Blogorama.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Nuotraukoje matome nedidelę Polsboro kaimo parduotuvėlę Niu Džersyje. Bendra jos pardavimų suma per dvejus metus buvo net 35 748 USA dolarai,  arba vidutiniškai 1 500 USA dolarų per mėnesį.


Tokio išdvėsusio pseudomitingo man dar neteko regėti. Ypatingai apgailėtinai elgėsi vienas iš policijos pareigūnų, nuolotos lindęs prie mitingo dalyvių ir jaudinęsis dėl to, ką aš manau apie jo "kompetencijas".


FSB pabrėžė, kad „opozicionieriai pergalės parado Minske dieną šių metų gegužės 9 d. Minske pasirinko kaip karinio perversmo datą.


Kai premjeru buvo paskirtas policininkas Saulius Skvernelis, o vėliau suformuotas atitinkamo intelekto jo kabinetas, galvojau, kad didesnių kvailių nebūna. Kai atėjo Ingridos Šimonytės kabineto eilė, supratau, kad skaudžiai klydau. Atėjo dar didesni kvailiai ir tai pastebėjo visa Lietuva.


III Pasaulinis karas


Vokietijos dienraštis Bild aprašė skandalingą įvykį: Facebook pašalino Vokiečių klasiko Henriko Heinės garsią citatą dėl „neapykantos kalbos“.


Dar nei vienoj valstybei afrikiniai "deimantai" nesukure gerovės, o buvo tik siurbelės.


Humoristinėje rusų kazokų dainoje „Žydų kazokai“ pasakojama, apie žydų kazokų sukilimą Birabidžane (TSRS laikais įkurta žydų autonomija Rusijos rytuose), apie kariams šovinius pardavinėjantį rabiną.


Kviečiame žiūrėti ketvirtą „Sekmadienį septintą“ laidą.


Europos žmogaus teisių teismas ( EŽTT) nutarė, kad privalomi skiepais yra teisėti ir šis teismo nutarimas gali turėti didelį poveikį skiepijant nuo COVID-19.


Portale LifeSiteNews rašoma, kad buvęs kompanijos Pfizer viceprezidentas ir vyriausiasis alergijų ir respiratorinių susirgimų mokslininkas Dr. Mike Yeadon, kompanijoje dirbęs virš 30 metų, tvirtina, kad siekis sukurti universalią vakciną turi „blogio prieskonį“, kuriam jis „energingai priešinsis“.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Lietuvos užsienio reikalų ministerijos vadovas Gabrielius Landsbergis vis labiau primena kaprizingą berniuką smėlio dėžėje, kuris kastuvu daužo šalia žaidžiančių ramių vaikų "pilis ir tvirtoves". Jo nuotaikos neįmanoma nuspėti. Štai ir savo draugės Svetlanos Tichanovskajos atžvilgiu jis jau pradeda vėsti. Smėlio tvirtovės pastatyti ji nesugeba. Ji stato kažkokias riestas ir nepatogias Baltarusijos pilies sienas. Neturi vaizduotės polėkio.


Daug pavojingiau yra tai, ką antradienį pareiškė Vladimiras Zelenskis: "Mes siekiame reformuoti savo kariuomenę ir gynybos sektorių, tačiau vien reformomis nesustabdyti Rusijos. NATO yra vienintelis būdas užbaigti karą Donbase. Narystės NATO veiksmų planas ("membership action plan", MAP) taps tikru signalu Rusijai".


1991 m. griuvę kompartijų sekretoriai Beloveže išardė antrą chazarų kaganatą – TSRS. Priminsiu, Antrasis Chazarų kaganatas (1917 m.) buvo suorganizuotas tam, kad sunaikinti carą, Rusijos imperiją, rusų aristokratiją, elitą, etapais perimti nuosavybę, padarant ją, pradžiai, „visaliaudine“. Lietuvai pasisekė, atsirado sąlygos atgauti nepriklausomybę (1, 2)


Gegužės mėnesį, pačiame karantino įkarštyje interneto erdvėje pasklido įrašas, kuriame rodoma, kaip slaugės rūpinasi 46 naujagimiais, laikinai apgyvendintais lopšeliu paverstoje Ukrainos viešbučio konferencijų salėje. Dėl koronaviruso pandemijos valstybės buvo priverstos uždaryti savo sienas, o pagal surogacijos susitarimus pasaulį išvydę vaikai užstrigo savo kilmės valstybėse ir nepasiekė užsakovų.


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.


11 tarybinių fantastiškų filmų apie Didįjį Tėvynės karą, kuriuos būtina peržiūrėti patiems ir parodyti savo vaikams. Nei vienas Holivudinis “eilinis rajanas” ar “priešas prie vartų” jiems neprilygsta jau vien todėl, kad scenarijus jiems rašė, filmus statė ir juose vadino žmonės, kurie patys kariavo fronte ir savo akimis matė šio siaubingo karo baisumus. 1. „Skrenda gervės“, 1957 m., režisierius Michailas Kalatozovas. Itin jausmingas, nepaprastos emocinės galios filmas pasakoja apie paprastus žmones, į kurių likimus negailestingai įsiveržė karas.


Pagal vakcinavimo nuo koronaviruso tempus Izraelis tapo pasaulio lyderiu. Apie tai iškilmingai pranešė The New York Times su ekspertų nuoroda į Izraelio visuomenės sveikatos apsaugos ekspertus.


Profesorius hematologas Eduardas Vaitkus pakomentavo valstybės lyderio valstybės lyderio Gitano Nausėdos kreipimąsi į naciją, kuriame jis papasakojo apie savo vakcinavimosi patirtį. Tačiai jei šalies vadovo išstojimas buvo daugiau humoristinis, tai Vyriausybės skleidžiama propaganda vaikams, jokio juoko nekelia. Tai irgi pakomentavo E. Vaitkus. Jūsų dėmesiui balandžio 9 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentas (visą laidą galima žiūrėti ČIA): Visus „PressJazz TV“ laidos „2K+“ įrašus rasite ČIA.


Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) informuoja, kad per tris vakcinacijos mėnesius nuo vakcinacijos nuo COVID-19 ligos pradžios (nuo gruodžio 27 dienos iki kovo 31 dienos) sulaukė 1742 prane…


Balandžio 12 d. statistikos portalo worldometers.info duomenimis, su pasauline koronaviruso pandemija 24 val. per parą kovojančioje Lietuvoje vienam milijonui gyventojų mirusių nuo Covid-19 tenka:1 tūkstantis 369 žmonės. Mažai kovojančioje Švedijoje vienam milijonui gyventojų mirusių nuo Covid-19 tenka:1 tūkstantis 342 žmonės.


Elonas Muskas, kuriam priklauso akcijų paketai bendrovėse „SpaceX“ ir „Tesla“, pakilo į antrąją vietą kasmetiniame „Forbes“ turtingiausių žmonių pasaulyje reitinge su 151 milijardo dolerių turtu, per metus padidinęs savo turtą šešis kartus, rodo reitingo duomenys.


Po keletos dienų susilaukiau skambučio ir man buvo pasakyta…


Balandžio 12 - Pasaulinė aviacijos ir kosmonautikos diena


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Antradienį Europos Komisijos vadovė Ursula von der Leyen nustebo, kai vizito Ankaroje metu jai nebuvo suteikta galimybė prisėsti šalia Turkijos vadovo Recepo Tayyipo Erdogano ir Europos Tarybos vad…


Rimantas Stankevičius, marijampolietis, "susirgo" kosmosu, kai, baigęs Černigovo aukštąją karo aviacijos mokyklą, 1975 metais įstojo į lakūnų bandytojų mokyklą. Iki to laiko jis turėjo kovines misijas Egipte ir dirbo instruktoriumi Karinių oro pajėgų Kovinio naudojimo centre Turkmėnistano Mary mieste.


Profesorius hematologas Eduardas Vaitkus pakomentavo valstybės lyderio valstybės lyderio Gitano Nausėdos kreipimąsi į naciją, kuriame jis papasakojo apie savo vakcinavimosi patirtį. Tačiai jei šalies vadovo išstojimas buvo daugiau humoristinis, tai Vyriausybės skleidžiama propaganda vaikams, jokio juoko nekelia. Tai irgi pakomentavo E. Vaitkus. Jūsų dėmesiui balandžio 9 d. „PressJazz TV“ laidos „2K+“ fragmentas (visą laidą galima žiūrėti ČIA): Visus „PressJazz TV“ laidos „2K+“ įrašus rasite ČIA.


Kreipiuosi į kiekvieną – paragink savo tėvus ir senelius skiepytis. Jei reikia padrąsinimo – padrąsink. Jei reikia pagalbos – palydėk.


Vienas iš Ukrainos armijos suklaidintų karių, visai nesenai demonstravo neapykantą Novorosijos gyventojams, pasididžiuodamas, ant raketos kuriomis apšaudomi Novorosijos žmonės užrašė -"Užduskite šlikštynės". Ilgai laukti nereikėjo, drąsuolis po keltos dienų papuolė į nelaisvę, pas tuos pačius kuriuos šiomis raketomis "vaišino". Prašome pasižiūrėti šio drąsuolio veido išraišką ir dingusią drąsą. Karas yra labai baisus dalykas, ir šioje vietoje neapykanta viena kitai kariaujančioms pusėms yra nei


LUCIFERIN Bill Gates Foundation’s COVID-19 Vaccine is a Satanic Plot


Praėjus trims dešimtims metų po Sąjūdžio įsikūrimo šie Kęstučio Genio eilėraščio „Pabudome ir kelkimės“ žodžiai gali atrodyti nebeaktualūs: laisvės prašyti nebereikia – Lietuva jau seniai nepriklausoma. Todėl šįkart – apie kitokią laisvę. Apie laisvę domėtis savo istorija, laisvę atsisakyti provincialaus džiaugsmo, kai kažkas mini mus, mūsų tapatybę, mūsų praeitį, tačiau paviršutiniškai – nesigilinant į esmę ir detales. Šis tekstas – apie pagarbą savo tautai, valstybei, šeimai ir tiesiog istorijai, pagarbą, kuri turėtų būti ne tik teisė ar laisvė, tačiau pareiga – kiekvieno mūsų.


Supažindiname Jus su fašistinės Europos diktatūra ir priverstinio Jūsų vaikų skiepijimo pradžia. Pasirodo, kad mūsų vaikai yra ir farmamafijos, kuri kraunasi sau turtus, įrankiai.  Europos Žmogaus …


Latentinis gomikas Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis trečiadienį paragino Seimą grįžti prie pederastų ir kitų iškrypėlių sanguliavimo teisinio statuso klausimo. Pasak premjero, kartu gyvenančių žmonių santykius sureguliuoti reikia, kad jie galėtų įteisinti savo turtinius santykius, gauti informaciją apie savo iškrypimų sėbrus ir užsitikrintų kitas privilegijas.


Kiekvienas Žemaitis, Lietuvis žino, kad meška simbolizuoja Žemaitiją, bet ne kiekvienas žino kodėl. Ši Meška mums gali papasakoti labai daug. Mūsų Protėviai Žemaičiai, visi kiti Vedų - Rasų civilizacijos žmonės, buvo meškinikai, nes meška buvo jų naminis gyvūnas. Ji buvo pagalbininkė Protėvių giminių sodybose: kasė rūsius, padėdavo sodinti medžius, žaisdavo su vaikais, saugojo juos nuo galimų pavojų. Ji žiemodavo guolyje, kuris buvo netoliese arba pačiose sodybose. Kai pavasarį ji atsikeldavo i


Pernai organų transplantacijos operacijų skaičius išaugo beveik 30%. Be to, žymiai padaugėjo donorų- altruistų, norinčių atiduoti, pavyzdžiui, inkstą, visiškai svetimo žmogaus gyvenimo išgelbėjimui, skaičius.


Balandžio 6 d. gubernatorius respublikonas Greg Abbott parašė atitinkamą vykdomąjį įstatymą, kuris draudžia bet kokį reguliavimą, reikalaujantį iš teksasiečių pateikti vakcinavimo įrodymą, norint gauti produktą arba paslaugą.


Pamenat istoriją apie Mažylį ir propelerizuotą benamį vardu Karlsonas? Ok, ok, jis turėjo namą, bet nelegalų - statytą ant kito namo stogo, taigi be leidimo, nesuderinus su architektais ir pan. Ir nugriautų ir dar tiek baudų sumokėtum... Nors, panašu į tai, kad gerbiamas Karlsonas dar ir bedarbis buvo - taigi ir mokėt nėr iš ko. Noooors - ką gali žinot - musėt nusikalstamai šešėlinės ekonomikos grimasos: kokią žolytę kanapinę skraidino per sieną ar dar ką...


Praėjusią vasarą artimiausi Baltijos šalių partneriai ES ir NATO — lenkai — nusprendė pasidomėti lietuvių, latvių ir estų pasirengimu kovoti su Rusija vardan NATO interesų. Jie sako, kad Lietuvos, Latvijos ir Estijos vyriausybės reguliariai deklaruoja savo ištikimybę aljanso konfrontacijos su Maskva eigai ir savo piliečių pasirengimą paimti M-16 šautuvus ir dalyvauti militarizuojant rytinį flangą.


JAV yra tarptautinis ir karo nusikaltėlis, turi būti teisiamas Tribunole


Andrius Tapinas yra šiukšlė. Ir ne šiaip šiukšlė, o atvirai iš Lietuvos žmonių besidergiantis, už globalisto Džordžo Sorošo pinigus prieš Lietuvą dirbantis nusikaltėlis, dar kartą savo pavyzdžiu įrodęs, kad Lietuvoje įstatymų laikytis turi tik "runkeliai" ir "vatnikai"


В настоящий момент в Окружном суде литовской столицы рассматривается уголовное дело № 09-2-031-99 о событиях у вильнюсской телебашни 1991 года. Критический анализ основного правового документа — Обвинительного акта от 20 августа 2015 года — показал, что в доказательном плане «дело 13 января» является политизированным и ничтожным, так как основывается на ряде ложных и сфальсифицированных эпизодов, фактов и утверждений.


Kaip reikėtų vertinti Europos sąjungininkės JAV planus – Lenkijoje, Pabaltijo šalyse, tame tarpe ir Lietuvoje, dislokuoti sunkiąją ginkluotę bei įkurti karines bazes? Jeigu viskas tuo pasibaigtų, gal ir nėra blogai, esą tai didina Lietuvos saugumą. Tačiau, nepamirškime, „demokratijos importuotoja“ Amerika visam pasauliui ne kartą parodė, kad yra linkusi į karinę agresiją, mano turinti teisę užpulti, bombarduoti, naikinti valstybes, kaip tai darė, pvz., buvusioje Jugoslavijoje arba karo Irake atveju, pagaliau Libijoje bei Sirijoje.


Kanapės nuo senų senovės žmones ir rengė, ir maitino, ir gydė, ir šildė. Kanapių spaliai  puikus kuras, jų kaloringumas – tarp kietmedžio ir anglies. Kanapiniai rūbai labia sveiki žmogaus organizmui, nes bakterijos kanapiniuose rūbuose nesiveisia. Be to, kanapinis audinys septynis kartus geriau sugeria prakaitą, negu linas. Vasarą geriau dirbti, apsivilkus plonu kanapiniu rūbu, tuomet jis prakaitą sugeria ir išgarina. Kanapė pasižymi geromis termoizoliacinėmis savybėmis, todėl labai gerai laiko šilumą. Kai šalta – ji gerai apsaugo nuo šalčio, o karščio metu plonas rūbas, garindamas prakaitą, atvėsina kūną.


Pagal iš anksto suderintą planą 1997 metų Gruodžio 21-osios vakarą Daškinių torpedos iš granatsvaidžių būtų apšaudę prezidentūrą ir parlamentą ir keli šimtai puikiai parengtų vyrukų būtų užėmę vyriausybės ir parlamento rūmus ir valstybės galva paskelbę Česlovą Jezerską.


Kol geltonosios spaudos 15min fake fact checkeris ir toliau platina savo sąmokslo teorijas, kitų nuomones vadindamas sąmokslo teorijomis, bei bando jas blokuoti, kaip dalinai TEISINGAS, pasaulyje ir toliau skelbiama apie corona virusu užkrėstus testus. Arstechnica žurnalistė Beth Mole balandžio 20 dienos straipsnyje rašo: <..


Palaikyk mus Feisbuke


Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis