Blogorama.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Sunki patioto dalia.


Lenkijoje, Australijoje, Kanadoje statomi šimtai "Kovid izoliacijų" centrų. Koncentracijos stovyklos. Ruošiamasi finaliniam momentui. Ar tu rengiesi jam?


Buvęs ilgametis Algirdo Paleckio bendražygis, žmogaus teisių aktyvistas, žurnalistas ir dabartinis „Socialistinio fronto“ pirmininkas Giedrius Grabauskas dėl persekiojimų ir bandymų jį paguldyti į …


Taip, savaime aišku, kad ši grupė nieko bendro neturi su SAM. Taigi ir pačios grupės aprašyme nesunku pamatyti, kad ši grupė yra savanoriai, dirbantys su propagandos demaskavimu, o taip pat ir profesionalūs medikai.


Ar tikrai kaltas Landsbergis, Karbauskis, Grybauskaitė, Skvernelis…?


Aš nusprendžiau šiemet išvis nesiregistruot ir nebalsuoti, taigi pirmąkart per daugelį metų ir neprabalsavau. Ir niekad daugiau nebalsuosiu. Turiu omeny  rinkimus pas jus Lietuvoje. Tačiau rinkimų rezultatai vis tik šokiravo. Ką gi, į tą pusę ėjom ir nuėjom... Šunkeliais! Iškrypėliai ir narkomanai sėdės Seime, o Sąjūdžio pirmeiviai, tokie patriotai, tautinių idėjų puoselėtojai, kaip Vytautas Radžvilas su Arvydu Juozaičiu... tegul eina šunims šėko pjaut...


Išaušo leftistinė ateitis. Nors naujieji dar neperėmė valdžios, karas prieš tautą jau prasideda. O prasideda nuo privalomos registracijos užėjus išgerti kavos. Mums pakiš lapą, kur, kaip jie tikisi, teisingai surašysime savo vardą pavardę, telefono numerį ir el. pašto adresą.


Pirmą kartą į Paryžių aš nuvykau 1993 metais. Per klaidą vairuotojas užsuko į Paryžiaus priemiestį. Vien juodi, apspito autobusą, išsinešdinom. Šiandien padėtis daug baisesnė. Afrika okupuoja vis naujus Paryžiaus ir kitų šalies miestų rajonus. Paryžius šiandien Ar nuoširdžios Makrono „krokodilo“ašaros? 2019 m. sausį Italijos valdančioji koalicija paaiškino, kodėl Imanuelis Makronas taip rūpinasi, kad kuo daugiau afrikiečių veltėdžių atvyktų į Europą.


Darykite piketus prie Landsbergio namų, prie Grybauskaitės ir visų tų, kurie išvogė Lietuvą. Tada nors į didžiuosius ekranus papulsite ir tapsite žinomi.


Kaip ir buvo prognozuota, 2020 m. Seimo rinkimus po antrojo turo užtikrintai laimėjo Žmonių partija – Landsbergių bendruomenės atstovai iškovojo 50 mandatų. Žalieji valstiečiai laimėjo 32 mandatus, socialdemokratai 13, liberalai taip pat 13, Laisvės (Džiaugsmo) partija užsitikrino 11, Darbo partija 10 mandatų.


Bent taip patriotai pareiškė savo poziciją. Kiti lietuviai pareiškė savo poziciją balsuodami. Balsavimo rezultatai parodė, kad nukraujavusios ir sorošininkų nukvailintos Tautos likučiams nebereikia Lietuvos. Jei reikėtų, niekas nebalsuotų už narkotikų ir iškrypėlių „Laisvės“ partiją, degenerato anūko ir Magnolijos sugulovės „krikščionis“.


Spalio pradžioje Lenkijos konkurencijos ir vartotojų apsaugos tarnyba (UOKiK) paskyrė "Gazprom" rekordinę baudą — 7,6 mlrd. dolerių, o projekte dalyvaujančios įmonės — "Engie", "Uniper", "Wintershall" ir OMV — yra jai skolingos daugiau 61 mln. Taip pat UOKiK įpareigojo šias korporacijas nutraukti visas sutartis, numatančias "Nord Stream-2" finansavimą.


Jei nors vienai tautai užginama teisė kurti savo valstybę savo istorinėse žemėse, šią teisę praranda visos tautos šiame pasaulyje. Negalima visuotinio principo skaidyti pagal savus interesus. Tautinis savanaudiškumas – toks pat niekingas, kaip ir asmeninis savanaudiškumas. Skirtumas gali būti tik tarp praktinių galimybių išties paremti vieną ar kitą tautą kovoje už jos teises.


Nuo spalio 26 d. privalomas klientų registravimas Laisvalaikio ir pramogų vietoseViešojo maitinimo įstaigose RestoranuoseKavinėse Baruose Naktiniuose klubuose Lošimo namų (kazino) ir lošimo automatų salonuoseBingo salonuoseLažybų ir totalizatorių punktuoseProjekto nutarime rašoma, kad siūlomas pakeitimas leis geriau užtikrinti pagrindinę infekcijos valdymo priemonę – kontaktinių asmenų atsekamumą ir jų izoliavimą.


„Amnesty International“ ir dar septynios nevyriausybinės organizacijos pateikė skundą Vengrijos konstituciniam ombudsmenui prieš Viktorą Orbaną, kuriame kaltino premjerą LMBTQI bendruomenės izoliavimu visuomenėje, jų žeminimu ir konstitucijos garantuoto žmogaus orumo pažeidimu.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Užsienis mums padės! Buvusi kandidatė į Baltarusijos prezidentus Svetlana Tichanovskaja teigia, kad Europos šalys gali suteikti milijardų dolerių dydžio paramą būsimoms reformoms respublikoje palai…


Kvailių linksmintojas, rusofobas ir landsbergistų draugas Arūnas Valinskas, sako, kad Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) pirmininką Valdemarą Tomaševskį reikia…


Lithuanian Cyber Defence steal the Covid-19 Vaccine code from Dr. Reddy.APT CHINA GROUP Collection Of Hacking Tools & Explotation CVE For Hacking APT Team


Pusė Lietuvos gyventojų balsavo ir išrinko naująjį Respublikos Seimą. Turėčiau džiaugtis be išlygų, kad išrinko daugelį tų, kuriais pasitikiu, jog jiems labiausiai rūpės ne asmeninė garbė ar privati nauda, o pirmiausia visų žmonių gerovė ir šalies pažanga bei nepriklausomybė. Bet iš tikrųjų ir iš visos širdies džiaugsiuosi tada, kai savojo Seimo rinkinuose dalyvaus kokie 80 procentų šalies gyventojų. Moksliškai būtų – jos populiacijos, liaudijos didžioji dalis.


Prieš ją žaidžia tiek nuo jos nepriklausančios aplinkybės, tiek jos pačios lyderiai, kurie pateikia tokias kerinčias iniciatyvas, kad net neaišku, kaip jas iškęsti be didelių reputacijos ir įvaizdžio praradimų. Beveik prieš dvi savaites Svetlanos Tichanovskajos Aleksandrui Lukašenkai pateikto "ultimatumo" terminas baigiasi sekmadienį.


Į banką atėjo senas indėnas ir paprašė 500 dolarų paskolos. Banko darbuotojas pradėjo rengti dokumentus.


Šalia Elektrėnų ošia vertinga ir mitologinė Gojaus giria. Didesnė šio girios dalis priklauso Lietuvos Respublikai ir įvardijama kaip „Gojaus miškas“, kita girios dalis privatinė nuosavybė. Gojaus girioje yra 3 pilkapynai, įtraukti į kultūros vertybių registrą.


Генсек НАТО Й.Столтенберг также подтвердил планы по расширению передового военного присутствия на Восточном фланге Альянса.


Dar rugpjūtį, pradėjus ruoštis statyboms, Kuršių gatvėje pašalinti menkaverčiai krūmai ir šabakštynai, sklypas išvalytas nuo ten buvusio statybinio laužo.


Viena aštriausių praėjusios savaitės aktualijų – spalio 21 d. pasaulį apskriejusi žinia, kad tądien išėjusiame dokumentiniame filme „Pranciškus“, dabartinis Romos popiežius pasisakė už vienalyčių partnerysčių institutą. Natūraliai kilo priešingos reakcijos: vieniems tai patinka, kitiems – nepatinka.


Prasideda vieno puslapio programinis pranešimas nuo darbų, kuriuos Baidenas (pirmiausia kaip JAV viceprezidentas Barako Obamos laikais) padarė Baltijos valstybių labui, išvardijimo. Jų esmė — indėlis į Lietuvos, Latvijos ir Estijos saugumą per Rusijos atgrasymo sistemos Europoje plėtojimą, stiprinant Šiaurės Atlanto Sutarties Organizaciją (NATO).


Lietuvoje pripažįstama, kad jos įėjimas į TSRS sudėtį vyko prievarta ir neteisėtai, tačiau nenori pripažinti neteisėtu Rusijos miesto Mėmelio (dabartinės Klaipėdos, kuri anksčiau NIEKADA nebuvo Lietuvos sudėtyje) ir Baltarusijos Wilno (dabartinis Vilnius) prijungimo prie Lietuvos. Kuriuos vienu metu Stalinas laikinai prijungė prie Lietuvos (galbūt tokiu būdu Stalinas norėjo stipriau pririšti Lietuvą prie TSRS). Beje, Klaipėda oficialiai pagal karo rezultatus atiteko TSRS, o Rusija, kaip TSRS teisių perėmėja, turi visas teises į šį miestą, nes jis jokiu būdu nėra oficialiai priskirtas Lietuvai.


Kaip ir kitose valstybėse, taip ir Lietuvoje homoseksualių porų gyvenimo teisinis reguliavimas tapo svarbia politine tema. Nesvarbu, kaip pasibaigtų Seimo rinkimai, Lietuvai artimiausiu metu teks priimti sprendimą šiuo jautriu klausimu.


Kažkokia keista situacija gaunasi su A. Lukašenkos statuso pripažinimu USA, o kadangi pokalbis įvyko, taip jau gaunasi, kad visi pribaltų ir lenkų tampymaisi šiuo klausimu yra kaip ir bergždi, o apie taip vadinamąją eks-kandidatę į prezidentus Tichanovskają jau galima ir pamiršti.


Laisvės (Džiaugsmo) partijos atstovas Garsusis Raskevičius pranešė, kad pasiruošęs didelį dėmesį skirti žmogaus teisėms. Atsakydamas į klausimą ar taikystųsi į teisingumo ministro postą ar Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko pareigas, politikas atskleidė, kad jam prioritetas yra ne postų dalyba, o koalicijos, sugebėsiančios įgyvendinti Laisvės partijos idėjas, suformavimas.


Spalio 22 dieną Minske Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukošenka susitiko su Rusijos išorinės žvalgybos direktoriumi Sergejumi Naryškinu. Tai įvyko likus trims dienoms iki prezidentės-apsišaukėlės Svetlanos Tichanovskajos, gyvenančios Vilniuje, Lietuvos mokesčių mokėtojų sąskaita, ultimatumo realizacijos.


Turkmenistano diktatorius Berdymuchamedovas ivedė ansnulių režimą savo šalyje ir pats demonstruoja pavyzdį savo piliečiams. Nors Turkmenistane nėra nei vieno kovid atvejo, bet Berdymuchamedovas net žvejyboje išdidžiai nešioja specialiai jam sukurtą antsnukį:


Kaip žinoma, Lietuva viešai šlapinasi ant Jungtinių Tautų sprendimų Lietuvai jų nevykdydama, o kai kurie Seimo nariai atvirai vemia ant tokios organizacijos kaip Jungtinės Tautos. Prisiminkime, pavyzdžiui, Žmonių partijos atstovo, anušauskinių KGB sąrašų skelbėjo Arvydo Anušausko (agentūrinis slapyvardis Anusas) pasisakymą Seime apie Jungtinių Tautų Žmogaus Teisių Komitetą (JTŽTK).


Ragana nėra nei vien tik gera, nei vien tik bloga deivė. Ji gali išgydyti žmogų šiam susirgus, tačiau gali ir leisti jam numirti. (Panašiai kaip krikščionių dievas Jėzus Kristus.) Krikščionys visada nekentė ir bijojo Raganos būtent todėl, kad jos pagalbos ieško sergantys lietuviai. Juk jei žmogus siekia Raganos palankumo, vadinasi, jis iki galo nenusižemina prieš kriškčioniškąjį dievą ir jo žynius. Todėl atvykėliai krikščionys ir ypač jų žyniai labai stengėsi įtikinti lietuvius, kad Ragana yra blogio įsikūnijimas, pikta deivė, nešanti žmonėms vien tik skausmą ir nelaimes.


Brigita Burkauskaitė kviečia jaunimą per helovyną kapinėse nuversti paminklus su kryžiais


Kremliaus "troliai", CEEPS ekspertų nuomone, vaizduoja Baltijos šalis kaip "žlugusias valstybes", kurių pramonė buvo sunaikinta subyrėjus Tarybų Sąjungai. Be to, tyrimo autoriai pabrėžia, kad Rusijos žiniasklaida sąmoningai lygina Lietuvos, Latvijos ir Estijos ekonomiką su turtingiausių Europos šalių pasiekimais, o ne su kitomis buvusiomis TSRS respublikomis, kurių situacija žymiai blogesnė.


VILNIUS, liepos 4 —  Sputnik. Kova su išgalvotu priešu —"bloga ir baisia Rusija" — prezidentei Daliai Grybauskaitei užgožia visas pagrindines socialines ir ekonomines problemas ir paskatino tai, kad respublika tapo neprestižiškiausių Europos reitingų lydere, rašo "Rubaltic". Visų pirma, Lietuva lyderiauja tarp ES šalių pagal emigrantų skaičių, nors ilgą laiką Lietuvos valdžia apskritai nepripažino emigracijos rimta problema. Per pastaruosius dvejus metus emigracijos lygis Lietuvoje išaugo daugiau nei 1,5 karto. Jei 2015 metais šalį paliko apie 30 tūkstančių žmonių, tai 2017 metais — 50 tūkst.


Gal kas žino, kodėl lietuviai ir žemaičiai taip greitai atsisako savo gilių tradicijų ir perima svetimybes, tokias kaip helovyno šventimą su šokiais ir alkoholiu, paverčiant šią šventę „tūsofke“? A…


Pasirodė įrodymai, kad buvęs JAV prezidentas Barakas Obama yra homoseksualistas, o jo žmona Mišel yra vyras Michael LaVaughn Robinson, dar vadinamas Didžiuoju Maiku (Big Mike).


R.Karbauskio keistai išteplioto atvaizdo panaudojimas sukėlė bangas. Dauguma teigia - tai patyčios. Kiti, jog tai karikatūra. R.Karbauskis, su šypsena, trumpai pareiškė, kad tokiu būdu kai kas siekia dėmesio. Galima nepritarti valdančiųjų politikai (kai kas ir man labai nepatinka), galima nemėgti R.Karbauskio, bet laikytis įstatymų privalu, "net" atlikėjams. Visas pulkas atlikėjų buvo/yra teisėsaugos klientais, kai kurie nuteisti, kiti - Ž.Žvagulis, J.Liesis teisiami dabar.


Vytautas Landsbergis PROTĖVIŲ DVASIA prie pašto Žiūriu aš į elitą Lietuvos: kriu kriu, jie nelaisvi! Nepaisant mūs kovos net kai susirenkam visi prie pašto nė vienas nepamąsto: kur dingo mano protė…


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Beje, "amžinoji studente'', ar jau sugebėjai baigti bent pirminius pradžiamokslius žurnalistikos mokslus? Atžagari nevykėlė. Nevykėlė visur - tiek karjeroje, tiek ir nesusiklosčiusiame asmeniniame gyvenime. Fė.


Kas vadovauja Lietuvai ? De facto ir de jure ?


A police officer was on Thursday beheaded and burnt to ashes by suspected hoodlums during the #ENDSARS protest in Nnewi, Anambra State. The police spokesperson, Haruna Mohammed, who confirmed this in a statement, said three others sustained various degrees of injuries.


Įdomu, ką pasakytų J.Hašeko "Narsiojo kareivio Šveiko nuotykių“ herojai dėl COVID-19 epidemijos? Mes to, žinoma, nesužinosim, bet galime įsivaizduoti. Žodį „karas“ aš, Šveikui leidus, pakeisiu žodžiu „Covid-19“. Tuomet apie Pyseko miesto nuovados puskarininkį būtų pasakojama štai taip: Paskui puskarininkis išdėstė naują teoriją apie tai, kad COVID-19 – didelė visos žmonijos gerovė, nes drauge su dorais žmonėmis žūva daug niekšų ir sukčių.


Su „auksinio milijardo“ schema, kokia ji buvo prieš 30 metų, jau baigta dėl baltosios rasės degradacijos. Taip mano istorikas ir socialinis filosofas Andrejus Fursovas. Ar turi įpėdinių neseniai miręs Rokfelerių klano patriarchas, už ką žiauriai baudžia jau trečią Kenedžių šeimos kartą ir dėl ko įtakingas žydų klanas investuoja į Hitlerio laikais populiarias eugeniką bei rasologiją?


Šį kartą, per pilnatį, Vytautas Landsbergis feisbuke pamalonino savo gerbėjus kosmologine tematika. Pripažinkime visi kartu, kad tai ką parašė Vytautas yra „kostmosas“! Vytautai, nesustokite! Vytau…


Šiandien Lietuvoje dirbantys skandinavų, vokiečių ir lietuvių kapitalo alaus gamintojai pasidiaugė, kad "Lietuvoje alaus rinka augo 4% po ilgos stagnacijos ir net nuosmukio". Nežinau ar tai labai gera proga džiaugtis tuo, jog kasmet mažėjantys Lietuvos gyventojai sugebėjo išgerti daugiau alkoholio negu prieš metus? Juo fantasmagoriškiau atrodo "verslo analitikų" džiaugsmas tokiais "puikiais rodikliais". Bet matyt, tik pakankamai apkvaišusiai miniai galima prakišti tokias aferas kaip "energetin


Profesorius iš Freiburgo universiteto Prof. dr. Bernd Raffelhüschen su mokslininkų grupe suskaičiavo, kokią žalą vokiečių tautai padarė pavasarį vykęs COVID-19 karantinas ir šalies uždarymas (lockdown).


Kodėl Japonija neskelbia nepaprastosios padėties ir neįveda karantino? Priešingai - Japonija nuėmė karantiną švietimo įstaigose, kuris buvo paskelbtas prieš tris savaites, ir nuo 1 balandžio - Japonijoje šią dieną prasideda Mokslo metai - visi vaikai eis mokytis įprastu režimu.


Be to, Lietuvos žurnalistų sąjunga, Lietuvos žurnalistų bendruomenė ir Seimo nario, konservatoriaus Kazio Starkevičiaus šeima įsteigė Vilties ir laisvės premiją, kuri bus įteikta Baltarusijos žurnalistams, nušviečiantiems įvykius šalyje.


Žinomas Ukrainos publicistas Eduardas Chodos savo naujoje apžvalgoje „"Белорусский набат : Привет , ХАБАД !" Брифинг и разбор полётов №63 от Эдуарда Ходоса“ pasakoja.


LGBT poros nusipelnė teisinės apsaugos dėl jų santykių, pareiškė popiežius Pranciškus naujame dokumentiniame filme. Filmo premjera įvyko spalio 21 dieną. Režisierius Jevgenijus Afinejevskis interviu metu paklausė popiežiaus, kokia LGBT bendruomenės vieta Katalikų Bažnyčioje. Popiežius Pranciškus patikino, jog jis tiki, kad homoseksualūs žmonės turėtų būti laukiami ir priimtini Bažnyčioje. "Homoseksualūs asmenys turi teisę būti šeimos dalimi, — kalbėjo popiežius.


Baidenas-tikrasis yra kairėje pusėje, Baidenas-antrininkas yra  dešinėje pusėje.


Visos partijos žino, kad savo programų nesilaikys, taip pat visos žino, kad tauta būtent ant programų labiausiai ir kimba, tad sukuria kuo patrauklesnes. Nors po rinkimų jas iš karto pamiršta ir taip būna visada, per amžius amžinuosius.


Viską nufilmavome ir pateikiame Jūsų vertinimui


KAM ir Karo medicinos tarnyba vykdys priverstinę vakcinaciją ir žudynes


99 proc. medicinoje nedirbančių žmonių, net neįsivaizduoja koks rimtas ir rizikingas yra dirbtinis plaučių ventiliavimas.


Gabrielius yra kuiliukas. Pakalbam atvirai ir paprastai – jam niežti kiaušiukus kuo greičiau padėti į aksominį seimo nario krėslą. Išoriškai to niežulio nepastebėtum – droviai perkreipta burna, tvirta kaip uola žmona šalia ir visose priešrinkiminėse nuotraukose Anūkas apkibęs kekėmis vaikų. Kiek ten jis jų turi?


6 faktai apie masinio vartojimo vaidmenį kultūroje ir ekonomikoje, produkto transformaciją į simbolį ir visuomenės patirtį. „Vartotojiškosios visuomenės“ samprata susijusi su socialiniu-ekonominiu ir kultūriniu reiškiniu, kuris stabilizavosi išsivysčiusiose šalyse XX a. antroje pusėje. Tai ne filosofinė kategorija, o veikiau socialinė-teorinė ir ekonominė.


A girl just three years old was pimped out by her own mother to three adult men; for 4,000 Euros per month. Those three men are high ranking members of the Lithuanian Government. Most of the key figures in this story are dead — murdered — with the exception of the mother, and the court has forced the child to live with her again — this child is the last breathing witness. Did you pay attention to the word "Government members". Yes, those corrupt officials who satisfied @h@their devilish lust with a 3 years old infant, how can you imagine giving the future of your country @h@in their cursed hands!


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


„Kokios bebūtų žmonijai šios kruopščiai sufabrikuotos pandemijos pasekmės, jau dabar galima tvirtai pasakyti, kad dvi senos geros profesijos taps sukompromituotos ir ilgam. Aš kalbu apie oficialią žurnalistiką ir oficialią mediciną. Geresnės demonstracijos apgailėtino fakto, kad abi šios veiklos sritys yra valdomos politikų, o ne autoritetingų profesionalų iki šiol nepavykdavo pateikti.


Palaikyk mus Feisbuke


Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis