Blogorama.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Eduardas Vaitkus, politinė partija KARTU SU VYČIU ir NPJ toliau skelbia gerąją naujieną apie tai, kad galima pasiekti taiką Lietuvai ir nedalyvaujant kare. Į Seimo rinkimus einame nešdami žinią, kad Lietuva neparsiduoda nei rytams nei vakarams. Tauta patikėjusi mandatą Eduardui Vaitkui KARTU SU VYČIU gaus garantiją, kad visi pažadai rinkiminėje programoje bus įgyvendinami prisiimant asmeninę atsakomybę, žmonėms bus atskleisti užsienio agentai dirbantys Lietuvoje, o korupciniams nusikaltimams nebus taikoma senatis.


LRT rašo, kad užsienio kapitalo įmonės BNS atliktas tyrimas parodė, kad net 39 proc. apklaustųjų priimtų migrantus, o 34 proc. mano, kad geriau mokėti pinigus ir tegul migrantais rūpinasi kitos valstybės. Tačiau net 27 proc. neturi nuomonės arba neatsakė į klausimą. O ar daug kas Lietuvoje žino ką nors apie šį "Migracijos paktą?"


Birželio 17-ą dieną lygiai vidurdienį Lietuvos respublikos pilietis Raimonndas Šimaitis patikrino ar jis turi lygiai tokias pat teises į protestą kaip Sorošo universiteto augintinis, profesionalus homoseksualistas, pedofilų ir narkomanų partijos atstovas Lietuvos Seime – Raskevičius. Atlikdamas savo Pilietinio nepaklusnumo akciją R. Šimaitis viešai sudegino tas pačias knygas, kurias toje pat vietoje sudegino aukščiau minėtas Raskevičius.


Lygiai prieš pusę mano gyvenimo, prieš 17 metų įvyko reikšmingas pasaulinis įvykis. Pasaulis įžengė į 21 amžių. 1999 metais gime leliukai 2017 metais taps pilnamečiais, o tai reiškia, kad 2017 metais aštuoniolikamečiai galės kurti šeimas, gimdyti vaikus, bet neturės teisės išgerti alaus.


Kalbos kalbelėsUkrainos prezidento kanceliarijos vadovas Andrijus Jermakas Šveicarijoje vykstančiame Taikos aukščiausiojo lygio susitikime paskelbė, kad svarbiausia su partneriais suderinti taikos planą ir tada jį bus galima pateikti Rusijai. Tuomet esą, tai yra antrajame susitikime, galės dalyvauti ir Maskvos atstovai. Šveicarijoje šiuo metu vykta bene didžiausias pastarojo meto pasaulio lyderių suvažiavimas, kuriame dalyvauja 100 delegacijų iš 92 šalių bei 8 organizacijų.Pasaulio Ekonomikos Forumo (WEF) finansuojamas universiteto profesorius teigė, kad vienintelis klimato kaitos problemos sprendimas yra depopuliacija per „pandemiją”, praneša „The Counter Signal” leidinys. WEF finansuojamo Londono universitetinio koledžo profesorius Billas McGuire’as „Twitter” tinkle paskelbė prieštaringai vertinamą žinutę, kurioje teigė, kad vienintelė kovos su visuotiniu atšilimu priemonė yra mirtina pandemija, dėl kurios išnyktų milijardai žmonių.


Tęsinys. Ankstesnės dalys ČIA. Kai aukščiausios vertybės nuvertėja, tai viskas eina tik į į tai, kas blogiausia ir į tuštybę. (Heidegeris) Pedofilijos slopinimo politika. Kur ji? 61. „Necivilizuota civilizacija“. Nuo blogio žmonės bėgo visais laikais, tik skirtingai įsivaizdavo jo sukėlėjus. Dažniausiai prie jų buvo priskiriami priešai, užkariautojai, grobikai, laukiniai (barbarai), svetimšaliai, nepažįstamieji, nusikaltėliai, vagys, skriaudikai, apgavikai ir pan. Keisčiau ir nemaloniau atrodo, kai blogis surandamas patį aukščiausią pažangos lygį pasiekusioje moderniojoje civilizacijoje.


Priešingai populiariam mitui, moralinio pobūdžio samprotavimai tautų elgesiui tarptautinėje arenoje didelės įtakos nedaro – sprendimus labiau įtakoja išoriškai nematomas pinigų ir geopolitinės įtakos kokteilis. Tad, kai tik pamatote valdančios klasės atstovus pradedant demonizuoti kažkurią šalį, pirmas sau užduotas klausimas turėtų būti „kas gi čia yra pastatyta ant kortos?“ Tuo pačiu laiku Rusija, Kinija, Iranas ir Sirija tapo pažymėtomis šalimis. Kai tik suprasite kodėl – tai įvykiams, dabar vNATO šalys pradėjo konsultacijas dėl branduolinių ginklų kovinės parengties įvedimo, pranešė Aljanso generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas. Jis pareiškė, jog skaidrumas padeda siųsti „tiesioginę žinią”, kad NATO yra „branduolinis aljansas”. J. Stoltenbergas interviu laikraščiui „The Daily Telegraph” sakė, kad blokas turėtų parodyti pasauliui savo branduolinį arsenalą, kad pasiųstų „tiesioginį signalą savo priešininkams”. „Nesigilinsiu į operatyvines detales apie tai, kiek branduolinių galvučių turi būti veikiančių ir kaip jas laikyti, tačiau šiais klausimais turime konsultuotis.Liuksemburge įsikūręs Europos Sąjungos teismas ketvirtadienį priimtame sprendime nurodė Vengrijai sumokėti vieno milijono eurų baudą už kiekvieną vėlavimo laikytis taisyklių dieną, nes ji neįvykdė 2020 m. gruodžio mėn. teismo sprendimo dėl Priėmimo sąlygų direktyvos ir Grąžinimo direktyvos pažeidimo. Apie tai rašoma Vengrijos dienraštyje "Magyar hirlap".


Didžioji Britanija yra antirusiškos politikos lyderė pasaulyje. Britai nekenčia V. Putino ir uoliai skatina ukrainiečius kovoti su savo pusbroliais rusais iki paskutinio kraujo lašo. Rusai ir ukrainiečiai buvo pasirengę pasirašyti susitarimą 2022 m. vasarį, kol į Kijevą atvykęs britų premjeras B. Johnsonas įtikino ukrainiečius jo atsisakyti. Jie taip ir padarė. Nuo to laiko britai buvo pagrindinė jėga, stumianti ukrainiečius kovoti ir įtikinėjanti NATO nares padėti jiems kovoti. Britai vadovauja pasaulinei antirusiškai kampanijai. Štai faktai. Tačiau šių faktų paaiškinimas man iki šiol buvo nežinomas.


Šiandien taip vadinamųjų „Taikos viršūnių susitikime“ Šveicarijoje, buvo pasirašytas tam tikras komunikatas. Neva, „baigęs galiojimo laiką“ okrainos prezidentas ir jo fašistiniai bendrininkai iš IV reicho jau skelbia, kad būtent ši „pasaulio bendruomenė“ tikrai privers Rusiją... iš esmės kapituliuoti. Na, o jei neprivers, tai, anot Italijos ministrės pirmininkės ponios Meloni, „privers Rusiją pasiduoti“ (kaip aš suprantu jėga).


Praėjus vos 24 valandoms po Šveicarijos konferencijos, Vakarų šalys pažeidė savo pačių susitarimus. Daugeliu tarptautinių susitarimų siekiama užtikrinti taiką ir stabilumą pasaulyje. Tokių susitarimų pažeidimas gali sukelti konfliktus, grėsmes saugumui ir net ginkluotus konfliktus. Susitarimų laikymasis politiniu lygmeniu padeda stiprinti tarptautinį bendradarbiavimą ir taiką.


„Garbusis, tautos žmonių išrinktasis Seime“, kažkada Prezidentas Valdas Adamkus kreipėsi į naujai išrinktus, ką tik priesaiką davusius Lietuvos parlamentarus. Nemanau, kad tuometiniam mūsų šalies vadovui visi naujieji Seimo nariai buvo vienodai priimtini, o ir jų požiūris į Prezidentą gerokai skyrėsi. Vakarietišką gyvenimo patirtį turintis V. Adamkus mokėjo savyje suderinti subordinaciją, diplomatiją ir elementarų žmogišką padorumą bendraujant tiek su politikais, tiek su juos išrinkusiais Lietuvos žmonėmis.
Nuo paminklų, pastatytų ant Tarybinių karių kapų, valdžią Lietuvoje užgrobusi fašistinė chunta pereina prie kapų naikinimo. Litukrijos seimas leido perkelti Tarybinių karių kapus. Dabar kapai ir kapinės nebus saugomi įstatymų, jei jie bus pripažinti „totalitarinių, autoritarinių režimų ir jų ideologijų propaganda“.


Prašau Jūsų iškelti baudžiamąją bylą internetinio portalo http://vatnikai.eu/ steigėjui (steigėjams), kurie šios masinės informavimo priemonės pagalba kursto prieš mane rasinę ir pilietinę neapykantą, skatina smurtą prieš mane, šmeižia ir žemina mano asmenį, mano nepriekaištingą reputaciją. Prašau Jūsų likviduoti šį šmeižikišką portalą. Prašau informuoti mane apie šmeižto organizatorius, kad aš galėčiau įstatymų numatyta tvarka išreikalauti iš jų atlyginti man padarytą moralinę ir reputacinę žalą.


Люди размышляют о глобальном экономическом кризисе, расширении НАТО, энергетической сверхдержаве встающей с колен, на полном серьёзе говорят о финансовых инструментах, рынке, войнах за ресурсы, геополитике. И оперируют при этом позавчерашними отжившими, а значит ложными категориями. Потому что происходящие сегодня в мире процессы более адекватно описывает не экономика и не геополитика, а скорее задвинутая прогрессом на задворки философии метафизика. Для большей части современного мира справедлив


RAIMONDAS ŠIMAITIS: "Spalvos sušildo" Konflikto su parado apsauginiu pradžia. Štai kas nusprendė ir ištransliavo jog tai buvo vėliava. Spėju akiniai pigūs, kinietiški, vaizdą suliejo... – Ką apsauginis pažeidžia? Ir kaip tą tipą teisingai nuleisti ant žemės?Vengrija atsisako priimti migrantus, todėl Europos teisingumo teismas šiai valstybei skyrė 200 milijonų baudą. Premjeras Viktoras Orbanas pasakė, kad "Sorosas turi planą kasmet į ES įvežti milijoną migrantų, kad pakeistų tradicinius ES gyventojus ir sukurtų mišrią Europos populiaciją. Jo žodžiais vengrai patys spręs su kuo gyvens. Gal tai ir atsitiktinumas, bet bausmė Vengrijai už atsisakymą priimti migrantus sutapo su ETT sprendimu plačiai atverti duris į ES palestiniečiams.  Milijonus palestiniečių saugo Jungtinių Tautų Palestinos pagalbos ir darbų agentūra (UNRWA).


2023 metų birželio mėnesį bandė įsikurti net 6 opoziciniai judėjimai Lietuvoje. Visi bandymai baigėsi niekuo. Tad likus kiek daugiau negu mėnesiui (liepos 22 dienos) iki dienos kada užsidarys galimybė registruoti partiją/sąrašą bei kandidatus į 2024 metų Seimo rinkimus, esame gilioje nežinioje.


Britų vyriausybės sveikatos apsaugos departamentas nurodė tučtuojau nutraukti kai kuriose šalies ligoninėse taikomą ir žurnalistinio tyrimo metu atskleistą praktiką deginti abortuotus žmogaus vaisius drauge su kitomis šiukšlėmis, kad būtų apšildomi ligoninių pastatai. Tokia praktika buvo pavadinta nepriimtina, praneša The Daily Telegraph.


Ukrainiečių žurnalistas ir politikas Anatolijus Šarijus žaismingai papasakojo apie G7 susitikimą, į kurį buvo pakviestas ir V.Zelenskis. https://www.youtube.com/watch?v=W_3Vj7yXN5Y Vis tiktai, centrine figūra italų spaudoje tapo nusenęs JAV prezidentas Dž.Bidenas. https://www.youtube.com/watch?v=pKtudwc9Y-0 Virusiniu tapo vaizdo įrašas, "kuriame G7 šalių vadovai stebi Folgore brigados desantininkų pasirodymą, o J. Bidenas akimirkai nusigręžia, bet jį atgal pakviečia Giorgia Meloni, kuri paliečia jo ranką". Apie keistą JAV prezidento elgesį parašė Italų dienraštis Corriere it.


Š. m. rugsėjo 6–7 d. jau trečią kartą Medininkų pilyje (30 km į pietryčius nuo Vilniaus) vyks gyvosios istorijos festivalis. Šių metų renginio pavadinimas – „Medininkų pilies apgultis. 1402-ieji“ nusakojo turinį. XIV–XV a. karybos rekonstrukcija užsiimantys klubai susirinkskaip į karo žygį. Renginį organizuoja Senovės baltų kovų brolija „Vilkatlakai“ ir Trakų istorijos muziejus.Jau kaip ir viskas pasakyta apie prezidento rinkimus ir trumpa žmonių atmintį, bet dar šiek tiek žvilgtelėjimo kitu kampu nepakenks.Taigi kas naujo rinkimų/nerinkimų padangėje? O paaiškėjo keletas įdomių dalykėlių: tai ir dėl menamos priežasties neįsileista ESBO stebėtojų, tai ir sisteminiai rinkimų proceso, numatyto Rinkimų kodekse, pažeidimai, kurie užprogramuoti pačiame kodekse, ko akivaizdžiai „nepastebi“ teismai. O tai reiškia, kad šis kodifikuotas įstatymas buvo kuriamas, turint tikslą jo nevykdyti, nes daugumos procedurų (skundų nagrinėjimui) įvykdymui tiesiog fiziškai nepakanka laiko.Nuo šių (2024) metų birželio 10 dienos baigiasi petrodolerio era Arabijoje. Kada Saudo Arabija galėjo savo išteklius parduoti tik už dolerius. Tai revoliucinio poveikio pokytis, kuris žymi trečiojo pasaulio išsivadavimą iš JAV dolerio vergovės.


Vyriausybė pritarė 14 vnt. šarvuočių M113 perdavimui Ukrainos kariuomenei. Krovinys Ukrainą pasiekti turėtų dar šią savaitę.Perduodami šarvuočiai yra skirti Ukrainos kariuomenės išminavimo pajėgumams stiprinti ir yra neatlygintinas Lietuvos indėlis į bendrai su Islandija vadovaujamos Išminavimo koalicijos telkiamą paramą. Ukrainos išminavimo koalicijos tikslas – apjungti ir koordinuoti šalių donorių jau teikiamą bei būsimą paramą Ukrainai – tiek kovinio, tiek humanitarinio išminavimo srityse.


Švedų integracijos ministras Erikas Ulenhagas (Ullenhag) televizijai pareiškė: „Visi žinome, kad skirtingos žmonių rasės neegzistuoja. Taip pat žinome, kad rasizmas remiasi manymu, jog egzistuoja viena nuo kitos besiskiriančios rasės ir kad priklausymas vienai rasei suteikia teisę į tam tikrą elgesį, ar net galvojimu, kad viena rasė yra aukščiau už kitą.“Naujas Vaido kanalas https://yuotube.com/@vaidaszemaitis Geriausia dovana – kanalo prenumerata!


V.V. Putinas įgarsino reikalavimus pradėti taikos derybas su okrainos chuntos šeimininkais: 1. Okrainos kariai turi būti visiškai išvesti iš DLR, LLR, Chersono ir Zaporožės regionų teritorijos; Regionų statusas turi būti nustatytas tarptautinėse sutartyse. 2. Okrainos įsipareigojimas neprisijungti prie NATO; 3. Okrainos statusas - neutrali, neprisijungusi prie ES reicho ir prie NATO šutvės;Tęsinys. Ankstesnės dalys ČIA. 43. Apie kanibalizmą. Septyniolikto skyriaus pabaigoje užsiminiau apie būtinumą aptarti du basiausius Lietuvoje žmogaus degradacijos atvejus. Vieni jau juos spėjo užmiršti, o kiti dar nėra nieko girdėję. Čia turiu galvoje pačius slogiausius kanibalizmo (žmogienos valgymo, žmogėdrystės) įvykius Lietuvoje. Vyresnės kartos žmonės tokius dalykus žinojo tik iš pasakų ir istorinių liudijimų. Jiems atrodė, kad tokio žmonių nuopuolio, tokios degeneracijos šiuolaikiniame pasaulyje iš viso negali būti.


Šiandien Lietuvą ginantis frontas yra Charkove. Todėl nėra svarbesnės kovos Lietuvai šiandien, negu ta, kuri vyksta Charkovo laukose. Europos gynybos linijai Charkove lūžus, mūsų saugumas blogėja dramatiškai. Šalin putinizmą. Putinistinė Europa būtų ruso-fašizmo pergalė pagal planą. Viskas pagal planą. Ir žmoniškumo civilizacijos galas.Mes matome pirmuosius taikos šauklius, vaikščiojančius Vilniaus gatvėse, besirenkančius Vengrijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje. Matome labai daug norinčių. Nes jis, Putinas, investuos būtent į tuos žmonės, kurie jam padėtų trečią kartą pasiekti taiką.Spalio 26 dieną, 11:30 Seimas turi priimti galutinį sprendimą dėl visuotinio Nekilnojamojo turto apmokestinimo (NT). Planuojamas metinis nuo 1% iki 4% viso NT vertės mokestis.


Kokį istorinį ir/ar moralinį pagrindą turi Žemaitijos nepriklausomybės klausimas? Žemaičiai yra tauta ar etninė grupė?


Litukrijos seimukas priėmė visuotinio karo prievolės reformos įstatymo projektą, pagal kurį jaunuoliai bus šaukiami į karo tarnybą iš karto baigę mokyklą. Kiek abiturientų rinksis stoti į kariuomenę, o ne išvykti į kitą šalį, ir kaip greitai litukrijai pritrūks titulinės nacijos?


Įvykiai, kuriuos norėtųsi aptarti pasipylė kaip iš gausybės rago. Man iš jų svarbiausias – tai ką tik pasiektas "jubiliejinis" LDiena rėmėjų skaičius https://patreon.com/ldiena platformoje.


Šiandien socialiniame tinkle atsirado dar vienas įrašas apie iki tol tylėjusį, tačiau kūrusį planus, kandidatą į Lietuvos prezidentus. Naujasis kandidatas – pastaruoju metu išgarsėjęs savo kova, demaskuojančia „žydų nusikaltimus” – Seimo narys, Remigijus Žemaitaitis, kuriam valdantieji už jo „kovą” žada ir apkaltą ir teismus. Šiandien šis Seimo narys savo paskyroje Facebook paskelbė kandidatuosiantis į Lietuvos prezidento postą, nes, pasak jo: 1. Jis rašo tikintis Lietuvos žmonėmis, bet netikintis dabartiniais valdančiaisiais – esą jie šaukia “pirmyn” ir traukia “atgal”.Reikalas paprastas, bet rimtas... Bene - rimčiausias iš visų, iki šiol mano darytų, rimtų reikalų.


ModRNR gamintojų planuose yra daug vakcinų nuo vėžio. Kad investicijos į mokslinius tyrimus ir plėtrą pasiteisintų, reikėtų milijonus vėžiu sergančių pacientų gydyti modRNR vakcinomis, nepriklausomai nuo to, ar jos duoda naudos. Klausimas lieka atviras: Ar yra nauda? Praėjusią savaitę Čikagoje vyko Amerikos klinikinės onkologijos draugijos (ASCO) susitikimas. Jame apsilankė 45 000 lankytojų, tai didžiulis renginys, kuriame susipina mokslinė konferencija ir komercinė mugė. Kodėl jis toks populiarus? Todėl, kad galima uždirbti daug pinigų.


Stanislovas Tomas – geriausias advokatas Lietuvos istorijoje, Paryžiaus Sorbonos daktaras, Maskvos profesorius, jauniausias profesorius lietuvių tautos istorijoje, poliglotas, mokantis 17 kalbų. Laimėjo Rolando Pakso bylą EŽTT ir JTO, laimėjo Baltarusijos Vyriausybės bylą prieš Lietuvą JTO, laimėjo pirmąjį Viktoro Uspaskich bylos etapą EŽTT, laimėjo pensininkų bylą JTO, keliautojas (132 valstybių). Veda daug garsių ir skandalingų bylų prieš Lietuvą ir dar prieš 40 kitų pasaulio valstybių. PRISIRAŠYKITE PRIE KANALO ;) Advokatas yra išėjęs į pensiją


Lietuvos Respublikos prezidento rinkimuose (jų pirmajame ture) buvo sulaužytas daugiau kaip 30 metų trunkantis neoliberalus-rusofobinis-proamerikietiškas konsensusas (sutarimas). Vienas kandidatas kalbėjo ne taip, kaip reikalauja šis konsensusas. Tai – Eduardas Vaitkus. Ir kartu su juo – 30 tūkstančių Lietuvos žmonių, pasirašiusių už tai, kad Vaitkus galėtų kandidatuoti į Lietuvos prezidento pareigas. Ir 105 tūkstančiai Lietuvos žmonių, atidavusių savo balsus Vaitkui 2024 metų gegužės 12 dieną.


Sveikatos komitete netrukus bus svarstomi pasiūlymai Farmacijos įstatymui.Koks "sutapimas"? Ar galite įsivaizduoti?"Staiga" vaistinėse ir visur kitur pradeda trūkti vaistų. Dulkys pasidomi.Белый конвой обязательно войдёт в историю. Вернее, он уже в неё вошёл, просто это ещё не все осознали. У всех поехавших крышей от нескольких месяцев русофобской пропаганды в Украине уже несколько дней истерика. И с каждым часом она только нарастает


Aptariau Jono Kovalskio įrašą "Feisbuke" apie "klounus žygiuojančius per planetą". Padaryti tokį videokomentarą mane paskatino gerbiamo J. Kovalskio replikos apie Visuomenės saugumo koncepciją.


Žmonės atvirai skatina nepaklusti kovidiotizmą platinančiai valdžiai - Organizuotai Vagių ir Banditų Gaujai, perversmo būdu užgobusiai valdžią buvusioje LTSR teritorijoje.


Kur rasti paaiškinimus kaip turi atrodyti Lietuvos pareigūno pažymėjimas? Gal čia Valstybės Paslaptis? Jei tai yra užslaptinta - tai kokia prasmė spausdinti tuos pažymėjimus? Juk paprasti piliečiai nežino kaip jie atrodo iš tikrųjų. O pareigūnai vienas kitą pažįsta ir be pažymėjimų. Tai va. Pas bet kokį civilį pamatę daiktą panašų į pistoletą revolverį skambinate 112. Ar tai dujinis orinis žaislinis ne jūsų reikalas.


Praėjusią savaitę Didžiosios Britanijos nacionalinis statistikos biuras paskelbė, kad vardas Muhamedas tapo populiariausiu tarp suteikiamų naujagimiams.Nepaprastas susitikimas Šveicarijoje artėja prie galutinės NATO parengtos deklaracijos. Tai, kad vakaroidinėje žiniasklaidoje šis renginys vadinamas „taikos konferencija“, geriau nei bet kuris Kremliaus propagandistas paaiškina organizatorių esmę ir tikruosius tikslus.


Prieš 100 metų, 1914 liepos 28 dieną Austro-Vengrijos imperija paskelbė karą Serbijai. Tai tapo I Pasaulinio karo pradžia. Rusija negalėjo likti nuošalyje ir nekreipti dėmesio į sąjungininko užpuolimą. Liepos 29 dieną imperatorius Nikolajus II pasiuntė Vokietijos kaizeriui Vilhelmui II telegramą su pasiūlymu "perduoti austrų-serbų klausimą Hagos konferencijai". Rusija pradėjo dalinę mobilizaciją, nukreiptą prieš Austro-Vengriją. Tačiau dalinė mobilizacija buvo techniškai neįmanoma ir liepos 30 d


Наш собеседник – ветеран войны в Афганистане, позже – милиционер, ныне – иеромонах. Это всё, что удалось у него выспросить, говорить о себе, как всякий инок, он не считает нужным. “Зачем? Господь всех знает, кого в сей мир призвал. Из земли я и в землю уйду”. Отец Виктор. “Наш боевой батюшка”, – с безграничным уважение величали его бойцы легендарного подразделения Моторолы. Он был с ополчением в Семеновке в период самых страшных боёв, выполнял свой священнический и воинский долг, нёс молитвенну


Balandžio 28-29 dienomis, šalia Molėtų observatorijos Labanoro regioniniame parke įsikūrusioje Molėtų krašto muziejaus Etnografinėje sodyboje ir senojoje dangaus šviesulių stebykloje, jau 22-ąjį kartą vyks pirmosios pavasario žalumos šventė Jorė. Atbundanti pavasarinė gamta vėl sukvies gausų būrį šventėjų į didžiausią pavasario šventę, mūsų protėviams buvusią tikraisiais Naujaisiais metais. Jorė prasidės šventine talka: bus atnaujinti ir pirmąja pavasario žaluma papuošti Jorės šventės vartai, Senovinės dangaus šviesulių stebyklos stulpai, Perkūno šventovė. Po talkos visi norintys galės išsikaitinti ir išsiperti apeiginėje kaimo pirtyje.Etnogr


Savo bloge, kurį skaito Fausta, jos mama, mano teta ir mano geriausias draugas Algimantas parašiau apie faustutes. Tipo tas durnes, kurios pavertė Feisbuką infekcine ligonine su savo seilėtomis banalybėmis, vaidina intelektuales ir kad pačios užsidirba. Nixuja, iki šiol Faustai moku kasdien už koldūnų honorarą.Большая Семёрка — один из символов Американского мира — в начале сентября окончательно превратилась в рудимент, в бесполезный даже для самих участников G7 орган. Помните, как последние месяцы европейцы горячо намекали нам, что Россию в G7 по-прежнему любят и ждут, что дорога в G7 нам практически открыта?В Москве...


Susisiekimo ministro Mariaus Skuodžio nuogąstavimai dėl nepakankamai spartaus darbų vykdymo ir pavojaus, kad bus nepakankamai panaudotos ES lėšos, pagrįsti. Faktas tas, kad Lietuva gavo įspūdingą sumą pinigų iš Europos Sąjungos šio itin svarbaus infrastruktūros projekto statybai, o laikas dirba prieš šalį. Kadangi esminis dalykas yra paskirtų lėšų panaudojimo terminas.


KO NEPRANEŠA LIETUVIAKALBĖ DURNASKLAIDA


Kuo baigsis Ukrainos egzistavimas pasidarė aikivaizdu 2013-ais metais, prasidėjus taip vadinamam "Euromaidanui".


Šiandien prasidėjo Adventas - įvairių reklaminių akcijų, bėginėjimo po parduotuves, besaikio pirkinėjimo, dovanėlių rinkimo ir prieššventinio nerimo bei sumaišties metas, kurį mes, karšti tikintieji, vadiname rimties ir susikaupimo laiku. Sveikinu visus tikėjimo brolius ir kartu primenu, kad tai ne tik pasninko, bet ir kitokio susilaikymo metas. Nei mėsos, nei šito dalyko!..Mes grįžom į Lietuvą. Prieš 15 metų. Ir mano šalies institucijos buvo visiškai kurčios mano vyrui - tuo metu jis jau dirbo su geriausia Madrido galerija, ėmė kilti. Lietuvai tylint, vėliau sekė Paryžius ir NY. Daug keliavo. Lietuva toliau tylėjo ir apsimetė, kad jo nežino. Ir tik tuomet, kai ŠMC direktorius paprašė apsistoti mūsų namuose Ispanijoje, pasidarė nesuvokiama, kodėl jie neatsako į Lino laiškus. Nė viena Lietuvos institucija, "Vartai", (tame tarpe ir naujasis MMC) tiesiog niekada jam neatsakė į oficialius jo ar jo atstovų laiškus. Taip. 15 metų VISIŠKOS tylos.


Продолжаю публиковать обзор веселых и познавательных картинок, вышедших за последнюю неделю. По традиции, есть как и новые изображения (на злобу дня), так и те, что появились несколько раньше, но попались моему взору только сейчас. И да, как обычно, у некоторых картинок 18+.


Друзья, займёмся анализами бешенства зомби на улицах Европки! Вашему вниманию — сатанисты Вильнюса на выпасе


Lietuvos Respublikos Konstitucijoje parašyta, kad mūsų valstybę kuria Tauta. Gali būti, kad daugelis gyventojų tai jau pamiršo, mat ginti savo teises ir geresnį gyvenimą ryžtasi jau retas, o tas, kuris dar neabejingas Lietuvos ateičiai, greitai užgesinamas sistemos.


JAV pimpačkiukų sostinėse – Berlyne, Vilniuje, Rygoje ir Taline suorganizuota rusofobiškos propagandos akcija patyrė fiasko: prie atvežtų iš Ukrainos "okupantų tankų" žmonės neša gėlės ir šie tapo memorialu rusų kariams, žuvusiems kovoje už laisvę.• Chuntos represijos prieš visuomenės aktyvistus: Antano Kandroto nuteisimas, krata pas Astrą Astrauskaitę; • Sistemos agentūros, apsimetinėjančios "antisistemininkais", reakcija į mano kuklius videoklipukus: Vaišvilos Sanča Pansa Nendrė Černiauskienė-Rogalė ir VSD projekto "karzygys" frontmenas Ainis Petkus nesugebėjo nutylėti; • Antikonstitucinis "teismas" viešai deklaravo, kad Lietuvos teritoriją valdo Organizuota vagių ir banditų gauja, perversmo būdu užgrobusi valdžią; • Kokio bieso ir koks biesas muūms įkišo daiktą pavadinimu "Konstitucija"? Antvalstybinio valdymo elementai.


Pagal medicinos verslininkus mūsų nėra, nes neįmanoma paprasčiausiai mesti, bet mes išsivadavome be psichiatrų leidimo. Dabar mes pasakojame, kaip tai atsitiko ir ką patyrėme išsivadavę. Mes sklaidome mitus, įskaitant patį baisiausią mitą, kad priklausomybės - visam gyvenimui. Mes kviečiam ir tuos, kurie išsivadavo nuo nikotino ir išsivalė plaučius, nuo narkotikų ir išsivalė smegenis, nuo angliavandenių ir atsikratė nutukimo. Nuo bet kokių priklausomybių!


Kalbėjau apie pastarosios savaitės aktualiją. Kėliau versijas kam yra naudingas šis konfliktas bei ar įmanomas „inside job (vidaus darbas)“ variantas? Kodėl vis liejamas kraujas šioje žemėje?


Сегодня мы проснулись в НОВОМ МИРЕ или по крайней мере — в НОВОМ ПОСТ-СОВЕСТКОМ ПРОСТРАНСТВЕ, где Россия приняла на себя ответственность за 1/6 часть суши нашей маленькой планеты.


Mokesčių mokėtojų parama neturėtų būti naudojama prabangių katerių ir vandens motociklų įsigijimuiNežinau, ar klausėtės įrašo iš uždaro LRT Tarybos posėdžio, kuriame Monika buvo renkama į generalinius LRT direktorius, bet, kaip tyčia, ten aš aiškinau, kuo visuomeninė televizija turėtų skirtis nuo kitų. Sakiau, kad ji neturėtų būti šuo, kuris bėga paskui kitų šunų bandą ir stengiasi gauti bent gabalėlį to apgraužto kaulo, kurį kiti šunys pasirengę užčiulpti iki mirties. Sakiau, kad visuomeninė televizija turi užduoti toną ir siūlyti kepsnį. O kaulą atiduoti šunims apčiulpti.


Reikia nešti gėlių prie skulptūrų Antakalnio kapinėse ir visiems stoti gyva grandine aplink paminklą, kad nedristų paliesti skulpturų.


Paskutiniuoju metu žmonės visiškai nebepasitiki sorošine žiniasklaida ir renkasi alternatyvias informacijos priemones. Panašu, kad reikalai po truputį gerėja…


Gegužės 6 d. Vilniuje vyks Lietuvos kariuomenės karinės pratybos "Perkūno bastionas 24". Manevruose daugiausia dėmesio bus skiriama karinių vienetų ir valstybės institucijų sąveikai, komendanto valandos paskelbimui ir turto rekvizicijai.


Iki rugsėjo pirmos dienos galima registruotis kandidatais į 60 skirtingų seniūnaičių pozicijų Kaune.Būtent CŽV finansavo ir diegiamą Europoje abstraktųjj ekspresionizmą, turėdama tikslą sunaikinti klasikinį meną ir debilizuoti gyventojus. Europa leido lengvai valdyti savo visuomenę. Būtent ši žinyba organizavo pirmąsias didžiules parodas „Naujoji Amerikos tapyba“ 5-ajame deš. svarbiausiuose Europos miestuose. Jos tikslas buvo parodyti amerikietiškos kultūros ‘kūrybiškumą“ TSRS socrealizmo kultūros „pilkumo“ fone.


Tęsiam partines diskusijas. Kodėl šiuolaikinėms partijoms nereikalinga programa? Kaip rinkėjai renkasi "savo" išrinktuosius? Kodėl Antano Kandroto partija "Mes Lietuva" nėra opozicinė?


Austrijoje studijuoti panoręs „pabėgėlis“ gauna būstą, išlaikymą ir 272 eurus stipendiją. Šios rojaus sąlygos “pabėgėlius“, faktinius socialinius Europos parazitus, pasirodo nedomina. Iš visos 86500 masės „pabėgėlių“ mokytis Austrijos aukštosiose mokyklose panoro tiktai 22 sirai ir 42 afganai (nuo ko bėga pastarieji tiesiog sunku įsivaizduoti, gal nuo amerikiečių kariuomenės?). Austriją valdantys globalistai prieina išvados, kad šie "vargšai pabėgėliai“ mokytis nenori ne todėl, kad yra protiškai atsilikę, o tai faktas, o todėl, kad jiems per mažai skiriama pinigų.


Prezidento rinkimų pirmas turas jau gegužės 12 dieną. Na o stebėtojus reikia užregistruoti iki gegužės 6 dienos. Tačiau Eduardui Vaitkui labai jų trūksta.


Per šešerius metus Rusijos eksportas, nesusijęs su ištekliais ir energija, turėtų padidėti dviem trečdaliais, pareiškė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas. Iki 2030 m. importo dalis Rusijoje turėtų sumažėti iki 17 proc. Vietinių aukštųjų technologijų produktų dalis vidaus rinkoje per šešerius metus turėtų padidėti pusantro karto, sakė V. Putinas. „Rusija turi kurti pasauliniu mastu konkurencingą produktą, įskaitant kosmoso ir branduolinę sritis.Vokietijos dienraštyje "Bild" rašoma, kad nepaisant darbo ministro Hubertuso Heilo (51, SPD) paskelbto darbo vietų kūrimo skatinimo, Vokietijoje dirba tik 25,2 proc. pabėgėlių iš Ukrainos. Palyginimui: Danijoje darbą jau rado 78 proc. karo pabėgėlių iš Ukrainos. Čekijoje dirba 66 proc. Lenkijoje (65 proc.), Švedijoje ir Jungtinėje Karalystėje (po 56 proc.) bei Nyderlanduose (50 proc.) dirbančių ukrainiečių pabėgėlių taip pat yra gerokai daugiau nei Vokietijoje. Šiuos skaičius Friedricho-Eberto fondo užsakymu apskaičiavo politologas Dietrichas Thränhardtas (82, Miunsterio universitetas).


1. Baltarusijos KGB vadovas pranešė, kad buvo užkirstas kelias bandymui atakuoti Minską bepiločiais orlaiviais iš Lietuvos teritorijos. Galime tikėtis tolesnių provokacijų pasienyje.


Otavos arkivyskupas Terrence`as Prendergastas Ottawa Sun paskelbtame straipsnyje priminė Kanados ministrui pirmininkui Justinui Trudeau, kad „logiškai neįmanoma būti ir abortų šalininku, ir kataliku“. Tai jis pareiškė, reaguodamas į Kanados premjero radikalų sprendimą stipendijas vasaros darbams išduoti tik darbdaviams, pasirašiusiems įsipareigojimą palaikyti abortus ir genderizmą bei šį sprendimą sekusį J. Trudeau pareiškimą, esą abortai yra suderinami su katalikų tikėjimu. Arkivyskupas taip pat atmetė J.


Jėzus negimė gruodžio 25 dieną. Katalikų dogma, kad Jėzus gimė gruodžio 25 dieną yra katalikų bažnyčios melas. Lietuvoje įvedus Krikščionybę taip vadinamas Kalėdas imta minėti kaip Jėzaus gimimo šventę gruodžio 25 dieną, kuri senojoje Baltų religijoje buvo Saulės sugrįžimo šventė. Kadangi krikščionybė Lietuvoje buvo įvesta per prievartą, todėl siekiant patraukti žmones į krikščionybę taip vadinamos „pagoniškos“ šventės buvo paversto krikščioniškomis. Šiuolaikiniame pasaulyje Kalėdos tapo gryna


Alfred de Zayas –Ženevos diplomatijos mokyklos profesorius, anksčiau dirbęs vyresniuoju teisininku JT vyriausiojo žmogaus teisių komisaro biure, o vėliau tapusiu pirmuoju JT nepriklausomu tarptautinės tvarkos ekspertu, šias pareigas ėjo nuo 2012 iki 2018 metų. Dažniausiai Lietuvoje nepageidaujama ar, neretai, tiesiog draudžiama publicistika ir dokumentika – kiekvieną dieną rodoma „ekspertai.LIVE“ kanale.Совместное заявление стран «Большой семёрки» – очередная ступень в стратегии политического и психологического давления на Россию со стороны США, считает эксперт РИСИ Сергей МИХАЙЛОВ. «По итогам встречи министров иностранных дел «Большой семёрки» в Торонто было выпущено заявление, которое является очередным набором ультиматумов и угроз в отношении нашей страны. В этом документе отмечалось, что Россия якобы нарушает некие международные нормы, и если она не изменит своё деструктивное поведение в Сирии и на Украине, тогда Запад наложит очередные санкции. Это очень в духе западного подхода», – пояснил он.


Europa prislėgta dėl būtinybės skirti Ukrainai pažadėtus pinigus ir vykdyti kitus įsipareigojimus, rašo Economict. ES šalys turi pakankamai vidinių problemų. Bendrų dvejonių fone stiprėja Briuseliu…Mindaugas ir Inga Vilčinskai, kurių vaikus atėmė Kauno vaikteisistai, keliauja į teismą "greituoju" būdu.


Sergejus Mavrodis, praleidęs ketverius metus kalėjime už finansinės piramidės MMM sukūrimą Rusijoje, panašu, jog nutarė vėl išbandyti šią schemą, tačiau dabar jau PAR. Apie tai praneša The Citizen.Leidinys primena, jog 1990-aisiais dėl MMM milijonai Rusijos piliečių (ir net lietuvių) prarado savo santaupas. Už sukčiavimą Mavrodis praleido kalėjime ketverius metus, o 2011 jis paleido Rusijoje dar vieną piramidę – MMM-2011.Dabar gi, analogiška schema buvo išbandyta PAR (Pietų Afrikos Respublika).imituodami "kovą už Lietuvą", o realybėje – atidirbinėdami užsakymą ir bandydami pralįsti prie valdžios lovio, keturi marginalai pabandė Vilniuje surengti išpuolį prieš Lietuvos kultūrinį paveldą – paminklą Aleksandrui Sergejevičiui Puškinui.


VILNIUS, balandžio 16 — Sputnik. Buvęs Lietuvos prezidentas Rolandas Paksas nedalyvauja politiniame žaidime, nes jo teisė būti išrinktam į vadovaujamas pareigas vis dar neįforminta, interviu Sputnik Lietuva sakė politikos mokslų daktaras Vadimas Volovojus. Trečiadienį Vilniaus apygardos teismas išteisino buvusį Lietuvos prezidentą Rolandą Paksą bei "Lietuvos ryto" žiniasklaidos grupės vadovą Gedvydą Vainauską. Jie buvo kaltinami "prekyba poveikiu".


Neseniai Visuotinio įsitraukimo centras prie JAV valstybės departamento paskelbė pranešimą "Rusijos propagandos ir dezinformacijos ekosistemos pagrindai"


Šios savaitės žinių temos (su nauju diktoriumi): - Lietuvoje bankrutuoja bei savo darbuotojus atleidžia dešimtmečius veikusios siuvyklos; - Ukmergėje Vaclovo Krutinio sukurtos bronzinės „Vėliavnešių“ skulptūros;


Birželio 4 d. ryte priešas pradėjo plataus masto puolimą 5 fronto sektoriuose JužnoDoneco kryptimi, įvesdamas 23-iąją ir 31-ąją mechanizuotas brigadas iš Okrainos ginkluotųjų pajėgų strateginių rezervų. Iš viso dalyvavo 6 mechanizuoti ir 2 priešo tankų batalionai.Minios atsipeikėjo, suprato ir pradėjo vadovautis savo galvomis pagal paskirtį - galvoti. Jos pavargo nuo melo, apgaulės, šantažo, kiršinimo...


Visi mes turime savų, nepakartojamų įpročių. Kartais juos įgyti visiškai lengva, ypač jeigu jie kenksmingi. Tačiau dažniausiai įpročio formavimas – labai daug darbo reikalaujantis procesas. Įvairiais duomenimis, prireikia 21-65 dienų, kad susikurtume įprotį. Tai, žinoma, daug laiko. O iš kitos pusės – vertas dalykas. Tai kaipgi susiformuoti įprotį? Vizualizuokite rezultatą. Smegenims labai sunku suprasti, kam jums reikia kiekvieną dieną daryti viena ir tą patį.


Jeigu tai išgirsčiau kur nors turguje, tikrai nekreipčiau dėmesio, bet kai tai sako mūsų valstybės Premjerė t.y. vienas iš trijų svarbiausių žmonių Lietuvoje, negaliu nereaguoti. Panašu, kad Ingrida Šimonytė nori tapti panaši į vienos kaimyninės šalies atstovą, kuris nė nemirktelėjęs gali pasakyti, kad juoda yra balta, o balta – juoda.Kai žmogus atsiriboja nuo kitaip manančiųjų nuomonės ir nenori matyti nieko kito aplink save, kitaip ir negali būti.Šis vaizdo įrašas, turbūt, daug kam nepatiks. Nes viltys dėl Prezidento rinkimų yra labai sukeltos. Tačiau ar tos viltys nėra tuščios ir atitraukiančios žmones nuo tikros opozicinės veiklos?PRISIDĖK prie Liaudies Žurnalistikos!Tik 14,99 euro!

ALGIRDAS PALECKIS
"Antrankiai minčiai" • Antras papildytas leidimas

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.ldiena

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....