Blogorama.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Kuo toliau, tuo sunkiau galima suprasti, ką tarybinis profesorius Vytautas Landsbergis mums dar nori pasakyti.


Kviečiame pažiūrėti atviro ir šmaikštaus Vaido ir Gintaro pokalbio apie išlikimą.


99 proc. medicinoje nedirbančių žmonių, net neįsivaizduoja koks rimtas ir rizikingas yra dirbtinis plaučių ventiliavimas.


"Nėra priežasties atsipalaiduoti": Putinas įvertino situaciją su koronavirusu


Antrame Paryžiaus rajone, netoli nuo operos teatro, islamistas užpuolė su peiliu praeivius. Vienas žmogus žuvo, penki sužeisti. Policija nušovė užpuoliką. Praeiviai girdėjo šaukiant „Alach akbar“. Nėra abejonės, kad tai teroro aktas. Kaip pranešė Europe 1, praeivius Paryžiuje (21 val.) užpuolęs teroristas buvo čečėnas, 20 metų. Patikslintais duomenimis, vienas žmogus žuvo, keturi sužeisti, du iš jų sunkiai.


Neseniai paskelbtas rusofobiškai antitarybinis straipsnis su antrašte "Suabejojęs Lietuvos okupacija Kremlius grasina: tektų kelti Klaipėdos ir Vilniaus klausimą", kurio autorius Vaidas Saldžiūnas bandė išvedžioti, esą Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, keldamas Antrojo pasaulinio karo istorijos klausimus, ne tik "neigia sovietinę okupaciją", bet dargi kėsinasi į Vilnių ir Klaipėdą, žodžiu — kelia Lietuvai teritorines pretenzijas.


Berliner Zeitung (BZ) vakar informavo, kad protestuoti prieš melagingą koronabangą šeštadienį Berlyne iš visos Vokietijos ir kaimyninių šalių susirinko milijoninė protestuotojų banga.


LRT.lt klausimai partijoms ar koaliciniams sąrašams: Ar pritariate, kad Lietuvoje būtų įvesti progresiniai mokesčiai?


Liepos 29-osios naktį Baltarusijos teisėsaugininkai sulaikė 32 privačios karinės kompanijos WAGNER narius, dar vienas jų kolega sulaikytas šalies pietuose. Baltarusijos lyderio Aleksandro Lukašenkos rugpjūčio 1 d. komentarai šiuo klausimu.


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


Geros žinios iš demokratijos irštvos pilasi kaip iš Gausybės Rago Trumpai tariant, galime drąsiai kalbėti apie sisteminius reiškinius, kurie yra aiškiau matomi laivyne. Kažkas pasakys, kad mums "do lampočkį" Amerikos karinės katastrofos. Arba dar blogiau - atsiras tokių kaip Mindė, kurie tuo džiaugiasi. Arba tokių kurie net pasakys "- niechui" buvo žvengti iš Kuzios", turint omeny gaisrą lėktuvnešyje-kreiseryje „Admiral Kuznecov“.


Teatro režisierius, politologas Sergejus Kurginianas įsitikinęs, kad koronaviruso epopėja greitai nesibaigs, – jo manymu, pandemija sukels ne tik psichologines ir socialines-ekonomines problemas, bet ir visame pasaulyje pradės rimtas politines transformacijas. S. Kurginiano teigimu, vienas pagrindinių intelektualinių centrų Vakaruose – Londono Imperatoriškasis koledžas, su kuriuo tiesiogiai susiję žymiausi britų epidemiologai seras Rojus Malkolmas Andersonas (Sir Roy Malcolm Anderson) ir jo globotinis Nilas Fergiusonas (Neil Ferguson), kurie šių metų kovą paskelbė mirtingumo nuo koronaviruso statistiką.


Проповедь Святейшего Патриарха Кирилла в Неделю 1-ю по Пятидесятнице, Всех святых


Ukrainos publicistas Eduardas Hodos, buvęs Charkovo rabinas, savo dviejuose pastaruosiuose video (Nr.43 ir Nr.44) pasakoja apie tai, kad Habad liubavič sinagogoje Brukline, Nr.77, labai susidomėjo įvykiais Rusijos moterų vienuolyne, kur šio vienuolyno igumenas Sergijus viešai skelbė apie žydų ir masonų suokalbį putiniškoje Rusijoje, feikinį COVID-19 karantiną, suplanuotą slavų ir kitų tautų naikinimą. Eduardas Hodos apžvelgia (video Nr.


JAV jūrų pėstininkai apsižliumbė ir liejo ašaras, kada juos sulaikė Islamo revoliucijos gvardijos (IRGC) jūrų korpusas už neteisėtą patekimą į Irano teritorinius vandenis Persijos įlankoje. Apie tai buvo pranešama pasaulinėse MIP ir fake news su nuoroda į IRGC generalinio vado pavaduotojo generolo Hosseino Salami pareiškimą.


Vokietijos teisėsauga paviešino dokumentus apie 30 metų Vakarų Berlyne veikusį pedofilų klaną – KENTLER PROJECT. Jį įkūrė psichologijos profesorius Helmutas Kentleris.


Kaip pati zombiškiausia religija - JUDAIZMAS džiaugsmingai priima pačią feikiškiausią KORONĖS pseudodemiją. Arba KORONĖS KOPULIACIJA Kretoje.


Rusijoje baigti klinikiniai koronaviruso vakcinos tyrimai


Rusijos elektros eksporto vakarų kryptimi statistikaPirmiausia, tik viena įmonė turi teisę eksportuoti elektros energiją už Rusijos ribų — PJSC "Inter RAO", kurios 66 proc. akcijų kontroliuoja valstybė, o likusiomis dalimis laisvai prekiaujama biržose. Taip, teisingai — gamtinių dujų ir galutinio jų perdirbimo produkto — elektros energijos — eksportas į Rusiją neįmanomas be veiksmingų privačių savininkų dalyvavimo.


Šiandien Sveikinu jus su profesine švente ir 90-osiomis desantinių-oro pajėgų įkūrimo metinėmis. Jūs pagrįstai didžiuojatės šlovingąja legendinės „sparnuotų pėstininkų“ istorija, jos įkūrėjų vardais, lygiuojatės į savo pirmtakus ir vyresniuosius bendražygius, kurie visada garbingai vykdė paskirtas užduotis, specialiųjų operacijų ir taikos palaikymo misijų metu pademonstravę aukščiausią pasirengimo lygį, nepalaužiamą charakterį ir savitarpio pagalbą.


Ir taip jau patologiškai antitarybinėje Lietuvoje – naujas antitarybinis ekscesas: anot „Kauno dienos“, Visvaldo Matijošaičio valdomoje Kauno savivaldybėje kelią skinasi iniciatyva iš vietos pašalinti adresu K. Donelaičio g. 13 prie vaikų bibliotekos stovintį lietuvių literatūros klasiko, tarybinio rašytojo Petro Cvirkos biustą. Apie tai komentuojama, aišku, negailint priekaištų pačiam rašytojui – esą jo būta „išdaviko“, „kolaboranto“ ir visokio kitokio blogiečio.


Mokslininkų atlikti tyrimai, paskelbti moksliniuose žurnaluose, mums piešia visai kitokį virusologijos vaizdą, negu tai daro LRT „fake-news“. Žemiau aš pateikiu santrauką mokslinių publikacijų, įrodančių, kad kaukės praktiškai neturi jokios prasmės kovojant su Covid-19 „pandemija“. Kaukės buvo skirtos, tam, kad sulėtinti Covid-19 epidemiją, kad neperkrauti sveikatos apsaugos sistemos.


Šiandien „Facebook“ pašalino vaizdo įrašą, kurį paskelbė „Breitbart News“ ir kuris buvo vienas efektyviausių „Facebook“ įrašas pasaulyje pirmadienio popietę. Vaizdo įraše buvo kalbama apie spaudos konferenciją, kurią surengė grupė „America's Frontline Doctors“ ir kurią organizavo bei rėmė „Tea Party Patriots“.


Astravo elektrinė ir jos grėsmės, Lietuva geopolitiniame kontekste, ateities perspektyvos ir Kazimiero Juraičio veikla, nuo kurios E. Baltušis atsiribojo.


Panaudosiu visiems daugmaž girdėtus terminus, kad galėtume orientuotis aprašomoje situacijoje. O situacija tokia, kad mūsų organizmas dirba komunizmo sąlygomis. Tai yra iš kiekvieno pagal gabumus, galimybes ir kiekvienam pagal poreikius. Mūsų organizmo ląstelės taip susietos, kad visas organizmas galėtų išgyventi ir daugintis gana sudėtingomis išorės sąlygomis. Visos ląstelės, visų pirma, dirba organizmui, o sau pasiima tik tiek, kiek reikia.


Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.


Kol geltonosios spaudos 15min fake fact checkeris ir toliau platina savo sąmokslo teorijas, kitų nuomones vadindamas sąmokslo teorijomis, bei bando jas blokuoti, kaip dalinai TEISINGAS, pasaulyje ir toliau skelbiama apie corona virusu užkrėstus testus. Arstechnica žurnalistė Beth Mole balandžio 20 dienos straipsnyje rašo: <..


Baltarusijos specialiosios tarnybos backos A.Lukašenko įsakymu surengė rusofobinį rinkiminį spektaklį – sulaikė Baltarusijoje teisėtai buvusius ir jokių įstatymų nepažeidusius Rusijos piliečius. Kokį cirką bando parodyti Baltarusijos agrofiureris Oleksandras Grigorjevičius Lukašenko?


While the whole world increases their efforts to contain the coronavirus pandemic and minimize its impact on humans and on the economy, cyber criminals are showing their most inhumane face. The U.S. Department of Health and Human Services, which is at the forefront of the U.S. Administration efforts, has suffered from a DDoS attack


Aleksandras Rodžersas: Chodorkovskio nesėkmė Chabarovske2020-08-01 A. Navalnio ir M.Chodorkovskio apmokamų profesionalių provokatorių pasirodymas bet kokiose protesto akcijose (o jie patys savaime labai gali būti ir spontaniški) tik diskredituoja tokias akcijas ir atima iš jų visuomenės palaikymą. Užrašas ant plakato: “Laisvę Furgalui!” Vykdydami “Ateities instituto” projektą, mes pradėsime apibūdindami mažus darbus ir pamažu judėsime globalių įvykių prognozių link.


Bandomųjų paleidimų metų buvo patvirtintos unikalios hipergarsinės raketos „Cirkon“ tikslumo ir nuskristo atstumo charakteristikos. Raketos greitis taip pat buvo neįtikėtinai didelis, liepos 26 d., sekmadienį, pranešė RF Gynybos ministerija.


Šiuolaikinė vokiečių karta turėtų išsiaiškinti su šia holokausto istoriją [dokumentų daugiau nei pakankamai] ir pareikalauti grąžinti iš Izraelio apgaulės būdu gautus pinigus. Bet atrodo, kad vokiečiai savo pinigų nematys.


Dešimtys tūkstančių pagrindinės Baltarusijos prezidento Aliaksandro Lukašenkos varžovės prezidento rinkimuose Svetlanos Tichanovskajos šalininkų ketvirtadienį dalyvavo mitinge Minske, nepaisant didėjančio valdžios spaudimo opozicijai. Dabartinio Baltarusijos prezidento priešininkai deda visas viltis į 37 metų S. Tichanovskają, kuri rugpjūčio 9 d. vyksiančiuose Baltarusijos prezidento rinkimuose susirungs su A. Lukašenka. Jos vyro Sergejaus, žinomo tinklaraštininko, rinkimų komisija nesutiko registruoti kandidatu rinkimuose ir jis buvo įkalintas, kaip ir buvęs bankininkas Viktoras Babaryka.


Informuoti agentūros "Reuters" šaltiniai iš OPEC sakė, kad naftą eksportuojančių šalių aljansas rimtai svarsto scenarijų, pagal kurį naftos paklausa niekada neatsigaus, ir tai turės gana rimtų pasekmių naftos pramonės šalims.


Prekinis sąstatas nuvažiavo nuo bėgių Finikso priemiestyje Arizonos valstijoje. Dėl kilusio gaisro sugriuvo dalis tilto per Tempe-Tuan vandens saugyklą.  Kaip pranešė vietinis televizijos kanalas ABC15, remdamasis pagalbos tarnybomis, užsidegė nuo aštuonių iki dešimties sąstato vagonų, trys vagonai nukrito į tuščią parką po tiltu. Gaisro likvidaciją apsunkina tai, kad traukinyje buvo gabenamos ir pavojingos medžiagos.


Kai judo-oligarchatinio perversmo metu Kijeve į sceną gretą JAV-ų maitvanagių veržėsi ir lietuviškos vištos - tipo Graužinienė ir vis dar gyvas Landsbergis, buvo keista. Atrodytų koks čia gali būti liliputinės suvenyrinės pseudovalstybėlės Europos žopoje vaidmuo?


Švietimo, mokslo ir sporto ministerija rengia tris variantus — realų grįžimą į mokyklą, mišrų realaus švietimo ir nuotolinio mokymosi derinį ir trečiąjį variantą, leidžiantį dirbti nuotoliniu būdu. Po patirties, įgytos per griežtą karantiną, tėvų ir mokytojų nuomonės apie ugdymo formas skiriasi. — Romualda, ar jau paruošei savo sūnų naujiems mokslo metams? Pasidalink patirtimi, nes mes ruošiamės leisti dukrą į pirmą klasę ir labai jaudinamės.


Esmė tokia , kad nacionalsocialistai niekada neteigė, jog arijai iš prigimties yra geresni visų tipų atletai nei ne arijai; vietoj to jie pripažino, kad kiekvienos rasės ypatumai suteikia jai tam tikrų pranašumų ir trūkumų varžantis su kitomis rasėmis; ir kad konkreti Hitleriui priskirta „arijų rasės viršenybės teorijos“ forma yra žydų išradimas.


Rytoj JAV demokratų partijos susirinkimo (kuris vyks internetu) metu buvęs viceprezidentas Džo Baidenas, ko gero, vienas pasirinks būsimą JAV prezidentą.Arba, tiksliau, prezidentę. Ir štai kodėl: Baidenas šiuo metu lenkia savo varžovą, dabartinį JAV prezidentą Donaldą Trampą, dviem, keturiais, aštuoniais ar net dešimčia procentų įvairiose apklausose. Dauguma amerikiečių interviu reguliariai Trampą vertina neigiamai.


Rugsėjo 1 d.  – Mokslo ir žinių diena, šventė. Tačiau ši diena kartu yra ir tragiško įvykio diena. 2004 m. rugsėjo 1 d.


Svajonės pildosi - Dar Dalia Grybauskaitė pradėjo oficialiai kviesti Amerikos kareivius į Lietuvą. Per jungtinį trijų Baltijos šalių prezidentų vizitą Baltuosiuose rūmuose 2018 metų pavasarį ji sakė, kad Lietuva norėtų "nuolat" matyti JAV kariuomenę savo teritorijoje.


Beprecedentė žmonijos istorijoje pasaulinė epopėja pavadinimu „Koronaviruso pandemija“, sulaukia įvairių vertinimų. Žinoma, Lietuvoje tie, kurie tiesiog kelia klausimus dėl visiškai alogiškų Lietuvos teritoriją administruojančių veikėjų veiksmų, trumpai tariant vadinami marginalais ir visais kitais giminingais žodžiais.


Keli kilometrai nuo Irano sienos pradėjo skęsti „Nimitz“ klasės lėktuvnešis, į kurį prieš keletą dienų pataikė sparnuotoji raketą, kurią paleido Islamo revoliucijos gvardijos korpusas.


JAV prezidentas Donaldas Trampas nustebęs dėl to, kad Vokietija vėluoja vykdyti savo 2 procentų įsipareigojimus NATO, tačiau tuo pat metu išleidžia milijardus dolerių vykdydami su Rusija energetinius sandorius


Lenkija garsiai paskelbė apie savo pasitraukimą iš Stambulo konvencijos beveik iškart po Andžejaus Dudos perrinkimo į prezidentus. Varšuva, pasak teisingumo ministro ir generalinio prokuroro Zbignevo Ziobro, mano, kad šis dokumentas slapta propaguoja lyčių lygybės idėją ir pateisina homoseksualų ideologiją. Taigi, Varšuva atvirai pareiškė esanti pasirengusi surengti kryžiaus žygį prieš pasaulinę LGBT bendruomenę.


Visos Lietuvos valdančiosios partijos yra liberalios. Visos valdančiosios partijos maitina žmones laisvės ir demokratijos iliuzija ir partijų pasirinkimo laisve. Iš šalies žiūrint visos partijos turi savo atskiras programas, atrodo skirtingos, tačiau iš esmės jos nieko tarpusavyje nesiskiria – visos valdančiosios partijos vykdo vieną ir tą pačią Vakarų primestą neo-liberalaus kapitalizmo ekonominę politiką.


2009 m., globalios finansų krizės metu, Rusija ir Kinija sutarė eiti dedolerizacijos – dolerio atsisakymo atsiskaitymų metu – keliu. Šiuo metu šis procesas įgavo ženklų pagreitį: pirmąjį šių metų ketvirtį, pirmąsyk istorijoje Rusijos ir Kinijos atsiskaitymuose dolerio dalis sudarė 46 proc.


Švedija ir Baltarusija. Jos neįkalino gyventojų, neapmovė jų kaukėmis, neišjungė ekonomikos. Jos laimėjo. Prie santykinai suverenių valstybių grupės praėjusią savaitę prisijungė ir Olandija. Ši valstybė laikėsi tvirtos pozicijos ES valstybių vadovų derybose skirstant ES paramą ir kreditus. Ypač, labiausiai nuo Covid-19 nukentėjusių pietinių ES valstybių atžvilgiu, kurios, Olandijos nuomone, išlaidžiauja ir nesilaiko fiskalinės drausmės. Tai valstybė donoras, todėl gali užimti tokią poziciją.


Jeigu Veryga būtų ne gydytojas, o santechnikas, pavyzdžiui, jo veiklą Sveikatos apsaugos ministro kėdėje dar būtų galima suprasti ir net pateisinti. Mes gi turėjome gynybos ministrę gydytoją. Tačiau spaudoje rašoma, kad Veryga turi gydytojo diplomą, kuo aš iki šiol abejoju, nes netikiu, kad gydytojų tarpe gali atsirasti tokių idiotų. Šiuo žodžiu demokratiniuose Atėnuose žmonės vadindavo visuomenės interesų nepaisančius piliečius.


Remiantis Kudenhove-Kalergi supratimu, krikščionybė yra tik judaizmo regeneracija, nes eseniečiai ją ruošė etiškai, o Aleksandrijos žydai dvasiškai. Beveik viskas Europos etikoje yra įsišakniję judaizme, taigi, „jei kinai etiškai dominuoja Rytuose, tai žydai Vakaruose“.


Who is ‘patient zero’ of COVID-19 pandemic? Here’s what we know-Bill And Melinda Gates Foundation


Did you know that Bill Gates' real name is William Henry Gates III? Nowadays, he is known as Bill Gates (III) where III means the order of third. So what's so eerie about this name?


| 1970-01-01 | Lietuva | |


„Kokios bebūtų žmonijai šios kruopščiai sufabrikuotos pandemijos pasekmės, jau dabar galima tvirtai pasakyti, kad dvi senos geros profesijos taps sukompromituotos ir ilgam. Aš kalbu apie oficialią žurnalistiką ir oficialią mediciną. Geresnės demonstracijos apgailėtino fakto, kad abi šios veiklos sritys yra valdomos politikų, o ne autoritetingų profesionalų iki šiol nepavykdavo pateikti.


Jūs įsiminsite šią datą – 2015 liepos 22. Vieno iš intelektualiausių JAV žvalgybininkų bendruomenės narių nuomone, būtent tą dieną Amerika įžengs į patį niūriausią savo ekonomikos periodą per visą savo istoriją – 25 metus truksiančią Didžiąją Krizę. Ne per seniausiai buvo paviešinta ataskaita, kurioje savo nuomones tarpusavyje suderino visi 16 JA žvalgybos komiteto skyriai. Ataskaita parodė, kad šios agentūros jau pradėjo bendromis pastangomis vertinti pasekmės, kurių bus susilaukta, kai žlugs d


Žiaurus išprievartavimas. Milano Monte Stella parke liepos 15 dieną 17.50 negras, ginkluotas peiliu, užpuolė ir išprievartavo 45 metų moterį, išėjusią vedžioti šuns. Simboliška, kad visa tai vyko prie „Martino Liuterio Kingo“ vardo mokyklos. Užpuolikas buvo apie 1,8 metrų ūgio, iš „Centrinės Afrikos“. Auka po žvėriško išprievartavimo pateko į ligoninę. Italų admirolas prašo apsaugoti Italiją nuo vokiečių NVO „Sea-Watch“.


Recently Bill Gates said about the coronavirus that, “eventually we will have some digital certificates to show who has recovered or been tested recently or when we have a vaccine who has received it.”


LUCIFERIN Bill Gates Foundation’s COVID-19 Vaccine is a Satanic Plot


Kada pagrindinis žmonių žudymo įrankis - dirbtinio kvėpavimo aparato masinis naudojimas buvo paviešintas, pasaulinės aferos įpūtėjams nebeliko nieko kito, kaip pradėti lengvinti karantiną. Nes numatyto mirusiųjų skaičiaus, be šio aparato pasiekti neįmanoma. Tiesiog atkreipkite dėmesį į tai jog mirusieji nuo koronoviruso gydymo aparatu (bent jau Italijoje ir Ispanijoje) yra kremuojami, tokiu būdu paslepiant nusikaltimo pėdsakus.


Lietuva tapo tiesiog pavyzdine Norvegijos komuna vaiko teisių požiūriu! Darbuotojų mokymai praėjo puikiai, įstatymuose įgaliojimai įrašyti. Sistema veikia puikiai.


Kodėl Japonija neskelbia nepaprastosios padėties ir neįveda karantino? Priešingai - Japonija nuėmė karantiną švietimo įstaigose, kuris buvo paskelbtas prieš tris savaites, ir nuo 1 balandžio - Japonijoje šią dieną prasideda Mokslo metai - visi vaikai eis mokytis įprastu režimu.


Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos atstovas turintis keistą potraukį vaikaims,Robertas Šarknickas siūlo plėsti atvejus, kai vaiką galima leisti įsivaikinti be tėvų sutikimo.


Palaikyk mus Feisbuke

Наш интернет-магазин http://www.tebe-diplom.com предлагает купить диплом в Москве выгодно.

Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis