Blogorama.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Tik 16 metų praėjo nuo baisiausio žmonijos istorijoje karo, kuris mirtinu viesulu nusiaubė Lietuvą, kurią 1945-01-28 (Klaipėdos išlaisvinimas) išvadavo Raudonoji armija. Kaip rašė savo pareiškime stoti į Komunistinio jaunimo sąjungą, ta pati Raudonoji Armija išvadavo (profesoriaus pareiškime nėra jokių kabučių, taip ir rašo – išvadavo!) ir … Vytautą Landsbergį bei jo mamą.


Nepriklausomas Žmonių partijos portalas pranešė, kad „Vytautas Landsbergis prabilo apie Lietuvos vidaus priešus, su kuriais nekovojama“. Skelbiama, kad sausio 24 d. Žmonių partijos patriarchas V. Landsbergis „per vertybėms aptarti skirtą partijos konferenciją apžvelgė situaciją pasaulyje ir Lietuvoje“.


Savo feisbuko puslapyje psichoterapeutas M.G.Maksimalietis paaiškino, kodėl stambieji žiniasklaidos kanalai puola valdančiuosius: „Pastebėjau, kad paskutiniu metu, artėjant LRS rinkimams kiekvieną dieną pagrindinė žiniasklaida pradėjo dergti valdančiuosius.


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Bagdade nežinomi Irako laisvės kovotojai raketomis apšaudė vadinamąją Žaliąją zoną. Viena iš jų nukrito JAV okupacinių pajėgų štabo JAV ambasados Irake teritorijoje. Irake tęsiasi Irako liaudies išsivadavimo nuo JAV okupacinių pajėgų judėjimas, kurį sukėlė pastarojo meto JAV karo nusikaltėlių veiksmai šalyje.


Valstybinis patentų biuras pranešė atsisakantis registruoti pavadinimą "Tėvynės labui" kaip didelę simbolinę vertę turintį žymenį, savo Facebook paskyroje patvirtino Lietuvos ministras pirmininkas Saulius Skvernelis. Pasak premjero, šis sprendimas jį nudžiugino. "Džiaugiuosi ir sveikinu tokį sprendimą. Jis pagaliau baigs diskusijas apie tai, ar ši frazė gali tapti kokio nors politinio judėjimo pavadinimu. Ne, negali — ir niekada netaps. Puiku.


Metinės, be abejo, bus iškilmingai paminėtos.


Lenkijos televizija Polsat pristato dokumentinį filmą apie Norvegijos vaikų teisių apsaugos sistemos Barnevernet vykdomus grubius žmogaus teisių pažeidimus ir šeimų ardymą, atiminėjant iš niekuo nekaltų tėvų jų vaikus. Dokumentiniame filme keliamas klausimas - kaip ir kodėl tokie protu nesuvokiami dalykai dedasi iš pirmo žvilgsnio klestinčioje XXI a. gerovės valstybėje?


„Aš esu europietis“, - teigia kandidatas į LR Prezidento postą Gitanas Nausėda. Ir priduria, kad žmogaus teisės yra aukščiau už viską, todėl jis kovos už kiekvieno žmogaus teisių pasireiškimą. Tiesa, kalbos apie teises daugiausiai apsiriboja seksualinių mažumų diskriminacijos įvardijimu.  Kovo 2 dieną Londone vykusiuose prezidentiniuose debatuose G. Nausėda patvirtino, kad sieks įtvirtinti netradicines šeimas, kadangi tokie žmonės jaučiasi nelaimingi, nes „negali savo meilės demonstruoti taip, kaip jie norėtų ir galėtų“ (citata iš G. Nausėdos pasisakymo - red. pastaba).


Gitano Nausėdos politinis demaršas jau nieko nebestebina. Jis tvirtai stovi ant antirusiškos platformos, o tai reiškia, kad per ateinančius ketverius su puse metų, iki jo kadencijos pabaigos, Vilniaus ir Maskvos suartėjimas mažai tikėtinas. O štai su Lenkija santykiai stiprėja kiekvieną dieną. Galbūt ne už kalnų ta valanda, kai šviesioje politinio elito sąmonėje gims naujos "Liublino unijos 2.0" planas.


Dyzelinis naujo automobilio variklis ne tik sunaudoja mažiau degalų, bet ir mažiau į aplinką išmeta šiltnamio efektą sukeliančių CO2 dujų nei artimiausias analogiškas tokio paties automobilio modelio benzininis variklis. Tokią išvadą priėjo Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Transporto inžinerijos fakulteto tyrėjai, atlikę bandymus su 2019-ųjų metų automobiliais.


VAIKŲ PREKYBOS SISTEMOS statytiniams vėl prasidėjo isterija - matyt, už savo neįvykdytus pažadus sklandžiai tiekti LIETUVOS VAIKUS "užsakymų stalui", jiems buvo nukirpti pažadėti bonusai. Ypatingai ryškiai vėl sužibėjo pagrindinė VAIKŲ GROBIMO, KALINIMO ir PARDAVIMO lobistė ir VAIKŲ PREKYBOS LEGALIZAVIMO koordinatorė išgama Dovilė Šakalienė, pradėjusi naują savo "giltinės ratą" per Masinių Durninimo Organų studijas su ta pačia makabriška ir pasibjaurėtina manipuliacija narkomano-policijos informatoriaus užmuštu "Matuku".


Šį pirmadienį turėjau būti Kaliningrade, susitikti su Maskviečiais ir gauti KGB bylų kopijas juoda ant balto – gauti Valatkos, Vidmanto Mačiulio, Landsbergio, Juknevičienės, Kubiliaus ir kitų veikėjų KGB agentų failus. Gauti visą medžiagą, kaip Lietuvos saugumiečiai pavogė JAV spec. tarnybų duotus 250 000 dolerių skirtų Lukašenkos nuvertimui protestams organizuoti, ir kaip tie pinigai buvo pasidalinti ir nepasiekė opozicijos bei kaip Šimašiaus žmonės išdavė Beliackį.


Kandidato G.Nausėdos komandoje - pedofilų bendrininkas Linas Slušnys


Prisiminkime nė šimtmečio nesiekiančią bolševikų imperijos seksualinės revoliucijos istoriją. Ji pateikia puikių analogijų ne vien apie gėjus ir lesbiečius.


Snieguotus, šaltuku besižnaibančius žiemos sezonus vis ilgesniam laikui keičia darganotą rudenį ar pavasarį primenantys orai. Jų pokyčiams neatsispiria ir gamta, kuri šiemet pažėrė stulbinančių išdaigų – miškuose viduržiemį pradėjo mėlynuoti žibutės, pumpurus išskleidė sakuros, iš samanų galvas iškėlė voveruškos, po trumpo mygio pabudo ežiai.


Šitie asmenys vykdo Pidorasingo Projektą ir visomis išgalėmis bando pederastizuoti Lietuvą. Seime balsuojant už taip vadinamos "Vienalytės partnerystės" įteisinimą "už" balsavo:


Tai reiškia, kad dėl demografinės katastrofos ir dėl jos sukeltos kritinės situacijos darbo rinkoje Lietuva per artimiausią ketvirtį amžiaus nepajėgs įvykdyti net šios paprastos užduoties ir oficialiai liks nuskurdusi, amžiams atsilikusiu nuo centro Jevrosojūzo pakraščiu.


Režisierius Donatas Ulvydas kalbėdamas su žurnalistu Andriumi Tapinu apie savo sukurtą dokumentinį filmą „Valstybės paslaptis“, išdavė viešą valstybės paslaptį pareikšdamas, kad esą prezidentė Dalia Grybauskaitė, filmavimosi metu, jam prisipažino mokiusis KGB mokykloje. Dėl kokių priežasčių D. Uldybas išdavė šią viešą paslaptį? Kokiam lietuviui yra malonu, kad Lietuvos prezidentė, valdžiusi šalį dešimt metų yra profesionali KGB'istė? Neatsakingai pasielgė režisierius, labai neatsakingai. Ekspertai.eu primena, obuolys nuo obels netori nukrenta – D.


Mūsų šalyje draudžiamas portalas sputniknews.lt pranešė, kad Į Lietuvą atvyko ketvirtasis per mėnesį tanklaivis su rusiškomis suskystintomis gamtinėmis dujomis (SGD) iš Vysocko. Pranešama, kad dujovežis „Coral Favia“ į išsinuomotą Lietuvos energetinės nepriklausomybės simbolį ir garantą „Unabhängigkeit“ (ang. „Independence“) pristatė nedidelę dešimties tūkstančių kubinių metrų kuro partiją.


Valdančiųjų „valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis žada pasirašyti opozicijos iniciatyvą pradėti apkaltą Seimo narei Irinai Rozovai dėl jos nuslėptų ryšių su Rusijos diplomatais. „Mes šnekėjome, kad ir aš pats, ir komiteto pirmininkas pasirašysime, jeigu bus toks siūlymas“, – ketvirtadienį Seime žurnalistams sakė R. Karbauskis.


Sutrikusio intelekto ir saujomis ryjantis proteiną neadekvatus Lietuvos generalinis policijos komisaras Linas Pernavas komentuodamas žiaurų 17-metės sumušimą savo socialinių tinklų paskyroje linkęs bandyti suprasti skriaudiką.


2019 metų galas ypatingas Lietuvai. net keletas gerai žinomų heiterių tapo farmacinių produktų pardavejais. Galima suprasti, kai žmonės klausia kiguolio koks jo išsilavinimas. Jis ne kartą į šį klausimą yra atsakęs. Šnekėjimui apie farmakologinių produktų žalą bendruomenė primigtynai reikalauja medicininio išsilavinimo. Tik ta pati bendruomenė pamiršta to pačio medicininio išsilavinimo reikalauti iš šnekančių apie tų pačių produktų nekvestionuotiną naudą.


Kol Europa su nuostaba ir siaubu pergyvena teroristinio karo jos teritorijoje pradžią, Slovėnijos pasienio miestelyje Šentil vyko kasdieniai įvykiai, kuriuos gėdingai vadina „pabėgėlių krize“.Kiekvieną dieną 6-8 tūkstančiai pabėgėlių organizuotai pereina Austrijos sieną ir ištirpsta Europos platybėse. Europoje to jau niekas nerodo, apie tai tyli MIP, tiktai nelaimingi slovėnai, chorvatai, serbai, bet jų niekas negirdi. Bet procesas vyksta, ne mažiau svarbus, negu sprogimai ir šaudymai, apie šį procesą ir bus mano pasakojimas. Pradžia čia.


autorius H. Millard „Baltųjų šeimos linijos ištrynimas nereikalauja daug laiko. Tiesiog neturi vaikų arba turi per mažai vaikų. Arba tiesiog sumaišykite baltuosius genus su ne baltos spalvos genais ... “


Surinkau oficialiai skelbiamą medžiagą apie Klaipėdos suskystintų dujų terminalą. Kadangi Vyriausybė sugalvojo tokią statybos schemą — Vyriausybė užsakė „Klaipėdos naftai“, „Klaipėdos nafta“ norvegų įmonei „Hoegh LNG“, o pastaroji Korėjos laivų statybos įmonei. Va tokia keista grandinė; lyg tai Vyriausybė negalėtų užsakyti tiesiai pas laivų statytojus korėjiečius. Todėl pirmiausia apie norvegų kompaniją „Hoegh LNG“


Лидер венесуэльской оппозиции Хуан Гуайдо посетил ряд европейских стран. По замыслу США эта поездка должна была стать демонстрацией поддержки европейцами «временного президента Венесуэлы», считает эксперт РИСИ Игорь Пшеничников. Эксперт подчеркивает, что из Европы Гуайдо улетел «несолоно хлебавши». Лидеры ЕС оказали Гуайдо холодный прием, а премьер-министр Испании Педро Санчес и вовсе отказался с ним встречаться.


“Vargšai” ūkininkai… Dauguma jų susipirko pusvelčiui nusenusių kolūkiečių žemės sklypus, tų pačių kolūkiečių, kurių rankomis tie laukai buvo numelioruoti, sukultūrinti, tapo našūs, įgijo dabartinę rinkos vertę. Kaimas iš tiesų miršta dėl naujųjų buožių besaikio godumo, kai už darbą kumečiui “ūkininkas” moka grašius arba atpila pelais ir jokių socialinių garantijų.


Skelbiame Vilniaus forumo ir Nacionalinio susivienijimo steigimo tarybos narės prof. Rasos Čepaitienės viešą laišką Trakų rajono merei Editai Rudelienei dėl mieste įrengtos meninės instaliacijos - „knygų šašlyko“, į kurį viešoje vietoje suvertos rajono viešosios bibliotekos išmetamos knygos.


Nežinau, ar iki Lietuvos jau žinios atskrido, bet užsienyje ūžiama apie naują protrūkį, naują virusą, kuris Kinijoje neva jau pasiglemžė 6 gyvybes. Mainstreaminė JAV žiniasklaida trimituoja apie pastebėtą atvejį ir pačiose JAV. Naujausias baubas vadinasi coronavirus ir nuo jo vakcina dar tik SKUBIAI gaminama. Tad laikas pradėti drebėti ir Lietuvai - vakcinos nėra, alopatai nežino kaip gydyti, vaistų nėra.


Lietuvoje yra draudžiamas sovietinės okupacijos laikotarpio, 1940-1941, 1945-1991 metų įstorinių faktų, aplinkybių, susijusių su Kremliaus komisarų (net 80 proc. žydų tautybės nusikaltėliai), NKVD-KGB ( 50 proc.žydų tautybės nusikaltėliai) genocidiniais nusikaltimais, tyrimas .Tą įrodo 2018.03.23 d. LR Seime gėdingas, neteisėtas kontrolieriaus Vigilijaus Sadausko atstatydinimas. L R Seimas, pritardamas okupantų, Kremlinių žudikų propagandistams, klijuoja Lietuvai „antisemitizmo“ etiketes.


Lietuvoje žinome frazę “mafijinė teisėsauga” . Na o kad vaikais prekiauja tikra mafija, daugelis nežino. Štai garsi Kauno istorija, kai pirmosios instancijos teismas atrado esminius įvaikinimo procedūros pažeidimus, ir įvaikinimo procesą nutraukė. Joks kitas teismas negalėjo atnaujinti įvaikinimo proceso, nes įstatymas yra griežtas,ir be to, atgal negalioja, neįrašė į įvaikinimo eiles ir neįrašė, atbuline tvarka nebeįrašysi.


Abraomo anūkas Jokūbas, dar vadinamas Izraeliu (hebr. יִשְׂרָאֵל = Yisraʾel), turėjo 12 sūnų, iš kurių kilo 12 Izraelio genčių. Šias Izraelio gentis ir simbolizuoja žvaigždės ES vėliavoje. Oficiali Europos Sąjungos versija dėl žvaigždžių skaičiaus vėliavoje: „Žvaigždžių skaičius neturi nieko bendra su valstybių narių skaičiumi, bet ratas simbolizuoja vienybę.“Svetainėje europa. eu rašoma:Europos Sąjungos vėliava simbolizuoja ir Europos Sąjungą, ir Europos platesne prasme tapatybę bei vienybę. ES vėliava – tai 12 aukso spalvos žvaigždžių ratas mėlyname fone.


В Испании налицо обострение хронического политического кризиса, считает эксперт РИСИ Игорь Пшеничников. На 10 ноября в стране назначены внеочередные парламентские выборы – четвёртые за четыре года. Лидер Испанской социалистической рабочей партии (ИСРП) и и.о. премьера Педро Санчес после последних парламентских выборов, состоявшихся в конце апреля, так и не смог договориться о коалиции ни с одной из вошедших в парламент последнего созыва партий с целью сформировать работоспособное правительство.


Advokatas V.Molis: „Lietuvoje atsiranda dar viena prekė – vaikas“


Gitano Nausėdos politinis demaršas jau nieko nebestebina. Jis tvirtai stovi ant antirusiškos platformos, o tai reiškia, kad per ateinančius ketverius su puse metų, iki jo kadencijos pabaigos, Vilniaus ir Maskvos suartėjimas mažai tikėtinas. O štai su Lenkija santykiai stiprėja kiekvieną dieną. Galbūt ne už kalnų ta valanda, kai šviesioje politinio elito sąmonėje gims naujos "Liublino unijos 2.0" planas.


Jungtinės Tautos paviešino naujas lytinio švietimo gaires mokykloms ir taip pasekė Planuotos tėvystės organizacijos pavyzdžiu, kaip padėti pedagogams šviesti darželinukus apie LGBTQIA+ ideologiją ir praktikas. Jungtinių Tautų Švietimo, mokslo ir kultūros organizacija (UNESCO) peržiūrėjo ir pervadino savo 2009 m. Visapusiško lytinio ugdymo (angl. Comprehensive Sexuality Education) dokumentą, kuriuo primestas į kontracepciją orientuotas lytinis švietimas. Nepaisant įvairių valstybių narių prieštaravimų, Tarptautinės rekomendacijos lytiniam švietimui (angl.


Šių metų sausio 3 dieną JAV-NATO karo nusikaltėliai, siautėjantys nebaudžiamai Irake nuo 1990 metų ir vagiantys šalies naftos išteklius, įvykdė Vakarų “demokratams” įprastą tarptautinį nusikaltimą. Nužudė Irake su diplomatiniu pasu atvykusį draugiško darbo vizito Irano laisvės kovotoją, tautos dievinamą didvyrį generolą Kasemą Suleimani. Vakarų karo nusikaltėliams karo nusikaltimai ir nusikaltimai žmoniškumui yra įprastas reikalas, Vakarų kryžiuočiai tuo užsiėmė nuo biblinių laikų.


Prezidento Gitano Nausėdos per sausio 20 – 26 dienas nuveiktų darbų, siekiant Gerovės valstybės, apžvalga, remiantis tik Prezidentūros portalo prezidentas.lt duomenimis. Sausio 21 d. viešėdamas Pasaulio ekonomikos forume Davoso mieste G. Nausėda atskleidė, kad Lietuva turi ambiciją tapti žaliosios ekonomikos ir skaitmenizacijos lydere pasaulyje. Apie tai šalies vadovas pasakė dalyvaudamas Europos lyderiams organizuotuose pietuose.


Tai taip pat taikoma Lietuvos piliečių dalyvavimui žydų gyventojų genocide Antrojo pasaulinio karo metais.


Торговая война между США и Китаем усугубляется: теперь она перешла в валютную сферу, заметил эксперт РИСИ Вячеслав Холодков. Недавно Д.Трамп объявил КНР валютным манипулятором – то есть государством, которое использует регулирование курса валюты в целях поощрения своей внешней торговли. «Президент сделал это заявление на основании распоряжения министерства торговли США, которое и внесло Поднебесную в список валютных манипуляторов. Это означает, что следует ожидать новых ограничений в торговле с Китаем.


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


Sausio 11 d. popietę Vilniuje, prie Lietuvos išdaviko ir Lietuvių Tautos išgamos Mindaugo paminklo, įvyko mitingas „Lietuvos Vėliavos neuždrausit!“. Mitinge pasisakė žydkrikščių-okupantų vyskupas Jonas Kauneckas, politikai Naglis Puteikis ir Arvydas Juozaitis, skambėjo signataro-grafomano eilės, buvo mojuojama buržuaziniais trikoliorais.


Деятели культуры и представители белорусской интеллигенции обратились к руководству Литвы.


Šiuos metus Seimas yra paskelbęs Jėzuitų misijos metais. Mes jau turėjom vieną pokalbį šia tema su mūsų svečiu Dainiumi Razausku – jis yra religijos tyrinėtojas. Kalbėjome apie jėzuitus – jis pakankamai kritiškai nusiteikęs jėzuitų ir ne tik jų atžvilgiu. Bet vis dėlto jėzuitai vykdė misijas ir rašė ataskaitas. Šiandien mums tos ataskaitos yra žinių apie to meto Lietuvą šaltinis.


2018 m. sausio pirmosiomis dienomis Lietuvoje buvo sukeltas efektingas skandalas, nuvilnijęs ir už mūsų šalies ribų – Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras (LGGRTC), vadovaujamas Teresės Birutės Burauskaitės, interneto svetainėse kgbveikla.lt ir genocid.lt lietuvių ir anglų kalbomis įstaigos sukurtuose dokumentuose paskelbė, kad a.a. kardinolas Vincentas Sladkevičius yra KGB agentas „Alksnis“, a.a. Donatas Banionis – KGB agentas „Bronius“, o a.a. Saulius Sondeckis – KGB agentas „Saliutas“.


Migracijos departamentas užfiksavo didžiausią Lietuvoje gyvenančių užsieniečių skaičių. Departamento pranešime žiniasklaidai informuojama, kad 2020 metų sausio 1-ąją Lietuvoje gyveno 78 081 užsienietis, kas sudaro 2,79 proc. bendro Lietuvos gyventojų skaičiaus.


Jau keli mėnesiai nesėkmingai bandau bent vienoje radijo stotyje nusipirkti anonsą, kuriame galėčiau paskelbti “Laisvo laikraščio” reklamą . Prieš kelis metus Žinių radijas dar sutikdavo leisti “Laisvo laikraščio” anonsus, tačiau prieš kelis mėnesius atsisakė, kai anonse buvo paminėta D.Grybauskaitė. Nuo to laiko Žinių radijas net nebeatsako į mano paklausimus.


Vytautas Landsbergis iki šių dienų lieka vienu iš įtakingiausių šiuolaikinės Lietuvos žmonių. Pagyvenusio Lietuvos valstybingumo patriarcho įtaką priimta aiškinti Landsbergio moraliniu autoritetu ir jo dalyvavimu kovojant už Lietuvos nepriklausomybę, tačiau tikrosios „tautos tėvo“ galybės priežastys yra daug klaikesnės. Buvęs Sąjūdžio lyderis sukaupė medžiagą, kompromituojančią pirmojo Lietuvos ešelono politikus, ir gali juos visus šantažuoti. Didelę paspirtį kaupiant kompromatus kelių kartų Landsbergių klanas įgijo darbuodamasis TSRS specialiųjų tarnybų labui.


Daugeliu atvejų dioksinų koncentracija piene mažėja, tačiau išlieka ir tokių ūkių, kuriuose net ir po ilgo laiko dioksinų kiekis piene ženkliai viršija normas.


"Padėtis Lietuvoje paaštrėjo, rusofobija peržengia visas ribas", — sako istorijos mokytoja Ela Kanaitė. Ji išgarsėjo 2019 metų pradžioje, kai leido sau neatleistiną dalyką — savo asmeninėje "Facebook" paskyroje ji paskelbė įrašą su Antrojo pasaulinio karo pasaulio žemėlapiu, kuriame buvo nurodytos šalys, kovojusios Hitlerio pusėje. Taip pat ji paskelbė Rusijos istorikų straipsnius apie šį didelio masto konfliktą.


Daugelis laisvųjų masonų ir visi kiti masonai į paveldą žvelgia labai rimtai. Ir labiausiai patyręs meistras Masonas, ir naujai įstojęs mokinys vertina pamokas ir žinias, kurios yra prieinamos kiekvienam studijuojančiam. Pagarba laisvam menui ir mokslui suteikia masonams unikalų požiūrį į pasaulio architektūrinius paminklus bei sveiką pagarbą matematiniams skaičiams ir raidėms.


Europos Vadovų Tarybos ir Europos Komisijos vadovai pasirašė "Brexit" susitarimą. Sausio 31 dieną, 23:00 valandą vietos laiku, Didžioji Britanija pasitrauks.


Daugiau nei pusė pasaulio gyventojų nustojo tikėti kapitalistinėmis vertybėmis ir Vakarų demokratijos efektyvumu. Tokius rezultatus parodė JAV ryšių su visuomene ir rinkodaros konsultacijų įmonė „Edelmano pasitikėjimo barometras” tyrimai.


Lenkijos gynybos ministras Mariušas Blaščakas praėjusią savaitę paskelbė, kad šalis įsigis 32 penktosios kartos naikintuvus F-35 iš JAV, ir pabrėžė, kad sutartis bus pasirašyta iki sausio pabaigos. Pirkdama F-35, kurio kaina 200 mln. dolerių už vienetą, Varšuva siekia smarkiai pastiprinti savo oro pajėgas, kurios užima 29 vietą "Global Firepower" reitinge (tarp Indonezijos ir Sirijos).


Iranas patvirtino, kad į ukrainiečių lainerį pataikė dvi raketos


„Netgi jei dėl mano mirties tik vienas vokietis bus pažadintas, ir dėl to atras kelią į tiesą, tuomet mano auka nebus bergždžia.“ – Reinholdas Elstneris


Penkių valstybių delegacijos pareiškė, kad ETPA įkuriama „Baltic Plus“ grupė, kuri sieks, kad ETPA ir jos narės laikytųsi pagrindinių principų.


„Karybos pagrindai, bent jau kokius teko ilgai krimsti byloja, jog pirmiausia būtina eliminuoti vidaus priešus, jiems prijaučiančius ir potencialiai prijaučiančius...“


Ilgą laiką iš svarbiausių Lietuvos patriotų stovyklos nebuvo jokių realių pasiūlymų dėl tolesnio "sovietinio palikimo". Ir štai seimūnas Kęstutis Masiulis sugalvojo. Matyt, kai Kęstutis asmeniniu automobiliu važiavo Lietuvos gatvėmis ir keliais, staiga suprato, kad kelio ženklai vis dar "sovietiniai"! Laisvoje Lietuvoje viskas pasikeitė.


В Ереване состоялось очередное заседание Высшего евразийского экономического совета (ВЕЭС). Кроме стран-членов ЕАЭС в нём принимали участие президент Молдавии (в качестве наблюдателя), а также почётные гости – лидер Ирана и премьер-министр Сингапура.


Autorius: Vladislavas Švedas Šaltinis: https://www.rubaltic.ru/articles/30012019-kaip-vsk-kgb-agentas-tapo-lietuvos-pilkuoju-kardinolu-tikroji-landsbergio-biografija/


Rusijos Federacijos Prezidentui Vladimirui Putinui paskelbus apie siūlomas šios valstybės Konstitucijos pataisas, Lietuvos propagandistai sutriko. Jų komentaruose – blaškimasis ir spėlionės, ką čia tas diktatorius ir Lietuvos „elito“ gelbėtojas sumąstė?! Paaiškėjo, kad įprotis ir kasdienis šabloniškumas yra labai inertiški.


Journalist investigations show evidence for Dalia's ties with the all-powerful KGB and her career progression through the Committee's patronage. The historical records keep rare documentary evidence of intersection of their interests as well as facts of KGB's patronage of the future 'presidentess'. These documents are truly unique because the better part of official records of those days disappeared or bear the marks of skillful 'makeups'. And Dalia herself 'gave up on' some of them as she denied in written form the publication of archived records to her opponents as it would finally put an end to dirt of her past


Palaikyk mus Feisbuke


Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis