Blogorama.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Draudimas įvažiuoti rusiškiems automobiliams tapo, galima sakyti, "paskutiniu cvieku į Suomijos grabą". Dabar pro šia aukštą suomišką tvorą nebegabenama nei rusiška mediena, nei dujos, nepatenka nei pinigai iš Rusijos turistų, nei kitokie pigus rusiški ištekliai, kurių sąskaita Suomija gyveno dešimtmečiais.


„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.


Premjerė Ingrida Šimonytė trečiadienį susitiko su Lietuvoje viešinčiu Ukrainos graikų apeigų katalikų Bažnyčios vadovu, Kijevo ir Haličo arkivyskupu Sviatoslavu Ševčuku ir Lietuvos katalikų Bažnyčios vadovu, Vilniaus arkivyskupu metropolitu Gintaru Grušu. I. Šimonytė padėkojo Ukrainos graikų apeigų katalikų Bažnyčios ir Lietuvos katalikų Bažnyčios vadovams už paramą ukrainiečiams, dalis kurių prieglobstį ir dvasinę užuovėją rado Lietuvoje. „Rusijai užpuolus Ukrainą, tapome nežaboto žiaurumo ir kasdienių ukrainiečių kančių liudininkais.


Žurnalistė Liepa Kiauleikytė pagimdė Gabrieliaus Landzbergio vaiką.


Geopolitinė padėtis„Mūsų bendra užduotis – toliau remti Ukrainą, kol ji pasieks pergalę. Kad užtikrintume ilgalaikę taiką Europoje, turime priimti Ukrainą į NATO“, – trečiadienį kalbėdama NATO būstinėje sakė naujoji Latvijos Ministrė Pirmininkė. Žinote, mes net kilstelėjome antakius. Kalba, kuri atrodė, bus eilinė biurokratinė sausų beprasmių žodžių mišrainė, pasirodė esanti labai, labai stipri. „Padėdami Ukrainai taip pat turime stiprinti savo atgrasymo ir gynybos pajėgumus, kad apsaugotume kiekvieną sąjungininkų teritorijos centimetrą“, – tęsė ji.Vaidas Žemaitis apie tai, kodėl mes negalim susivienyti. Kodėl vieni gali susivienyti ir veikti kaip vienas kumštis, o kiti negali? Kodėl politinės partijos ir Seimo nariai balsavimo metu būna vieningi? Pradėkime nuo to, kad vieningus politikus valdo tas pats šeimininkas…


Šiandien LNK parodė siužetą apie Lietuvoje sukurta baltarusių litvinistų karinę grupuotę. Kodėl Lietuvos Registrų centras užregistravo Viešąją įmonę "Licviny", kurios emblemoje - Lietuvos herbas, man yra mįslė. Litvinistai - baltarusių neonaciai, kurie savinasi Lietuvos istoriją, Lietuvos valstybės sostinę Vilnių, mūsų tautos simbolius, lietuvius skaito atėjūnais, įžeidžiamai vadina mus - žmudzinais. Mano anksčiau skelbtų straipsnių, skirtų nacistinei litvinizmo ideologijai, sąrašas - šio straipsnio pabaigoje. LNK video siužetas: Baltarusių pratybos Lietuvoje.


Keistai Erika Švenčionienė laikina patyčių postus ir bando komentaruose išsisukinėti, teigdama kad tai feljetonas.


Šiandien sukanka antrosios metinės nuo tos dienos, kai nuo zmagarų teroristo rankos, nutrūko Dmitrijaus Fedosiuko, turėjusio šaukinį „Nirvana“, gyvybė.


Kalnų Karabacho prezidentas pasirašė dekretą dėl Kalnų Karabacho Respublikos likvidavimo nuo 2024 metų sausio 1 dienos.www.laikmetis.ltVienuolė, disidentė, ypatingai pavojinga valstybinė nusikaltėlė, politinė kalinė ir tremtinė, nepageidaujamas asmuo sovietų Lietuvoje, Sąjūdžio šauklė, narsi kovotoja už tiesą, nuskriaustųjų gynėja… Kai kas ją vadina Lietuvos Žana d’Ark. Švč. Nekaltosios Mergelės Marijos seserų tarnaičių kongregacijos sesuo Nijolė Felicija Sadūnaitė – iš tiesų moteris – legenda, uždeganti savo charizmatiškumu, drąsa ir veiklumu.


Ne taip seniai teko diskutuoti su vienu ateistu. Jis pradėjo kalbą teiginiu, jog religija ir mokslas vienas kitam prieštarauja ir tikėti galima tik vienu iš jų. Pateikus jam visą virtinę tikinčių mokslininkų, kurių gyvenime tikėjimas skatino mokslą, o mokslas vedė prie dar gilesnio tikėjimo, pavyzdžių, jis užsikimšo ausis ir toliau lyg papūga kartojo: mokslas ir religija vienas kitam prieštarauja. Galų gale, paprašytas pateikti bent vieną argumentą savo teiginiui, jis susierzino ir pradėjo kalbėti apie seksą, kaip apie tikro vyro gyvenimo prasmę, o paskiausiai ir į „snukį“ pasiūlė. Tuo ir baigėsi.


Visuomenininkas, politikas, verslininkas, partijos "Mes Lietuva" pirmininkas Antanas Kandrotas atsako į kanalo rėmėjų ir žiūrovų užduotus klausimus.


HOW TO HIRE A CONTRACT KILLER: We specialize in providing criminal services worldwide, our specialization is contract killings and the arms TRADE. We leave beacons about ourselves on the Internet, so that any interested person can find us from anywhere and hire a killer deep web. We perform our work worldwide in any civilized country, we act on the Territory of the any country all over the world. This is a kind of criminal tourism for us.


Mūsų valstybės valdovas Mindaugas galėjo būti ne vienintelis Lietuvoskaralius. Nors Gediminas ir Algirdas nebuvo karūnuoti, jie taip pat buvo suverenūs monarchai. Buvo superiniai užarkanintojai, o bet tačiau niekas jiem nedavė karūnos. Kokia bėda! Kaip vadinti Lietuvos valdovus - kunigaikščiais ar karaliais? Taip, ar šitaip? O kodėl jų nevadinti dar kitaip - tikraisiais vardais?Vakar vakare Laikinosios vyriausybės vardu buvo paskelbtas pareiškimas, kad rugsėjo 26–27 dienomis buvo užkirstas kelias perversmui. Karininkai ir kiti asmenys planavo destabilizuoti situaciją šalyje, turėdami „ketinimą pulti respublikos institucijas ir įstumti šalį į chaosą“, sakoma kreipimesi.


Siaurėja, menksta ultra patriotų gretos. Su giliu liūdesiu tokie šviesiausi tėvynės sūnūs kaip Skirma Malinauskas ir Algelis Ramanauskas savo facebooko burbuluose dalinasi vieno liūdnai pagarsėjusio "fotografo" atsakymu į landzbergų klano paraginimą arba pagrasinimą visuotine mobilizacija Lietuvoje.


2015 m. A. Merkel pareiškė, kad sienų apsaugoti neįmanoma. Jos politika iki šiol trukdo Europos imigracijos politikai. Vis dėlto būtent Graikija rodo, kad veiksminga išorės sienų apsauga būtų įmanoma. "Negalime uždaryti sienų. Jei pastatysite tvorą, žmonės ieškos kitų kelių." Šį sakinį 2015 m. spalio 7 d. Angela Merkel ištarė laidoje "Anne Will". Rugsėjo 4 d. A. Merkel pareiškė, kad Vokietijos siena yra atvira pabėgėliams. Po savaitės, rugsėjo 11 d., federalinė policija vis dar rengėsi uždaryti sieną su Austrija.


Latviešų (p)rezidentas yra atviras gėjus, o ministrė-pirmininkė yra porno aktorė!


Jungtinės Tautos (JT) Lietuvai vis primena Lietuvai dėl Landsbergių bendruomenės lyderių sugalvotos ir gražiai pavadintos „migrantų apgręžimo politikos“.„Šita kritika tęsiasi nuolatos, čia nėra kažkokie nauji dalykai“, – apie dar vieną kritikos iš JT bangą teigė vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, skelbiama nepriklausomo Žmonių partijos portalo, kuris cituoja nepriklauosomo Kurlianskio žiniakslaidos tinklo televiziją LNK, publikacijoje „Lietuva purtosi nuo griežtos JT kritikos: tegul tariasi su Lukašenka“.Lietuvoje pandemija jau  tęsiasi daugiau negu metus laiko. Kasdien vis girdime apie tai, kad naujų atvejų skaičiai auga kone kosminiu greičiu. Nors dedamos didelės viltys, jog vakcinacija, neva, yr…


Artėjant Didžiajam šeimos gynimo maršui minfo.lt kalbina galiūną, stipriausią pasaulio žmogų Žydrūną Savicką. Gerbiamas Žydrūnai, ar planuojate dalyvauti Didžiajame Šeimos gynimo marše 2021? Jei kas nors nepasikeis ir neturėsiu skubiai išvykti iš Lietuvos, planuoju dalyvauti. Kas paskatino apsispręsti? Manau, tai graži iniciatyva, nes to nėra buvę Lietuvoje.


Viena iš pribaltikos nezaliežnų „respublikų“, o tiksliau latviešų, gyventoja Dace Zarina, išvyko atostogauti į brangų Turkijos kurortą, tačiau pasibaisėjo didžiuliu rusų turistų skaičiumi, kuriems puikiai sekėsi.


Tokių istorijų nebegalima ignoruoti, jos pernelyg dažnai kartojasi. Amerikiečiai turintys alergijų ir virškinimo problemų, stebisi nepatyrę jokių simptomų valgydami makaronus Italijoje. Pasimetę tėvai stebisi, kodėl vaikams kyla autoimuninės reakcijos pavartojus gaminių iš kviečių, o nustojus juos vartoti – reakcijos nebepasireiškia. Akivaizdu, jog kažkas vyksta su kviečiais ir tas “kažkas” nėra gerai žinomas plačiajai visuomenei. Tai eina toliau ir daug giliau nei organinė ar neorganinė produkcija, gliutenas ar kryžminimas, kadangi net iš tradiciniu būdu (anglų k. conventional; auginti naudojant pesticidus ir sintetinius preparatus) augintų


Участие Литвы WEFŽinot, perskaičiau Jūsų skelbiamą straipsnį – interviu su seimūne Sejoniene. Nepriimkite, kaip kabinėjimosi, nes tikrai gerbiu Jus už Jūsų laikyseną ir pritariu Jūsų išsakomoms mintims, bet ,,Būkime vieningi “ neturėtų skelbti tokio formato straipsnių – tokie straipsniai iš esmės, yra apie nieką ir legitimizuoja visokius nusivalkiojusius asmenis, tokius,  kaip toji Sejonienė.


„Baltieji laisvos Lietuvos vergai“ kolkas dar nesupranta, kad kapitalistinėje sistemoje jie tėra viso labo įrankiai. Šiandieninė kapitalistinė sistema yra išsigimusi ir į žmogų žiūri kaip resursą. …


O dabar pažiūrėsime, kuo baigsis štai tokia "profesionali globa", kurią aptiko į pasimatymą su savo atimtu vaiku atėjusi mama. Taipogi įdomu, kas įvyko, kad šeimoje buvęs nenustygstantis, emocionalus, viskuo besidomintis berniukas "profesionalioje globoje" tapo vangus ir į didžiąją dalį klausimų atsako tuo pačiu "nežinau". Vėl Kaunas, deja.


Lietuvos užsienio reikalų ministerijos vadovas Gabrielius Landsbergis vis labiau primena kaprizingą berniuką smėlio dėžėje, kuris kastuvu daužo šalia žaidžiančių ramių vaikų "pilis ir tvirtoves". Jo nuotaikos neįmanoma nuspėti. Štai ir savo draugės Svetlanos Tichanovskajos atžvilgiu jis jau pradeda vėsti. Smėlio tvirtovės pastatyti ji nesugeba. Ji stato kažkokias riestas ir nepatogias Baltarusijos pilies sienas. Neturi vaizduotės polėkio.


Kadangi mokymas namuose ar būrelių nelankymas gali būti traktuojama kaip grėsmė vaikui, jau nekalbant apie kitas "grėsmes" kaip gimdymą namuose, vaikų vegetarizmą/veganizmą, vaikų grūdinimą, virusinių susirgimų gydymo antibiotikais ar kito paskirto gydymo atsisakymą ir pan., trumpai surašau elementarias žmogaus ir procesines teises.Lenkijai ir trims Baltijos šalims bendra praeitis (ir didžiulis Rusijos gyventojų skaičius, tiek Latvijoje ir Estijoje) yra tik papildoma priežastis pasireikšti rusofobijai. Penktoji NATO šalis, su kuria Rusija turi sausumos pasienio ruožą (mažiausią iš visų, šiek tiek mažiau nei dviejų šimtų kilometrų ilgio), nepriklausomybę įgijo kiek anksčiau, nei Baltijos šalys atsiskyrė nuo suirusios Rusijos imperijos.


Для многих станет сюрпризом тот факт, что значительное количество поляков одобряет политику Кремля. Тем не менее, было бы странно, если бы поляки продолжали дружно оставаться на стороне США — после всего того, что американцы сделали с Польшей за последние десятилетия. Давайте задумаемся, что выиграла Польша от распада СССР? Население страны постоянно сокращается из-за того, что поляки уезжают работать в страны Западной Европы и США. С политической точки зрения гордая некогда Польша превратилась


Rugsėjo 28 dieną prie Seimo grupelę cypaujačių deviantų nutildė Lietuvos patriotai, vedini partijos "Mes Lietuva" pirmininko – Antano Kandroto.


Daugelis turbūt susidūrėte su „Facebook“ ir „Youtubės“ cenzūra, kai trinami komentarai, blokuojamos ar visiškai panaikinamos paskyros, nors Tapino ar kitų Sorošo pakalikų kuo puikiausiai veikia ir niekas jų necenzūruoja.


Mechanizmas- Paprasčiausiame forma Molotovo kokteilis yra stiklinis butelis, kuriame yra benzininio kuro, kurio saugiklis yra kuro įsiurbimo audinys, laikomas butelio kamšteliu. Veikiant, saugiklis užsidega ir butelylis plukdo į tikslą, pvz., Priešo talpą ar fortifikaciją. Kai butelis sugedo smūgiu, dėl to susidariusi degalų lašelių ir garų debesė užsidega saugikliu, dėl ko iš karto užsidega ugnies ginklas, po kurio susiduriama su ugnimi, kai likusi degalų dalis sunaudojamaŠiandien pakalbėsime dar apie vieną temą. Kam reikalingi karai? Iš pradžių prisiminkime paskutinių dvidešimt metų konfliktus. 1991 m – Persijos įlanka, Kuveitas. Raketiniai smūgiai Irakui 1992-1998 metais. 1999 karas Jugoslavijoje, suskaldęs žydinčią šalį į mažas valstybėles. 2001 m. Afganistanas. 2003 m. antra Irako kampanija, Sadamo Huseino nuvertimas ir jo parodomoji mirtisKarinis perversmas Libijoje ir vėl parodomji partis – šįkart Muamaro Kadafio. Tęsiamas karas Sirijoje ir karas Jemene jau mūsų dienomis. Kolkas nekalbu apie Ukrainą, tik klausiu: kas tuos karus vienija ir kokia jų kaina?Jūs neprivalote niekam aiškinti savo gyvenimo situacijų. Jeigu gyvenate nesusituokę ar klajojate iš vieno nuomojamo buto į kitą, ar gyvenate su tėvais, nors jums jau seniai ne 18 – jūs neprivalote niekam teisintis, kodėl elgiatės taip, o ne kitaip. Jei susigaudote savo gyvenimo situacijoje, reiškia, turite savų priežasčių išsaugoti ją tokią, kokia ji yra ir visa tai kitų žmonių neliečia. Jūs neprivalote niekam aiškinti savo gyvenimo prioritetų. Turite savo nuomonę apie tai, ką galima nuveikti artimų žmonių ir savo pačių komforto bei laimės labui – štai čia ir yra jūsų svarbiausias prioritetas.


Arvydas Anušauskas Estijoje pasirašė deklaraciją kartu su Britanijos, Lenkijos, Estijo, Latvijos, Čekijos ir Slovakijos, Danijos ir Olandijos karo ministrais - praneša Ukruinos spauda.


Šiais metais JAV prezidentas Barakas Obama nutarė perkelti dalį savo kariuomenės iš Vakarų Europos į Rusijos pasienį. Į Lietuvą, nesiskaitant su jos konstitucija, kuri draudžia Lietuvoje dislokuoti užsienio kariuomenę, nutarta perkelti 1000 karių ekspedicinį korpusą, kurį, kaip visais laikais, turės išlaikyti kolonija.Visi nuo vaikystės žino, kad gerti ir rūkyti kenksminga. Bet į klausimą: «Kodėl?» atsako ne visi. Mes atsakysime. Alkoholis yra galingas žmonių pavergimo ginklas. Šio ginklo jėgą akivaizdžiai rodo Amerikos užkariavimas, kai atvykę užkariautojai kovojo su vietiniais gyventojais indėnais. Sveika psichika ir kartu su ja einanti nuojauta indėnus darė nenugalimus. Europiečiai atsivežė per amžius patikrintą ir gerai veikiantį «ugninį vandenį». Iš pradžių indėnus pripratino girtauti, o po to jiems įte


NATO pfizer Weapons of mass destruction and proliferation covid-19 pandemic Departmen U.S Army contracting command COVID-19 PANDEMIC Документ от НАТО по биотерроризму,pfizer biontech crime


Kaip ekspertai.eu ir prognozavo, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) paskelbė nepaprastąją padėtį dėl beždžionių raupų protrūkio. PSO vadas Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas informavo, kad beždžionių raupų protrūkis yra tarptautinės svarbos. „Nusprendžiau, kad pasaulinis beždžionių raupų protrūkis yra tarptautinės svarbos, tai ekstremali situacija visuomenės sveikatos srityje", - spaudos konferencijoje pasakė PSO vadas. Lietuvos virusų specialistas Saulius Čaplinskas prieš keletą dienų buvo perspėjęs, kad labiausiai beždžionių raupais gali užsikrėsti vyrai, kurie santykiauja su vyrais. S.


Mariušas Blaščiakas, Lenkijos gynybos ministras ir lietuviško agento "Anuso" kolega-analogas, į Okrainos Kujevą atvyko praėjusios savaitės pabaigoje, o jo vadovaujama šaraškė (o kaip kitaip vadinti tokias klaidas darančią žinybą) paviešino nuotrauką iš vieno renginių, kuriuose jis dalyvavo.


Kijeve kruviną perversmą įvykdžiusi chunta 2014 balandžio 13-ą pradėjo tuo metu vis dar Ukrainos krašto - Donbaso puolimą.ir rusų genocidą. Schemoje pateikiami žydoligarchačio chuntos veiksmų rezultatai praėjus metams. Žinoma - svarbiausias ir reikšmingiausias chuntistų pasiekimas - tai Donbaso žmonių konsolidavimas, leidęs jiems paskelbti Donecko Liaudies Respublikos ir Lugansko Liaudies Respublikos nepriklausomybes bei Novorosijos atkūrimą.Kit Kniggtly straipsnio, "40 faktų, kuriuos privalote žinoti: Tikroji "Covid" istorija", paskelbto kovo 24 d. portale Off-guardian.org. vertimas. https://off-guardian.org/2023/03/24/40-facts-you-need-to-know-the-real-story-of-covid/ I DALIS: SIMPTOMAI 1. "Covid19" ir gripo simptomai yra IDENTIŠKI. Nėra jokių simptomų ar simptomų rinkinių, unikalių arba specifinių tik "Covid" ir vien tik "Covid". Visi "Covido" simptomai yra bendri su daugeliui kitų ligų ir būklių, įskaitant visumą kvėpavimo takų infekcijų, liaudiškai vadinamų "gripu".


Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda pasirašė Laisvųjų ekonominių zonų pagrindų įstatymo pakeitimus, kuriais numatoma leisti gynybos ir saugumo pramonės veiklą vykdyti laisvosiose ekonominėse zonose (LEZ). Šios veiklos LEZ buvo draudžiamos nuo 1995 m. „Geriau vėliau negu niekada. Panaikintas beveik tris dešimtmečius galiojęs apribojimas vystyti gynybos ir saugumo pramonę laisvosiose ekonominėse zonose atrakina naują ekonomikos potencialą.


Kanados ( britaškės kolinijos) Bendruomenių rūmų pirmininkas Anthony Rota atsistatydino kilus skandalui, susijusiu su SS „Galicia“ divizijos veterano, o iš tikro karo nusikaltėlio, Jaroslavo Hunkos kvietimu į parlamentą.


Yra teigiama, kad Zalužnas iš tiesų gavo sunkią galvos traumą per Rusijos Federacijos raketų smūgį gegužės pradžioje.


Kijevo parduotuvėse tuščios lentynos, žmonės išpirko duonos gaminius, – apie tuščias lentynos, pranešė Ukrainos naujienų portalas Strana.ua. „Vietos visuomenė skelbia vaizdo įrašus su tuščiomis len…Didelė sistema - trapi sistema. Ir taip amerikonai raunasi,  tarp kitko jau kiek metų. Kiek jie yra skolingi visam pasauliui už savo niekšybes! Be to, su palūkanomis, susietomis su infliacija ir kainų indeksu ...  Skolos turi būti sumokėtos.


Iš vasario 21-osios įvykių, jau tapusių istoriniais (pirmasis viešas Saugumo Tarybos posėdis, Vladimiro Putino kreipimasis ir Donecko ir Luhansko Liaudies Respublikų pripažinimas bei sutarčių su jomis pasirašymas), be abejo, svarbiausias...


LRT teigė, kad JAV Prezidento J.Bideno kalboje kai kurie lietuviai "visgi išgirdo ne viską, ką norėjo išgirsti". Aš gi buvau tarp tų lietuvių, kurie išgirdo viską, ką norėjo išgirsti, o ypač išgirsti tai, kad vartai Trečiam pasauliniam karui Vilniuje nebus atverti, kad protas šį kartą įveikė karo maitvanagių beprotybę.  Mane šokiravo nebent tai, kad Lietuvos vyskupų konferencijos pirmininkas arkivyskupas G.Grušas JAV Prezidento kalbos laukė ir jos klausė stovėdamas. Iš dešinės nuo prezidento J.


KIEKVIENAS paprastas Lietuvos pilietis BET KURIUO METU gali atsidurti Antano Kandroto vietoje! KIEKVIENAS! Kai policija ir prokuratūra visais įmanomais būdais išsukinės prisidirbusį "elituką" ir šlykščiai persekios tikruosius Lietuvos patriotus.
Kaip teigia naujausias tyrimas, išspausdintas Medicinos etikos žurnale, tūkstančiai senyvo amžiaus žmonių, niekada neprašiusių savo mirties pagal Belgijos eutanazijos įstatymus, buvo nužudyti juos slaugiusių gydytojų. Tyrime teigiama, jog maždaug vienu iš 60 eutanazijos atvejų pacientui gydytojas „padeda mirti,“ nors šis to visai neprašė.


Žemiau pateikiu dr.Joseph Mercola straipsnio „Kodėl mokslininkas iš karinės Fort Detrick biolaboratorijos turėjo mirti“ ištraukos vertimą, kuriame pasakoja apie JAV karinės biolaboratorijos istoriją ir jos galimą indėlį sukuriant COVID-19. Straipsnio ištrauką išverčiau pagal publikaciją portale www.naturstoff-medizin.de (Warum ein Wissenschaftler aus dem Biowaffenlabor sterben musste.) https://www.naturstoff-medizin.


Žalieji valstiečiai paskelbė peticiją dėl LGBT ir transvestitų vėliavų pašalinimo nuo valstybės institucijų pastatų.Kitų valstybių vėliavos, pasak valstiečių, ant valstybės institucijų pastatų plazdenti gali. „Mes, žemiau pasirašiusieji, kreipiamės į Lietuvos Respublikos Seimą, Vyriausybę ir Prezidentą Gitaną Nausėdą, reikalaudami nutraukti netinkamą ir nederamą valdančiųjų elgesį Lietuvos valstybingumo simbolių atžvilgiu.


Pindostane, Vašingtone įsikūrusio Tarptautinių finansų instituto (IIF) duomenimis, viena iš svarbių V. Putino sąjungininkų išlaikant Rusijos rinką pasirodė esančios... pribaltikos šalys.


Siaubų siaubas, kai jau atrodo, kad dugnas pasiektas - jie krenta dar žemiau. Kovo mėn. A.Verygos įsakymu Covid-19 įtrauktas į ypač pavojingų užkrečiamųjų ligų sąrašą, ir tuo remiantis dabar žmonės yra terorizuojami per visus kampus, įsisavinami pinigai tokiai sunkiai kovai su pačiu siaubingiausiu virusu„Tikėjimas mokslu“ nūnai pakito. Viduramžiais „tikinčius mokslu“ degino ant laužų, o jie vis tiek rėkė, kad tiki savo mokslu. Dabar mokslininkai susmulkėjo dvasia, ne visi žinoma, prostitutėmis daugelis tapo, už pinigus, ką jau kalbėti apie valdininkus: šie visiškomis dulkėmis ir melagiais virto. Tokiais kosmopolitais be Tėvynės, be Dievo, be lyties, ir be savo nuomonės, kaip „mūsų aukštas gražuolis.


VILNIUS, birželio 18 — Sputnik. Nors teismas, įvertinęs teisės normų, reguliuojančių Lietuvos Respublikos piliečių pavardžių rašymą oficialiuose dokumentuose, turinį, daro išvadą, kad šiuo metu galiojantis teisinis reglamentavimas nenumato galimybės civilinės būklės aktų įrašus daryti nelietuviškais rašmenimis, tačiau įvertinęs visas aplinkybes įpareigojo Civilinės metrikacijos skyrių pakeisti pareiškėjos sūnaus A. Sz. Wardyn pavardę iš "Vardyn" į "Wardyn", rašo LRT.


Kaip pranešė VRK (niekieno nerenkama Vyriausioji rinkimų komisija), šių metų rinkimuose į Seimą, vyksiančiuose spalio mėnesį, partijos iškeliančios kandidatų sąrašus ir kandidatai į deputatus, savo rinkiminei kampanijai (reklamai) galės išleisti iki 2,2 milijono litų.Toliau VRK pranešime detalizuojama kokiomis proporcijomis ir sąlygomis galės būti išleisti šie pinigai, kas iš tiesų turėtų būti įdomu tik VMI atstovams, stebintiems šešėlinių pinigų srautų judėjimus.


„Kažin kaip dabar ten toje Ukrainoje“, - tvarkydama viešbučio kambarį užklausė manęs kambarinė. „Šiaip tai aš tiksliai nežinau“- atsakau, ir tuo pačiu užmetu akį į paskutines naujienas. Mano sukomplektuotame pasaulio informacinių leidinių kataloge – visas informacinis asortimentas, taip sakant „nuo...iki“. Kaip kokiame koldūnų restorane: nuo koldūnų su varške iki koldūnų su sraigių letenėlėmis.1.


Kai plokščios proto orientacijos mąstytojui užduodami klausimai, kurie pasikėsina į jo šventą tikėjimą ir netgi griauna jį, atsakymo dažniausiai arba nebūna jokio, arba jis būna keistas ir nukreipt…Pavojingiausias, mano nuomone, šiandien yra liberalanarchistinis sparnas, į kurį susimetę net iš skirtingų partijų Seimo nariai, kuriems Lietuva - tik geografinis dėmuo. Jų projektas yra globalus pasaulis be valstybingumo, be tautų, be identiteto, - tik minia vartotojų, aktyvių ciklo „pinigai - vartotojai- pinigai“ dalyvių. Jų tikslas - dar daugiau Europos Sąjungos, dar daugiau integracijos, dar mažiau Lietuvos.


Dideliam imperialistų ir jų liokajų džiaugsmui, gruodžio 6 d. vykusiuose Venesuelos parlamento rinkimuose Nicolo Maduro vadovaujami socialistai patyrė pralaimėjimą: kol ligšiolinė opozicija laimėjo 99 vietas parlamente, socialistai tegavo tik 44. Tai yra pirmas Venesuelos socialistų pralaimėjimas rinkimuose nuo pat N. Maduro pirmtako, Hugo Čavezo, atėjimo į valdžią 1999-aisiais.
Niekada taip nebuvo, o štai ir vėl. Užteko dviejų mandagių didaktinio pobūdžio komentarų tolerantiško žurnalisto Dovydo Pancerovo sienoje prie posto apie LIDLo atsakymą dėl skundo apie J.Panką - ir po minutės buvau bakstelėtas bei užblokuotas amžiams. Komentarai, savaime suprantama, ištrinti be pėdsakų.Kas esame ir kur einame? Štai - pagrindinis klausimas ir kiekvienam žmogui, ir kiekvienai tautai. Ir vargu, ar yra geresnė proga į jį atsakyti, nei Gegužės 9-oji, TSRS - tarybinės liaudies ir armijos Didžiosios Pergalės prieš vokiškąjį fašizmą diena. Tai yra: pasakyk, ką galvoji apie Gegužės 9-ąją - ir pasakysiu, kas esi tu (o tiksliau - kaip save, savo šalį ir tautą, suvoki istorijoje).


Jei pasipriešinimo priverstiniam nuodijimui laikotarpis jumyse paliko emocines žaizdas, pasidalinsiu kaip pamėginčiau jas užsigydyti.Kas nesupranta apie ką kalba, tai šie žmonės dėl nuolatinio dergimo, psichinės prievartos, artimųjų pasmerkimo ir netikrumo dėl ateities patyrė psichologines traumas, kurios atšaukus agresyvius veiksmus savaime nesitraukia.


Trumpos naujienos iš mūsų šaliai ir jos žmonėms tikrai svarbaus "karo fronto" - 2 metus Lietuvos žmones naikinusio "karo", kurio pasekmes mes visi jausime dar ilgą laiką, "fronto".Lietuvos Aukščiausiasis Teismas priėmė nagrinėti jau trečiąjį mano parengtą kasacinį skundą dėl darbuotojo nušalinimo nuo darbo dėl to, kad darbuotojas nevykdė darbdavio reikalavimo (mūsų vertinimu - neteisėto reikalavimo) periodiškai testuotis dėl k-ovydo.


Vadinamoji tikyba – ko gero svarbiausias valdžiai dalykas Lietuvos mokyklose. Įpratinti klauptis, čiulpti ir ryti.


Vaidas ir Eglė apsilankė Bulgarijoje – vaizdo įrašuose žemiau pamatysite jų nuotykius šioje šalyje (visas serijas). Pirmųjų dviejų serijų neišsigąskite – Vaidas ir Eglė vaidino tipinius…Tuo metu, kai valdiškais pinigais kurstoma antirusiška-antiputiniška kampanija pasiekė savo apogėjų, mes netikėtai post factum sužinome, kad mūsų sostinėje lankėsi ir net aštuonias dienas su draugų, giminių bei tautiečių govėda teikėsi pramogauti ir su reikiamais žmonėmis tvarkyti reikaliukus tikrų tikriausias Kremliaus baseinų ryklys - garsusis Rusijos oligarchas, Čiukotkos gubernatorius, Čelsio FK savininkas bei menamas Putino chebros obščako laikytojas - Romanas Abramovičius.


Kaliniai turi metodų kaip išsireikalauti sau geresnes gyvenimo sąlygas. Kadrų trūkumas kalėjimų sektoriuose ir to priežastys. Incidentas Kanados parlamente. Kai prie Zelenskio buvo pristatytas nacių veteranas.


Как и обещал подписчикам, продолжаю тему IT. Очень простым языком, но буду зло разрушать некоторые мифы, отчего у либералов-западников истерика будет, а люди, знающие физику хоть на уровне школьной программы, всё поймут.  Вступление Итак, не смотря на внедряемые в мозг россиян мифы, мол в России не производят ничего, тем более процессоры, отсталые и...


Nors Lietuvoje ir dalyje Europos dominuoja save antirusiškomis įsivardinančios politinė jėgos, tačiau jų politika duoda priešingą rezultatą negu jie deklaruoja siekiantys.


Svarbu paminėti, kad nebesvarstome ankstesnio varianto, jog planinės paslaugos galėtų startuoti pagal atskiras paslaugų grupesAtrodo, kad Rusijos ministro pareiškimas atrodo nepagrįstai optimistiškas. Pasibaigus deryboms nebuvo pasirašyta jokių "geresnių nei geri" bendrų sprendimų. Net nebuvo bendros deklaracijos. Paprastai diplomatinėje praktikoje tai rodo, kad šalys dėl nieko nesusitarė. Tačiau šiuo atveju buvo mažai įprastų dalykų. Neįprastas Amerikos prezidentas iš neįprastai priešiškai nusiteikusios šalies politinės erdvės atvyko kaip nors ištaisyti neįprastus (net atsižvelgiant į šaltojo karo laikotarpį) Rusijos — Amerikos santykius. Ir, atrodo, jam pavyko bent jau atsispirti nuo dugno.


Nikolajeve kažkas nufotografavo lentą su lyderiais, kurie įteikė daugiausiai šaukimų. Kas taps nugalėtoju, gaus prizą. Prizas – poilsis namelyje savaitgaliui.


Глава Донецкой народной республики Александр Захарченко заявил о завершении зачистки Дебальцево от незаконных вооруженных формирований, сообщает РИА Новости. Ополченцы готовы отдать тела погибших их семьям. Всего потери ВСУ в дебальцевском котле оцениваются в 3 - 3,5 тысячи убитых, несмотря на предложение сложить оружие.


“Lenkijoje didelio masto puolamųjų ginklų pirkimai rodo, kad ruošiamasi karui, artėjant Ukrainos pralaimėjimui”, – tokią nuomonę išreiškė lenkiško leidinio „Myśl Polska“ apžvalgin…


Liublino trikampioskamba taipLietuvos ir Lenkijos valstybių vadovai kalbėjosi apie padėtį Ukrainoje, tolesnę pagalbą Rusijos agresiją patiriančiai kaimyninei valstybei ir Lietuvos, Lenkijos bei Ukrainos bendradarbiavimą Liublino trikampio formate, šeštadienį pranešė Prezidentūra.
Tikriausiai į prancūzų „makrono televizijos kanalo BFM TV redakciją įsiskverbė slaptasis Kremliaus agentas ir pasiūlė į tiesioginę transliaciją pakviesti Piotrą Tolstojų.


У этого мальчика Габриэлюса явная психологическая травма от того что он живёт в ущербной стране которую создал и продал американцам его дед, старый хрыч Витя.


Šią naktį buvo įkurta dar viena partija, kažkuo panaši į “Celofano partiją”, į kurią yra kviečiami visi. Ir visai nesvarbu, kad partija neturi nei programos, nei jokių gairių (“Ce…


VSD - MG-Baltic karas. Prezidentė, Masiulis tik instrumentai. Šalį tarsi valdo Darius Mockus su Raimundu Kurlianskiu per žurnalistą Tomą Dapkų. Visuomenei numestas kaulas,ar ji tą kaulą sugrauš? Viskas yra žymiai paprasčiau. Įvyko dviejų finanspolitinių grupuočių susikirtimas.Valstybininkai prieš MG-Baltic.Iš tikro pastaruosius dvejus metus vyksta kova tarp Ramūno Karbauskio ir Dariaus Mockaus.VILNIUS, balandžio 28 — Sputnik. Trys Britanijos kariuomenės pareigūnai, būdami apsvaigę, Rygoje susimušė su policijos pareigūnais, rašo "The Times". Pranešama, kad kariai (tariamai leitenantai ar kapitonai) tarnauja Latvijoje NATO kontingento sudėtyje. "The Times" šaltinio duomenimis, vienas iš jų tarnauja 19 Karališkosios artilerijos pulke, o kiti du — 4-ame. Visi trys buvo sulaikyti Latvijos ir Kanados karinės policijos narių ir pristatyti į savo karinius padalinius. Jiems gresia drausminė nuobauda. "Jiems buvo pasakyta nevykdyti kvailų veiksmų, bet jie neklausė", — teigia šaltinis.


Naujai išrinkta valdžia ketina smarkiai griežtinti prekybą alkoholiu ir uždrausti juo prekiauti nespecializuotose parduotuvėse, kas reiškia jog kaimo parduotuvės, kurios laikosi pagrindinai iš prekybos alkoholiu, užsidarytų, nes joms neapsimokėtų dirbti, nebūtų pelno, kadangi reikia mokėti atlyginimus pardavėjoms (-ams), išlaidos įrangai ir t.t.


Vaikinai iš hakarių grupės „RaHDit“, paskelbė 1700 SBU darbuotojų, dalyvavusių organizuojant teroro aktą ant Krymo tilto, sąrašą.


Jungtinės Valstijos siekė imperijos plėtros nuo pat jos ankstyvosios istorijos, bet TSRS kolapsas 1991 m. leido Vašingtonui visą pasaulį pamatyti kaip savo nuosavą „tėvoniją“. Tarybų Sąjungos griūtis lėmė JAV valdžioje neokonservatyvių jėgų ir įtakos kilimą. Neokonservatoriai interpretavo TSRS kolapsą taip, kad Istorija pasirinko jų „Amerikietiškąjį demokratinį kapitalizmą“ kaip Naująją Pasaulio Tvarką.Istorijos išrinkta kaip išskirtinė ir nepakartojama šalis, JAV tvirtino turinti teisę ir atsakomybę visam pasauliui primesti savo Hegemoniją.
Šiomis dienomis makaronas (frankų (p)rezidentas, rotšildų ir sorošo statytinis) pripažino savo pralaimėjimą, susidūruss su naujomis, buvusių Prancūzijos kolonijų Afrikoje, vyriausybėmis ir pareiškė, kad iki metų pabaigos Prancūzijos kariuomenė paliks šalį:


Vakar Lietuvos spauda pranešė, kad Ukrainos pasieniečiai nuo karo pradžios daugiau kaip 20 000 šaukiamojo amžiaus vyrų sutrukdė palikti šalį.  „Nuo praėjusių metų vasario 24 d. pasieniečiai sulaikė apie 14 600 asmenų, norėjusių neteisėtai išvykti iš Ukrainos“, – antradienį informavo Ukrainos pasienio apsaugos atstovas Andrijus Demčenka. Dar 6 200 vyrų pričiupti su suklastotais leidimais išvykti. Demčenkos žodžiais, bėgliai sulaikyti daugiausiai prie sienos su Rumunija ir Moldovos Respublika. Tai pagrinde 18–60 metų amžiaus vyrai.


Il Giornale rašoma, Europos komisija pateikė naują imigracijos planą septyneriems ateinantiems metams, kuris apima imigrantų socialinę integraciją, jų aprūpinimą naujais būstais. Taip pat Europos parlamente vyksta ataskaitos dėl pilietinių teisių. Tačiau ir čia prioritetas ne kova su terorizmu, o kova prieš rasizmą ir islamofobiją.


На Украине начали находить мёртвых наёмников и гибнут они отнюдь не в бою.


Nepavyko vakar surengti Miske Maidano. O stengėsi! Ir Briuselis su Maskva buvo išvien. Baltarusiai nepanoro lipti ant ukrainietiško grėblio. Nepanoro iškeisti Batkos į kokį nors žydą komiką, kaip įvyko Ukrainoje, net Vakarų parengtos „namų šeimininkės“ atsisakė!

Tik 14,99 euro!

ALGIRDAS PALECKIS
"Antrankiai minčiai" • Antras papildytas leidimas

Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....