Austrijos Laisvės partijos pirmininko pavaduotojas: „Turiu daug draugų pederastų“

Autorius: Darius Dimbelis Šaltinis: http://www.sarmatas.lt/09/aust... 2014-09-26 18:16:34, skaitė 5057, komentavo 0

Austrijos Laisvės partijos pirmininko pavaduotojas: „Turiu daug draugų pederastų“

Interviu Austrijos laikraščiui „Kurier.at“, austrų dešiniosios Laisvės partijos pirmininko pavaduotojas Johanas Gudenusas (Johann Gudenus) įvertino Krymo referendumą, kuriame jis dalyvavo kaip stebėtojas, bei nupasakojo savo pokalbį su Čečėnijos vadovu Ramzanu Kadyrovu. Taip pat pasisakė apie savo požiūrį į pederastiją.


Johanas Gudenusas, Austrijos Laisvės partijos pirmininko pavaduotojas

- Pone Gudenusai, jums kada nors teko būti šalyje, valdomoje diktatoriško režimo? – taip pradėjo pokalbį „Kurier“ korespondentas su politiku, neseniai grįžusiu iš Maskvos.

- Kiek aš žinau – neteko, – atsakė Gudenusas. – Maskvoje aš pasakiau, kad esu Austrijos patriotas ir myliu savo Tėvynę. Tačiau man gėda, kad Austrija dalyvauja europietiškose sankcijose. Europos Sąjungos politika – NATO ginklas, o NATO – JAV ginklas… Garbės žodis, (RF prezidentui Vladimirui) Putinui tos sankcijos mažai kenkia. Užtat jos griauna Austrijos ekonomiką.

Maskvoje Gudenusas tai pat pasisakė apie „pederastų lobizmą“. Ar vertėjo tai daryti būtent ten, kur seksualiniai iškrypėliai yra persekiojami, paklausė jo „Kurier“ žurnalistas. Nuomonę, kad Rusijoje yra persekiojami pederastai, pavadinęs „perdėta“, Gudenusas atsakė: „Aš neturiu nieko prieš pederastus. Turiu daug draugų pederastų, daugelis jų balsuoja už mus.

Aš tik noriu pasakyti, kad egzistuoja pederastų lobizmas, ir jie įnirtingai bando prastumti dalykus, kurių man nereikia: Galimybę pederastams įsivaikinti vaikus, vienos lyties "santuokas" ir... Kad toks lobizmas yra – tai faktas. Jo niekaip nevertinau, nieko panašaus“.

Priminę kitą kelionę – į Čečėniją, kur Gudenusas buvo 2012 metais, žurnalistai uždavė kitą klausimą:

- Kodėl jūs važiavote būtent ten, kur (Čečėnijos) vadovas Kadyrovas, kaip teigia patikrinti šaltiniai, persekioja žmones ir organizuoja jų grobimus?

- Savo lėšomis apmokėtos kelionės metu, – atsakė Gudenusas, – aš pasakiau Kadyrovui, kad pas mus Austrijoje atsirado problema susijusi su čečėnais. Oficialiais duomenimis, čia jų yra 26 tūkstančiai, o rusiški šaltiniai skelbia, kad 42 tūkstančiai. Jie kelia dideles problemas saugumo srityje. Kadyrovas atsakė  -  "taip, aš persekioju žmones, bet ne 40 tūkstančių. Galbūt keletą tūkstančių. Todėl daugelis čečėnų, esančių Austrijoje, neturi pagrindo tikėtis politinio prieglobsčio“.

(Gudenusas nepaaiškino, apie kokį persekiojimą buvo kalbama su Kadyrovu. Tačiau 2012 metais interviu Austrijos spaudai politikas pasakė: „Mes patys įsitikinome, kad jokio persekiojimo iš Kadyrovo pusės nėra“. – red. past.)

Gudenusas išreiškė nepasitenkinimą dėl to, jog „Jungtinės Valstijos elgiasi kaip pasaulio žandarmai“, ir, kad Austrija „nė karto nėra įvedusi sankcijų Amerikai, kad nubaustų ją už „30 karinių įsiveržimų“, kuriuos ši šalis „įvykdė nuo Antrojo pasaulinio karo pabaigos“. Savo nedraugišką požiūrį į NATO „Kurier“ pašnekovas jaučia todėl, kad aljansas „sulaužė pažadą nesiplėsti į rytus“.

- Bet jei jūs būtumėte lenkas ar Pabaltijo gyventojas, ar nebūtumėte patenkintas, kad NATO gina jus nuo rusų? – paprieštaravo Gudenusui korespondentas.

- Šito spręsti aš negaliu, – atsakė jis. – Tačiau, jei jūs būtumėte rusas, jums nepatiktų, kad jus supa NATO.

- Buvau Kryme, jokių pasirinkimo laisvių suvaržymo ten nemačiau, – pasakojo Gudenusas apie savo, kaip stebėtojo, dalyvavimą pavasario referendume. Jis taip pat pareiškė, jog jo partija negavo jokių pinigų iš Rusijos, ir kad jis, kaip privatus asmuo, neturi ir anksčiau neturėjo jokių komercinių reikalų su Rusija.

Pagaliau, neseniai atsiradusį pranešimą, kad RF prezidentas grasino Rusijos kariuomenės įsiveržimu į Varšuvą ir kad yra protokolas, kuriame užfiksuoti šie žodžiai, Gudenusas pakomentavo taip:

- Nežinau, ar tai tiesa. Manęs ten nebuvo… Putinas nėra toks kvailas, kokį jį vaizduoja. Jis šaltakraujis taktikas. Todėl aš netikiu, kad jis taip pasakė.

Šaltinis: Kurier.at

Vertė: Darius Dimbelis