Blogorama.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...


Žurnalistė Liepa Kiauleikytė pagimdė Gabrieliaus Landzbergio vaiką.


Šiandien sukanka antrosios metinės nuo tos dienos, kai nuo zmagarų teroristo rankos, nutrūko Dmitrijaus Fedosiuko, turėjusio šaukinį „Nirvana“, gyvybė.


Apie Švietimo ministerijos stumiamą gyvenimo įgūdžių programą šnekama daug. Ir ji gali būti visai gera. Išskyrus tai, kad dar padidės moksleivių apkrova dalykais, kurių anksčiau buvo išmokstama namuose.


Rugsėjo 28 dieną prie Seimo grupelę cypaujačių deviantų nutildė Lietuvos patriotai, vedini partijos "Mes Lietuva" pirmininko – Antano Kandroto.„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.


Keistai Erika Švenčionienė laikina patyčių postus ir bando komentaruose išsisukinėti, teigdama kad tai feljetonas.


Vaidas Žemaitis apie tai, kodėl mes negalim susivienyti. Kodėl vieni gali susivienyti ir veikti kaip vienas kumštis, o kiti negali? Kodėl politinės partijos ir Seimo nariai balsavimo metu būna vieningi? Pradėkime nuo to, kad vieningus politikus valdo tas pats šeimininkas…


Algirdas Švanys nėra nusikaltėlio tipo žmogus ir iki šiol niekada nebuvo nei teistas, nei padaręs kokių nors nusižengimų ar pažeidimų. Priešingai – tai labai inteligentiškas ir aukštos moralė…


Šiandien LNK parodė siužetą apie Lietuvoje sukurta baltarusių litvinistų karinę grupuotę. Kodėl Lietuvos Registrų centras užregistravo Viešąją įmonę "Licviny", kurios emblemoje - Lietuvos herbas, man yra mįslė. Litvinistai - baltarusių neonaciai, kurie savinasi Lietuvos istoriją, Lietuvos valstybės sostinę Vilnių, mūsų tautos simbolius, lietuvius skaito atėjūnais, įžeidžiamai vadina mus - žmudzinais. Mano anksčiau skelbtų straipsnių, skirtų nacistinei litvinizmo ideologijai, sąrašas - šio straipsnio pabaigoje. LNK video siužetas: Baltarusių pratybos Lietuvoje.Siaurėja, menksta ultra patriotų gretos. Su giliu liūdesiu tokie šviesiausi tėvynės sūnūs kaip Skirma Malinauskas ir Algelis Ramanauskas savo facebooko burbuluose dalinasi vieno liūdnai pagarsėjusio "fotografo" atsakymu į landzbergų klano paraginimą arba pagrasinimą visuotine mobilizacija Lietuvoje.


Kalnų Karabacho prezidentas pasirašė dekretą dėl Kalnų Karabacho Respublikos likvidavimo nuo 2024 metų sausio 1 dienos.


Vakar vakare Laikinosios vyriausybės vardu buvo paskelbtas pareiškimas, kad rugsėjo 26–27 dienomis buvo užkirstas kelias perversmui. Karininkai ir kiti asmenys planavo destabilizuoti situaciją šalyje, turėdami „ketinimą pulti respublikos institucijas ir įstumti šalį į chaosą“, sakoma kreipimesi.


Kai plokščios proto orientacijos mąstytojui užduodami klausimai, kurie pasikėsina į jo šventą tikėjimą ir netgi griauna jį, atsakymo dažniausiai arba nebūna jokio, arba jis būna keistas ir nukreipt…


Visuomenininkas, politikas, verslininkas, partijos "Mes Lietuva" pirmininkas Antanas Kandrotas atsako į kanalo rėmėjų ir žiūrovų užduotus klausimus.Švietimo ministras Gintautas Jakštas pagaliau padarė nors vieną gerą darbą. Kaip teisingai rašo Vytasuts Sinica, po ministro pasisakymo jokių klausimų dėl Gyvenimo įgūdžių ugdymo programos (GĮUP) pobūdžio ir tikslų niekam negali kilti.GĮUP yra ne kas kita, o įrankis prievarta jau nuo darželio diegti neomarksistinę genderizmo ideologiją vaikams. Ministras pranešė nežinąs, kiek esama žmonių lyčių. Todėl atsiliepimuose ir komentaruose yra rūsčiai smerkiamas už nusišnekėjimą ir net tiesiai vadinamas kvailiu. V. Sinica.


2015 m. A. Merkel pareiškė, kad sienų apsaugoti neįmanoma. Jos politika iki šiol trukdo Europos imigracijos politikai. Vis dėlto būtent Graikija rodo, kad veiksminga išorės sienų apsauga būtų įmanoma. "Negalime uždaryti sienų. Jei pastatysite tvorą, žmonės ieškos kitų kelių." Šį sakinį 2015 m. spalio 7 d. Angela Merkel ištarė laidoje "Anne Will". Rugsėjo 4 d. A. Merkel pareiškė, kad Vokietijos siena yra atvira pabėgėliams. Po savaitės, rugsėjo 11 d., federalinė policija vis dar rengėsi uždaryti sieną su Austrija.


Jungtinės Tautos (JT) Lietuvai vis primena Lietuvai dėl Landsbergių bendruomenės lyderių sugalvotos ir gražiai pavadintos „migrantų apgręžimo politikos“.„Šita kritika tęsiasi nuolatos, čia nėra kažkokie nauji dalykai“, – apie dar vieną kritikos iš JT bangą teigė vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, skelbiama nepriklausomo Žmonių partijos portalo, kuris cituoja nepriklauosomo Kurlianskio žiniakslaidos tinklo televiziją LNK, publikacijoje „Lietuva purtosi nuo griežtos JT kritikos: tegul tariasi su Lukašenka“.


Masių sąmonės manipuliavimo pamoka, padėsianti suprasti, kaip naciams Antrojo pasaulinio karo metais pavyko pakeisti paprastų Vokietijos gyventojų nuotaikas. Labai naudingas straipsnis, padedantis norint suprasti situaciją litukrijoje ir okrainoje (ir ne tik).


Neįmanoma iškepti kotletų sumaišius braškes, kefyrą, faršą, salotas ir riešutų sviestą. Kaip ir neįmanoma sukurti rimtos politinės jėgos iš visų aukščiau išvardintų asmenų juos sudėjus į vieną politinį darinį.Vaidas ir Eglė toliau rodo įspūdžius iš kelionės į Bulgariją. Šį kartą buvo aplankytas Žeravnos kaimas ir Mėlynieji kalnai. Kviečiame pasigrožėti kartu!


Nuotraukoje matome vienas pirmųjų tarybinių asmeninių kompiuterių „Agat-4“.


Kanados ( britaškės kolinijos) Bendruomenių rūmų pirmininkas Anthony Rota atsistatydino kilus skandalui, susijusiu su SS „Galicia“ divizijos veterano, o iš tikro karo nusikaltėlio, Jaroslavo Hunkos kvietimu į parlamentą.


Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda, iki šiol neatsimenantis, ar išstojo iš TSRS komunistų partijos, ar neišstojo, susitiko su į Lietuvą atvykusia Sakartvelo (buvusi Gruzija – ekspertai.eu past.) prezidente Salome Zurabišvili. Šalių vadovai aptarė Sakartvelo eurointegracijos perspektyvą, progresą vykdant reformas ir Europos Komisijos (EK) rekomendacijas, saugumo situaciją regione. Susitikime Valstybės lyderis pabrėžė, kad Lietuva išlieka nuoseklia Sakartvelo europinės integracijos rėmėja. G. Nausėda karvelietei (buvusiai gruzinei – ekspertai.eu past.


Vakarų šalys Ukrainoje dislokavo ne tik specialiąsias pajėgas ir pagalbinį personalą, bet ir karius iš reguliarių dalinių, rašo MWM. Vokietija nebuvo išimtis, bet tai nedavė jokios naudos Ukrainos …Prieš kelias dienas pasidalinau internetinio portalo NY Post (https://nypost.com/) nuoroda į rašinį apie galimą koronavirus kilmės versiją. Be jokių savo komentarų.


Viena iš pribaltikos nezaliežnų „respublikų“, o tiksliau latviešų, gyventoja Dace Zarina, išvyko atostogauti į brangų Turkijos kurortą, tačiau pasibaisėjo didžiuliu rusų turistų skaičiumi, kuriems puikiai sekėsi.


Kaliniai turi metodų kaip išsireikalauti sau geresnes gyvenimo sąlygas. Kadrų trūkumas kalėjimų sektoriuose ir to priežastys. Incidentas Kanados parlamente. Kai prie Zelenskio buvo pristatytas nacių veteranas.


Šiomis dienomis makaronas (frankų (p)rezidentas, rotšildų ir sorošo statytinis) pripažino savo pralaimėjimą, susidūruss su naujomis, buvusių Prancūzijos kolonijų Afrikoje, vyriausybėmis ir pareiškė, kad iki metų pabaigos Prancūzijos kariuomenė paliks šalį:


HOW TO HIRE A CONTRACT KILLER: We specialize in providing criminal services worldwide, our specialization is contract killings and the arms TRADE. We leave beacons about ourselves on the Internet, so that any interested person can find us from anywhere and hire a killer deep web. We perform our work worldwide in any civilized country, we act on the Territory of the any country all over the world. This is a kind of criminal tourism for us.Mechanizmas- Paprasčiausiame forma Molotovo kokteilis yra stiklinis butelis, kuriame yra benzininio kuro, kurio saugiklis yra kuro įsiurbimo audinys, laikomas butelio kamšteliu. Veikiant, saugiklis užsidega ir butelylis plukdo į tikslą, pvz., Priešo talpą ar fortifikaciją. Kai butelis sugedo smūgiu, dėl to susidariusi degalų lašelių ir garų debesė užsidega saugikliu, dėl ko iš karto užsidega ugnies ginklas, po kurio susiduriama su ugnimi, kai likusi degalų dalis sunaudojama


Draugai, džiaugsmingai pranešu, kad interviu su Antanu Kandrotu, atsakančiu į jūsų užduotus klausimu praėjo puikiai. Teliko sumontuoti 1 val. 20 min. įrašą ir jūsų lauks labai įdomus pokalbis.


Друзья, в святой день Всех Святых литовские активисты Форума Добрососедства отдали дань уважения Воинам-Освободителям, возле осквернённого, но всё таки не снеённого памятника в воинском кладбище в Антакальнисе.


Liublino trikampioskamba taipLietuvos ir Lenkijos valstybių vadovai kalbėjosi apie padėtį Ukrainoje, tolesnę pagalbą Rusijos agresiją patiriančiai kaimyninei valstybei ir Lietuvos, Lenkijos bei Ukrainos bendradarbiavimą Liublino trikampio formate, šeštadienį pranešė Prezidentūra.


Kanados ministras pirmininkas Justinas Trudeau paskelbė atkirtį Rusijos propagandai, pakvietęs į šalies parlamentą okrainos naci, tarnavusį SS divizijoje „Galicija“, praneša „Sky News“.Члены правящей политической партии консерваторов "Союз Отечества - Христианские демократы Литвы" (СО-ХДЛ) считают премьер-министра Ингриду Шимоните наилучшим кандидатом на пост президента страны на выборах в 2024 году. 70 отделений партии завершили выдвижение кандидатур на участие в выборах главы государства.


Kanados parlamentas plojo 98 metų SS Galicia divizijos „veteranui“ Jaroslavui Gunko. Kanados ministras pirmininkas Trudeau ir okrainos prezidentas, bei jo žmona, džiaugsmingai plojo karo nusikaltėliui, kuris sėdėjo šalia Kanados armijos vyriausiosios vadovybės parlamento VIP galerijoje.


Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas, perdavė JT generaliniam sekretoriui Antonio Guterresui Maksimo Grigorjevo ir Dmitrijaus Sablino knygą „Ukrainos nusikaltimai žmoniškumui (2022-2023)“.


00:01:18 Что происходит в Нагорном Карабахе? 00:29:14 Зачем Блинкен приезжал в Киев и как это связано с поездкой Зеленского в США? 01:02:55 Что за странная история с F-35 в США?


Zelia plojo nacikui Kanados parlamente. Lenkijos ambasadorius Kanadoje pareikalavo papildomų atsiprašymų dėl 98 metų nacisto Jaroslavo Gunko kalbos Kanados parlamente.Britanija grįžta prie prigimtinės lyties sampratos 2023, 23 rugsėjo, 20:59 | kategorija Ideologija | atsiliepimų (3) | peržiūrų 73 | Spausdinti šį Įrašą | Sarmatai Didžioji Britanija grįžta prie prigimtinės lyties – berniukai nebegalės užsimanę tapti mergaitėmis, o mergaitės berniukais. Mokyklose nebebus pripažįstami jų įvardžiai ir vardai neatitinkantys tikrosios lyties. O juk visai neseniai buvo privaloma mokinį vadinti tuo, kuo jis nėra, bet nori būti. Tie laikai eina į praeiti, apie ką rašo britų „The Times” leidinys.


Dirbu mokytoja jau trečią dešimtmetį, stengiuosi skaityti viską, kas tik susiję su mokykla. Neaplenkiau savo dėmesiu ir pikto mergaitės laiško, teigiančio, kad mokyklą baigia puskvaišių karta. Turėčiau dabar st...


Mūsų valstybės valdovas Mindaugas galėjo būti ne vienintelis Lietuvoskaralius. Nors Gediminas ir Algirdas nebuvo karūnuoti, jie taip pat buvo suverenūs monarchai. Buvo superiniai užarkanintojai, o bet tačiau niekas jiem nedavė karūnos. Kokia bėda! Kaip vadinti Lietuvos valdovus - kunigaikščiais ar karaliais? Taip, ar šitaip? O kodėl jų nevadinti dar kitaip - tikraisiais vardais?


Участие Литвы WEF


Jau antrą savaitę žiniasklaida kartoja jų pačių sulipdytą ir kabutėmis pagražintą mano ištartą frazę – „kontraceptinė priemonė oraliniam seksui“. Įdomu tai, kad nors Švietimo ministerijos atstovai pradžioje neigė, tačiau dabar jau neginčija, kad „barjerinės plėvelės oraliniam seksui“ gamybos paveikslėlis yra tiksliai ten, kur ir įvardinau: programos priede – metodinėje medžiagoje.Kaip atrodo bent man, „Laisvės partija“ su laisve turi ne ką daugiau bendro nei šios partijos veikėjos Evelinos Dobrovolskos viešai intymioje vietoje, t. y. ant krūtinės atsidengianti gremėzdiška tatuiruotė galėtų būti susiejama su poezija. E. Dobrovolska tvirtina, kad ji krūtų papėdėje yra išsitatuiravusi amerikiečių poeto portretą, kiti iš tatuiruotės ant Evelinos, kuri niekados nesivėlina, krūtinės atpažįsta Pilsudskio portretą arba diktatoriaus fotošopą. Kas be ko, E.


Tamsusis internetas nupirkti mirtį pas killerius seimo nariams valdininkams ir jų vaikams


Vaidas ir Eglė apsilankė Bulgarijoje – vaizdo įrašuose žemiau pamatysite jų nuotykius šioje šalyje (visas serijas). Pirmųjų dviejų serijų neišsigąskite – Vaidas ir Eglė vaidino tipinius…


Svarsčiau kodėl tiek eiliniams piliečiams, tiek ir bandantiems tapti politikais opozicionieriams nėra aktualu dirbti savo bendruomenėms.
Pasisekė man. Vėl patekau į Vilnių tokį, koks jis buvo mano vaikystės laikais: gatvėse rusai, o valdžioje komunistai. Nostalgija!Dėl komunistų – viskas aišku, fizika, š. į vandens paviršių išplaukia. Kiek palaukim, paaiškėjus, kad „aukštas ir gražus“ - ne tik komunistas, bet, galimai, ir bendradarbiavo su KGB, išviešins ir tuos jo kolegas Seime, nereiks nė šimto metų laukti.


Pasipylė grasinimai litukrijos (anksčiau žinomos kaip Lietuva) seimo, kurio nariai patys demokratiškiausi ir protingiausi visoje Žemės planetoje, nariams.


Atrodo, kad "Pfizer" korumpavo visą Vakarų pasaulį


NATO pfizer Weapons of mass destruction and proliferation covid-19 pandemic Departmen U.S Army contracting command COVID-19 PANDEMIC Документ от НАТО по биотерроризму,pfizer biontech crime


2018 m. prieš pat šv. Kalėdas, gruodžio 19 d. Generalinėje prokuratūroje buvo surengta spaudos konferencija, kurioje dalyvavo Lietuvos Respublikos generalinis prokuroras Evaldas Pašilis, Valstybės saugumo departamento direktorius Darius Jauniškis ir Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas. Susirinkę valstybės vyrai informavo, kad sučiupo daug prieš Lietuvą veikusių šnipų, kurių tarpe buvo ir politikas bei visuomenės veikėjas Algirdas Paleckis.Buvo informuojama, kad daromas kratos, apklausiami asmenys, renkami duomenys siekiant užbaigti šią bylą kuo greičiau.Korumpuoti Lietuvos Geležinkeliai savavališkai paskelbe Rusijai sankcijas


Ką galėtų pakeisti nesisteminis prezidentas ar partija seime, kad ir turėdama visas vietas, bet neturėdama viso to užnugario apie kurį rašiau auksčiau?
Šių metų rugpjūčio 22 d. aš išsiunčiau skundą Lietuvos Generalinei prokurorei Nidai Grunskienei dėl Naglio Puteikio, Seimo nario Petro Gražulio paterėjo-padėjėjo, nusikalstamos veikos pagal LR BK 154 str. Šmeižimas. Naglis Puteikis šių metų rugpjūčio 18 d. transliuotoje Yotube kanalu (https://www.youtube.VILNIUS, gruodžio 28 — Sputnik. Europos Sąjungoje "LADA" automobilių pardavimas išaugo 40%, praneša analitikos agentūra "Autostat". Šių metų lapkritį ES šalių teritorijose buvo parduoti 464 nauji Rusijos automobilių pramonės automobiliai. Šis skaičius yra 39,8% didesnis nei tuo pačiu laikotarpiu 2016 metais. "Autostat" duomenimis, teigiama pardavimų dinamika tęsiasi šeštą mėnesį iš eilės.


Fašistinė idėja, kad žmogaus veikla sukėlė klimato kaitą ir padaugėjo stichinių nelaimių, nėra tiesa. Už tai ją fašistai ir stumia. Nekenčia jie paprastų žmonių, save išrinktaisiais laiko.Поступила информация, что хакерская группа «From Russia with Love» получила доступ к закрытой информации по организации безопасности саммита НАТО в Вильнюсе.


Žymus mogzlininkas iš TS-LKD dr. Simonas Strelcovas, žydų ir japonų istorijos specialistas, nusprendė integruoti ukrainiečius į Lietuvos visuomenę. Integracijai labiausiai tiko japonų pinigai - 35 tūkst. eurų - ir nuosavos žmonos bei partiečio žmonos paskaitos.Sisteminės žiniasklaidos kanalais sklinda žinia apie paskutiniu metu išniekintus žymaus pokario "miškinių" veikėjo, A. Ramanausko-Vanago atminimo ženklus. Tai yra, Merkinėje ir Lazdynų r. Bielėnų k. stovinčius paminklus, pastarąjį kažkam apipylus baltais dažais ir įkirtus į jį kirviu (mat, paminklas - medinis).


Pirmosiomis karo valandomis kreipėmės į valdžią: pasaulis pasikeitė ir į senąjį nebegrįšime. Karas palies kiekvieną šeimą, kiekvieną Lietuvos pilietį. Grėsmė valstybei tapo reali - užbaikit patyčias, priešų paieškas ir panieką savo kišeninėje žiniasklaidoje!


Ne be reikalo mikologai įspėja grybautojus, kad nerinktų nepažįstamų grybų. Mes nepaklausėme, išrinkome nuodingą grybą-musmirę ir prisivalgėme. Rezultatas – Lietuva leisgyvė! Kitais metais prezidento rinkimai. Tik ar reikalingas Lietuvai prezidentas, jeigu valstybė neturi suvereniteto? Valstybė be sienų, be savo pinigų, be savo bankų? Ar tai valstybė, kai joje knibžda svetima kariuomenė, kai į ją be mūsų pritarimo vežami socialiniai parazitai, galimai banditai iš Afrikos ir teroristai iš Artimųjų Rytų, o mūsų agurkų ilgį ir kreivumą matuoja Briuselio „myžantis berniukas“? Ar prezidentas reikalin


Nuo šiandien, 11- kai dienų, šiaurės korėjiečiams uždrausta juoktis, švęsti gimtadienius, laidoti artimuosius ir gerti alkoholį. Pranešė RFA (Radio Free Asia).


Amerika nemato viso likusio pasaulio, jo istorijos, jo kultūros, jo įvairovės. Jis jai egzistuoja tik kaip istorinė preliudija prieš pasirodant „šventam miestui ant kalno“, arba kaip laukinė žemė…2020 m. gegužės 22 d. (penktadienį) premjeras Saulius Skvernelis pavedė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai išnagrinėti futbolo sporto plėtrai reikalingos infrastruktūros poreikį Vilniuje ir iki 2020 m. gegužės 26 d. (antradienio) pateikti Vyriausybės kanceliarijai galimas jos vystymo alternatyvas.


Atsižvelgiant į augantį savanorių poreikį dėl geopolitinių rizikų, demografinių tendencijų ir besikeičiančių normų visuomenėje, Lietuvos verslo konfederacija ir asociacija „Lyderė" ragina pradėti diskusijas dėl moterų įtraukimo į šaukiamus karo prievolininkus.Dėl mūsų valdančiųjų kaltės, neteisėtai dalinant Šengeno vizas, per kelis pastaruosius metus į Lietuvą įsileista 60 000 Baltarusijos piliečių, tarp jų ir daugelį adeptų melagingos šovinistinės „litvinizmo“ ideologijos, kuri kėsinasi į Lietuvos valstybingumą, mūsų istoriją, simbolius, Konstituciją, yra reali grėsmė Lietuvos valstybės egzistencijai. Apie šią problemą pasisakė dr.Vytautas Sinica. Dr.


| 1970-01-01 | Lietuva | |Lakoniškas pasisakymas kodėl vadinamoji politinė opozicija Lietuvoje yra tokia bevertė ir užsiiminėjanti veiklos imitacija.


Internetuose pasirodė vaizdo įrašas, kaip saloreicho oro gynybos raketa smūgiavo į daugiaaukštį pastatą Dnepropetrovske.


Periodiškai iškyla ginčai kaip padoriam žmogui elgtis gyvenant esamoje santvarkoje. Vieni siūlo nuo jos atsiriboti, atsitraukti. Tačiau tokie žmonės miglotai supranta kas yra valstybė bei sistema kurioje jie gyvena.


Nausėdos vykdoma ministrų atranka turi globalistų Valenbergų banko klerko logiką: surinktos visos šiukšlės, kurių paskirtis – kuo greičiau praskolinti ir sunaikinti Lietuvą, lietuvių tautą, o tautos likučius paversti „kiekybės žmonėmis“ (Europos tėvo Kudenhove Kalergi planas), žydų - „kokybės žmonių“ vergais, prieš tai sumaišius su negrais ir aziatais. Kaip tai bus daroma? Technologija labai aiški, Briuselio aprobuota. Lenkai ir vengrai nesutinka susinaikinti, reiškia jie – pažeidžia „teisės viršenybę“ ir demonizuojami Briuselio torelastų, jų nupirktos žurnalistikos.


Kaip atrodytų dabar Europos žemėlapis, jeigu Tarybų Sąjunga savo laiku nebūtų padovanojusi tūkstančius kvadratinių kilometrų teritorijos toms šalims, kurios šiandien TSRS vadina okupante?Savo skaitytojų dėmesiui pateikiame dokumentinį filmą, kuriame paaiškinama sisteminės žiniasklaidos ir buržuazinių istorikų nutylima tiesa apie tai, kas iš tikrųjų sukėlė Korėjos karą (filmas įgarsintas anglų kalba).Pakalbėkime apie bene svarbiausią mūsų amžiaus pradžios įvykį: GLOBALIZACIJOS PO AMERIKANSKU STARTĄ, duotą 2001 metų rugsėjo 11-ą dienąIšimtis-praėję Prezidento rinkimai: rinkausi iš dviejų labai blogų. Rinkau tą, kuris būtų nors kiek geresnis. Pagaliau pataikiau. Balsavau už nulį, kuris net himną sugebėjo pagal save adaptuoti: „tegu dirba savo naudai...“ Gavau nulinį rezultatą, bet nieko daugiau ir nesitikėjau iš Valenbergų statytinio  (žiūr.pakeitus VPN).  https://lebionka.blogspot.com/2021/07/puckoriai-vilniuje-geriausia-vieta.html https://lebionka.blogspot.com/2019/02/nauseda-pavojus-valstybei.html https://lebionka.blogspot.com/2019/05/seb-banko-savininkai-valenbergai.


Jau ne pirmą kartą girdžiu viešai svarstant šį klausimą. Šįryt (2023.09.08) per LRT radiją atsitiktinai išgirdau laidą, kurioje bandyta aiškintis, ar gerai, kad kai kurios pavežėjų įmonės už pavežimą, vairuotojui nekalbant lietuviškai, nustatė mažesnį tarifą. Kitaip tariant, jei tave pavežė lietuviškai nekalbantis vairuotojas, tu galėsi mokėti mažiau. Arba atvirkščiai: jeigu tave pavežė lietuviškai kalbantis vairuotojas, tu turėsi mokėti daugiau. O tai reiškia, kad lietuvių kalba kainuoja, kad be lietuvių kalbos gyventi pigiau.


O man įdomu pamąstyti, kokie motyvai lėmė šio projekto svarstymą būtent dabar ir kokie argumentai šįkart gali skambėti Seimo plenarinių posėdžių salėje? * Pirma, baigėsi Vietos savivaldos rinkimai, iki Seimo rinkimų dar metai su trupučiu. Pakankamas laiko tarpas, kad rinkėjas (arba bent jau dalis iš jų) pamirštų Seimo nario neteisingą balsavimą/ * Antra, prieš kelias dienas šventėme (kai kas šventė) Tolerancijos dieną. O kokia šventė be dovanų. P.S.Gerbiamieji, jūs prašote manęs kad patalpinčiau savo video įrašą iš serijos "kalba Rolandas Paulauskas". Ne aš turėčiau kalbėti tuose youtube filmukuose. Jus turėtų šviesti televizija, laikraščiai, radijas, mokyklos, univesitetai ir bibliotekos. Jūs pagalvokite, kaip sukurti tokią sistemą, o ne kaip sukurti vaizdo įrašą iš serijos kalba Mauzeris ir Surskis. Dar kartą sakau, nesiūlykite diskusijos su politiniais apsišaukėliais, tokiais kaip Rolandas Paulauskas. Jis kalbės nesąmones, o man reikės įrodinėti kad taip nėra? Ir tai vadinsis diskusija? Tai laiko gaišinimas.


Dėl Verygos nurodymų medikai netenka kantrybės: jau dabar pacientai miršta vos pasiekę priėmimą


Sekmadienį paskelbtame interviu NATO vadovas Jensas Stoltenbergas perspėjo, kad karas Ukrainoje greitai nesibaigs, nors Kyjivas ir vykdo kontrpuolimą prieš Rusiją. Dėl karo Ukrainoje, jo trukmės, baigties ir pasekmių, yra įvairių nuomonių. Kelias iš jų pateikiu žemiau. https://youtu.be/muYLgnrIn9U  https://youtu.be/adYfjXn_pX8 Skoto Riterio ir Eriko Pavlovičiaus komentarai yra profesionalūs, neatplėšti nuo realybės. Gaila, kad mūsų valdžia gyvena iliuzijų pasaulyje, o pagrindinė žiniasklaida seka žmonėms pasakas, kursto rusofobiją, karo isteriją.Kremliaus propagandistai, laisvai transliuojami amerikietiškame youtube kanale ir vėl atakavo Lietuvą. Skelbiama, kad Baltarusija esą tariasi su Latvija, dėl elektros tiekimo iš Astrave statomos atominės jėgainės (BAE), apeinant Lietuvą.Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės vadovaujamas valstybinis transliuotojas, cituodamas britų žurnalistą pranešė, kad JAV nori, jog Ukraina karą laimėtų 2024 metų lapkričio 5 dieną. „Jis psichopatas. Jis – serijinis žudikas. Tai žmogus, kurio žodžiu negalima pasikliauti“, - apie Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną papasakojo britų žurnalistas, karo korespondentas ir rašytojas Johnas Sweeney, skelbiama publikacijoje „Britų žurnalistas: amerikiečiai nori, kad Ukraina karą laimėtų kitų metų lapkričio 5 dieną“. Rašytojas teigė nemanąs, kad V.


Negatyvūs komentarai išmuša iš vėžių, gadina nuotaiką. Troliai gi pila į internetą krioklius negatyvo ir jeigu kreipsite dėmesį į kiekvieną iš jų, tai labai greitai užsidirbsite streso būseną. Kaip galima greičiau išmokti išgyventi internete – mokėti ignoruoti grubius ir akivaizdžiai provokacinius komentarus? Ar teko kada girdėti posakį „Tuščia statinė nebarška“? Taip kalbama apie ne pačius protingiausius žmones, kurie garsiausiai ir dažniausiai reiškia savo nuomonę, o iš esmės nieko neišmano ir paisto kvailystes.


Dyzelino kainos Europoje išaugo 5 proc., Rusijai įvedus laikiną benzino ir dyzelino eksporto apribojimą, siekdama stabilizuoti vidaus rinką. Apie tai ketvirtadienį pranešė britų laikraštis The Guar…


Valdantysis režimas išsigando ir slepia savo mokesčių "reformos" grimasas, kada akcinių bendrovių milijonieriams nuo atlyginimo GPM yra sumažinamas. Kadangi nėra kaip išsisukti nuo akivaizdžių faktų, tai tiesiog meluoja. Pridedu dvi nuotraukas.Viena vakarykštė iš Delfi, kur palyginimo lentelėje aiškiai nurodoma, kad dabar mokamas GPM tarifas yra 32 proc., o po reformos bus 20 proc. bazinis plius 5 proc. pajamoms nuo 60 iki 120 VDU, t.y. 25 proc.


Šių dienų vadinamoji Lietuvos opozicija užsiima niekais ir politinės veiklos imitacija. Vaizdelis tiek graudus, jog joks save gerbiantis žmogus nenori veltis į jų akcijas.

Tik 14,99 euro!

ALGIRDAS PALECKIS
"Antrankiai minčiai" • Antras papildytas leidimas

Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....