Blogorama.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Išskirtinė babos Vangos pranašystė Lietuvai 2021 metams


Gal girtas, gal raudono musmirio užkrimto? Klausiau Artūro Orlausko video su nuostaba. Nejau išprotėjo, kad taip meluoja apie Astros Astrauskaitės organizuojamą mitingą, kurį jis net perkėlė iš Rotušės aikštės prie Seimo?


vaikų psichiatras Linas Slušnys slėpė iškrypėlius


Pirma, niekada neklauskite savęs (ar kitų!), kas labiau platina - "sveiki" skiepytieji ar "sveiki" neskiepytieji, nes jums neturėtų labai rūpėti, su kokiu virusiniu krūviu susiduriate, jei jis kyla iš sveiko žmogaus. Šiuo metu asmens sveikatos požiūriu svarbu tai, "kiek jūs esate imlūs užsikrėsti liga dėl labiau užkrečiamo varianto?".


Lietuvos prezidentas, Žmonių partijos patriarchas Vytautas Landsbergis savo naujausioje esė „Ciniškas tautiečių pragmatizmas. Kai kurių“, paragino pateikti dryžuotus karstus. Ciniškas tautiečių pragmatizmas. Kai kurių Tegul sau mirštasi kurie to nori, kurių veiksmai prieš priemones nedori. Ką reiktų spręsti, tai pilkųjų pelenų gamybą ir tvarkybą. Maršinčiai jau pasiūlę uniformą. Teprisiūs. Pateikit ir dryžuotus karstelius.


Mano pasisakymas 10:12.


Carthaginem esse delendam – Kartagina turi būti sugriauta, Romos Senate kartodavo Kotonas, o mes privalome kartoti: Landsbergismus esse delendam - Landsbergizmas turi būti sugriautas. Tik sugriovę lansbergizmą - šitą nusikalstamą servistinę vagių ideologiją, ją išarę arklais, kaip Scipionas sugriautą Kartaginą, mes galėsime statyti Lietuvių valstybės ir Tautos ateities pastatą. Ant supuvusio lansbergizmo pamato nieko pastatyti mums nepavyks. Tuo įsitikinome per tris atkurtos Lietuvos nepriklausomybės dešimtmečius, per pirmą PIŠ-istų valdymo pusmetį.


Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pareiškė, kad Vilnius ir Balstogė yra baltarusiškos žemės, tačiau Minskas kaimynams apie tai tiesiog neprimena. Toks pareiškimas buvo padarytas penkta…


Naujasis JAV karinio laivyno ginklas AHAD – nemirtinas ginklas, skirtas kontroliuoti žmonių miniai. Jis, pažeidžiant žmogaus teises, bus naudojamas elektroniniu būdu nutildyti žmones.  AHAD sukurtas ir patentuotas dar 2019 metais, tačiau apie jį viešai sužinota tik dabar. Elektroninis prietaisas efektyviai atkartoja kalbėtojo balsą ir siunčia jį atgal kalbėtojui, taip pasiekiant, kad niekas neišgirstų, kad žmogus nori pasakyti.


В субботу, 18-ого сентября на Ратушской площади в Вильнюсе прошёл митинг против АНТИлитовской хунты, уничтожающей Литовский народ.


Šį kartą pakalbėkime apie esmę. Ar Jūs pritariate išsakytoms mintims? „Mūsų -TV“ El. paštas: musutelevizija.lt@gmail.com Facebook puslapis:  Telegram grupė:  Jeigu manote, kad veikla yra naudinga, …


Šeimų sąjūdžio vadovybė jau baigia susipykti su didžiąja Lietuvos visuomenininkų dalimi. Po maršo Vingio parke buvo atstumta didžioji dalis aktyvių narių, o vėliau pasirodė priešpriešos ir su Radžv…


Visa pasaulio istorija mus moko, kad tautos, valstybės, taip pat ir kiekvieno paskiro žmogaus galia yra ne turto gausoje, fizinėje (kiekybinėje) galioje, naujausiose technologijose, moksle, sistemose ar struktūrose o .... paprastame atsitiktinume.


Žmogus gali iki labai tolimos ribos susitaikyti su kūno nepatogumais, tačiau jam daug sunkiau pakelti dvasines kančias. Pavyzdžiui, nepakankamai privalgantis ar gero būsto neturintis žmogus apsipras, ypač jei manys kad kuria puikią ateitį. Daug sunkiau pakeliame dvasines kančias. Pavyzdžiui, kai tampi aferisto auka pagrindinį apmaudą kelia ne finansiniai nuostoliai, o tai kad tave apgavo. Sutuoktinis jaučiasi sugniuždytas jeigu jo antroji pusė jį išdavė.


Izraelio sveikatos ministras Nitzan Horowitz, neįtariantis, kad jo pokalbis yra filmuojamas ir transliuojamas gyvai TV eteryje, pripažino, jog skiepų pasų paskirtis – prievartinis spaudimas skiepytis, o patys ribojimai neturi jokios epidemiologinės logikos, praneša Jewish News Syndicate.


Naftos ir dujų pramonėje dirbantis vadovas, rengiantis didelių korporacijų įpėdinystės planus, perspėjo, kad įmonės visame pasaulyje jau dabar numato, kad per artimiausius kelerius metus turės pakeisti "paskiepytus" darbuotojus.


Lietuvoje per parą nustatytas 1 351 naujas koronavirusinės infekcijos atvejis, praneša Statistikos departamentas. Iš viso per visą pandemijos laikotarpį respublikoje buvo užregistruoti 315 066 COVI…


Pravirko nepriklausomas Žmonių partijos portalas pranešdamas, kad „pirmoji prekybos su galimybių pasais diena didiesiems tinklams buvo prasta – apyvartos kai kur krito net iki trečdalio“. Skelbiama, kad „pirkėjai dažniau ėjo į mažesnes parduotuves“. „Norfos“ akcininkas ir vadovas Dainius Dundulis pasakė, kad įsigaliojusi prievolė tikrinti galimybių pasus kirto didelių parduotuvių apyvartoms“, - informuojama publikacijoje „Prekybininkai: apyvartos didelėse parduotuvėse nusmuko, o mažose ima trūkti produktų – ar tikrai tokio rezultato norėta?“. Pasak D.


Nuo rugsėjo 13 dienos Lietuvoje įsigaliojo draudimas be taip vadinamo galimybių paso lankytis didesnėse nei 1500 kvadratinių metrų parduotuvėse bei tose vietose, kurios, pasak esamos moteriausybės, yra ne pirmo būtinumo. Rūbai, avalynė, knygos, vaikų žaislai, pratybos moksleiviams, buitinė technika, statybos prekės ir daug kitų dalykų dabar tapo prieinamos tik privilegijuotiesiems.


Ankstesnį savo postą uždarau - panašu, kad nesutikrinau istorinių duomenų, nors turėjau tai padaryti. Turbūt, jeigu tuo metu būčiau dirbusi Vyriausybėje, skaičius mokėčiau atmintinai. Bet nedirbau ir nemoku, tad paskubėjau. Klaidinti neturiu teisės, todėl postą ištrinu. Kai Vyriausybė pradėjo darbą, kasdien teko sukti galvą, ar pavyks atitolinti lovų užimtumo rodiklį toliau nuo šimto procentų dar daugiau lovų skiriant COVIDui. Ir tai nėra malonios mintys


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.


Šiandien „Lietuvos Rytas“ paskelbė straipsnį „Atsivėrė Pandoros skrynia: tarp nelegalių migrantų plinta įvairios ligos – pasienio savivaldybės šaukiasi pagalbos“ ( LR ir LRT nuotraukos). Straipsnyje rašoma: „Pasienio užkardose apgyventinti neteisėti migrantai suserga ne tik koronavirusine infekcija, kamuoja ir niežai, vis prisireikia medikų pagalbos“. Tai, manau, sąmoninga dezinformacija. Neteisėti migrantai užkrečiamomis ligomis suserga ne „apgyvendinti užkardose“, o infekcines ligas atsiveža iš kilmės šalių.


Tai susiję su tokiais projektais kaip biologinė konvergencija, transhumanizmas, žmogaus tobulinimas, biologinės būtybės sujungimas su dirbtiniu intelektu. Viso to kuriamo gėrio bėda tik tame, kad mes nežinosime, kada ką šeimininkas nuspręs, pavyzdžiui, kada koks ne visai tinkamas individas turi pasitraukti iš šio pasaulio, kada kam galiojimo laikas baigėsi. Apie minimus dokumentus ir su tuo susijusias problemas rugsėjo 15 d. „PressJass TV“ laidoje „2K+“ papasakojo klinikinė mnokslininkė, embriologė Aušra Blažėnienė.


Šalies vadovo Gitano Nausėdos kalba Lenkijos Respublikos Seime minint Gegužės 3-iosios Konstitucijos 230-ąsias metines Jūsų Ekscelencija Lenkijos Respublikos Prezidente, Gerbiami Lenkijos ir Lietuvos parlamentų nariai, Mieli mūsų tautų žmonės, šią atmintiną dieną mes savo pavyzdžiu liudijame nepalaužiamą Lietuvos ir Lenkijos bendrystę. Nuo pat Vladislovo Jogailos ir Jadvygos sąjungos mūsų keliai ėjo viena kryptimi – kartais atsiskirdami, tačiau ilgainiui vis labiau priartėdami vienas prie kito.


Žemiau minimos pamokos lietuviai itin nemėgsta ir alergiškai atmetinėja, tačiau šių dienų kontekste ji kaip niekad aktuali. Neseniai surengėme šeimos šventę. Vyko kavinėje pažeidžiant susirinkimo ribojimus. Ne tik dalyvavo iš skirtingų šeimų, bet dalis net neskiepytų! Dar daugiau - šventės rengėjai neskiepyti, o svečių dauguma susiskiepyti!! Praktiškai žiūrint, ši padėtis susirinkusius skiepytuosius tenkino.


2019 metais Graikijos pilietis Antonios Mavropulos, dviem minutėm pavėlavo į Etiopijos avialinijų lėktuvą Boeing 737 Max. Jis buvo labai piktas dėl nesėkmės, bet pakilęs lėktuvas po 6 minučių skrydžio sudužo. Žuvo visi juo skridę 149 keleiviai ir 8 ekipažo nariai. Nesėkmė, kuri pasirodė didžiausia jo gyvenimo sėkmė.


Ieškovai remiasi Niurnbergo kodeksu. Fuellmichas ir jo komanda pateikia įrodymus, kad PGR testas yra klaidingas ir sako, kad nurodymas gydytojams bet kokią gretutinę mirtį pavadinti Covid mirtimi yra sukčiavimas. PGR testas niekada nebuvo sukurtas patogenams aptikti ir yra 100% klaidingas visų vadinamųjų 35 ciklų metu (Kuo toks svarbus PGR metodas? DNR molekulėse yra saugomas organizmo genomas, tačiau tam, jog būtų įmanoma analizuoti tokią genetinę informaciją reikia gana daug DNR.


Balandžio 8 d. Lietuvoje buvo už fiksuotas rekordas – mūsų šalyje paskiepytas rekordinis skaičius asmenų. Apie tai skelbiama Vyriausybės pranešime „Ketvirtadienį šalyje vakcinuotas rekordinis skaičius žmonių“. Tą dieną pirmą skiepo dozę gavo 19 340 žmonių, antrą – 4 702, iš viso buvo paskiepyti net 24 042 žmonės. Tai – iki šiol didžiausias paros vakcinavimo mastas. „Džiugina tokie vakcinavimo mastai, kai šalyje per vieną parą nuo koronaviruso jau dabar galime paskiepyti per 20 tūkst. žmonių. Kviečiu ir toliau pasitikėti mokslu ir skiepytis tuos, kuriems jau atėjo eilė.


"Aristidas" - tai nauja rusiška medžiaga iš ateities


Juodaodis kanclerės Merkel svečias, ginkluotas peiliu, Bavarijos Viurcburge (dešrų mieste) penktadienį po pietų ėmė puldinėti praeivius ir juos žudyti. Vokietijos centriniai laikraščiai teroristo nuotraukos nepateikė. Ją aš pasiskolinau iš austrų dienraščio Die Krone. Skelbiama, kad nusikaltėlis 24 metų, atvykėlis iš Somalio, guveno Viurcburge. Frankfurter Allgemeine Zeitung rašo, kad Bavarijos valstybės sekretorius Gerhardas Eckas (CSU) Viurcburgo laikraščiui "Main Post" sakė, kad žuvo trys žmonės ir dešimt buvo sužeista.


Kad priartintu Vilnių prie realybės, Maskva turėtų nusiplauti rankas ir palikti Pribaltiką vienas prieš viena su Afganistanu, taip kaip tai padarė USA. Tegul Rusija griežtai atskiria darbą savo vidaus saugumui nuo darbo priešiškų šalių saugumo labui, kurioms padėti Maskvai ir nereikia, ir žalinga.Pamatysime tada, kaip "deržava" (gerovės valstybė) Lietuva, su nuolat augančiu BVP ir didėjančiomis algomis, tvarkysis su maurų ir teroristų invazija po to, kada Europa bus palikta savo likimui tiek „sąjunginės“ USA, tiek „agresyvios“ Rusijos.


Amerikiečių žurnalistė, ilgametė TV žinių pranešėja Karl Lake pamatė kad žinios apie koronę neturi nieko bendra su žurnalistika. Dėl to nutarė pasitraukti iš televizijos ir apie savo sprendimo motyvus pranešė socialiniuose tinkluose. Gausybė žmonių atsiuntė palaikymo žinutes. Jie sako seniai įtarę, kad žinios apie koronę yra sąmoningai iškreiptas melas, o žinomos žurnalistės poelgis šį įtarimą jiems galutinai patvirtino.


Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas eilę antirusiškų Vakarų sankcijų pavadino neteisėta, nes, anot jo, jos įvedamos be jokio įtikinančio pagrindo. "Žinoma, ši ES narių ir kitų Vakarų šalių, įskaitant JAV, pradėta sankcijų serija tęsiasi.


Lietuva vėl yra pasaulinės politikos priešakyje. Po nesėkmingos Seimo Užsienio reikalų komiteto vadovo Žygimanto Pavilionio kelionės į Gruziją pats užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis išvyko dalinti instrukcijų ir patarimų draugams iš Kaukazo.


Vengrijos parlamentas birželio 15 d. 157 balsais „už" ir 1 - „prieš" priėmė įstatymą, draudžiantį homoseksualizmo propagandą nepilnamečiams. Įstatymas, kurį inicijavo premjero Viktoro Orbano vadovaujama partija „Fidesz", draudžia švietimo programose propaguoti homoseksualizmą ir lyties keitimo operacijas. Įstatymas numato vaikų apsaugą nuo pedofilų.  Vengrų dienraštis „Magyar Hirlap“ praneša, kad sukurtas pedofilų-teisės pažeidėjų registras, kuris neleis pedofilams dirbti su vaikais. Be to, parlamentarai numatė ir kitas vaikų apsaugos nuo pedofilų priemones.


Lietuvos policijos pareigūnai labai nemėgsta, kai juos filmuoja ir viešina socialiniuose tinkluose. Todėl jie prisikuria savo vidaus taisyklių, kuriomis draudžia filmuoti policijos komisariatuose.


Per jau du mėnesius trunkančią invazinę krizę Lietuvos teritoriją laikinai administruojančio lanzberginio gaivalo atstovai elgėsi kaip višta, lakstanti po kiemą su `nukirsta galva. Savo poelgiais jie parodė fatalinį nesugebėjimą valdyti krizines situacijas, o  iš jų "antikrizinių sprendimų" žvengė visi stebėtojai. Kaimyninės šalies analitinis portalas „RuBaltic.Ru“ sudarė Top-5 iš nesąmonių, kurias lanzberginė chunta padarė per pastarąsias savaites.


Šiandien Rusijos TASS pranešė, kad iš skiepytos Rusijos prezidento aplinkos susirgo kelios dešimtys žmonių.  Putinas pranešė, kad kovidu susirgo kelios dešimtys žmonių. Jis izoliuosis kelias dienas. Rusijos prezidentas pareiškė, kad jo aplinkoje susirgo „ne vienas, ne du“, o kelios dešimtys žmonių. Jis pasakė: „Jūs žinote, kad, tenka apgailestauti, aš buvau priverstas paskutiniu momentu atšaukti savo vizitą į Dušanbe.


Prisipažinsiu – nieko nejaučiu. Nei baimės, nei pykčio, nei nerimo. Matyt, per šiuos kelis mėnesius jau atbukau nuo neapykantos.


Rugsėjo mėn 16 dieną Italijos parlamentarai 189 balsais prieš 32 (2 susilaikė) patvirtino privalomą skiepą nuo Covid-19 ligos, skelbia reuters.com. Visiems darbuotojams (privačiame ir valstybiniame sektoriuje) nuo spalio mėn. 15 dienos skiepas taps neišvengiamas. Jeigu darbuotojas pasirodys darbe neturėdamas „Žaliojo paso“, tai yra nesivakcinavęs, jis bus nubaustas nuo 600 iki 1500 eurų bauda. Humaniškumo sumetimais, nepasiskiepiję darbuotojai negali būti atleisti iš darbo, tačiau atlyginimas jiems nebus nemokamas iki tol, kol nebus suleista dozė vakcinos nuo koronaviruso.


Supažindiname Jus su fašistinės Europos diktatūra ir priverstinio Jūsų vaikų skiepijimo pradžia. Pasirodo, kad mūsų vaikai yra ir farmamafijos, kuri kraunasi sau turtus, įrankiai.  Europos Žmogaus …


Vengrijos teisingumo ministrė Judit Varga trečiadienį savo „Facebook“ puslapyje parašė, kad Vengrijos vyriausybė laikosi pozicijos, jog imigraciją reikia ne remti ir skatinti, o stabdyti. Kol visas pasaulis užsiėmęs kova su koronavirusu, Briuselio kairieji į darbotvarkę vėl įtraukė imigracijos propagandą, toliau rašoma Judit Vargos įraše.


Robertas-F.Kenedis jaunesnysis - Vaikų sveikatos apsaugos organizacijos pirmininkas. Balandžio 9 dieną jis šios organizacijos portale paskelbė ataskaitą apie „filantropo“ Bilo Geitso vakcinas, kurių pagalba šis vykdo pagrindinį šios savo filantropijos tikslą – mažiną žmonių skaičių žemėje.


Sveikas 43 m. vyras maždaug prieš savaitę pasiskiepijo ir šiandien rastas miręs savo automobilyje. Mirties priežastis kol kas neaiški ir - beveik neabejoju - oficialiai su vakcina susijusi nebus. Kaip ir kiti panašūs atvejai, kuriuos teko girdėti artimoje aplinkoje: Pasiskiepijo, po savaitės ar kitos mirė. Mirties priežastis neaiški, bet su vakcina nesusijusi.


Jungtinės Karalystės medicininių tyrimų grupė nurodė, kad Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos, remiantis pranešimais apie nepageidaujamus reiškinius, yra "nesaugios žmonėms".


Eidamas į Vingio parką per Geležinio vilko gatvę kertančią požeminę perėją, neseniai* pamačiau labai įdomų vaizdą – ant sienos nupiešta išbraukta ES vėliava, kuriai iš šonų užrašyti lozungai: „Laisvę Lietuvai nuo ES‘SSR. Mes už išstojimą iš ES. Mes už nepriklausomą Lietuvą.“ ir „Neteisėtai patekom į SSSR. Neteisėtai patekom į ES. ES referendumas neteisėtas.“


Profesorius hematologas Eduardas Vaitkus pakomentavo valstybės lyderio valstybės lyderio Gitano Nausėdos kreipimąsi į naciją, kuriame jis papasakojo apie savo vakcinavimosi patirtį. Tačiai jei šalies vadovo išstojimas buvo daugiau humoristinis, tai Vyriausybės skleidžiama propaganda vaikams, jokio juoko nekelia. Tai irgi pakomentavo E. Vaitkus. Jūsų dėmesiui balandžio 9 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentas (visą laidą galima žiūrėti ČIA): Visus „PressJazz TV“ laidos „2K+“ įrašus rasite ČIA.


Klaus Schwab how to create cyber apocalypse power grid down banking offline Ransomware atack


Baigėsi agresyvios karinės pratybos „Zapad-2021“. Šį kartą Kremlius nesiryžo tiesioginei karinei invazijai į NATO ir Europos Sąjungos valstybę Lietuvą. Tačiau šių pratybų pasekmės yra neaiškios, jų dar reikės palaukti, išlieka ir didelis nerimas. „Veiksmai dar kartą parodė Rusijos ir Baltarusijos ambicijas pasėti nerimo Vakarams.


​​​​​​​Buvęs žaliųjų valstiečių premjeras, dabar save demokratu vadinantis Saulius Skvernelis sugalvojo ir parengė nutarimo projektą, kuriuo Seime būtų sudaroma laikinoji kontrolės komisija dėl COVID-19 pandemijos valdymo.


Liepos 30 d. ekspertai.eu kreipėsi į Lietuvos operacijų vadovą, Sveikatos apsaugos ministrą Arūną Dulkį, prašydami pateikti informaciją apie COVID-19 situaciją Lietuvoje. Politiko buvo klausiama, kokiam kiekiui karantinuotų asmenų (koks tai buvo procentas nuo visų karantinuotų asmenų) atsirado klinikiniai ligos požymiai? A. Dulkys atsakė, kad Sveikatos apsaugos ministerija tokių duomenų neturi ir informavo, kad „statistikos duomenys yra atviri visuomenei ir pateikiami portale experience.arcgis.com.


Pasibaigė maršai, mitingai, o mes šiandien toje pačioje vietoje. Tai ką veiksime toliau?


Lietuvos šeimų sąjūdžio pirmininkas Raimondas Grinevičius paviešino atvirą laišką Vytauto Radžvilo vadovaujamai politinei partijai Nacionalinis susivienijimas. „Esame nuoširdžiai dėkingi Nacionalinio susivienijimo partijos nariams, dalyvaujantiems Lietuvos šeimų sąjūdžio veikloje ir protesto mitinguose, kurie daug prisidėjo ir prisideda prie pradėto darbo siekiant apginti Konstituciją ir sugrąžinti valstybę jos piliečiams. Tačiau dėl partijos vadovybės veiksmų dabar jau nebegalime tylėti.


Jei kas sako: “Aš myliu Dievą”, o savo brolio nekenčia,-tas melagis. Kas nemyli savo brolio, kurį mato, kaip gali mylėti Dievą, kurio nemato? (1 Jn 4,20)


Šiandien mes turime akivaizdų faktą – visuomenė ypač greitai ir sėkmingai buvo padalinta į dvi dalis. Dalis visuomenės, dar pavasarį, dėl priverstinio mokinių ir mokytojų testavimo ir kitokio terorizavimo, pradėjo burtis ir kurti alternatyvą valstybinei švietimo sistemai – vaikus mokė neoficialiose grupėse (klasėse) tėvų atskirai samdomi tie patys valstybinių mokyklų mokytojai.


Skaitant šį straipsnį turėtų skambėti šėtoniškas juokas kaip garsinis fonas, o kaip iliustracija turėtų būti nuodais trykštanti abėcėlė. Kaimynystėje esantys šakalai Tabakos demonstruoja savo vienybės laipsnį ir draugiškumo jėgą. Lenkija tyčiojasi iš Lietuvos ir grubiai ją trolina. Nei lašelio užuojautos. Nei gramo paguodos. Baisu net pagalvoti, kas nutiktų, jei susilpnėtų Vašingtono pančiai. Tektų skirti „sąjungininkus“ kaip kovojančius ringe šunis.


Lietuvos sergamumo koronavirusu skaičiai primena karantino laikus. Tiek naujų susirgimų nebuvo nuo gegužės pradžios. Ligoninėse ima stigti medikų rankų, tenka stabdyti nebūtinas medicinines paslaug…


Žmonių partijos sąrašo lyderė Ingrida Šimonytė prieš eilinius antikonstitucinius 2020 m. Seimo rinkimus pranešė, kad Lietuvos žmonės turi daug jėgos. Tačiau tuo pat metu moteris leido suprasti, kad tos jėgos galėtų būti dar daugiau – tereikia, kad Žmonių partija, etatiniai Lietuvos gelbėtojai, laimėtų Seimo rinkimus.


Tai nepriklausoma Lietuva, kuri negali pati viena nusistatyti savo biudžeto ir netgi pasukti laikrodžio rodyklių. Šiandien nedaug kas žino, kad ji savarankiškai gali tvarkyti tiktai mokesčius ir kultūros bei švietimo reikalus. Briuselis nesikiša ir į krašto apsaugą, bet dėl apsaugos yra kita sutartis, aukštesnė už konstituciją. Valstybės suverenas - tauta, kuriai konstitucinis teismas nustato, ką ji gali svarstyti, ko - ne.


2006 metais „Brussel’s Journal“ korespondentas Polis Beljenas (Paul Belien) paskelbė garsaus rusų rašytojo, vieno iš disidentinio judėjimo Sovietų Sąjungoje pradininkų Vladimiro Bukovskio (Vladimir Bukovskij) interviu ir kalbą Briuselyje su atitinkamais komentarais. Nuo Polio Beljeno rašomojo stalo; pirmadienis, 2006 m. vasario 27 d. Vladimiras Bukovskis, 63 metų amžiaus buvęs sovietų disidentas, baiminasi, kad Europos Sąjunga pamažu tampa kita Sovietų Sąjunga. Praėjusią savaitę Briuselyje sakydamas kalbą, p.


Ar jūs kada nors girdėjote apie “Overtono langą” (Overton window)? Kaip atsispirti sąmoningai demoralizacijai?


Europos saugumo ir bendradarbiavimo komisijos stebėtojai, vykdantys monitoringą Rytų Ukrainoje Donbaso laisvės kovotojų kontroliuojamoje teritorijoje, vykdo savo misiją jau 20 mėnesių ir dar nei karto neužfiksavo nei vieno Rusijos armijos buvimo konflikto zonoje atvejo. NEI VIENO! PER 20 MĖNESIŲ!!!


Gerbiamos „kitos“ moterys! Supraskite, pagaliau, vieną paprastą tiesą: jeigu vyras vedęs, jūs jam esate visiškas nulis, nė vienas vedęs vyras nenori keisti vienos žmonos į kitą. Jis gali prisiekinėti meilę, rašyti aistringas žinutes ir būti labai švelnus, tačiau viskas, ko jam iš jūsų reikia – tai seksas ir savivertės pakėlimas. Jūs ne daugiau kaip paprastas žaislas. Jeigu jis vedęs ir yra neištikimas žmonai su jumis, jūs jam – „kita“ moteris.


Все образы собирательны, все совпадения случайны, никому не стоит принимать на свой счет, гордиться и просить хозяев увеличить жалование. В эпоху господства электронных средств массовой информации практически каждый пишущий, читающий и комментирующий что-либо в интернете сталкивался с неприятными людьми, которые лучше всех знают как печь пирожки,...


Iš pirmo žvilgsnio graudi istorija apie vargšą mergaitę (jei ji iš tikrųjų buvo), kuri būdama penkerių metų pagimdė. Siūlyčiau panagrinėti kokią naudą skaitytojas gauna įsisavines tokio turinio informacija? Iš esmės tik neigiama, po tokio straipsnio užplūsta vien neigiamos emocijos. Tai kam tada tokį šūdą transliuoti?


Jeruzelės televizijos KAN 11 pranešimas, kad Jeruzalės merija yra susirūpinusi nepakankamu vakcinacijos tempu Jeruzalės arabų kvartale.


O dabar pažiūrėsime, kuo baigsis štai tokia "profesionali globa", kurią aptiko į pasimatymą su savo atimtu vaiku atėjusi mama. Taipogi įdomu, kas įvyko, kad šeimoje buvęs nenustygstantis, emocionalus, viskuo besidomintis berniukas "profesionalioje globoje" tapo vangus ir į didžiąją dalį klausimų atsako tuo pačiu "nežinau". Vėl Kaunas, deja.


2021-08-28 Šiaulių rajone, Gegužių kaime vyko trečioji visuomeninių ir pilietinių organizacijų sueiga. Įvykusių pasitarimų pasekoje sutarta veikti kartu. Nutarta suvienyti jėgas ir dirbti kartu dėl…


Visiems žinomas diktatorių polinkis gigantomanijai. Breitspurbahn (plačiabėgis geležinkelis) – vienas iš mylimiausių Hitlerio projektų. Jis buvo kuriamas iki pat karo pabaigos. Hitleris laikė jūrų ir upių laivus nepakankamai geru transportu, ypač masiškam krovinių gabenimui: „Mes gausime kolosalios naudos iš savo kolonijinio Reicho. Viso pasaulio lobiams reikalingas laivynas, kurio statyba ir išlaikymas kainuoja milijardus“. Per Hamburgą, Berlyną, Miuncheną, Lincą, Vieną ir Niurnbergą buvo planu


VILNIUS, spalio 30 — Sputnik. Ateinantieji prezidento rinkimai gali paskatinti visišką suskaldymą JAV visuomenėje ir naują pilietinį karą šalyje, tokią nuomonę išreiškė britų istorikas, Harvardo universiteto profesorius Nialas Fergusonas savo straipsnyje, kuris buvo paskelbtas laikraštyje "The Sunday Times". Mokslininkas teigia, kad pastaruoju metu Jungtinėse Valstijose stiprėja vidaus prieštaravimai ir paaštrėja "kultūrinis konfliktas". Amerikos interneto segmente jau senai prasidėjo savotiškas kultūrinis pilietinis karas, ir artėjant tarpiniams rinkimams į Kongresą, jis dar labiau kaista, pastebi Fergusonas.


1956-ųjų JAV atominių bombų taikiniuose: Paliepgiriai, Palanga, Panevėžys, Varėna ir Alytus (po vieną atominę bombą), o Kaunas, Vilnius ir Šiauliai (net po tris atomines bombas). Iš viso ant okupuotos SSRS Lietuvos planuota numesti net 15 atominių bombų! Išslaptinti JAV branduolinio karo su SSRS planai. Nekomercinė organizacija „National Security Archive“ (NSA) kartu su George’o Washingtono universitetu pirmą sykį istorijoje paviešino informaciją apie vietas, į kurias Vašingtonas buvo numatęs smogti atominėmis bombomis karo atveju su SSRS atveju. Ši informacija kartu su žemėlapiais yra prieinama organizacijos tinklapyje.


Televizijos kanalo NTV žurnalistai rado prancūzą, kuris save vadina Adolfo Hitlerio anūku.


Lietuvos VSD direktorius savo pranešimą Seimui tradiciškai skaito už uždarų durų plenarinių posėdžių salėje. Tačiau pagrindiniai pranešimo punktai "patikrintoms" Lietuvos masinės informacijos priemonėms žinomi iš anksto. Ir ką čia spėti? Juk ir taip viskas aišku. Pagrindinė grėsmė Lietuvos saugumui kyla tik iš Kremliaus. Tai yra visos ataskaitos leitmotyvas. Net jei Lietuvos čiaupuose nėra vandens, tai tikrai yra Rusijos šnipų ar hakerių darbas, kurie įsibrovė į Miesto vandentiekių tarnybų kompiuterius ir išjungė gyvybingo vandens tiekimą į Lietuvos gyventojų butus.


Kaip pasigaminti molotovo kokteilį - Nenumaldomai artėjant antrai bangai ir X valandai


Šiandien į Seimo plenarinį posėdį konservatorių iniciatyva „ant kilimėlio“ kviečiama kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson. Ji turės pasiaiškinti, kodėl kultūros paveldas aukojamas dėl verslo interesų, kodėl iš darbo atleisti beveik visi Kultūros ministerijos darbuotojai, kokiomis mįslingomis aplinkybėmis ji be konkurso pasirenka žmones į postus, kuriuos norint užimti reikia laimėti konkursą. Taip pat parlamentarams sukėlė abejonių ministrės biografijos faktai ir net deklaruojamas aukštasis išsilavinimas.


Esame nuoširdžiai dėkingi Nacionalinio susivienijimo partijos nariams, dalyvaujantiems Lietuvos šeimų sąjūdžio veikloje ir protesto mitinguose, kurie daug prisidėjo ir prisideda prie pradėto darbo siekiant apginti Konstituciją ir sugrąžinti valstybę jos piliečiams. Tačiau dėl partijos vadovybės veiksmų dabar jau nebegalime tylėti.


Kone visi kažką žinosime apie Indiją – tolimą šalį, garsėjančią daugelio tūkstančių metų senumo istorija ir kultūra, 1948 m. nepriklausomybę paskelbusią, bet iki šiolei didžiuliame skurde skęstančią buvusią Britanijos imperijos koloniją. Istorijos pamokose būsime girdėję ir apie Mohandą Gandį, ir vadinamąjį nesmurtinio pasipriešinimo judėjimą, kuriam pastarasis vadovavo. Bet retas žinos apie Bhagatą Singhą – indų nacionalinio išsivadavimo kovotoją, marksistą, laikomą „Indijos Če Gevara“.


Šeštadienį LRT rodė puikią laidą „Lietuvos daina“. Manau, kad dauguma ją žiūri, nes verta. LRT, ir ne tik, turi iš Sovietinių laikų likusį norą pavaizduoti praėjusią epochą kiek juodesnėmis spalvomis, nei buvo. Taip ir vakar, komentuojant laikmetį, po nepriklausomybės atkūrimo, buvo pasakyta, kad „nepriklausomoje Lietuvoje moterys įgijo lygias teises su vyrais!“ Nelaimei, man teko gyventi dar tais “gūdžiais moterų diskriminavimo laikais“, iki 1990 metų kovo 11 d., ir savo akimis pamatyti „sovietinę moterų diskriminaciją“.


Užmojai dėl lenkakalbių Lietuvos piliečių pavardžių rašybos oficialiuose Lietuvos Respublikos dokumentuose ne lietuviškais rašmenimis pasiekė apogėjų? Kai kurie Lietuvos politikai ilgus metus įvairias būdais viešai ir privačiai žadėję Lenkijos valdžiai ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos vadovams įgyvendinti šį ilgametį ir atkaklų Lenkijos Respublikos politikų reikalavimą visoms Lietuvos valdžioms, pagaliau išėjo į žūtbūtinę finišo tiesiąją. Ilgą laiką dangstęsi į Lietuvą atvykusių gyventi užsieniečių ir už jų ištekėjusių moterų patiriamais nepatogumais dėl jų nelietuviškų pavardžių rašybos oficialiuose Lietuvos dokumentuose įrašų ne valstybine


Tai labai keistas klausimas, kurį aukštuomenės kronika gavo iš vieno savo skaitytojo, nenorinčio po mirties lakstyti į bankus ir visai nepageidaujančio, kad jį mirusį koks bankas kvietinėtų iš kito pasaulio. Nesivaipykit, tai visai ne juokai!


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Įsibėgėjant ekonominei krizei ir  kovidorastinei šizofrenijai, Lietuvai be visa ko dar gresia ir politinis susiskaldymas. Prasidėjo rimtas konfliktas tarp šalies prezidento G. Nausėdos ir Landsbergių klano, kuris bruka savo jaunesnį atstovą Gabrielių į prezidentinį krėslą. Artimiausioje ateityje šis konfliktas gali tapti viešas ir matomas visuomenei.


Mokslas XIX ir XX amžiuje plėtojosi taip sparčiai, kad mokslininkai puolė į savotišką puikybę. Viską, ko žmogaus kūne nesugebėdavo paaiškinti, jie tučtuojau paskelbdavo "rudimentais", "atavizmais": tonziles, užkrūčio liauką, hipofizę, apendicitą... XX amžiaus pradžioje, po to, kai buvo atrasta puvėsių fermentacija žarnyne, mokslininkai nusišnekėjo iki to, kad nereikalingos ir storosios žarnos, ir chirurgai išpjovė jas daugiau kaip tūkstančiui "mokslo pažangos" entuziastų...


Lietuvos korumpuotas LRS dvaras samdo kriminalinio statuso profesorius


Mark Zuckerberg facebook savininkas yra iskrypelis ligonis.Facebook CEO Mark Zuckerberg, along with 700 of his colleagues , marched in San Francisco's gay pride parade


Nuo Lukašenkos į Lietuvą pabėgę bulvinės revoliucijos myžniai jau keturis mėnesius dergia šaligatvį prie Baltarusijos ambasados Mindaugo gatvėje. Kada pagaliau bus sutvarkytas šitas šiukšlynas, kurį patys sorošiniai perversmininkai vadina "memorialu žuvusiems didvyriams"?


JAV pilietis prisiekhttps://s22.postimg.cc/9jzqqski9/1984-1986_3_a.jpgdamas atsisako ir atsižada Lietuvos kario priesaikos ir visų įsipareigojimų Lietuvos Valstybei. Pabandykit nubausti JAV pilietį nevykdanti Lietuvos kario priesaikos.


Dvi dienos. Dvi istorijos. Istorija Nr. 1 38 - ių metų moteris pasiskiepijo nuo koronaviruso. Po 3 sav. - koma ir mirtis.  Istorija Nr. 2Kaime važiavo gydytojai per namus ir skiepijo senukus. Maždaug 80 m. senjorė maloniai leidosi paskiepijama. Gydytojams dar neišvykus, buvo kviečiama kita greitoji - gaivinti. Deja, atgaivinti nebepavyko. Liko tik palaidoti.Bet tiek spauda, tiek gydytojai tyli. O oficialiai Lietuvoje kol kas nėra nei vieno žmogaus, mirusio dėl skiepo.


The Open Lithuania Foundation,George Soros Bill Gates Partner with China on Coronavirus Drug


Jų skaitymas/klausymas/žiūrėjimas sukelia baimės ir agresijos jausmus, trukdo realizuoti kūrybinį potencialą ir sunaikiną sugebėjimą giliai mąstyti. Naujienos - tai tas pats, kas cukrus kūnui. Jos lengvai įsisavinamos. Žiniasklaida šeria mus nedideliais gabalėliais trivialių faktų, kurie iš tikrųjų su mumis niekaip nesusiję ir nėra verti dėmesio. Štai dėl ko niekad nepasijuntame sotūs. Skirtingai nei skaitant knygas ar ilgus žurnalinius straipsnius. Tokie tekstai verčia mąstyti ir samprotauti, o


Alina Jakavonienė turi 2 vaikus. Ji yra ta pati Alina Masel, atstovavusi Deimantei Cinino teisme, dar kaip Vilniaus VTAS atstovė. 2015 metais, netikėtai išėjus VVTĮV direktorei Odetai Tarvydienei, pasikeitusiai pavardę į "Intė", tapo jos vadove.


Ukrainos valstybėje (?) Nikolajeve tikrinant vandenį buvo aptiktas Choleros sukėlėjas. Siekinnt išvengti ligos sukėlėjo plitimo yra uždrausta maudytis ir gaudyti žuvį upėse Ingul ir Jūžnyj Bug bei Dnepro-Būgo limane. Likviduoti  stichinius prekybos taškus ypač žuvies produktais tame rajone.


Visame pasaulyje garsus sportinės aprangos prekės ženklas turėjo drąsos sukurti moterišką suknelę su užrašu USSR ir Sovietų Sąjungos herbu. Lietuvos Respublikos vadovybė negalėjo užmerkti akių prieš pasipiktinimą keliantį poelgį. "Vis dar yra tų, kurie serga "nostalgija imperijai", tik kažkaip netikėta, kad tarp jų yra gerai žinomas koncernas Adidas", — parašyta URM Twitter paskyroje.


Šis ruduo — ne tik rinkimų į Seimą metas. Šis ruduo įspūdingas grybų derliumi. Iš miškų grybautojai išvažiuoja ne tik su pilnomis pintinėmis, bet ir automobilių bagažinėmis. Grybautojai-internautai ne tik dalinasi įspūdžiais iš miško, bet ir miško gėrybių nuotraukomis bei patarimais. Nemažai grybautojų demonstruoja ir savo išradingumą, mat iš surinktų grybų kiekio lietuviai sudeda net Lietuvos "žemėlapius". Kiti baravykus tiesiog pažymi Lietuvos trispalve.


Gegužės 15 d. mokslininkų, gydytojų ir organizacijų grupė išsiuntė papildytą kreipimąsi į valdžios institucijas dėl A. Verygos sprendimo kompensuoti hormoninę spiralę paauglėms. Šių metų balandžio 21 d. LR Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga pasirašė įsakymą kompensuojamųjų vaistų sąrašą papildyti Levonorgestrel preparatu. Tai yra į gimdą trims metams dedama hormoninė spiralė, kuri būtų 100% kompensuojama merginoms nuo 15 iki 20 metų.


Nuostabus žmonės , kurie inkubavo, gamino ir sutiko su visa rasės maišymo idėja turėtu but iamžinti kaip tikri komunistai marksistai kovotojai prieš nacizmą.


Tauragės apylinkės teismas paskelbė nuosprendį jurbarkiškiui dėl pasikėsinimo išžaginti nepilnametę, jos išprievartavimo ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Vaikinui paskirta 3 metų ir 4 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, bausmės vykdymą atidedant trejiems metams. Jis taip pat turės atlyginti 7 tūkst. neturtinę žalą, bei beveik 4,5 tūkst. eurų už patirtą turtinę žalą ir advokato teisines paslaugas.


Dabar LRT mano kartą vadina „prarastąja karta“. Jei gerą nemokamą išsilavinimą, mediciną, socialinį aprūpinimą ir t.t. galima vadinti „praradimu“ - tebūnie, juk gyvename kreivų veidrodžių ir buratino durnių lauko ekonomikos pasaulyje, naujojoje sovietijoje, kuri, deja, gerų dalykų iš praeities neperėmė, vien blogus, net patį blogiausią – totalią cenzūrą. Kaip gi kitaip pavadinti socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram tik ką įvestą cenzūrą dėl SARS-CoV-2 ir COVID-19?


Результат состоявшегося в Ирландии референдума по вопросу отношения населения к запрету абортов (66% участников выступили в пользу отмены ограничения) – во многом заслуга фонда «Открытое общество» Дж. Сороса, проводившего крупную информационную кампанию в этом направлении, считает эксперт РИСИ Игорь Пшеничников. «В Ирландии до настоящего момента действовал закон, который запрещал аборты за исключением случаев угрозы жизни женщины. Это было одно из самых жёстких законодательств в Европе в этом отношении из-за сильных позиций католической церкви», – добавил политолог.


Indė, nepalietė, filipinietė. Šių tautybių moteris vedę lietuviai nenori sumenkinti savo tautiečių, bet labai giria savo žmonas. Jos rūpestingos, švelnios, kuklios ir puikios žmonos – ne mitas.


Palaikyk mus Feisbuke


Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis