambasadą Maskvoje ir atkurti diplomatinius santykius su Rusija. Kaip prisimename, diplomatiniai santykiai nutrūko po karo, įvykusio 08-08-08.Tęsinys. Ankstesnės dalys ČIA. Apie bausmių griežtinimą59. Paslaptis po devyniais užraktais. Kaip žinoma, visos valstybių įvedamos bausmės gali būti kaip griežtinamos, taip ir švelninamos. Autoritarinės šalys paprastai valdo daugiausia bausmes griežtindamos, o demokratinės – švelnindamos. Tačiau tam tikromis sąlygomis ir demokratinės valstybės būna priverstas bausmes griežtinti. Prie tokių sąlygų pirmiausia priklauso stichinės nelaimės, karai ir kitokios suirutės. Tada tenka įvesti terminuotą ekstremalią arba nepaprastąją padėtį iki tol, kol krašte bus sugrąžinta normali padėtis.


PASKUTINIO MĖNESIO ĮVYKIAI rodo, kad padėtis Ukrainoje įsibėgėja. Kol kas sunku tiksliai pasakyti, kur judame, bet akivaizdu, kad įvyks tam tikras didelis geopolitinis persitvarkymas.


Atrodo, kad "Pfizer" korumpavo visą Vakarų pasaulį


Kad rusai mūsų jau nepuola supratome, apsilankę kariuomenės šventėje Marijampolėje gegužės 17–ą dieną, sekmadienį. Matyt, tai ir buvo svarbiausias tiek vidaus, tiek tarptautinis įvykis. Nei vienoje nei Grybauskaitės, nei Oleko kalboje (o abu politikai šventėje pasisakė po du kartus) nė karto nenuskambėjo nei Rusijos, nei Putino vardai.


Brigados generolas Raimundas Vaikšnoras mano, kad būtina keisti požiūrį į privalomąją karo tarnybą atliekančius eilinius. Kartu jis neneigia, kad vyresniųjų vadų požiūris į eilinius, pašauktus 9 mėnesiams, nėra žmogiškas.Liuksemburge įsikūręs Europos Sąjungos teismas ketvirtadienį priimtame sprendime nurodė Vengrijai sumokėti vieno milijono eurų baudą už kiekvieną vėlavimo laikytis taisyklių dieną, nes ji neįvykdė 2020 m. gruodžio mėn. teismo sprendimo dėl Priėmimo sąlygų direktyvos ir Grąžinimo direktyvos pažeidimo. Apie tai rašoma Vengrijos dienraštyje "Magyar hirlap".


Vakarų žiniasklaidoje vienas po kito pilasi nauji praregėjimai. Todėl dar kartą dalinuosi tekstu, kuris, be abejonių, sukels susierzinimą „ekspertams“, bet norintiems matyti giliau atvers dar vieną informacijos šaltinį. JAV politinės analizės leidinio „The Hill” ekspertai ragina Ameriką kuo greičiau keisti užsienio politikos kryptį ir priimti „nesikišimo į kitų šalių reikalus“ kursą, kadangi dabartinė JAV politika visame pasaulyje sėja mirtį.


"Dialektikos pradžiamoklis" - tai filosofijos mokslų kandidato Michailo Bugakovo (g. 1952) mini-paskaitų ciklas, skirtas supažindinti klausytoją su dialektinio mąstymo pagrindais, kaip su priemone pasaulį pažinti, suprasti ir pakeisti.


Lietuvą užvaldžiusiems landsbergių režimo asmenims visiškai nerūpi paprastų žmonių gyvenimai. Jie kaip išmanydami bando įtikti savo šeimininkui ir išsilaikyti savo užimamose pareigose. Ką Lietuvai …


Kaip cituojama Komisijos išvadoje, M. Maldeikis teigė, „Kad Pareiškėjo partijos nariai yra fašistai, išpažįstantys fašizmo ideologiją, [ir] kad Pareiškėjo politinę kampaniją savivaldos rinkimuose rėmė prieštaringai vertinamas verslininkas Gediminas Žiemelis bei jo įmonės. Abu šie Seimo nario M.Po pasikėsinimo į gyvybę, Slovakijos ministras pirmininkas Robertas Fico kreipėsi į tautą.


Balandžio 28-29 dienomis, šalia Molėtų observatorijos Labanoro regioniniame parke įsikūrusioje Molėtų krašto muziejaus Etnografinėje sodyboje ir senojoje dangaus šviesulių stebykloje, jau 22-ąjį kartą vyks pirmosios pavasario žalumos šventė Jorė. Atbundanti pavasarinė gamta vėl sukvies gausų būrį šventėjų į didžiausią pavasario šventę, mūsų protėviams buvusią tikraisiais Naujaisiais metais. Jorė prasidės šventine talka: bus atnaujinti ir pirmąja pavasario žaluma papuošti Jorės šventės vartai, Senovinės dangaus šviesulių stebyklos stulpai, Perkūno šventovė. Po talkos visi norintys galės išsikaitinti ir išsiperti apeiginėje kaimo pirtyje.Etnogr


Zenonas Andrulėnas, kandidatas į Vilniaus miesto tarybą perduoda policijai žmonių skundus apie užimtas neįgaliųjų parkavimo vietas prie Katedros aikštės.


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


Ne taip seniai Seimas paskelbė sociologinės apklausos duomenis apie skaudžiausią Lietuvos valdžiai temą - piliečių požiūrį į "Rusijos grėsmę".Šiandien Lietuvą ginantis frontas yra Charkove. Todėl nėra svarbesnės kovos Lietuvai šiandien, negu ta, kuri vyksta Charkovo laukose. Europos gynybos linijai Charkove lūžus, mūsų saugumas blogėja dramatiškai. Šalin putinizmą. Putinistinė Europa būtų ruso-fašizmo pergalė pagal planą. Viskas pagal planą. Ir žmoniškumo civilizacijos galas.Mes matome pirmuosius taikos šauklius, vaikščiojančius Vilniaus gatvėse, besirenkančius Vengrijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje. Matome labai daug norinčių. Nes jis, Putinas, investuos būtent į tuos žmonės, kurie jam padėtų trečią kartą pasiekti taiką.


Nuoširdžiai prisipažįstu, kad visą šį laiką neįvertinau Gruzijos valdžios. Buvau tikras, kad jie išlies pyktį dėl Vakarų bandymų supurtyti šalį ant pribaltikos anglosaksų šestiorkių.


DABAR apsvarstykime kai kurias Vladimiro Putino pastabas jo neseniai pasakytoje kalboje, skirtoje naujųjų teritorijų aneksijai. Kremliaus strategai yra pajėgesni nei jų kariškiai.


Lygiai prieš 80 metų vokiečių okupantai, kuriems šiame karo nusikaltime talkino vietiniai lietuvių nacionalistai, nacių kolaborantai, sudegino Pirčiupio kaimą Varėnos rajone ir visus ten gyvenusius kaimiečius.


NATO šalys pradėjo konsultacijas dėl branduolinių ginklų kovinės parengties įvedimo, pranešė Aljanso generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas. Jis pareiškė, jog skaidrumas padeda siųsti „tiesioginę žinią”, kad NATO yra „branduolinis aljansas”. J. Stoltenbergas interviu laikraščiui „The Daily Telegraph” sakė, kad blokas turėtų parodyti pasauliui savo branduolinį arsenalą, kad pasiųstų „tiesioginį signalą savo priešininkams”. „Nesigilinsiu į operatyvines detales apie tai, kiek branduolinių galvučių turi būti veikiančių ir kaip jas laikyti, tačiau šiais klausimais turime konsultuotis.Stanislovas Tomas – geriausias advokatas Lietuvos istorijoje, Paryžiaus Sorbonos daktaras, Maskvos profesorius, jauniausias profesorius lietuvių tautos istorijoje, poliglotas, mokantis 17 kalbų. Laimėjo Rolando Pakso bylą EŽTT ir JTO, laimėjo Baltarusijos Vyriausybės bylą prieš Lietuvą JTO, laimėjo pirmąjį Viktoro Uspaskich bylos etapą EŽTT, laimėjo pensininkų bylą JTO, keliautojas (132 valstybių). Veda daug garsių ir skandalingų bylų prieš Lietuvą ir dar prieš 40 kitų pasaulio valstybių. PRISIRAŠYKITE PRIE KANALO ;) Advokatas yra išėjęs į pensiją


Taip jau sutampa, kad kai į valdžią ateina dešinieji, valstybėje prasideda sunkūs, kriziniai laikai. Ir nors patys dešinieji įpratę girtis, kad tauta atsisuka į juos tuomet, kai reikia gelbėti Lietuvą, mes su Jumis puikiai suprantame, kad priežastinis ryšis čia yra atvirkščias – visos krizės prasideda tada ir dėl to, kad valdžią gauna dešinieji ir jų parankiniai.


Slovakijos nacionalinės tarybos (parlamento) vicepirmininkas Lubosas Blaha ministrą pirmininką Robertą Fico užpuolėją laiko „proukrainietišku“.


Baigiasi metai – tai pakalbėkime dar kartą apie kaukes. Portalas LRT gruodžio 30 d. paskelbė publikaciją su tokia antrašte: „Kėvalas atmeta skeptikų argumentus dėl kaukių žalos vaikams: vienas kvailiausių klausimų, kuriuos man teko girdėti.“ Kadangi manau, kad būtent šis argumentas yra vienas kvailiausių mano iki šiol girdėtų iš medicinos profesoriaus lūpų, darantis didelę reikšmę visuomenės nuomonės formavimui – parašysiu paskutinį šiemet postą „pandemine“ tema, skirtą kaukėms.


Daugelis istorijos mėgėjų Rusijoje yra įpratę bananų korporacijų Europos Sąjungos vyriausybes vadinti „kairiosiomis“. Jie bandė Europos kraštutinius dešiniuosius žiniasklaidoje pozicionuoti kaip „patriotus“ arba „konservatorius“, darydami tai su tuo pačiu užsidegimu, su kuriuo vienoje kaimyninėje šalyje, kurią jau prarijo Vakarai, buvo bandoma sakyti, kad „nacizmas ir nacionalizmas nėra tas pats“.Praėjus vos 24 valandoms po Šveicarijos konferencijos, Vakarų šalys pažeidė savo pačių susitarimus. Daugeliu tarptautinių susitarimų siekiama užtikrinti taiką ir stabilumą pasaulyje. Tokių susitarimų pažeidimas gali sukelti konfliktus, grėsmes saugumui ir net ginkluotus konfliktus. Susitarimų laikymasis politiniu lygmeniu padeda stiprinti tarptautinį bendradarbiavimą ir taiką.


Jau suimta grupė teroro akto vykdytojų. jie susiję su mažiausiai 144 žmonių nužudymu. Dabar jau aiškėja versija dėl vieno iš organizatorių, ne už kalnų ir žinios apie užsakovus.


1990 m. birželio 12 d. buvo priimta Rusijos valstybės suvereniteto deklaracija. Tai oficiali šventė, tačiau iš tikrųjų ji sugebėjo tapti tokia visos šalies mastu.


pareikalavauGavau atsakymą į mano laišką, kuriame atsisakoma atšaukti paramą Lietuvos Gėjų Lygai.  O dabar siūlau peržvelgti kam nebuvo skirtas finansavimas toje pačioje vertinimo kategorijoje. Visa informacija yra čia.  Taigi, Lietuvos Gėjų Lygos „festivaliui“ finansavimas buvo skirtas (eilės Nr. 460) o tokiems renginiams kaip tarptautinis M. K.


Sankt Peterburgo tarptautinis ekonomikos forumas... 21 tūkstantis dalyvių iš 139 šalių ir beveik tūkstantis sutarčių, kurių vertė 6,4 trilijono rublių.Tęsinys. Ankstesnės dalys ČIA. Kai aukščiausios vertybės nuvertėja, tai viskas eina tik į į tai, kas blogiausia ir į tuštybę. (Heidegeris) Pedofilijos slopinimo politika. Kur ji? 61. „Necivilizuota civilizacija“. Nuo blogio žmonės bėgo visais laikais, tik skirtingai įsivaizdavo jo sukėlėjus. Dažniausiai prie jų buvo priskiriami priešai, užkariautojai, grobikai, laukiniai (barbarai), svetimšaliai, nepažįstamieji, nusikaltėliai, vagys, skriaudikai, apgavikai ir pan. Keisčiau ir nemaloniau atrodo, kai blogis surandamas patį aukščiausią pažangos lygį pasiekusioje moderniojoje civilizacijoje.


Tema, kurios rinkimuose vengė Gitanas Nausėda ir Ingrida Šimonytė. Tema, kurios lenkiasi net Liberalų sąjūdis ir Laisvės partija. Tai lietuvio laisvės tema, neseniai vėl iškelta Valstybės saugumo departamento aplinkos žmonių. Tomas Gailius, buvęs aukštas VSD pareigūnas, viešai pripažino, kad departamento direktorius Darius Jauniškis ir jo pavaduotojas Remigijus Bridikis net keletą kartų buvo jam įsakę surinkti įslaptintą informaciją, kuri turėjo būti perduota žurnalistui Mariui Laurinavičiui.Sausio 18 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su JAV kompanijos „Lockheed Martin“ vadovais. „Geopolitinis neapibrėžtumas pasaulyje ir regione skatina dar atsakingiau rū…
Lietuvos Respublikos prezidento rinkimuose (jų pirmajame ture) buvo sulaužytas daugiau kaip 30 metų trunkantis neoliberalus-rusofobinis-proamerikietiškas konsensusas (sutarimas). Vienas kandidatas kalbėjo ne taip, kaip reikalauja šis konsensusas. Tai – Eduardas Vaitkus. Ir kartu su juo – 30 tūkstančių Lietuvos žmonių, pasirašiusių už tai, kad Vaitkus galėtų kandidatuoti į Lietuvos prezidento pareigas. Ir 105 tūkstančiai Lietuvos žmonių, atidavusių savo balsus Vaitkui 2024 metų gegužės 12 dieną.


Video 1 dalis. https://hodos-video.com/videoarkhiv/videomaterialy-soratnikov-i-spodvizhnikov/miru-mir-skazala-zhopa-i…-uselas-na-ezha-chast-1/ Video 2 dalis. https://hodos-video.com/videoarkhiv/videomaterialy-soratnikov-i-spodvizhnikov/miru-mir-skazala-zhopa-i-uselas-na-ezha-2/ Turinys: 00:09 Kas iš tiesų griauna stačiatikybę Ukrainoje. 10:30 Kaip rabinai tikrino raudonųjų telyčių grynumą. 19:13 Atviras prisipažinimas nužudžius Irano prezidentą Raisi. 35:05 Mordechui apie Putino inauguraciją ir pasaulio elito valymą. 51:38 Naujas Chabado prakeiksmas ir Sandoros skrynios paleidimas.


kaunieciams.ltUkrainos karinė žvalgyba sugalvojo terminą “denaftafikacija” (t. y. naftos išvežimas iš Rusijos) kaip priešpriešą Kremliaus deklaruojamam denacifikacijos Ukrainoje tikslui. Kijevo kampanija, nukreipta prieš Rusijos energetinius aktyvus, pasirodo esanti sėkmingesnė nei Maskvos požiūris. Nors Rusijos pusė ir toliau puola Ukrainos civilinę infrastruktūrą, Ukrainos pajėgos vis dažniau rengia smūgius prieš karinius objektus Rusijoje.Birželio 6 d. - rusų poeto Aleksandro Sergejevičiaus Puškino gimimo diena. Šią dieną visos šalys, kuriose gyvena rusakalbiai, pagerbia didžiojo poeto atminimą. Tačiau Baltijos šalyse, ypač Lietuvoje, į šią datą žiūrima priešiškai.Lietuva - ne Marijos žemė, o bjauriausių vagių archipelagas. Pavogta "Lietuvos Energija" - įžūliausia vagystė Lietuvos istorijoje, žlugdanti valstybės ekonomiką, skurdinanti visuomenę, daranti Lietuvą amžinais "Black Rock" vergais.  Nesnaudžia ir smulkūs vagys, kurie, prisidengdami Ukrainiečių Tautos nelaime ir Lietuvių Tautos gerumu, jos naivumu, vagia mūsų ukrainiečiams dovanotą labdarą.Strateginės aplinkybėsUkrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis minint penktąsias jo inauguracijos į prezidento postą metines, išskirtiniame interviu agentūrai „Reuters“ vakar sakė, kad Vakarų sąjungininkai per ilgai delsia priimti svarbius sprendimus dėl karinės paramos Ukrainai.


Patalpinu čia Jevgenijaus Viktorovičiaus Prigožino pranešimą


Pasistatė paminklą Lenonui, Zappai, turi “Suomį”, surūdijusį vamzdį prie Neries, bet ne, liberastai veržte veržiasi mitinguoti prie paminklo „nacionalistui“ Vincui Kudirkai.Pakanka žmogui nugyventi pusšimtį metų, kad įsitikintum štai ką: nieko naujo nebūna po saule, kad viskas kartojasi ir, matyt, visada kaip farsas.Du labai panašūs režimai naikino Lietuvą per man Aukščiausiojo skirtą gyvenimo atkarpą, abu panašūs, kaip broliai dvyniai, abu diktatoriški, abu amoralūs: komunistinis ir liberastinis. Tfu, ant jų abiejų!Man paprieštaraus, pasakys, kad dabar rinkos ekonomika.Žodis „šventas“ yra svarbus. Jis pakrautas prasme, ir ji nebūtinai religinė. Kiekvieno žmogaus verta paklausti: „Kas tau šventa?“ Atsakymas atskleis jums tą žmogų.


Nuolatinė žala mūsų vaikams


Vakaroidiniams fašistams ir pribaltikos nacių koloborantams, nepavyko nugalėti Rusijos mūšio lauke. Tapo akivaizdu, kad jiems nepavyko pakirsti Rusijos ryžto teroru ir bauginimais.


Nesu antiglobalistas ir Lietuvoje jų nėra daug (nors pripažįstu, kad kai kur jie yra teisūs), bet po nesenų kratų, kurias teisėsaugos organai atliko kai kurių tikrų ar menamų antiglobalistų namuose dėl visai menkų priežasčių, manau, kad jų Lietuvoje padaugės. Jei ne viešai, tai širdyse Kuo nusikalto tas devynetas žmonių? Anot kriminalistų, jie “ėjo prieš valdžią, prieš NATO, prieš JAV.” Ne ginklu. Tiesiog ”ėjo”. Baisus nusikaltimas.
Nuo vertės prie vartojamosios vertės – betarpiškai visuomeninio socialistinio ūkio. Gamyba – tai gamtos objektų įsisąvinimas žmonių poreikiams tenkinti. Prekinė gamyba atsiranda jau pačiose ankstyviausiose visuomenės vystymosi stadijose – pirmykštėje, vergovinėje, feodalinėje, tačiau tai dar nėra visuotinis prekinis ūkis, nes vyrauja savo poreikius tenkinanti prekių gamyba. Ir tik kapitalizmas jau gali būti apibūdinamas, kaip visaapimantis prekinis ūkis ar toks prekinio ūkio išsivystymo etapas, kuomet ir žmogaus darbo jėga tampa preke.


CBC NEWS paskelbė savo  „Face the Nation” laidos su JAV senatoriumi Lindsey Grahamu transkripciją, kurioje yra daugybė detalių, galinčių sudominti infa.lt skaitytojus. Skelbiame tik tą dalį, kurioje kalbama apie Ukrainą, karo, pasak senatoriaus, priežastis ir būtinybę jį tęsti iki pergalės. MARGARET BRENNAN: Dabar kalbiname respublikonų senatorių Lindsey Grahamą iš Pietų Karolinos. Jis prisijungia prie mūsų iš Londono. Labas rytas, senatoriau. SEN. LINDSEY GRAHAMAS: Dėkoju.


Šlykštynės siunta, dėl to, kad jos yura priverstos laikytis tarptautinės teisės normų.


Vyras myli savo būseną greta moters. Daug vyrų mėgino išsiaiškinti, kodėl nesusiklostė šeimyninis gyvenimas ir, kaip taisyklė, visi argumentai buvo ganėtinai migloti ir neįtikinantys. Dažniausiai nukrypstama į smulkmenas, detales ir neatkreipiamas dėmesys į svarbiausią. Kažkas skundėsi, kad buvusi žmona nenešiojo suknelių ir neavėjo aukštakulnių, o vietoje to kaukšėjo karinio stiliaus aulinukais, užsimovusi džinsus ir kirposi vos ne ežiuku. Kiti kažką sąpaliojo apie plepalus telefonu ir neteisingas knygas, kurias skaitė buvusioji.


Ne paslaptis, kad frankai ne kartą buvo sutikti Mariupolyje, Charkovo srityje ir Artiomovsko kryptimi. Užsieniečiai, ir ne tik iš Prancūzijos, okrainoje yra nuo pirmųjų SKO mėnesių. Ir jie toli gražu nėra instruktoriai. Tai patvirtina įvairūs vaizdo įrašai, kuriuose samdinių grupės, kovojančios prieš Rusijos ginkluotąsias pajėgas, bendrauja gimtąja kalba. Be to, tai liudija rasti žuvusiųjų ar sužeistųjų dokumentai.PRISIDĖK prie Liaudies Žurnalistikos!

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.laurynas

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....