Blogorama.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.


Žurnalistė Liepa Kiauleikytė pagimdė Gabrieliaus Landzbergio vaiką.


Draudimas įvažiuoti rusiškiems automobiliams tapo, galima sakyti, "paskutiniu cvieku į Suomijos grabą". Dabar pro šia aukštą suomišką tvorą nebegabenama nei rusiška mediena, nei dujos, nepatenka nei pinigai iš Rusijos turistų, nei kitokie pigus rusiški ištekliai, kurių sąskaita Suomija gyveno dešimtmečiais.


Apie Švietimo ministerijos stumiamą gyvenimo įgūdžių programą šnekama daug. Ir ji gali būti visai gera. Išskyrus tai, kad dar padidės moksleivių apkrova dalykais, kurių anksčiau buvo išmokstama namuose.


Visuomenininkas, politikas, verslininkas, partijos "Mes Lietuva" pirmininkas Antanas Kandrotas atsako į kanalo rėmėjų ir žiūrovų užduotus klausimus.Šiandien sukanka antrosios metinės nuo tos dienos, kai nuo zmagarų teroristo rankos, nutrūko Dmitrijaus Fedosiuko, turėjusio šaukinį „Nirvana“, gyvybė.


Keistai Erika Švenčionienė laikina patyčių postus ir bando komentaruose išsisukinėti, teigdama kad tai feljetonas.


Kalnų Karabacho prezidentas pasirašė dekretą dėl Kalnų Karabacho Respublikos likvidavimo nuo 2024 metų sausio 1 dienos.


Vaidas Žemaitis apie tai, kodėl mes negalim susivienyti. Kodėl vieni gali susivienyti ir veikti kaip vienas kumštis, o kiti negali? Kodėl politinės partijos ir Seimo nariai balsavimo metu būna vieningi? Pradėkime nuo to, kad vieningus politikus valdo tas pats šeimininkas…


Rugsėjo 28 dieną prie Seimo grupelę cypaujačių deviantų nutildė Lietuvos patriotai, vedini partijos "Mes Lietuva" pirmininko – Antano Kandroto.Mechanizmas- Paprasčiausiame forma Molotovo kokteilis yra stiklinis butelis, kuriame yra benzininio kuro, kurio saugiklis yra kuro įsiurbimo audinys, laikomas butelio kamšteliu. Veikiant, saugiklis užsidega ir butelylis plukdo į tikslą, pvz., Priešo talpą ar fortifikaciją. Kai butelis sugedo smūgiu, dėl to susidariusi degalų lašelių ir garų debesė užsidega saugikliu, dėl ko iš karto užsidega ugnies ginklas, po kurio susiduriama su ugnimi, kai likusi degalų dalis sunaudojama


Jungtinės Tautos (JT) Lietuvai vis primena Lietuvai dėl Landsbergių bendruomenės lyderių sugalvotos ir gražiai pavadintos „migrantų apgręžimo politikos“.„Šita kritika tęsiasi nuolatos, čia nėra kažkokie nauji dalykai“, – apie dar vieną kritikos iš JT bangą teigė vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, skelbiama nepriklausomo Žmonių partijos portalo, kuris cituoja nepriklauosomo Kurlianskio žiniakslaidos tinklo televiziją LNK, publikacijoje „Lietuva purtosi nuo griežtos JT kritikos: tegul tariasi su Lukašenka“.


Vakar vakare Laikinosios vyriausybės vardu buvo paskelbtas pareiškimas, kad rugsėjo 26–27 dienomis buvo užkirstas kelias perversmui. Karininkai ir kiti asmenys planavo destabilizuoti situaciją šalyje, turėdami „ketinimą pulti respublikos institucijas ir įstumti šalį į chaosą“, sakoma kreipimesi.


Šiandien LNK parodė siužetą apie Lietuvoje sukurta baltarusių litvinistų karinę grupuotę. Kodėl Lietuvos Registrų centras užregistravo Viešąją įmonę "Licviny", kurios emblemoje - Lietuvos herbas, man yra mįslė. Litvinistai - baltarusių neonaciai, kurie savinasi Lietuvos istoriją, Lietuvos valstybės sostinę Vilnių, mūsų tautos simbolius, lietuvius skaito atėjūnais, įžeidžiamai vadina mus - žmudzinais. Mano anksčiau skelbtų straipsnių, skirtų nacistinei litvinizmo ideologijai, sąrašas - šio straipsnio pabaigoje. LNK video siužetas: Baltarusių pratybos Lietuvoje.


Mūsų valstybės valdovas Mindaugas galėjo būti ne vienintelis Lietuvoskaralius. Nors Gediminas ir Algirdas nebuvo karūnuoti, jie taip pat buvo suverenūs monarchai. Buvo superiniai užarkanintojai, o bet tačiau niekas jiem nedavė karūnos. Kokia bėda! Kaip vadinti Lietuvos valdovus - kunigaikščiais ar karaliais? Taip, ar šitaip? O kodėl jų nevadinti dar kitaip - tikraisiais vardais?Siaurėja, menksta ultra patriotų gretos. Su giliu liūdesiu tokie šviesiausi tėvynės sūnūs kaip Skirma Malinauskas ir Algelis Ramanauskas savo facebooko burbuluose dalinasi vieno liūdnai pagarsėjusio "fotografo" atsakymu į landzbergų klano paraginimą arba pagrasinimą visuotine mobilizacija Lietuvoje.


Geopolitinė padėtis„Mūsų bendra užduotis – toliau remti Ukrainą, kol ji pasieks pergalę. Kad užtikrintume ilgalaikę taiką Europoje, turime priimti Ukrainą į NATO“, – trečiadienį kalbėdama NATO būstinėje sakė naujoji Latvijos Ministrė Pirmininkė. Žinote, mes net kilstelėjome antakius. Kalba, kuri atrodė, bus eilinė biurokratinė sausų beprasmių žodžių mišrainė, pasirodė esanti labai, labai stipri. „Padėdami Ukrainai taip pat turime stiprinti savo atgrasymo ir gynybos pajėgumus, kad apsaugotume kiekvieną sąjungininkų teritorijos centimetrą“, – tęsė ji.


Kai plokščios proto orientacijos mąstytojui užduodami klausimai, kurie pasikėsina į jo šventą tikėjimą ir netgi griauna jį, atsakymo dažniausiai arba nebūna jokio, arba jis būna keistas ir nukreipt…


2015 m. A. Merkel pareiškė, kad sienų apsaugoti neįmanoma. Jos politika iki šiol trukdo Europos imigracijos politikai. Vis dėlto būtent Graikija rodo, kad veiksminga išorės sienų apsauga būtų įmanoma. "Negalime uždaryti sienų. Jei pastatysite tvorą, žmonės ieškos kitų kelių." Šį sakinį 2015 m. spalio 7 d. Angela Merkel ištarė laidoje "Anne Will". Rugsėjo 4 d. A. Merkel pareiškė, kad Vokietijos siena yra atvira pabėgėliams. Po savaitės, rugsėjo 11 d., federalinė policija vis dar rengėsi uždaryti sieną su Austrija.


Участие Литвы WEFAlgirdas Švanys nėra nusikaltėlio tipo žmogus ir iki šiol niekada nebuvo nei teistas, nei padaręs kokių nors nusižengimų ar pažeidimų. Priešingai – tai labai inteligentiškas ir aukštos moralė…


Masių sąmonės manipuliavimo pamoka, padėsianti suprasti, kaip naciams Antrojo pasaulinio karo metais pavyko pakeisti paprastų Vokietijos gyventojų nuotaikas. Labai naudingas straipsnis, padedantis norint suprasti situaciją litukrijoje ir okrainoje (ir ne tik).


Premjerė Ingrida Šimonytė trečiadienį susitiko su Lietuvoje viešinčiu Ukrainos graikų apeigų katalikų Bažnyčios vadovu, Kijevo ir Haličo arkivyskupu Sviatoslavu Ševčuku ir Lietuvos katalikų Bažnyčios vadovu, Vilniaus arkivyskupu metropolitu Gintaru Grušu. I. Šimonytė padėkojo Ukrainos graikų apeigų katalikų Bažnyčios ir Lietuvos katalikų Bažnyčios vadovams už paramą ukrainiečiams, dalis kurių prieglobstį ir dvasinę užuovėją rado Lietuvoje. „Rusijai užpuolus Ukrainą, tapome nežaboto žiaurumo ir kasdienių ukrainiečių kančių liudininkais.


Neįmanoma iškepti kotletų sumaišius braškes, kefyrą, faršą, salotas ir riešutų sviestą. Kaip ir neįmanoma sukurti rimtos politinės jėgos iš visų aukščiau išvardintų asmenų juos sudėjus į vieną politinį darinį.


HOW TO HIRE A CONTRACT KILLER: We specialize in providing criminal services worldwide, our specialization is contract killings and the arms TRADE. We leave beacons about ourselves on the Internet, so that any interested person can find us from anywhere and hire a killer deep web. We perform our work worldwide in any civilized country, we act on the Territory of the any country all over the world. This is a kind of criminal tourism for us.Švietimo ministras Gintautas Jakštas pagaliau padarė nors vieną gerą darbą. Kaip teisingai rašo Vytasuts Sinica, po ministro pasisakymo jokių klausimų dėl Gyvenimo įgūdžių ugdymo programos (GĮUP) pobūdžio ir tikslų niekam negali kilti.GĮUP yra ne kas kita, o įrankis prievarta jau nuo darželio diegti neomarksistinę genderizmo ideologiją vaikams. Ministras pranešė nežinąs, kiek esama žmonių lyčių. Todėl atsiliepimuose ir komentaruose yra rūsčiai smerkiamas už nusišnekėjimą ir net tiesiai vadinamas kvailiu. V. Sinica.


Pasisekė man. Vėl patekau į Vilnių tokį, koks jis buvo mano vaikystės laikais: gatvėse rusai, o valdžioje komunistai. Nostalgija!Dėl komunistų – viskas aišku, fizika, š. į vandens paviršių išplaukia. Kiek palaukim, paaiškėjus, kad „aukštas ir gražus“ - ne tik komunistas, bet, galimai, ir bendradarbiavo su KGB, išviešins ir tuos jo kolegas Seime, nereiks nė šimto metų laukti.


Tamsusis internetas nupirkti mirtį pas killerius seimo nariams valdininkams ir jų vaikams


Vaidas ir Eglė apsilankė Bulgarijoje – vaizdo įrašuose žemiau pamatysite jų nuotykius šioje šalyje (visas serijas). Pirmųjų dviejų serijų neišsigąskite – Vaidas ir Eglė vaidino tipinius…


Kanados ( britaškės kolinijos) Bendruomenių rūmų pirmininkas Anthony Rota atsistatydino kilus skandalui, susijusiu su SS „Galicia“ divizijos veterano, o iš tikro karo nusikaltėlio, Jaroslavo Hunkos kvietimu į parlamentą.Kit Kniggtly straipsnio, "40 faktų, kuriuos privalote žinoti: Tikroji "Covid" istorija", paskelbto kovo 24 d. portale Off-guardian.org. vertimas. https://off-guardian.org/2023/03/24/40-facts-you-need-to-know-the-real-story-of-covid/ I DALIS: SIMPTOMAI 1. "Covid19" ir gripo simptomai yra IDENTIŠKI. Nėra jokių simptomų ar simptomų rinkinių, unikalių arba specifinių tik "Covid" ir vien tik "Covid". Visi "Covido" simptomai yra bendri su daugeliui kitų ligų ir būklių, įskaitant visumą kvėpavimo takų infekcijų, liaudiškai vadinamų "gripu".


00:01:18 Что происходит в Нагорном Карабахе? 00:29:14 Зачем Блинкен приезжал в Киев и как это связано с поездкой Зеленского в США? 01:02:55 Что за странная история с F-35 в США?


Šiomis dienomis makaronas (frankų (p)rezidentas, rotšildų ir sorošo statytinis) pripažino savo pralaimėjimą, susidūruss su naujomis, buvusių Prancūzijos kolonijų Afrikoje, vyriausybėmis ir pareiškė, kad iki metų pabaigos Prancūzijos kariuomenė paliks šalį:


Viena iš pribaltikos nezaliežnų „respublikų“, o tiksliau latviešų, gyventoja Dace Zarina, išvyko atostogauti į brangų Turkijos kurortą, tačiau pasibaisėjo didžiuliu rusų turistų skaičiumi, kuriems puikiai sekėsi.


Члены правящей политической партии консерваторов "Союз Отечества - Христианские демократы Литвы" (СО-ХДЛ) считают премьер-министра Ингриду Шимоните наилучшим кандидатом на пост президента страны на выборах в 2024 году. 70 отделений партии завершили выдвижение кандидатур на участие в выборах главы государства.Liublino trikampioskamba taipLietuvos ir Lenkijos valstybių vadovai kalbėjosi apie padėtį Ukrainoje, tolesnę pagalbą Rusijos agresiją patiriančiai kaimyninei valstybei ir Lietuvos, Lenkijos bei Ukrainos bendradarbiavimą Liublino trikampio formate, šeštadienį pranešė Prezidentūra.


Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda, iki šiol neatsimenantis, ar išstojo iš TSRS komunistų partijos, ar neišstojo, susitiko su į Lietuvą atvykusia Sakartvelo (buvusi Gruzija – ekspertai.eu past.) prezidente Salome Zurabišvili. Šalių vadovai aptarė Sakartvelo eurointegracijos perspektyvą, progresą vykdant reformas ir Europos Komisijos (EK) rekomendacijas, saugumo situaciją regione. Susitikime Valstybės lyderis pabrėžė, kad Lietuva išlieka nuoseklia Sakartvelo europinės integracijos rėmėja. G. Nausėda karvelietei (buvusiai gruzinei – ekspertai.eu past.


Vakarų šalys Ukrainoje dislokavo ne tik specialiąsias pajėgas ir pagalbinį personalą, bet ir karius iš reguliarių dalinių, rašo MWM. Vokietija nebuvo išimtis, bet tai nedavė jokios naudos Ukrainos …


Kanados ministras pirmininkas Justinas Trudeau paskelbė atkirtį Rusijos propagandai, pakvietęs į šalies parlamentą okrainos naci, tarnavusį SS divizijoje „Galicija“, praneša „Sky News“.


Nuotraukoje matome vienas pirmųjų tarybinių asmeninių kompiuterių „Agat-4“.NATO pfizer Weapons of mass destruction and proliferation covid-19 pandemic Departmen U.S Army contracting command COVID-19 PANDEMIC Документ от НАТО по биотерроризму,pfizer biontech crime


Вместе мы создали настоящую историю успеха Европейского союза. Чтобы продолжить путь к успеху Литве необходима трансформация экономики.


Ne taip seniai teko diskutuoti su vienu ateistu. Jis pradėjo kalbą teiginiu, jog religija ir mokslas vienas kitam prieštarauja ir tikėti galima tik vienu iš jų. Pateikus jam visą virtinę tikinčių mokslininkų, kurių gyvenime tikėjimas skatino mokslą, o mokslas vedė prie dar gilesnio tikėjimo, pavyzdžių, jis užsikimšo ausis ir toliau lyg papūga kartojo: mokslas ir religija vienas kitam prieštarauja. Galų gale, paprašytas pateikti bent vieną argumentą savo teiginiui, jis susierzino ir pradėjo kalbėti apie seksą, kaip apie tikro vyro gyvenimo prasmę, o paskiausiai ir į „snukį“ pasiūlė. Tuo ir baigėsi.


Kanados parlamentas plojo 98 metų SS Galicia divizijos „veteranui“ Jaroslavui Gunko. Kanados ministras pirmininkas Trudeau ir okrainos prezidentas, bei jo žmona, džiaugsmingai plojo karo nusikaltėliui, kuris sėdėjo šalia Kanados armijos vyriausiosios vadovybės parlamento VIP galerijoje.


Kaliniai turi metodų kaip išsireikalauti sau geresnes gyvenimo sąlygas. Kadrų trūkumas kalėjimų sektoriuose ir to priežastys. Incidentas Kanados parlamente. Kai prie Zelenskio buvo pristatytas nacių veteranas.1949 -aisiais buves JAV gynybos ministras James Forrestal iššoko iš savo palatos lango psichiatrinėje ligoninėje rėkdamas „Rusai eina!“ Mūsų dienomis panašų likimą gali pakartoti ištisa šalis nuosekliai vedama link paranojiškos beprotybės apie „ateinančią rusišką agresiją“. Ir ne bėda, jei visi lietuviškieji politikai iš baimės prieš „žaliuosius žmogeliukus“ lyg kokie lemingai, draugiškai šoktų į bedugnę. Bėda tame, jog dabar jie tempia paskui save į tą bedugnę ir likusią Lietuvą.


Draugai, džiaugsmingai pranešu, kad interviu su Antanu Kandrotu, atsakančiu į jūsų užduotus klausimu praėjo puikiai. Teliko sumontuoti 1 val. 20 min. įrašą ir jūsų lauks labai įdomus pokalbis.


www.laikmetis.ltVienuolė, disidentė, ypatingai pavojinga valstybinė nusikaltėlė, politinė kalinė ir tremtinė, nepageidaujamas asmuo sovietų Lietuvoje, Sąjūdžio šauklė, narsi kovotoja už tiesą, nuskriaustųjų gynėja… Kai kas ją vadina Lietuvos Žana d’Ark. Švč. Nekaltosios Mergelės Marijos seserų tarnaičių kongregacijos sesuo Nijolė Felicija Sadūnaitė – iš tiesų moteris – legenda, uždeganti savo charizmatiškumu, drąsa ir veiklumu.


Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas, perdavė JT generaliniam sekretoriui Antonio Guterresui Maksimo Grigorjevo ir Dmitrijaus Sablino knygą „Ukrainos nusikaltimai žmoniškumui (2022-2023)“.
Vaidas ir Eglė toliau rodo įspūdžius iš kelionės į Bulgariją. Šį kartą buvo aplankytas Žeravnos kaimas ir Mėlynieji kalnai. Kviečiame pasigrožėti kartu!


Zelia plojo nacikui Kanados parlamente. Lenkijos ambasadorius Kanadoje pareikalavo papildomų atsiprašymų dėl 98 metų nacisto Jaroslavo Gunko kalbos Kanados parlamente.


Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.


Per raketų ataką prieš Juodosios jūros laivyno būstinę Sevastopolyje žuvo vienas kariškis.


Galimybių pasas kiršina ir skaldo Lietuvos visuomenę, žemina žmonių orumą, skatina nelygybę, kursto neapykantą, todėl Darbo partijos taryba kategoriškai nepritaria šiai idėjai. Darbo partijos pirmininko Viktoro Uspaskich teigimu, Galimybių pasas yra diskriminacinis sprendimas, suteikiantis privilegijas vieniems ir menkinantis žmones, propaguojančius sveiką gyvenseną.Geopolitinė padėtisVakar Jungtinės Tautos Generalinėje Asamblėjoje klausėsi vyriausiojo užsienio terorizmo ministerijos atstovo iš karo nusikaltėlių valdomos Rusijos kalbos. Sergejus Lavrovas kaltino JAV ir Vakarus dėl karų ir kitų pasaulio negandų, tačiau vengė kalbėti apie Rusijos vykdomą plataus masto agresiją ir genocidą Ukrainoje. Šį kartą FSB pasakų departamentas, ruošdamas Lavrovui kalbą, per daug vargo neturėjo: surašė esminius dalykus, kuriuos daro Rusija ir vietoje jos pavadinimo įrašė „JAV ir Vakarai“.


Друзья, в святой день Всех Святых литовские активисты Форума Добрососедства отдали дань уважения Воинам-Освободителям, возле осквернённого, но всё таки не снеённого памятника в воинском кладбище в Антакальнисе.


Britanija grįžta prie prigimtinės lyties sampratos 2023, 23 rugsėjo, 20:59 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (3) | peržiūrų 73 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai Didžioji Britanija grįžta prie prigimtinės lyties – berniukai nebegalės užsimanę tapti mergaitėmis, o mergaitės berniukais. Mokyklose nebebus pripažįstami jų įvardžiai ir vardai neatitinkantys tikrosios lyties. O juk visai neseniai buvo privaloma mokinį vadinti tuo, kuo jis nėra, bet nori būti. Tie laikai eina į praeiti, apie ką rašo britų „The Times” leidinys.


Kijevo parduotuvėse tuščios lentynos, žmonės išpirko duonos gaminius, – apie tuščias lentynos, pranešė Ukrainos naujienų portalas Strana.ua. „Vietos visuomenė skelbia vaizdo įrašus su tuščiomis len…


Landsbergių bendruomenė, siekianti užblokuoti elektros srautą iš Kremliaus projekto – pavojingos Baltarusijos atominės elektrinės (BAE) – ir tam tikslui įkūrusi net naująjį pasipriešinimo Sąjūdį ir sukėlusi bangą, sulaukė smūgio iš Europos branduolinės saugos reguliatoriaus (ENSREG), kuri pareiškė, kad BAE įgyvendindama testus, atsižvelgė į pagrindines saugumo rekomendacijas prioritetinėse srityse. „Visuomenininko Nikolajaus Ulasevičiaus namai Varnionyse nutolę maždaug 5 kilometrus nuo Baltarusijos atominės.Pandemija jau daugiau kaip prieš metus  įsiskverbė į mūsų kasdienybę,  ardo planus, sėkmę keičia neviltimi, izoliuoja artimus žmonės ir kvatoja, matydama medikų pastangas ją suvaldyti. Covid-19 neš…


Rusijos Federacijos taryba surengė Federacijos tarybos Laikinosios komisijos (pirmininkas Andrejus Klimovas) dėl valstybės suvereniteto apsaugos ir kišimosi į Rusijos vidaus reikalus prevencijos apvalųjį stalą tema „Dėl Užsienio bandymų panaudoti posttarybinę erdvę /artimąjį užsienį Rusijos politinės sistemos destabilizavimui“.


Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.


„Respublikos“ vyr. redaktoriaus Vito Tomkaus iniciatyva vyko diskusija – pasitarimas dėl „Šeimų maršo“. Diskusija vyko labai sklandžiai, kol diskusijos moderatorius Audrius Butkevičius neprad…


Kadangi mokymas namuose ar būrelių nelankymas gali būti traktuojama kaip grėsmė vaikui, jau nekalbant apie kitas "grėsmes" kaip gimdymą namuose, vaikų vegetarizmą/veganizmą, vaikų grūdinimą, virusinių susirgimų gydymo antibiotikais ar kito paskirto gydymo atsisakymą ir pan., trumpai surašau elementarias žmogaus ir procesines teises.„Baltieji laisvos Lietuvos vergai“ kolkas dar nesupranta, kad kapitalistinėje sistemoje jie tėra viso labo įrankiai. Šiandieninė kapitalistinė sistema yra išsigimusi ir į žmogų žiūri kaip resursą. …


Lenkijai ir trims Baltijos šalims bendra praeitis (ir didžiulis Rusijos gyventojų skaičius, tiek Latvijoje ir Estijoje) yra tik papildoma priežastis pasireikšti rusofobijai. Penktoji NATO šalis, su kuria Rusija turi sausumos pasienio ruožą (mažiausią iš visų, šiek tiek mažiau nei dviejų šimtų kilometrų ilgio), nepriklausomybę įgijo kiek anksčiau, nei Baltijos šalys atsiskyrė nuo suirusios Rusijos imperijos.


Panašu, kad Vakarų Europoje pabėgėliai įprato laikyti katalikų kunigus kerpamomis ir skerdžiamomis avimis. Dar nespėjo nurimti istorija su kraupiai nužudytu prancūzų klebonu, kaip vakar Belgijoje nuskambėjo panaši, nors ir ne taip tragiškai užsibaigusi istorija.


Pradžioje techninė informacija apie į studiją atvyksiančius įdomius svečius. Antroje dalyje minėjau apgailėtiną incidentą vienoje iš Šiaulių gimnazijoje. Kai keturiolikmetis paauglys naudojo smurtą (pamokos metu) prieš mokytoją. Tai eilinis degradacijos švietimo sistemoje pavyzdys.


Mes ėjome, ėjome, 30 metų ėjome… Ir nepastebėjome, kaip moralė ir padorumas tapo – mūsų valdžiai – nebe šio pasaulio dimensija. Todėl Lietuvos Konstitucijos ir Seimo nario priesaikos laužymas dabar…Ukraina nebeturi šansų laimėti, nes rusai daug stipresni, Vengrijos premjerą cituoja Irano leidinys „Farda News“. Kaip pareiškė Viktoras Orbanas, Kijevo pergalė Europai nėra esminė, be to, ji neįma…


Arvydas Anušauskas Estijoje pasirašė deklaraciją kartu su Britanijos, Lenkijos, Estijo, Latvijos, Čekijos ir Slovakijos, Danijos ir Olandijos karo ministrais - praneša Ukruinos spauda.


2018 m. prieš pat šv. Kalėdas, gruodžio 19 d. Generalinėje prokuratūroje buvo surengta spaudos konferencija, kurioje dalyvavo Lietuvos Respublikos generalinis prokuroras Evaldas Pašilis, Valstybės saugumo departamento direktorius Darius Jauniškis ir Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas. Susirinkę valstybės vyrai informavo, kad sučiupo daug prieš Lietuvą veikusių šnipų, kurių tarpe buvo ir politikas bei visuomenės veikėjas Algirdas Paleckis.Buvo informuojama, kad daromas kratos, apklausiami asmenys, renkami duomenys siekiant užbaigti šią bylą kuo greičiau.


Pasak Ispanijos valdžios antikonstituciniame referendume Katalonijoje, siekiančiai nepriklausomybės, ginant demokratiją neukentėjusiųsjų skaičius artėja link tūkstančio. Kelių žmonių būklė labai sunki. Oficiali Lietuvos valdžia tyliai pritardama Ispanijos valdžios veiksmams, tik paragino Lietuvos piliečius, keliaujančius į užsienį, aktyviau siųstis ir naudotis programėle „Keliauk saugiai“. Susiję: Referendumo Katalonijoje dieną sužeista šimtai žmonių.


"Kadangi nebuvo galima rasti UAB LESTO, UAB ESO elektroninio pašto adreso internete, todėl šį laišką siunčiu daugybei žiniasklaidos priemonių. Tegu pasieks adresatą per viešumą." - rašo autorius. Reikalauju ESO (elektros skirstomojo operatoriaus) veikti nedelsiant. Man trukdančią jūsų komercinės įmonės įrangą pašalinti. O pinigus už man padarytą įvairią aukščiau minėtą žalą, kurios sumą priskaičiavo mano gynėjai t.y. 3000 Lt pervesti į man priklausančią banko sąskaitą LT91 7044 0600 0793 8880, skubiai iki 2017 12 31. Kodėl įmonė slepiate savo el. pašto adresą nuo Lietuvos Žmonių, aplamai, kam slėpti įmonės e.pašto adresą? Jeigu slepiate savoValstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) informuoja, kad per tris vakcinacijos mėnesius nuo vakcinacijos nuo COVID-19 ligos pradžios (nuo gruodžio 27 dienos iki kovo 31 dienos) sulaukė 1742 prane…


Для многих станет сюрпризом тот факт, что значительное количество поляков одобряет политику Кремля. Тем не менее, было бы странно, если бы поляки продолжали дружно оставаться на стороне США — после всего того, что американцы сделали с Польшей за последние десятилетия. Давайте задумаемся, что выиграла Польша от распада СССР? Население страны постоянно сокращается из-за того, что поляки уезжают работать в страны Западной Европы и США. С политической точки зрения гордая некогда Польша превратилась


Šie Vladimiro Putino žodžiai iš pranešimo Federalinei asamblėjai jau buvo palyginti su jo Miuncheno kalba ir pavadinti naujuoju Rusijos užsienio politikos manifestu. Iš tiesų prasidėjo naujas istorinis laikotarpis, tačiau prezidento žodžiai tik pabrėžia tai, kas jau įvyko. Rusija klupo, Rusija atsigavo, Rusija susikaupė — o dabar Rusija žengia į priekį. Ne į Ukrainą ar Vakarus — Rusija eina prie atviresnio ir griežtesnio savo nacionalinių interesų gynimo.


Pakalbėkime apie bene svarbiausią mūsų amžiaus pradžios įvykį: GLOBALIZACIJOS PO AMERIKANSKU STARTĄ, duotą 2001 metų rugsėjo 11-ą dieną


Turkmenistano diktatorius Berdymuchamedovas ivedė ansnulių režimą savo šalyje ir pats demonstruoja pavyzdį savo piliečiams. Nors Turkmenistane nėra nei vieno kovid atvejo, bet Berdymuchamedovas net žvejyboje išdidžiai nešioja specialiai jam sukurtą antsnukį:Narkotinių medžiagų paplitimas jaunųjų piliečių tarpe kelia susirūpinimą. Policijos pareigūnai nuosekliai mažina narkotinių ir psichotropinių medžiagų prieinamumą ir pasiūlą, kovoja su kvaišalų pla…


VILNIUS, balandžio 29 — Sputnik. Rusijos žmogaus teisių komisarė Tatjana Moskalkova laišku kreipėsi į Lietuvos Seimo kontrolierių Augustiną Normantą su skundu dėl prastos Rusijos kariuomenės atsargos pulkininko Jurijaus Melio sveikatos, praneša RIA Novosti su nuoroda į žiniasklaida.   Rusijos ombudsmenė atkreipė dėmesį į Melio kalinimo su aštuoniais žmonėmis sąlygas ir pažymėjo, kad jam gali kilti "realus pavojus", visų pirma, tai susiję su sveikata.


Latviešų (p)rezidentas yra atviras gėjus, o ministrė-pirmininkė yra porno aktorė!


Kaip atrodo bent man, „Laisvės partija“ su laisve turi ne ką daugiau bendro nei šios partijos veikėjos Evelinos Dobrovolskos viešai intymioje vietoje, t. y. ant krūtinės atsidengianti gremėzdiška tatuiruotė galėtų būti susiejama su poezija. E. Dobrovolska tvirtina, kad ji krūtų papėdėje yra išsitatuiravusi amerikiečių poeto portretą, kiti iš tatuiruotės ant Evelinos, kuri niekados nesivėlina, krūtinės atpažįsta Pilsudskio portretą arba diktatoriaus fotošopą. Kas be ko, E.


Kalnų Karabachas (armėniškai Arcachas) sugrįžo į Azerbaidžano respublikos sudėtį. Kodėl visi be išimties maidanai baigiasi valstybės susinaikinimu?which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


Nors Lietuvoje ir dalyje Europos dominuoja save antirusiškomis įsivardinančios politinė jėgos, tačiau jų politika duoda priešingą rezultatą negu jie deklaruoja siekiantys.


Vaidas ir Eglė pasakoja apie Bulgarijos paplūdimius ir “Basanavičiaus” gatvę.Prieš kelias dienas pasidalinau internetinio portalo NY Post (https://nypost.com/) nuoroda į rašinį apie galimą koronavirus kilmės versiją. Be jokių savo komentarų.Čekija, Latvija, Lietuva išsiunčia Rusijos diplomatus; po to Lenkija sušaukė internetinį Višegrado grupės susitikimą "Rusijos klausimu", kuriame dalyvaujančių šalių ministrai pirmininkai priėmė deklaraciją Čekijos Respublikai paremti; Rumunija paskelbė persona non grata Rusijos karo atašė padėjėją; Italiją įžeidė tai, kad Maskva grąžino diplomatą; Didžioji Britanija dar 14 žmonių padidino sankcijų Rusijai sąrašą. Ir tai nėra visas įvykių sąrašas.


Smagu, kad pagaliau išaiškėjo, kas stovi už stipriai apkalbamo ir kritikuojamo „Šeimų maršo“. O stovi Lietuvai „nusipelnę“ politikai, tiksliau, politinė partija „Nacionalinis susivienijimas“. Viena…


Žiedas apie provokatorių Joną Ohmaną spaudžiasi.Vilniaus apylinkės prokuratūros prokurorė Vita Gedvilienė tenkino Zigmo Vaišvilos ir Valdo Tutkaus skundą ir panaikino Vilniaus m. 3-iojo policijos komisariato vyriausiosios tyrėjos Tomos Gaigalaitės nutarimą atsisakyti pradėti tyrimą dėl Jono Ohmano Ukrainai renkamų aukų finansų tvarkymo ir nurodė atlikti papildomus tyrimo veiksmus.


Nuo šiandien, 11- kai dienų, šiaurės korėjiečiams uždrausta juoktis, švęsti gimtadienius, laidoti artimuosius ir gerti alkoholį. Pranešė RFA (Radio Free Asia).


Artėjant Didžiajam šeimos gynimo maršui minfo.lt kalbina galiūną, stipriausią pasaulio žmogų Žydrūną Savicką. Gerbiamas Žydrūnai, ar planuojate dalyvauti Didžiajame Šeimos gynimo marše 2021? Jei kas nors nepasikeis ir neturėsiu skubiai išvykti iš Lietuvos, planuoju dalyvauti. Kas paskatino apsispręsti? Manau, tai graži iniciatyva, nes to nėra buvę Lietuvoje.Praeityje žmonių dvasinė kultūra buvo labai stipri ir neatskiriamai susijusi su medžiaginės kultūros vystymusi. Visgi, kintant visuomeniniams santykiams, dvasinė kultūra ne iš karto kito, o senovės religiją ir pasaulėžiūrą atspindintys dalykai ir daiktai pasiekė ir mūsų laikus. Vienais iš tokių yra mitologiniai akmenys. Akmuo lietuvių liaudės mitologijoje, tautosakoje ir šventviečių tradicijoje yra nuolat pabrėžiamas.


Dabar pabandykite jūs pasiskolinti bemaž 140 000 eurų ir „susibankrotinti“. Vargu, ar pavyks…


Kalbėdamas per posėdį Senato ginkluotųjų pajėgų komitete, jis pripažino, kad Vašingtonas nebegali sutalpinti Maskvos ir Pekino su "Šaltojo karo reliktais" — tarpžemyninėmis balistinėmis raketomis (ICBM) "Minuteman III". Apie tai rašo RIA Novosti autorius Andrejus Kocas. Pasenusios raketosPentagonas šiandien turi apie 450 "LGM-30G Minuteman III". Jungtinės Valstijos neturi kitų tarpžemyninių balistinių raketų.


Europos tautų lydymo katilas turi du pagrindinius kranus: kiek pajuodusį - arabišką ir visai juodą – afrikietišką. Jais globalistai modeliuoja, kokios spalvos europietį rasių kryžminimo būdu jie nori sukurti. Kai jie mano, kad būsimas europietis nuo atvykusių arabų netaps pakankamai juodu, tuomet jie atsuka juodą kraną. Rugpjūčio 29 dieną į Italiją jie atplukdė 6500 afrikiečių, o 30 dieną - 3500, viso tik per dvi dienas - 10000. Tai bent srovė! Nors tyrimai parodė, kad imigracija – labiausiai europiečius jaudinanti problema, bet jų nuomonė ES valdymą uzurpavusiems globalistams nesvarbi, su šia nuomone jie pasišluosto savo antrą galą.


Atsakau į LDiena.lt rėmėjų ir žiūrovų užduotus rugsėjo pirmos savaitės klausimus:

Tik 14,99 euro!

ALGIRDAS PALECKIS
"Antrankiai minčiai" • Antras papildytas leidimas

Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....