ISIS islamo teroristus remia JAV, Izraelis ir Saudo Arabija

Autorius: Sarmatas.lt Šaltinis: http://www.sarmatas.lt/09/isis... 2014-09-24 01:33:47, skaitė 6572, komentavo 0

ISIS islamo teroristus remia JAV, Izraelis ir Saudo Arabija

Kas gi iš tikrųjų tampo už virvučių?

"Laisvosios Sirijos armijos" vadas, praeitą mėnesį sulaikytas Al-Nusra Fronto islamistų sukilėlių, sulaikytas jiems sakė (yra vaizdo įrašas), kad jis kolaboravo su Izraeliu, mainais už medicininę ir karinę pagalbą.

Įkeltame į  YouTube video įraše, Sharif As-Safouri, Laisvosios Sirijos armijos vadas iš Al-Haramein bataliono, prisipažįsta kad kirto Izraelio sieną 5 kartus tam, kad susitikti su Izraelio karininkais, kurie vėliau jam tiekė sovietinių laikų prieštankinius ginklus ir lengvąją ginkluotę. Safouri buvo pagrobtas su Alkaida susijusio Al-Nusra Fronto smogikų Kuneitra vietovėje, šalia Izraelio sienos, liepos 22 dieną.

„Opozicinės jėgos gautų pagalbą ir siųstų sužeistuosius į Izraelį su sąlyga, jei Izraelis galės užtikrinti sienos saugumą. Nė vienam asmeniui nebuvo leidžiama artintis prie sienos be tinkamo Izraelio atsakingų institucijų koordinavimo,“ – sako Safouri video įraše.

***

Pateiktame video prisipažinime, kuriame Safouri neatrodo sužeistas fiziškai, jis sakosi pirmiausiai pasienyje susitikęs su Izraelio pareigūnu vardu Ashraf ir gavo Izraelio mobilųjį telefoną. Vėliau susitiko su kitu pareigūnu vardu Younis ir su kitu vadu – Abu Daoud. Safouri dėstė, kad Izraelio sieną visumoje jis kirto penkis kartus, o susitikimai vykdavo netoli Tiberijos vietovės.

Vykstant susitikimams, Izraelis pradėjo tiekti Safouri ir jo vyrams „bazinę medicinos įrangą ir drabužius“ taip pat ginklus, tarp kurių buvo 30 rusiškų šautuvų, 10 RPG paleidimo sistemų, 47 raketos, 48 tūkstančiai 5,56 milimetro kulkų.

Taip pat trečiadienį, Žydų Telegrafo agentūra – JTA, veikianti nuo 1917 metų pranešė:

Vyresnysis Olandijos Teisingumo Ministerijos darbuotojas sakė, kad džihadistų ISIS grupė buvo sukurta sionistų, siekiant, sugriauti Islamo įvaizdį.

Yasmina Haifi, Olandijos Nacionalinio Kibernetinio Saugumo Centro projektų vadovė, trečiadienį savo Twitteryje parašė tokį teiginį, pranešė De Telegraaf daily:

„ISIS neturi nieko bendro su Islamu. Tai sionistų plano dalis kurie sąmoningai bando juodinti Islamo vardą“ rašė Haifi. Už ką beje brangiai užmokėjo. Nors vėliau ji pašalino šią žinutę pasiteisindama per dideliu jautrumu ir darbo krūviais, tačiau vadovybės nuomone šis jos pasisakymas parodė, jog ji netinka šiam darbui. Ji buvo pašalinta iš pareigų.

Kovą, Haaretz pranešė:

Sirijos opozicija ruošiasi atsisakyti Golano aukštumų su ta sąlyga, jei gaus piniginę paramą ir Izraelio karinę pagalbą kovoje prieš Prezidentą Bashar Assadą. Tą aukštas opozicijos pareigūnas pranešė Al Arab laikraščiui.

***
Anot pranešimo, Vakarų remiamos sukilėlių grupuotės nori, kad Izraelis paskelbtų neskraidymo zoną virš pietinių Sirijos sričių tam, kad apginti sukilėlių bazes nuo Assado karinių oro pajėgų antskrydžių.

"World Net Daily" praneša, kad JAV ruošė islamo džihadistus – kurie vėliau prisijungė prie ISIS – Jordane.

"Jarusalem Post" praneša ISIS kovotojus tvirtinant, jog teroristines grupuotes remia Turkija.  Turkija yra NATO narė ir – bent jau iki dabar – artima JAV sąjungininkė.

Turtingi donorai iš JAV, Kuveite ir Katare remia ISIS, o taip pat vakarų žvalgybų pareigūnai sako, kad šios vyriausybės turi tą paramą patvirtinti.

Buvęs aukšto lygmens Alkaidos vadas ne kartą tvirtino kad ISIS dirba CŽV.

Birželį, patarėjas investicijoms Jungtinėse Valstijose Jum Willie tvirtino:

ISIS kariai kurie ten veikia (Sirijoje ir Irake) yra Lenglio (CŽV) kariai. Jie paruošti, remiami finansiškai ir apginkluoti Lenglyje (CŽV namai). Ką aš girdžiu… turite būti labai atsargūs, kai kalbame apie JAV kariuomenę. Kokio tipo JAV kariuomene? Ar tai Pentagono JAV armija, ar tai Langley kariuomenė, kuri dėvi uniformas be skiriamųjų ženklų ir turi dešimtis tūkstančių samdinių?

Kai atsitiks taip, kai Pentagono kariai susidurs su Lenglio samdiniais Irake, Obamai bus paskambinta namo, nes JAV kariuomenė kausis prieš JAV kariuomenę – Pentagonas prieš Langley.

Kol mes nežinome, kuris iš aukščiau aprašytų tvirtinimų yra tikras, du dalykai yra tikrai aiškūs:

JAV apginklavo Islamo džihadistus Sirijoje ir jų ginklai atsidūrė ISIS rankose;

Ir

Artimi JAV sąjungininkai rėmė ir treniravo ISIS teroristus.

Kodėl JAV ir jų sąjungininkams reiktu remti ISIS – barbariškus Islamistų teroristus?

Na – darant prielaidą, kad tai tiesa – paaiškinimas galėtų būti nafta ir dujos. Juk yra daugybė įrodymų, jog JAV ir jų sąjungininkai norėjo sugriauti Iraką ir Siriją jau seniai. O ISIS paėmė tai ir padarė. Kaip ten bebūtu – tiesa tai apie ISIS ar ne – yra puikiai dokumentuota tai, kad JAV, Saudai ir Izraelis pačią pavojingiausią pasaulyje radikaliųjų musulmonų teroristinę organizaciją rėmė dešimtmečiais.

Taip pat skaitykite: The U.S. and Its Allies Had Contact with Bin Laden and the 9/11 Hijackers Many Times Before 9/11

Šaltinis: globalresearch.ca

vertė: Alenas Kostiugovas