Blogorama.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Po Indrės Makaraitytės LRT tyrimų ir bandymų visus Lietuvos patriotus suvienyti ir paversti „penktąja kolona“, nutarėme atlikti tyrimą ir mes, apsivieniję į LAISVOS, NEPRIKLAUSOMOS LIETUVOS (toliau…


Gegužės 24 dieną pasirodė eilinė „LRT tyrimų“, kartu su „DebunkEU.org“, rašliava. Kurioje bandoma, eilinį kartą, painiojant faktus (tyčia?) suplakti skirtingus žmones į vientisą ir, neva tai, priešišką Lietuvai tinklą.


Denacifikavimas man nėra jokia naujiena. Pirmą kartą mane denacifikuoti bandė mokykloje, kai aiškino, kaip atsilikusią lietuvių tautą ištempė didžioji sesė, kokia puiki rusų kalba, kokia baudžiauninkų kalba yra lietuvių, kaip neišvengiamai pereisime prie kitos kalbos. Bet koks savęs, kaip lietuvio, supratimas ir demonstravimas prilygo nacizmui, kurį esą įkvepia iš užsienio ateinantys nurodymai.


Remiantis "Viminale" duomenimis, nuo sausio mėn. į Italiją atvyko 17 690 migrantų, t. y. 3 925 daugiau nei per tą patį 2021 m. laikotarpį. Gegužės mėn. buvo užfiksuotas didžiausias skaičius - 6929 atvykėlių, iš kurių 82,7 proc. atvyko 11-20 dienomis. Buvo 1552 nelydimi nepilnamečiai, duomenys atnaujinti iki gegužės 16 d. 2021 m. atvyko 10 053 asmenys, t. y. daugiau nei dvigubai daugiau nei ankstesniais metais (4 687 atvykėliai).


Slaptojo kankinimų kalėjimo įkūrėjas, prezidentas Valdas Adamkus neatsiliko nuo oficialios Rusijos Federacijos valstybės paslapties, prezidentės Dalios Grybauskaitės ir kviečia NATO, tame tarpe ir Lietuvą, kuo skubiau tiesiogiai įsikišti į karą Ukrainoje, siekiant kuo greičiau sutriuškinti Rusiją.Gegužės 23 d.


Vos prieš kelias dienas grįžau iš savo antrosios nuo karo pradžios kelionės po Ukrainą. Važiuodamas į Kyjivą ir atgal, neišvengiamai praleidau daug ilgų valandų žvelgdamas pro traukinio langą į, re…


Indrė Makaraitytė mano atsakymo į jos atsiųstus klausimus taip ir nepublikavo, o jis buvo toks: “Indre Makaraityte, jūs dalyvaujate sąmoksle prieš žmoniją, todėl nesiruošiu atsakinėti į jokius jūsų klausimus.”Kas manęs nepažįstate, bet skaitote apie mane tik G.Soroso propagandos šaltiniuose tokiuose, kaip LRT, 15min ir kt.


„Jūs pažinsite juos iš vaisių“ Mt 7, 15–20 Turime neadekvačią valdžią, kurią gavome, manau, tobulindami švietimo ir mokslo sistemą pagal sorošinius lekalus. Pasekmė – valdžioje turime bandą bukolaurų, kurie net nesuvokia, kokie  bukapročiai jie yra iš tikrųjų, į kokią katastrofą jie atvedė Lietuvos valstybę.


Ukrainos kariuomenės 58-osios brigados 13-ojo bataliono Ukrainos kariškiai kreipėsi į valstybės vadovą Volodymyrą Zelenskį su kreipimusi, kad jie nenori būti patrankų mėsa. „Esame Ukrainos kariuome…


Man neteko nuotraukoje pavaizduotų valdžios ponų matyti su lietuviškais tautiniais rūbais, man neteko su lietuviškais tautinias rūbais matyti nei vieno Lietuvos atstovo Eurovizijos konkurse, šios delegacijos vadovo. Niekada!


Žydai vėl nužudė žmogų


Patikimas šaltinis pranešė, ką Rusija planuoja daryti su Ukraina. Rusija nusprendė Ukrainą „sugrąžinti“ į 2014 metus, iki Euromaidano pradžios. Kalbama, kad į šalį bus sugrąžintas neteisėtai nuvers…


Очень долго собирался представить нижеследующую информацию для широкой аудитории, надеялся, что моё виденье ситуации неверно и поэтому всё откладывал в долгий ящик. Но происходящие события последнего времени так точно "укладываются" в мои более ранние прогнозы, что теперь я уверен почти на 100% в собственных выводах, основанных на происходящем вокруг...


Vaidas Žemaitis Lekstutis kalba apie skirtingas pozicijas demonstruojančias Ukrainą, Lietuvą ir Europą.


Monkeypox Was a Table-Top Simulation Only Last Year


2022 m. Vimbldono turnyre nebus skiriami ATP reitingavimo taškai, siekiant pasipriešinti neteisingam rengėjų sprendimui uždrausti Rusijos sportininkams varžytis dėl čempiono titulo. „ATP Tour“ yra pasaulinis aukščiausios klasės vyrų teniso turas, organizuojamas Teniso profesionalų asociacijos. Prieš kelias savaites AELTC paskelbė, kad neleis Rusijos ir Baltarusijos sportininkams dalyvauti 2022 metų Vimbldono čempionate.


Nustatytas veiksmingas vaistas laboratoriniams gyvūnams. Izraelio dienraštyje „Jarusalem Post“ tai vadinama „moksliniu proveržiu“. Iliustracija: Taip vaizduojamas RNR vaistas, veikiantis pažeistas ląsteles. Tel Avivo universiteto mokslininkai, sukūrę eksperimentinį vaistą, kuris, kaip nustatyta, buvo veiksmingas gyvūnų modeliuose, atskleidė mechanizmą, kuris sukelia autizmą, šizofreniją, Alzheimerio ligą ir kitas ligas. Jis yra bendras ADNP ir SHANK3 genų mutacijoms.


15 min.lt cenzorės Margaritos Vorobjovaitės nuomone, senovės Egipte gydytojai vergams akis gydė, kaišiodami į jas pagalius.


Laidos „America Uncovered“ žurnalistas Chris Chappell dalinasi savo įžvalgomis apie įtakingiausią pasaulyje privačią nevyriausybinę organizaciją – Pasaulio Ekonomikos Forumą:„Susipažinkite su vienos galingiausių ir įtakingiausių NVO( nevyriausybinės organizacijos) pasaulyje vadovu Klausu Švabu. Kokią įtaką jis daro jūsų šaliai? Taigi visa demokratijos idėja yra ta, kad valdžia yra žmonių rankose. Politikai atstovauja rinkėjus.


Tyrėjas: "Padarėme didelę klaidą" dėl COVID-19 vakcinos


Į ekspertai.eu vieną iš steigėjų kreipėsi Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės vadovaujamo biudžetinio valstybinio transliuotojo darbuotoja Indrė Makaraitytė.Moteris informavo, kad atlieka tyrimą, kaip Lietuvoje plinta dezinformacija. „Sveiki, atliekame tyrimą, kaip Lietuvoje plinta dezinformacija. Jūsų taip pat prašytume atsakyti į keletą klausimų. 1. Kaip paaiškintumėte, kodėl su jumis siejamose informacijos sklaidos priemonėse yra platinama informacija, kuri arba yra tiesioginė Rusijos skleidžiama dezinformacija arba atitinka Kremliaus režimo naratyvą? 2.


Mečka Laurinkus: opozicijos lyderiai turi būti naikinami


The home address of Klaus Schwab, world Great Reset engineer


Neseniai prieš teismą už savo kurtą karikatūrą stojusi psichologė Eglė Mirončikienė antradienį išgirdo teismo verdiktą. Jos sukurta policijos pareigūnę kritikuojanti karikatūra nepažeidžia garbės ir orumo. Tai buvo pilietės išreikšta kritika, kurioje nėra administracinio nusižengimo sudėties.


Vaikų teisių apsaugos specialistai turi teisę rinkti informaciją apie vaikus, tėvus, šeimas, t.y. apie žmonių asmeninį ir šeimyninį gyvenimą. Lietuvos Respublikos konstitucijos 22 straipsnis teigia: „Žmogaus privatus gyvenimas neliečiamas… Informacija apie privatų asmens gyvenimą gali būti renkama tik motyvuotu teismo sprendimu ir tik pagal įstatymą. Įstatymas ir teismas saugo, kad niekas nepatirtų savavališko ar neteisėto kišimosi į jo asmeninį gyvenimą, kėsinimosi į jo garbę ir orumą.. Vadinasi vaikų teisių apsaugos įstatymas leidžia vaikų teisių apsaugos specialistams nesilaikyti konstitucijos; įstatymas iš anksto į vaikus ir jų tėvus žiūr


Mūsų valdžiai reikėtų pasidomėti Romano Protasevičiaus biografija, o tada kelti planetarinę trydą dėl jo. 2014-2015 šis žmogus tarnavo nacistiniame Ukrainos batalione "Azovas", kuris JAV Kongreso pripažintas neonacistine organizacija. Kelis kartus JAV kongresmenai kėlė klausimą dėl "Azovo" pripažinimo teroristine organizacija.


Panašu, kad dabar šis triukas nepraeis. Mariau ir 15min komanda, neužduskite! Jūs mums reikalingi gyvi!


Pastaruoju metu įtampa apie Baltijos šalis ir Lenkiją pasiekė apogėjų, ypač kai tampa aišku, jog Rusija neturi jokių planų užgrobti šių valstybių. Visus pereitus metus Lenkija, Latvija, Lietuva ir Estija primygtinai įspėdavo apie įsiveržimą iš Rusijos pusės ir bandė įtikinti visą pasaulį apie būtinybę imtis ryžtingų priemonių, siekiant sutrukdyti Vladimiro Putino kėslams atkurti Tarybų Sąjungą, – šįkart nuo Vladivostoko iki Johanesburgo (Pietų Afrika).


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Jaunimo sambūris „Pro Patria“ buvo pašalintas iš kūrėjų platformos „Patreon“ už tariamą neapykantos kalbos vartojimą. Tai trečiadienį paskelbė „Pro Patria“ pirmininkas politologas Vytautas Sinica, atkreipdamas dėmesį į vis labiau plintantį politiniu korektiškumu paremtos cenzūros reiškinį.Jo teigimu, „Patreon“ vieną dieną tiesiog informavo, kad „Pro Patria“ paskyra uždaroma dėl „bendruomenės taisyklių neapykantos kalbos klausimu pažeidimų“.


Pro duris į gatvę sklido skrudinamos kavos kvapas — tikros kavos, ne Pergalės kavos. Vinstonas nejučia sustojo. Gal porai sekundžių jis grįžo į pusiau pamirštą vaikystės pasaulį. Paskui durys užsitrenkė ir atrodė, kad kvapas dingo taip staigiai tartum tai būtų buvęs garsas.


2015 m. liepos 1 d. Kinijos Parlamentas ratifikavo BRICS Vystymosi banko įkūrimą. Naujasis bankas įkurtas kaip alternatyva vakarietiškajam Pasaulio bankui, Tarptautiniam valiutos fondui ir panašioms institucijoms. Naujasis BRIKP (Brazilija, Rusija, Indija, Kinija, Pietų Afrikos Respublika, angl. BRICS) vystymo bankas pradėjo veiklą Kinijos finansų centre Šanchajuje. Apie tai 2015 m. liepos 21 d. pranešė Kinijos naujienų agentūra „Xinhua“.


Donaldas Trumpas teigia, kad buvusio Hillary Clinton kampanijos vadovo parodymai, kuriais ji pati sutiko pasidalyti, nors informacija buvo neįrodyta, yra „vienas didžiausių politinių skandalų istorijoje“. Duotuose parodymuose advokatas kaltino buvusį prezidentą dėl slaptų ryšių su Rusijos banku.D. Trumpas tokius komentarus išsakė po to, kai Robby Mook'as davė parodymus gindamas buvusį H.


Rusijos užsienio reikalų ministerijos Informacijos ir spaudos departamento direktorė Marija Zacharova spaudos konferencijoje atsakė į klausimą dėl Lietuvos diplomatijos vadovo Gabrieliaus Landsbergio neseniai išsakyto raginimo nušalinti Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną nuo valdžios.Atsakydama į klausimą, M. Zacharova priminė visą gerai žinomą Landsbergių istoriją, nuo G. Landsbergio prosenelio, Lietuvos prezidento Vytauto Landsbergio tėvo, architekto Vytauto Landsbergio-Žemkalnio, kuris 1941 m. buvo Lietuvos laikinosios vyriausybės komunalinio ūkio ministras ir projektavo žydams komfortabilius getus. M.


Karo pabėgėliams atvykus iš Ukrainos, daugelis Lietuvos žmonių geranoriškai priėmė juos į savo būstus. Kelių parlamentarų iniciatyva Seimas įteisino galimybę laikinai užleisti laisvus Seimo viešbučio butus, kurių Seimo nariai laikinai atsisako. Tarp atsisakiusių būsto ir juos suteikusius pabėgėliams buvau ir aš. Man skirtame dviejų kambarių bute apsigyveno keturių asmenų šeima iš Ukrainos.


Nuolatos mums kartojama, kad turime vispusiškai remti Ukrainą, nes ji mus gina. Ta proga prisiminiau poetę Salomėją Nėrį, jos eilėraštį, kurio dvi eilutes ir panaudojau savo straipsnelio pavadinimui. Salomėja Nėris, nešusi Lietuvai saulę iš Maskvos, tikėjo, kad mus gina milžinė TSRS. Tiesa, mus gindama TSRS stipriai laikė už gerklės. Kaip sakė poetas Maironis: „Rankà mus spaudžia geležinė, Krūtinę apkala ledais“ („Užtrauksme naują giesmę“, Maironis, 1927).


Sužinojome, kad marmalizacija Lietuvoje vykdoma su nemarkiruotomis „vakcinomis“, o jų galiojimo laikas yra vietinių medicinos profanacijos „specialistų“ pratęsiamas 3 mėnesiams. Apie tai gruodžio 23 d. rašė dienraštis „Respublika“. https://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/covid-19-vakcinos-atkeliauja-netinkamai-supakuotos-ir-pasibaigusio-galiojimo/ Mike Whitney straipsnis „Report Links Ballooning Fatalities to "Specific Batches" of the Covid-19 Vaccine“ šiame kontekste yra mums ypač aktualus, nes jame kalbama apie pavojingas sveikatai vakcinų partijas.


Mums nuolat kartojama, kad Lietuvos Respublikos Konstitucinis teismas garantuoja Lietuvos Respublikos Konstitucijos viršenybę teisės sistemoje ir konstitucinį teisėtumą, nustatyta tvarka spręsdamas, ar įstatymai ir kiti Seimo priimti aktai neprieštarauja Konstitucijai, taip pat ar Respublikos Prezidento bei Vyriausybės aktai neprieštarauja Konstitucijai arba įstatymams.


Tą parašėm rezoliucijoj, bet ir be rezoliucijų visi suprantam - Prezidentui atėjo laikas pasirinkti.Būti geručiu ir lygiai teisingu visiems, kada karas vyksta ir pasaulyje, ir visuomenėje, nebepavyks. Tokios pastangos ne tik rodo politinę impotenciją, bet ir nenaudingos pačiam jam asmeniškai kaip politikui. Jei kare pasirenkama vėtrungės pozicija ar noras patikti visiems - tai jau ne pozicija, o poza. Ir politinės ateities mirtis.


Prancūzijos užsienio reikalų ministerijos deleguotas ministras Europos reikalams Clementas Bonas mano, kad būtų tikslinga pasiūlyti privilegijas Ukrainai ir kitoms šalims, norinčioms glaudesnių san…


Pirmojoje rezoliucijoje Visatos valdovais pasijutę mūsų valdžiagyviai paskelbė rinkimus Baltarusijoje nelegitimiais, t.y., neįvykusiais, o antrąja ... tų "nelegitimių" rinkimų nugalėtoja pripažino vakarų kuratorių marionetę - Svetlaną Tichanovskają ir "nušalino" Blatarusijos prezidentą Aleksandrą Lukašenką nuo užimamų pareigų... Tai AUKŠČIAUSIOS PRABOS POLITINĖ PORNOGRAFIJA, todėl su jais reikia bendrauti reikia atitinkamai.


Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija mano, kad Vilniuje, Pavilnių regioniniame parke, galbūt pažeisdamas įstatymus namą pasistatęs žinomas atlikėjas Egidijus Dragūnas turi jį nugr…


Davose Pasaulio ekonomikos forume dalyvaujantis valstybės lyderis Gitanas Nausėda su Europos Vadovų Tarybos pirmininku Charles‘iu Micheliu telefonu aptarė karo Ukrainoje humanitarines pasekmes Europai bei regionui, taip pat galimą maisto trūkumą pasaulinėse rinkose Rusijai sutrikdžius grūdų eksportą iš Ukrainos.


Palaikyk mus Feisbuke


Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis