Blogorama.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Piliečiai reikalauja laikytis Konstitucijos 26 str. bei įstatymų jiems suteiktų garantijų auklėti SAVO vaikus pagal šeimos, o ne LGBTQ tikėjimo dorovines nuostatas. Kas gali nurodyti - kokiu teisiniu pagrindu šurajevai ir kiti homoseksualizmo plėtros aktyvistai bruka savo analinės pažangos tikėjimą SVETIMIEMS vaikams prieš jų tėvų valią?!


2015 metai buvo Europai lemtingi. Kontinentas įžengė į viduramžius, o gal ir į akmens amžių. Norma tapo žmones kapoti kirviais, kalavijais. Baisiausia tai, kad imta pjauti gydytojus, kunigus, savo žmonas. Ką jau kalbėti apie išprievartavimų epidemiją, iš Afrikos atėjusį kanibalizmą. Baisiausia tai, kad kartu su „pabėgėliais“ iš Afrikos ir Azijos atėjus akmens amžiaus papročiams, įstatymai liko tokie, kokie buvo iki šio laukinio vandalizmo tvano.


Logistikos įmonių savininkai yra turtingiausi Lietuvos asmenys. Linavos veikėjai koja atidarinėja Vyriausybės duris. Šiame sektoriuje dirba tūkstančiai žmonių.


konstitucijos, o jo įstatymai skelbia, kad Izraelis yra žydų tautos valstybė. Tai vienintelė pasaulyje rasistinė valstybė, kurioje žydas ar žydė negali susituokti su kitataučiu. Jie savo žydiškumą turi įrodyti rabinų teismui. Pastaruoju metu tam jau nebepakanka laikytis judaizmo tradicijų, žmonių liudijimų ir rašytinių dokumentų. Izraelio rabinams prireikė besituokiančiųjų genetinės analizės, kad įrodyti besituokiančių kraujo „grynumą“.


Kyla daug klausimų: Kam vaikų teisių apsaugos specelistams reikalingas juodas juodais užtamsintais langais automobilis? Kodėl vaikų teisių apsaugos specelistai atvyksta iš anksto nepranešę atlikti "Buities tyrimo"?


Dažnai užstringam rutinoje, nes bijom kažką keisti. Arba nežinom, kaip. Arba tiesiog tingim.


Dar viena skaudi istorija Lietuvoje. Mažai mergaitei diagnozuota neuroblastoma (vėžio rūšis). Galima klausti, kodėl taip nutiko, tačiau verta paskaityti, ką sako pati mama - Viktorija Ivaniušina - ir pagalvoti, ar tikrai tinkamu laiku mergaitė buvo skiepyta bei, ar tikrai skiepai neturėjo įtakos tokiam greitam auglių išvešėjimui.


Tegul žmonės žino,kas per suvedžiotojas yra Andrius,o tokių merginų paliktų kaip aš gal ,net ne viena ir ne dvi.


Krašto apsaugos ministerija informavo, kad kitąmet gynybai planuojama skirti 1 mlrd. 27 mln. 400 tūkst. eurų.


Valstybės klestėjimo požymiai — MES TURIME KUO DIDŽIUOTIS! Ir kaip Lietuvos Komunistų Partijos vadeiva — Algirdas Brazauskas nulėmė Lietuvos šiandieną bei ateitį?


Давайте поговорим о том огромном значении, которое играют в мировой политике и экономике прибалтийские страны. Да, как вы уже наверняка поняли, я решил попробовать себя в стэндапе (просто текстовом). Прибалтийские страны очень важны. Их все хотят. По крайней мере они сами так, видимо, считают.


Seniai akivaizdu, kad Vakarams įprasta maniera žvelgti į Rusiją iš aukšto nepriklauso nuo kokių nors konkrečių politinių momentų. Pranašumo idėja slypi Vakarų civilizacijos atstovų pasąmonės gelmėse, taip pat kaip ir patologišką siaubą vakariečiams kelianti "rusų grėsme". Vienas iš vakarietiškos pasaulėžiūros ypatumų yra tai, kad viską stengiamasi unifikuoti. Europiečio ir amerikiečio supratimu, visas aplinkinis pasaulis (mokslas, religija, ekonomika, menas ir t.t.) turi būti protingai sudėliot


Vokietijos Eseno miestas ruošiasi Kalėdų šventei ir puošiasi betoninėmis „Merkel eglutėmis“, kurios turės apsaugoti miesto gyventojus nuo musulmonų teroristų. Kiekviena iš šių „Merkel eglučių“, kaip jas vadina vokiečiai, yra 1,8 metro aukščio ir sveria 3 tonas. Šiam žingsniui miesto valdžią paskatino 2016 metų teroro aktas, kuomet Kalėdų mugėje Berlyne islamo teroristas su sunkvežimiu nužudė 12 žmonių ir 50 sužeidė.


Lietuvos(?) valdžiagyvių karas prieš Lietuvos visuomenę tęsiasi jau beveik 30 metų. Ir šis epizodas - tik vienas iš eilinių puolimų, pajutus grėsmę savo "elitarinei" VIENOS nuomonės, VIENOS tiesos ir VIENO fiurerio viešpatystei. Juk tai viso labo trečias kartas per visą taip vadinamos "laisvos ir nepriklausomos" Lietuvos istoriją, kai valdančią sistemą aptarnaujančios masinės žiniasklaidos priemonės NESUGEBĖJO užgniaužti kardinaliai priešingos VISUOMENĖS NUOMONĖS.


Taip dabar šią nelaimę Pramonės parke vadina alytiškiai. Puikiai suprantu žmonių baimę dėl taršos, kaip tai atsilieps mūsų sveikatai, gyvenimo kokybei, gamtai. Juk pats turiu du dar visai mažus vaikus, žmoną, tėvus, giminaičius, draugus – dėl to, sakau labai nuoširdžiai, bijau nemažiau už jus.


Заявление премьер-министра Израиля Б.Нетаньяху о намерении аннексировать Иорданскую долину – часть предвыборной кампании, считает эксперт РИСИ Владимир Фитин. «Большинство обозревателей связывают это с желанием премьера получить для своей партии «Ликуд» голоса националистически настроенных избирателей. А последнее время опросы показывают, что избиратели в Израиле всё больше склоняются в правую сторону», – отметил аналитик.


Prieš keletą savaičių Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos Seime pirmininkas R. Karbauskis, duodamas interviu vienam šalies dienraščiui, parodė, kiek stipriai yra atitrūkęs nuo realybės.


Indėnai buvo gamtatikiai, todėl visa jų pasaulėžiūra buvo siejama su gamta, - kurią jie laikė didžiuoju Dievu. Panaši pasaulėžiūra buvo ir pas žemaičius...


Antradienį šeštą valandą ryto policijos specialus dalinys šturmavo siro Abdula H. (Abdullah H.) butą Meraner gatvėje, Berlyno rajone Schöneberg. Islamistas ruošėsi pagaminti bombą. Operacijoje dalyvavo BKA dalinio karininkai ir specialus dalinys GSG9. Suimtas 26-metis siras Abdula, kuris įtariamas teroro akto Vokietijoje rengimu.


Tačiau baudžiamosios bylos "Dėl "Darbo partijos" juodosios buhalterijos", dėl "MG Baltic" "beprocentinės paskolos" liberalų lyderiui Eligijui Masiuliui, teisėjų ir teisininkų suėmimai dėl įtarimų korupcija — ir tai dar ne pilnas Lietuvos politinės korupcijos paveikslas.


2016 metų kovo 24 dieną portalas „15 min.“ informavo, kad „į Lietuvą ateinantis prekybos gigantas „Lidl“ mokės kasininkams didesnį už minimalų atlyginimą“: „kasininkai uždirbs mažiausiai 3,33 Eur/val., neatskaičius mokesčių.“ Kiek uždirba „Lidl“ kasininkai šiandien yra „karinė paslaptis“, kaip ir kitų prekybos tinklų darbuotojų darbo užmokesčiai. Nemanau, kad jie ženkliai pasikeitė.


Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis, komentuodamas Alytaus gaisro padarinius, akcentuoja, kad atsakomybę dėl incidento turi prisiimti Alytaus savivaldybė, nes ši, pasak jo, neįdėjo pakankamai pastangų, kad gaisro būtų išvengta. „Dabar, kai aistros šiek tiek aprimo, dėl to, kad gaisras yra užgesintas ir žala papildoma nesidaro, reikia išnagrinėti padėtį.


Neringa Venckienė paleidžiama iš tardymo izoliatoriaus į laisvę už 10 tūkst. eurų užstatą, antradienį nusprendė Vilniaus apygardos teismas.


Eduardas Chodos, buvęs Charkovo liberalios žydų bendruomenės vadovas, garsus kolekcininkas, už savo pinigus atstatęs šio miesto choralinę sinagogą. Šiandien jis garsus Ukrainos publicistas, plačiai žinomas rusakalbei auditorijai. Michailui Gorbačiovui ir jo bendraminčiams pradėjus griauti TSRS imperiją, į ją vėl sugrįžo dar 1924 metais Stalino išvyta ultra ortodoksų sekta Chabad Liubavič.


Darbas EP ir Seime turi panašumų, turi skirtumų, bet kai susitinki su žmonėmis, tai linijos visai išsitrina. Nors, gal ne visai.


Neringa Venckienė turėjo teisinę neliečiamybę ir negalėjo tokiomis aplinkybėmis būti net paliesta savo namuose pagal LR BK 28 str. 1 ir 2 d.: „Asmuo turi teisę į būtinąją gintį. Šią teisę jis gali įgyvendinti neatsižvelgdamas į tai, ar galėjo išvengti kėsinimosi arba kreiptis pagalbos į kitus asmenis ar valdžios institucijas.“ Už pliaukštelėjimą policijos pareigūnui, kažkodėl neturinčiam jokių savigynos įgūdžių (nors privalėjo turėti) ir dar keliems į jos būstą įsibrovusiems nekviestiems svečiams, jai buvo pritaikyta perteklinė kardomoji priemonė: suėmimas dviems mėnesiams.


Štai ir dar viena prieglauda legvatikiams, žydrųjų ekranų žiūrėtojams. Taip jau 30 metų ir varginama Lietuva su visokio plauko parsidavėliais, mankurtais ...


Beveik prieš pusę amžiaus Tarybųų Sąjungoje įvyko pirmasis civilinio orlaivio užgrobimas, incidentas, kuris tuomet sukėlė tarptautinį atgarsį


Naujausias PEW agentūros tyrimas rodo, kad šiuo metu Europoje gyvena nuo 3,9 iki 4,8 nelegalų. Agentūra pažymi, kad nors didžiausias nelegalų skaičius buvo 2016 metais, tačiau „Europa iki šiol nesugebėjo sukurti efektyvios sistemos repatriacijos tų migrantų, kurių prašymai dėl prieglobsčio suteikimo buvo atmesti“. Jų skaičius sumažėjo todėl, kad dauguma gavo „leidimą likti Europoje“.


Politinės, religinės ir ekonominės sistemos gali būti sugriautos ir vėl iš naujo atkurtos. Išnykus rasei arba tautai, jos atkurti neįmanoma.


Briuselyje europarlamentaras Stasys Jakeliūnas apskundė pretendentą į eurokomisarus Virginijų Sinkevičių. Ne bet kam apskundė, o pačiai Europos Komisijos (EK) pirmininkei Ursulai von der Leyen. Apskundė, kad Sinkevičius amoralus ir eurokomisaru būti negali. Demoralizuos ES. Tada europarlamentarą Stasį Jakeliūną apskundė europarlamentarė Aušra Maldeikienė.


„Swedbank“ turi virš 100 mln. pelno per metus, SEB ką tik paskelbė apie 80 mln. pelną per pusmetį.


Diskutuojant apie invalidus vaikus bendrojo lavinimo mokyklose bėda ta, kad į vieną krūvą suplakami visi invalidai, nepriklausomai nuo to, kokia yra jų negalia.


JAV portalas Zerohedge paskelbė nuotraukas, kuriose Libijos vaizdai 2000 metais, iki NATO įsiveržimo, ir 2018 metais. Libanietis įamžino save ir Bengazi miestą, kurį „išvadavo NATO“. Nuotraikos buvo paskelbtos Twitter ir sulaukė didelio susidomėjimo. Nuorodos: https://www.zerohedge.com/news/2018-06-12/libya-and-after-photos-go-viral https://twitter.com/Libya_En/status/1005449858646495241/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.zerohedge.


Inga Stumbrienė pristatė iki šiol nematytus kailinukus: „Jaučiuosi itin gražiai“


Trečiadienį Vilniuje pradėti griauti buvę Profsąjungų rūmai, Facebook pasidalino sostinės savivaldybė ir paviešino kelias griovimo darbų nuotraukas. "Šiandien esame tikro istorinio įvykio liudininkais ir tariame „#Sudie, profsąjungų rūmai!” — pradedame griauti apgriuvusius ir dešimtmečius stovėjusius rūmus ant Tauro kalno, kuriuos pakeis visiškai nauja ir moderni Nacionalinė koncertų salė", — rašoma žinutėje. Griovimo darbus vykdyo konkursą laimėjusios bendrovės "Vaidva" ir "Statybų kodas".


Per vieną dieną mane pasiekė dvi netikėtos - tikrai netikėtos - naujienos. Amerikietis žurnalistas Tucker Carlson išleido knygą... Ship of fools (Durnių laivas), o savo laidoje tarė: "Demokratija miršta šiandien, vidury baltos dienos, mūsų visų akyse". Tuo tarpu Anglijoje suimtas ir 13 mėnesių kalėjimo nuteistas Tommy Robinson, kuris iš esmės kritikavo Anglijos imigracinę politiką.


Dalai Lama niekada nebuvo pacifistas, koks jis skelbiasi. Dalai Lama palaikė JAV – NATO karines intervencijas Afganistane, 78 dienų JAV-NATO bombardavimą Jugoslavijoje. 2005 metais, paklaustas apie JAV vykdomą karą Irake, Dalai Lama buvo neapsisprendęs: “Dar per anksti pasakyti, ar tai gerai, ar tai blogai”. Kalbėdamas apie jo vadovaujamos sektos vykdomą smurtą prieš kitą konkuruojančią budistinę sektą, Dalai Lama atsakė: „Jei tikslas yra dievo, tuomet yra leistinas metodas, net jei tai būtų ir smurtinis“. 1999 metų balandžio mėnesį kartu su Margaret Thatcher, Popiežiumi Jonu Pauliu II ir su George Bushu Dalai Lama ragino Britanijos vyriausyb


Dar 1929 m. Kauno rajone su pro langą matoma įspūdinga upės panorama pastatytas Kačiūniškės dvaras iš pirmo žvilgsnio primena tikrą pilį. Jį dar 2017-aisiais buvusį kone avarinės būklės už nekuklią 93 tūkst. eurų sumą Matijošaitis ir nusipirko. O remontas, nors planuotas už tokią pat sumą, paties mero teigimu kainavo kone dvigubai. To rezultatas — visiškai atnaujintas, milžiniško ploto dvaras su 13 kambarių, 5 vonios kambariais, auksiniais kranais bei tualetais. Šalia — dar ūkiniai pastatai bei atskiras namas svečiams. Štai, ką baigiantis rugsėjui Matijošaitis parodė žurnalistams.


Mes, aktyvūs Lietuvos piliečiai, pasisakome už žmogaus teises ir žodžio laisvę Lietuvoje, prieš politinius persekiojimus.


Lenkų Europos parlamento (EP) deputatė Izabela Kloc, priklausanti partijai „Tvarka ir teisingumas“ (PiS), vakar portale „wPolytice“ parašė, kad dėl migrantų krizės „Europos Parlamentas pagaliau pasielgė taip, kaip reikia lenkams. Dėka skubiai surinktos centro dešiniųjų koalicijos pavyko užblokuoti liberalų ir socialistų planą, kurie nori atidaryti uostus laivams su migrantais.“


Praėjo dešimt metų nuo Gruzijos – Rusijos karo. Lietuvos melo ir propagandos žiniasklaida tiek valstybinė, tiek komercinė iškreipdama šio karo tikrąsias priežastis bandė įpiršti nuomonę, kad Gruzija neapsikentusi Osetinų separatistų provokacijų jėga įsiveržė į Rusijos taikdarių saugomą Pietų Osetiją norėdama įvesti „taiką“, o atsakant Rusija tariamai neadekvačiai panaudojo karinę jėgą ir okupavo dalį Gruzijos teritorijos – Pietų Osetiją ir Abchaziją.


Statistikos departmentas pranešė, kad liepa Lietuvoje buvo rekordinis imigracijos mėnuo – vien per ją į Lietuvą atvyko gyventi daugiau nei 5000 žmonių, o išvyko gerokai mažiau – tik pusketvirto tūkstančio. Apie tai skelbiama ir valstybinio transliuotojo pranešime „Džiuginanti statistika: liepą užfiksuotas rekordinis imigracijos mėnuo Lietuvoje“. „Jeigu palygintume šių metų pirmus septynis mėnesius su praėjusių metų septyniais mėnesiais tai imigracija išaugo 65 procentais. Tai yra neprognozuotas ir didžiuslis augimas“, - sako Migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė.


„Berliner Zeitung“ pranešė, kad naktį į trečiadienį Berlyno metro stotyje Kottbusser Tor buvo nužudytas žmogus. Nuo platformos ant bėgių prieš atvykstantį traukinį buvo nustumtas 30 metų iranietis. Kiek prieš vidurnaktį du „pietiečiai“ apiplėšė invalidą vežimėlyje. Savo dėdę lydėjo 30 metų iranietis.


Gitanas Nausėda : Vaikų prievartavimas man neįdomus, aš laikysiuos objektyviai nuošalyje


Kitą penktadienį, rugpjūčio 23 dieną, visa progresyvi Baltijos šalių bendruomenė švęs reikšmingą datą —  Baltijos kelio 30-metį, kurį UNESCO pristatė istorijos metraščiuose kaip "nesmurtinio pasipriešinimo fenomeną". Nuo to laiko "taikūs protestai" tapo viena pagrindinių nepatogios valdžios nuvertimo visame pasaulyje priemonių. Pasitelkdamos "taikius protestus", agresyvios mažumos bando perimti pasyvios apolitiškos daugumos kontrolės svertus — taip piemenys valdo didžiulę bandą. Ir jei prieš 30 metų Baltijos tautas suvienijo idėja išeiti iš TSRS, šiandien jas vienija konfrontacija prieš Rusiją.


Žemaičiai yra kitokie. Kodėl? Žmogaus mąstymą formuoja kalba, jos galimybės, jos logika ir dėsniai. Dabartinė lietuvių kalba - dirbtinė, jai tik 100 metų.  Lietuvių kalbą sukūrė, išgalvojo žydas Jablonskis. Smetoninės Lietuvos kalbajoberiai vykdė Lietuvių kalbos genocidą. Dabartiniai kalbajoberiai toliau naikina lietuvių kalbą. Kalbų kūrimas, kaip ir "tautinių valstybių" instrumentas - tai kova prieš Rusijos Imperiją ir broliškos tautos skaldymas. Pagrindiniai kalbajoberiai - kultūrinės-etninės mafijos, cadinamos "žydai" nariai.


Результаты голосования в Палате представителей Конгресса США по вопросу импичмента президента Д.Трампа показывают, что этот процесс обречён на неудачу, считает эксперт РИСИ Сергей Михайлов. «Монолитное голосование республиканцев «против» свидетельствует, что все они будут и далее поддерживать президента. Даже критики Трампа среди его однопартийцев понимают, что импичмент нанесёт серьёзный ущерб Республиканской партии в целом.


Perskaičiau, Gerb. Ministre, Jūsų veidaknygės paskyroje (Jūs esate mano FB drauguose), kad piliečiai, užtardami mane, kaltina dviprasmiškai pasisakiusią mano gimnazijos direktorę. Noriu Gerbiamą, kompetentingą, rūpestingą žmogų apginti. Mano gimnazijos Direktorė - nuostabus žmogus.


Kai kurie Seimo nariai viešai pasipiktino artėjančiu įvykiu, o Vilniaus meras Remigijus Šimašius kilo ant diplomatinio skandalo slenksčio. Lietuvos verslininkai, svajodami apie didžiulę Kinijos rinką, tyli it musę kandę. Ir vėl Kinija, ir vėl baisusis komunizmas Lietuvos "patriotų" smegenyse. Lietuvos valstybės saugumo departamentas ne tik pavasarį Rusiją ir Kiniją atvirai pavadino grėsme nacionaliniam saugumui, o vėliau bendrovė "Huawei" buvo apkaltinta rinkusi slaptus duomenis iš Lietuvos valstybės institucijų. Neseniai Lietuvoje gyvenantys kinai surengė grandiozinę provokaciją.


Feisbuko socialiniame tinkle jau kuris laikas siaučia cenzūra. Blokuojami kažkam neparankūs tekstai, video, nuotraukos, vartotojų paskyros.  Šį kartą cenzūros neišvengė psichoterapeutas Marius Gabrilavičius, tuo pačiu blokuojama ir visų minfo tekstų, kuriuose pasisakoma prieš gėjų paradus, sklaida.


Vakar, spalio 17 dieną, Šv.Kotrynos bažnyčioje koncertavo išskirtinio talento merginų duetas „Baltos varnos“, Milda ir Teresė Andrijauskaitės, kurių kūryba, mano manymu, yra tikras deimantas tarp globalistinės pop kultūros šlamšto, sudygusio tankiu dilgėlynu Lietuvos kultūriniame lauke. Koncerto dalyviai vakar patyrė pusantro valandos trukmės profesionalaus, autentiško ir lietuviško muzikavimo džiaugsmą.


Наконец, завершился суд над наводчицей-убийцей Савченко. В финале она продемонстрировала всем ещё раз бандерложью сущность майдана – поскакала на скамейке, матерясь и показывая нецензурные жесты. Но сама жирная «голодающая» мне не интересна – она может и первая из украинских нацистов, которая села за свои преступления, но далеко не...


Nepagrįsti kaltinimai valdantiesiems ir raginimai suvienyti opoziciją prieš "neištikimuosius" — kas bus toliau? Tai visam pasauliui 1940 metais parodė Vokietija. Politinėje kovoje dėl valdžios visi metodai yra geri. Net iki kraujo praliejimo. O jei šventų aukų tam nepakanka, galima pasitelkti kariuomenę ir baudžiamuosius batalionus, kad užgrobtų "tiltus, paštą ir telegrafą" bei sutramdytų "neištikimuosius".


Policija Lagose aptiko „kūdikių fabriką“: moteris vertė gimdyti, vaikai pardavinėjami už 830 dolerių


Ir užsiduokite sau klausimą, kam Rusijai reikalinga išparduota ir nualinta Lietuva?


Kruviną komunistinį režimą JAV-ose platina ne emigravę Rusijos žydai ir ne Ukrainos prostitutės, bet patys vietiniai afroamerikiečiai. Jų žodžiais Tarybų Socialistinių Respublikų Sąjunga buvo vienintelė valstybė pasaulyje, kurioje visi žmonės nepriklausomai nuo savo kilmės, odos spalvos ir lyties turėjo vienodas sąlygas siekti išsilavinimo, pasirinkti profesiją, ir kurti savo gyvenimą.


Pabėgėliams skiriami didžiuliai pinigai, Europa pernelyg širdingai stengiasi juos priimti, sočiai pamaitinti ir šiltai aprengti, bet šių pastangų atvykėliai nevertina, nepagarbiai elgiasi su jiems veltui dalijamomis gėrybėmis.


В Венесуэле случилось несколько масштабных блэкаутов, в результате чего большинство штатов некоторые время оставались без электричества. Однако данные поломки были быстро ликвидированы и электроснабжение восстановлено. Сразу после этого Конгресс США принял закон о противодействии влиянию России в Венесуэле.


Lietuvoje veikia daug žmogaus teisių gynimo organizacijų. Dalis jų yra butaforinės, o viena iš tikrai veikiančių-tai Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjunga.


Ar eisi į mišką, jeigu reikės? - Žinoma, eisiu! - nedvejodamas atsakė mano bičiulis Alius Sakinis. - Aš ir dabar nueinu. Vasarą, rudenį ten pagrybauju, žiemą patyliukais pasikertu malkų... Aliau, ne malkų ir ne pagrybauti! Ar eisi, jeigu tėvynė pašauks? - Jeigu tėvynė?.. Taip, būtų labai gražu. Garbinga mirtis. Apie mane istorikai kurtų tokias gražias istorijas, žurnalistai rašytų legendas, o valdžia žūties vietoje pastatytų paminklą...


Palestiniečių kovotojams raketomis atakavus Izraelį, ruošiamasi „ne vieną dieną truksiančioms“ kautynėms


Juos vežė kaip vergus. Anglų laivai plukdė daugybę žmogiškų prekių į abi Amerikas. Juos vežė šimtais tūkstančių: vyrus, moteris ir netgi mažus vaikus. Kai jie sukildavo ar tiesiog nepaklusdavo įsakymams, juos žiauriai baudė. Vergvaldžiai pakabindavo juos už rankų ir padegdavo kojas. Juos degino gyvus, o likusias galvas pamaudavo ant iečių, kurias pastatydavo aplink turgų kaip įspėjimą kitiems belaisviams.


„Tesla“ paviešino savo 2-ojo ketvirčio elektromobilių gamybos bei jų pristatymo rezultatus. Tokio gero ketvirčio nesitikėjo net Volstryto finansų analitikai.


„Ir nesekite šiuo pasauliu, bet pasikeiskite atsinaujindami dvasia, kad galėtumėte suvokti Dievo valią, – kas gera, tinkama ir tobula.“ (Rom 12, 2) Kodėl tradiciniai katalikai priešinasi gitarų muzikai bažnyčiose? Kodėl mes apskritai manome, kad populiari, šiuolaikinė muzika nesuderinama su liturgijos dvasia? Nesvarbu, ar kalbame apie sentimentalias, ar greitas melodijas, aš prieštarauju gitarų muzikos išplitimui bažnyčiose, nes tai yra ne kas kita, kaip sekimas sekuliariu pasauliu, meninėmis, psichologinėmis ir dvasinėmis mūsų amžiaus normomis [čia ir toliau paryškinimas redakcijos].


Žurnalistė Rita Miliūtė garsėja  savo aštriais pasisakymais bei niekada neieško žodžio kišenėje. Visada ir apie viską ji turinti ir išreiškianti savo nuomonę. Šįsyk pareikštas šmeižtas M. G. Maksimaliečiui privertė suabejoti, ar šitaip ji nepažeidžianti žurnalisto etikos principų?   Nuogi faktai be įrodymų R. Miliūtės pareiškimai viešojoje erdvėje pasirodo jau ne pirmą kartą. Šįsyk įrašas Facebook paskyroje nukreipiamas prieš portalo Minfo.lt direktorių Marių Gabrilavičių. Prieš metus, laidos R.I.T.A. reportaže, R.


Lietuvos Komunistų partijoje buvo ne vien „persivertėliai“, kurie dabar sėdi Seime bei rūmuose Daukanto gatvėje. Buvo ir nemažai principingų komunistų, kurie liko ištikimi savo įsitikinimams, nepaisant nieko. Vienas jų – Vladislavas Švedas, kuris 1990 metais tapo antruoju Lietuvos KP sekretoriumi. Tokių žmonių šiuolaikinė Lietuvos Respublika bijojo ir bijo. Vladislavas Švedas aktyviai tiria „perestroikos“ laikų įvykius Lietuvoje ir, dabartinės Lietuvos vadovybės nelaimei, žino tokius faktus, kuriuos Landsbergis ir jo pasekėjai norėtų visam laikui paslėpti nuo visuomenės.


2018 m. rudenį tuometinis Lietuvos mokslo tarybos pirmininkas Valdemaras Razumas informavo ekspertai.eu, kad „Tarybos archyve rasti dokumentai liudija, kad Nostrifikacijos komisija 1993 m. balandžio 19 d. nutarė nostrifikuoti Dalios Grybauskaitės ekonomikos mokslų kandidatės laipsnį, t. y. pripažinti, kad jis atitinka reikalavimus, keltus Lietuvos Respublikos mokslo laipsniams“.


Artėja metų pabaiga. 2019 metų gruodį suplanuotas pirmojo Astravo jėgainės energetinio bloko paleidimas, o 2020 metų birželį — antrojo. Kaimyninės Latvijos energetikai ir ekonomistai biudžeto projekte jau numato dividendus, kuriuos gaus, pirkdami iš kaimynų pigią elektrą. O Lietuvos energetikai graužiasi alkūnes ir tyliai verkia virtuvėje. Neduok Dieve, kad visažinis VSD (Valstybės saugumo departamentas) išgirs šį verksmą!


Seimas antradienį ėmėsi „valstiečių" lyderio Ramūno Karbauskio pateikiamų kompromisinių pataisų dėl vaiko teisių apsaugos sistemos, kurios buvo parengtos Mindaugo Puidoko suburtoje ir kuruotoje ekspertų  darbo grupėje. Po pateikimo už Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymo pataisas balsavo 54 Seimo nariai, prieš buvo 29 ir 11 susilaikė. Toliau projektą svarstys Seimo komitetai, o priėmimas numatomas pratęstoje sesijoje vasario mėnesį.


Veganai, kovodami už gyvūnų teises, stengiasi perteikti žinią pasauliui. Dešimtys tūkstančių žmonių visame pasaulyje susivienijo ir organizuoja žygiavimus už gyvūnų teises, įskaitant Vokietijos miestų Berlyno ir Kelno gyventojus ir svečius. Maždaug tūkstantis veganų žygiavo Kelno miesto gatvėmis šeštadienį ir kvietė atkreipti dėmesį į milijonus nekaltų gyvūnų, kurie skerdžiami kasmet.


Atkreiptinas dėmesys į tai, jok teismo nutarimas daryti kratą buvo išduotas 2019.04.25 dieną, o krata atlikta 2019.10.22 dieną, kai vyko A. Paleckio teismas.


Pastaruoju metu kaip iš gausybės rago pasipylė straipsnių apie globėjus, jų darbus ir pan. Bet globojant reikia gerbti ir globojamų vaikų bei jų biologinės šeimos teisę į privatų gyvenimą. Ar įstatymai eilinį kartą nėra lygūs visiems?


Vakaruose politikai ir apžvalgininkai skiria vis daugiau dėmesio augantiems šeimos išlaikymo kaštams ir jų poveikiui sprendimui kurti šeimą bei susilaukti vaikų.  Diskusijos verda dėl vaiko pinigų dydžio, motinystės ar tėvystės išmokų mokėjimo trukmės, pirmojo būsto įsigijimo sąlygų, o kartais ir dėl dar įdomesnių dalykų.


Mindaugo Puidoko išsišokimai ir nusikalbėjimai, rodo, kad jis nėra labai gudrus politikas.


VILNIUS, spalio 27 — Sputnik. Lietuva perėjo prie žiemos laiko.Tai gali buti vienas paskutinių kartų, kai reikės sukti laikrodį. Laikrodžius atsukti reikia viena valanda atgal. Vasaros laikas kasmet įvedamas paskutinį kovo sekmadienį, o atšaukiamas paskutinį spalio sekmadienį. ES aktyviai remia idėją atsisakyti laikrodžių sukiojimo dukart per metus.


Skandalas dėl Lietuvos nacionalinės vėliavos ir iškrypėlių pederado Tel Avive pasklido ne tik po socialinius tinklus, bet ir po daugelį užsienio žiniasklaidos priemonių Izraelio pederastų ir kitų iškrypėlių pederado organizatorių padaryta klaida gali tapti tarptautiniu skandalu. Ir daugelis užsieniečių, atvykstančių į artėjantį iškrypėlių pederadą Vilniuje, taip pat gali supainioti šio judėjimo vėliavą su Lietuvos valstybine vėliava.


Vienas dalykas, kurio jie bijo labiau nei bet kas, yra rasinė sąmonė, nes jie žino savo istoriją, nes žino, kad tautinė ir rasinė ištikimybė kelia grėsmę jų planui sukurti aukščiausią daugiakultūrę konstrukciją - pasaulio vyriausybę. Dėl šios susuktos svajonės apie pasaulio viešpatavimą jie bando genocidą prieš mūsų žmones.


Šefildo (Didžioji Britanija) universiteto Studentų sąjunga uždraudė baltiesiems studentams dalyvauti savo organizuojamuose antirasistiniuose susitikimuose. Sąjunga aiškina, esą draudimas baltiesiems studentams atsirado stengiantis kreipti organizaciją iš „ne rasistinės link aktyviai antirasistinės“.


Karbauskis ilgą laiką bandė likti šešėlyje — vadovauti viskam Seime, neužimant aukštų pareigų. Kai iškilo klausimas dėl Pranckiečio nušalinimo, bandė ieškoti paramos opozicijos gretose — kaip pranešė žiniasklaida, siūlė jo postą liberalei Viktorijai Čmilytei ir bandė grąžinti į valdančiąją koaliciją socialdemokratus.


Žmonių partijos lyderis Gabrielius Landsbergis kalbėdamas valstybinio transliuotojo rugsėjo 2 d. laidoje „Dienos tema“ pranešė, kad jis „tikrai yrauž politinės sistemos stabilizaciją“. „Nauji politiniai judėjimai, dariniai, perdarantys politinę sistemą, man labiau primena tokias revoliucines nuotaikas, kurios neaišku, ką pastato naujo. Sugriauti visi gali. Klausimas, ar kas nors gali iš tikrųjų pastatyti ir išsaugoti, kas buvo neblogo pastatyta.


Į Lietuvą vis labiau skverbiasi homoseksualistų propaganda, savo kelyje neapeinanti ir ugdymo įstaigų. Gintis reikia jau dabar. Tuo įsitikinusi Kauno vaikų darželio „Medutis“ direktorė Jolanta Lipkevičienė. Jų organizacija - sąraše tarp 61 organizacijos iš Lietuvos, kurios su kitomis Europos šalimis kreipėsi į ES vadovybę, prašydami negriauti tradicinės šeimos. - Paaiškėjo, kad ESTT sprendimas nepalankus tradicines vertybes ginantiems visuomenininkams. Ką ši žinia reiškia jums, kaip vaikų darželio direktorei, pedagogų ir tėvų atstovei? - „Respublika“ paklausė Kauno vaikų darželio „Medutis“ direktorės Jolantos Lipkevičienės.


Šiandienos Vakarų demokratija yra marksizmo pirmtakė, be kurios jis būtų neįsivaizduojamas. Ji pasaulio marui suteikia kultūrą, kurioje gali plisti jo bakterijos.


1944-ųjų kovo 24-ąją 76 sąjungininkų karo belaisviai tamsią naktį prašliaužė pačių pastatytu tuneliu ir pateko į sniegu užklotą Lenkijos mišką. Jie bėgo iš Vokietijos karo belaisvių stovyklos „Stalag Luft III“. Tai, kas nutiko vėliau, ilgam laikui suglumino nacistinės Vokietijos saugumo pajėgas, įsiutino Adolfą Hitlerį ir nulėmė 50 pabėgėlių nužudymą, kurį įvykdė gestapas, svetainėje medium.com rašo Paulas Richardas Huardas.


Taip skamba ištrauka iš Nostradamo ketureilio: Kai atsidarys senosios žemės durys, Suplus ten visi varguoliai. Didieji norėdami gėrio ir taikos, Nežinodami atplukdys pabaigą į savo namus.


Galima suprasti ir taip: kol JAV kariaus su Kinija, Rusija kariaus su Europa. Arba atvirkščiai. Kas ką užpuls, kol kas neaišku. Sunkus rebusasKas pirmas paskelbs karą ― principinis klausimas. Jeigu Kinija užpuls Lietuvos sąjungininkę JAV, Lietuvai pagal Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos (NATO) sutarties 5-ą straipsnį teks stoti ginti JAV. Nes pagal Šiaurės Atlanto sutarties 5-ą straipsnį, NATO priklausančios valstybės yra įsipareigojusios ginti vieną kitą. O tai reiškia, kad ginkluotas vienos ar kelių NATO valstybių Europoje arba Šiaurės Amerikoje užpuolimas bus laikomas jų visų užpuolimu.


Visiems: Lietuva yra laiko juostoje GMT+1 valanda. Didesnė Lietuvos dalis su Wilniumi yra GMT+2 valandos. Diskusijai vietos mažai. Nekliedėkit apie Vasaros ar Žiemos laiką.


Dienraštis „Krone“ rašo, kad Rusijos gynybos ministerija apkaltino Amerikos kariuomenę masiškai vagiant didelius kiekius naftos iš Sirijos. Nafta išgaunama, išpilstoma ir išvežama iš šalies, spalio 26 dieną pareiškė generolas majoras Igoris Konašenkovas savo pranešime, paskelbtame Maskvoje. „Užimti ir perimti kontrolę naftos radimviečių – tai ne kas kita, kaip tarptautinis banditizmas“, - kritikavo Rusijos gynybos ministras šeštadienį amerikiečius. Rusija jau senai reikalauja pilno išvedimo amerikiečių kariuomenės iš Sirijos, rašoma Krone.


Lapkričio 1 d. įsigalioja Alkoholio kontrolės įstatymo pataisos, draudžiančios gaminti ir parduoti „vaikišką“ šampaną, žaislus ir kitas prekes, imituojančias alkoholinius gėrimus ar jų tarą. Šių metų birželio 6 d. Seimas priimtomis įstatymo pataisomis uždraudė įmonėms, Europos juridiniams asmenims ir jų filialams Lietuvoje gaminti ar parduoti maisto produktus, žaislus ir kitas prekes, skirtas vaikams ir paaugliams, kurių dizainas imituoja alkoholinius gėrimus ar jų tarą.


„Asmuo atsako pagal baudžiamąjį įstatymą tik tuo atveju, jeigu jis yra kaltas padaręs nusikalstamą veiką – tai reiškia, kad kaltininko kaltė baudžiamojoje teisėje nėra preziumuojama, o turi būti nustatoma dėl kiekvienos nusikalstamos veikos, – pabrėžė LAT teisėjų kolegija. – Vadovaujantis nekaltumo prezumpcijos principu, pareiga įrodyti nusikaltimo padarymą tenka baudžiamąjį persekiojimą vykdančioms institucijoms. Kaltinamasis savo nekaltumo įrodinėti neprivalo ir įrodymų naštos jam perkelti negalima, bet kokios abejonės turi būti vertinamos kaltinamojo naudai


Kai konservatoriai apgailėtinai prapylė rinkimus, tuo dar kartą visiems įrodydami, kad jų kliedesiai apie vatnikus jau kuris laikas įdomūs tik jiems patiems ir daliai neapsiplunksnavusio jaunimo, komentaruose moralizuojančio žmones, kurie savo kūnais gynė Nepriklausomybę, jų gerbėjai pasiuto iki raudonumo.


Žmonių partijos naciku tituluojamas, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko pavaduotojas Laurynas Kasčiūnas spalio 11 d. kreipėsi į Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį, prašydamas jo inicijuoti leidimo dirbti su slapta informacija neturinčio parlamentaro Zbignevo Jedinskio pašalinimą iš NSGK komiteto pakaitinių narių.


Socialinių medijų gigantės „Google“ darbuotojai tokias politines, konservatyvių pažiūrų asmenybes kaip Jordan Peterson ir Ben Shapiro vadino „naciais“ ir siūlė metodą, kuris padėtų susilpninti šių žmonių įtaką. Slaptas vaizdo įrašas taip pat rodo, kaip „Google“ darbuotojas prisipažįsta, jog kompanija stengiasi užkirsti kelią D. Trumpui laimėti rinkimus dar kartą.


Pasak JAV finansų ministžrijos, nuo guodžio mėn. iki vasario mėn. valdantis valiutines atsargas Rusijos centrinis bankas sugebėjo parduoti JAV vyriausybės obligacijas, kurių vertė siekia 11,9 mlrd.$. Tokiu budu šalies pinigų investicijos į JAV ekonomiką sumažėjo 11,2%. Tai yra gana daug, tačiau padaryti reikia dar daugiau. Kovo pradžioje bendros Rusijos investicijos į JAV valstybės skolą apimtis, nors ji ir sumažėjo iki minimumo per metus, tačiau iki šiol vis dar yra 93,8 milijardo JAV dolerių. Šiuos pinigus Vašingtonas gali lengvai užšaldyti.


Ketvirtadienį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis patvirtino, kad valdančioji koalicija nutarė, jog Saulius Skvernelis liks ministru pirmininku, o Seimo pirmininko pareigos priklauso Lietuvos socialdemokratų darbo partijai. Šis sprendimas nepatiko Seimo opozicinės Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos vadovui Gabrieliui Landsbergiui.


Anot JT specialisto Nils Melzer, prieš „WikiLeaks“ įkūrėją, Julian Assange, buvo naudojamas psichologinis smurtas ir sistemiškai pažeidinėjamos jo teisės visų jo įkalinime dalyvavusių valstijų. N. Melzer kartu su dviem medicinos ekspertais nuvyko susitikti su Assange Belmarsh kalėjime JK 2019 m. spalio 15 d., trijulė nustatė, kad Assange ilgą laiką buvo kankinamas.


Gera naujiena visai Lietuvai, Birutė Navickaitė pasididino papus!


Vilnius — pedoliberastų valdoma Lietuvos sostinė. Santuokų rūmų parkas. Penkiagubas ženklas, aiškinantis kaip naudotis šiuo parku... Kas tai? Pasityčiojimas iš sveiko proto, ar valdžiagyvių požiūris į vilniečius, kaip į paskutinius idiotus?


Kiek daugiau dešimties procentų darbingo amžiaus „prieglobsčio prašytojų“, atvykusių į Švediją nuo 2015 metų, čia dirba. Apie tai pranešė švedų dienraštis Aftonbladed. Švedijos statistikos tarnybos atliktas tyrimas parodė, kad bedarbystės lygis tarp „prieglobsčio prašytojų“ neproporcingai aukštas. Tai susiję su ypač žema atėjūnų iš Artimųjų Rytų ir Afrikos kvalifikacija.


Rugpjūčio 16 dieną į Siriją iš Rusijos atskrido 6 tolimo veikimo naikintuvai MiG-31. Nauji lėktuvai gerokai sustiprins Sirijos karines oro pajėgas, kuriose yra naikintuvai MiG-25, MiG -23MLD, MiG-21 ir fronto bombonešiai Su-24. Kiek anksčiau JAV ir Turkija buvo delegavusios sau išskirtinę teisę nepaisyti jokios Tarptautinės teisės ir bombarduoti Sirijos teritoriją, neva, Sirijoje veikiančius teroristus. Vietoj teroristų turkai atakavo kurdus, kurie kaip tik ir kovoja su „Irako ir Levanto islamo valstybės“ teroristais.


Palaikyk mus Feisbuke


Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis