Blogorama.lt

Straipsniai skaityti per paskutines...

Nesvarbu, tu tiki ar netiki, bet neišvengiamai artėja ta diena, kuomet atsistosi prieš Dievo teismą. Jei esi ateistas, tuomet žinodamas mirties neišvengiamumą ir nujausdamas artėjantį atpildą už bedievišką gyvenimą, tavo sąmonę neišvengiamai apims klaikas. Kas kart priartėjus mirčiai tu numirsi net nemirdamas, vien pergyvendamas mirties baimę.


Niekaip negalėjau nuvyti minties, jog mūsų besimeldžiančių prašytojų, šlovintojų, vekšlentojų ir aikčiotojų yra keli milijardai vienu metu. Na kokiu gi būdu Dievas, koks Jis be būtų Visagalis, gali mus išgirsti ir tuo labiau atsakyti į mūsų maldas?


War crimes with intent to commit mass genocide by demonstrating activities that create a low immune system and murder by vaccine Government of The United States of America vs Bill Gates, Melinda Gates, Anthony Fauci, Christine Grady, Tedros Adhanom, National Governors Association, CDC, WHO, Bill & Melinda Gates Foundation


Portale LifeSiteNews rašoma, kad buvęs kompanijos Pfizer viceprezidentas ir vyriausiasis alergijų ir respiratorinių susirgimų mokslininkas Dr. Mike Yeadon, kompanijoje dirbęs virš 30 metų, tvirtina, kad siekis sukurti universalią vakciną turi „blogio prieskonį“, kuriam jis „energingai priešinsis“.


Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.


2009 metais sausio 19 d. Lietuvos konservatoriai ir liberalai žiauriai susidorojo su taikia demonstracija, išėjusia į protesto mitingą prieš nusikalstamą dešiniųjų "naktinę" reformą, Lietuvos žmonių įžūlų apiplėšimą.


Aleksejus Navalnas Vakarų specialiosioms tarnyboms tapo nenaudingu mauru, todėl nuspręsta iš jo padaryti sakralinę auką. Kaip sako rusai, nuo nusususios avies nors vilnos sauja.


Šiandien galbūt nedaugelis težinojo, jog Aurimui Drižiui bus skelbiamas nuosprendis dėl teisėjos Aivos Survilienės įžeidimo, kuris kaltinamajame akte traktuojamas kaip teismo darbo trukdymas. Matote, pareigūno įžeidimo straipsnio nuo 2016 04 01 – nebeliko. Kai turi žmogų – būtinai jam straipsnį pritaikysi.


Latvijos Respublika nubalsavo dėl šeimos apibrėžimo išimtinai kaip „vyro ir moters sąjungos“.


Kuo daugiau informacijos iš JAV gaunama, tuo vaizdas darosi įdomesnis. Kol D.Trampo šalininkai taikiai mitingavo prieš Kapitolijaus pastatą, grupė neaiškių personažų, tarp kurių buvo atpažinti keletas BLM ir Antifa veikėjų, išdaužė kelis langus pastato galinio fasado dalyje ir netrukdomai (Au! Security superagentai!? Kur jūs?..) pateko į vidų. Atkreipkime dėmesį – jokių ginklų įsiveržėliai neturi. Grėsmės „pastato užgrobimas“ pretekstu Kongreso posėdis nutraukiamas būtent toje vietoje, kai respublikonai protestavo dėl vienos iš ginčijamų valstijų – Arizonos – rinkikų sąrašo priėmimo.


„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.


Prieš kelias savaites visuomenei plačiai buvo pranešta, kad prezidentas Gitanas Nausėda, gavęs informaciją iš Europos Komisijos, telefonu pasikalbėjo su Ministre Pirmininke Ingrida Šimonyte apie būtinybę pagreitinti pasirengimo vakcinacijai nuo COVID-19 darbus. Ir užtikrinti vakcinacijos proceso efektyvumą.


Europarlamentarai smerkia moterų reprodukcinių teisių ribojimą Lenkijoje ir pabrėžia Europos Sąjungos teisinį įsipareigojimą jas apginti. Rezoliucijoje, priimtoje 455 balsais už, 145 prieš ir 71 susilaikius, europarlamentarai pažymi, kad spalio 22 d. Lenkijos Konstitucinio Teismo sprendimas uždrausti abortus net ir esant didelei vaisiaus apsigimimo tikimybei „kelia grėsmę moters sveikatai ir gyvybei“. Europarlamentarai nuogąstauja, kad dėl to padaugės nesaugių, nelegalių ir gyvybei pavojingų abortų.


Dar 2001-aisiais JAV su tuomečiu prezidentu Dž. Bušu priešakyje pradėjo karinę invaziją į Afganistaną, per pastaruosius keliolika metų pareikalavusią daugiau kaip 1,5 mln. vietinių žmonių gyvybių, buvo teisinama tai tariamu „demokratijos eksportu“, tai vadinamąja „kova su terorizmu“, bet eilinį sykį aiškėja, kad po gražiomis jankių frazėmis slypi niūri ir siaubinga tikrovė.


Liberaliosios srovės atstovai dažnai teigia, jog atstovauja laisvam žmogaus pasirinkimui. Jų žodžiais tariant visuomenė liberalėja, o liberalūs politikai – tik visuomenės atspindys. Norint šį teiginį patikrinti bent kelių šalių pavyzdžiais reiktų išsamaus tyrimo, bet užtenka duomenų kalbėti apie mūsų šalies – Lietuvos – atvejį. Pasak daugelio apklausų dauguma Lietuvos piliečių yra prieš homoseksualų pretenzijas į šeimą ir masinę svetimšalių imigraciją. Dar 2014 m. Vilmorus apklausoje prieš homoseksualų teisę įsivaikinti pasisakė virš 94% gyventojų, o 2019 m.


Artėjant gruodžio 11-ajai – dienai, kai prieš 103 metus Lietuvos Taryba pasirašė labai svarbų dokumentą, Gruodžio 11 d. Deklaraciją – Europos Parlamento narys prof. Liudas Mažylis kviečia į virtualią parodą. „Šie vos daugiau nei šimtmečio įvykiai buvo pagrindas Lietuvos valstybės atkūrimui, – pristatydamas virtualią parodą „1917 m. gruodžio 11 d. Deklaracija – žingsnis link Vasario 16-osios Akto“ teigia prof. L. Mažylis. – Radiniai Vokietijos archyvuose atspindi aplinkybes, kaip buvo priimtas vienas iš svarbiausių Lietuvos Tarybos dokumentų“. Pasak prof. L. Mažylio, 1917 m.


Po parlamento rinkimų dreba Gruzija, kurią iš šešėlio valdo milijardierius Ivanišvilis. Baltarusijoje po masinių protestų Aleksandras Lukašenka rengia vyriausybės reformą, kuri atims iš prezidento didžiąją dalį jo galių (tačiau leis nuolatiniam "Batkai" išlaikyti situacijos kontrolę). Ukrainoje, kuri jau seniai gyvena nuolatinės valdžios krizės situacijoje, vis labiau juokiamasi iš paskutinės tautos vilties Zelenskio — ne kaip iš komiko, o kaip iš prezidento.


Norvegijoje 23 žmonės numirė po vakcinacijos Pfizer-BioNTech vakciną. Apie tai pranešė agentūra RIA su nuoroda į Norvegijos vaistų agentūrą. Šiuo metu 13 atvejų ištirta. Įprasti pašaliniai efektai galėjo sukelti pagyvenusių žmonių ligų paūmėjimą, praneša agentūra.


Po pirmosios COVID-19 bangos buvo daug kalbėta apie „imuninius pasus“, kurie turėtų leisti žmonėms, pasiskiepijusiems nuo COVID-19 išvengti karantino apribojimų Todėl kai kurios įmonės, vykdydamos …


Kaip reikėtų vertinti Europos sąjungininkės JAV planus – Lenkijoje, Pabaltijo šalyse, tame tarpe ir Lietuvoje, dislokuoti sunkiąją ginkluotę bei įkurti karines bazes? Jeigu viskas tuo pasibaigtų, gal ir nėra blogai, esą tai didina Lietuvos saugumą. Tačiau, nepamirškime, „demokratijos importuotoja“ Amerika visam pasauliui ne kartą parodė, kad yra linkusi į karinę agresiją, mano turinti teisę užpulti, bombarduoti, naikinti valstybes, kaip tai darė, pvz., buvusioje Jugoslavijoje arba karo Irake atveju, pagaliau Libijoje bei Sirijoje.


Kai žmogus sodina medžius net ir suprasdamas, kad jam neteks sėdėti jų pavėsyje, reiškia jis jau suprato gyvenimo prasmę.


Jungtinių Amerikos Valstijų demokratų partija sugebėjo išprovokuoti pilietinį karą 1861-1864 m. Ar pavyks jiems tą patį pakartoti antrą sykį – netruksime įsitikinti. Pirmtakų laimėjimai įkvepia. Tinkamai pasistengus, gali nusisekti darkart. Per neilgą istoriniu požiūriu JAV valstybingumo egzistavimo laikotarpį rinkimų kampanijų metu pasitaikydavo daug ko. Būta rietenų, susidūrimų, šantažo, papirkinėjimo bei išdavysčių. Darniai ir vieningai rinkimai įvyksta nebent Šiaurės Korėjoje. Nutikdavo taip, kad žurnalistai paskubėdavo skelbti ne tą asmenį tapus išrinktuoju prezidentu.


Laisvą judėjimą Šengeno erdvėje ribojančios priemonės turėtų būti taikomos tik išimtiniais atvejais, pažymi Europos Parlamentas (EP). Priimtoje rezoliucijoje (619 balsų už, 45 prieš, 28 susilaikė) europarlamentarai pabrėžia, kad Šengeno erdvės taisyklės turi galioti ir pandemijos metu, o judėjimo tarp ES valstybių ribojimus būtina pakeisti lankstesnėmis priemonėmis. EP pažymi, kad nuo pandemijos labiausiai nukentėjusios teritorijos ne visada sutampa su valstybių sienomis, todėl judėjimo apribojimai turėtų būti grindžiami visuomenės sveikatos padėtimi regionuose.


Vakar didžiuosiuose Prancūzijos miestuose vyko didelio masto protestai prieš naują saugumo įstatymą, kuris riboja piliečių teises ir draudžia fotografuoti budinčius policijos pareigūnus.


Lenkijoje  pažeidžiamas valdžios atskyrimo principas, kišamasi į teismų darbą, įvedama cenzūrą valstybinėje žiniasklaidoje, bažnyčia verčiama valdžios organu ir draudžiama moterims elgtis su savo kūnu savo nuožiūra, Kačinskio Lenkija - tai Europos gėda ir pastaroji galiausiai gali išmesti lenkus iš bendrų europietiškų namų.


Niekada nesitepu rankų į aną daiktą. Purvas limpa, bet šį kartą tenka tai padaryti. Draugas informavo, kad portale „Delfi“ minima mano pavardė ir šio portalo šuleriai bando ją išteplioti. Kalbu apie gruodžio 27 dieną portale „Delfi“ paskelbtą straipsnį „Spekuliuoja, esą vakcina galėtų sukelti moterų nevaisingumą,bet mokslininkai sako ką kita.“


Vakarykštis (2015 01 15) nutikimas Vengrijos Kiškunchalaš’o pabėgėlių centre, netoli sienos su Serbija. Vaizde matome, kaip apsaugininkai, pastebėję, kaip pabėgėliai priekabiauja prie moteriškos lyties darbuotojų (su šviečiančiomis liepmenėmis) puolė pastarosioms į pagalbą. Jiems į pagalbą atskubėjo nemažai bendradarbių iš įvairių pagalbinių patalpų.


The Ottoman Empire he speaks of is the same that committed genocide against more than one million Armenians in the wake of the Ottomans’ defeat at the end of World War


The Open Lithuania Foundation,George Soros Bill Gates Partner with China on Coronavirus Drug


Labdaros organizacijos „Oxfam“ atlikto tyrimo rezultatai byloja, kad turtinė atskirtis ir praraja tarp turtuolių ir vargšų pasauliniu mastu tik gilėja: 62 turtuoliai oficialiai valdo didesnį turtą kaip skurdžioji pusė 7,3 mlrd. pasaulio gyventojų, tuo tarpu 1% turtingiausių planetos gyventojų valdo didesnį turtą kaip likusi žmonija 99%) kartu sudėjus. Per pastaruosius šešerius metus 62% turtingiausiųjų savo turtus padidino nuo pusės trilijono iki 1,76 trilijono JAV dolerių, tuo tarpu skurdžiausių 3,6 mlrd. pasaulio žmonių turtas smuko visu trilijonų dolerių; prieš šešerius metus 388 fiziniai asmenys oficialiai valdė tiek pat turto, kaip 50% p


https://ruskline.ru/opp/2019/11/09/o_proishozhdenii_litovcev


Abiejų gyvačių galvos yra viename lygyje. Tai parodo, kad Informacija ir Materija visada vystosi kartu, viena nuo kitos negali atsilikti. Matrica apibrėžia ribas to informacijos kiekio, kuris gali būti duotas tame evoliucijos lygyje. Atsiradus žmogui, jis valdo nulinį kiekį informacijos, tačiau evoliucijos bėgyje jis abstraktaus mąstymo dėka pradeda kurti, o jo kūriniai didina jo turimos informacijos kiekį, kuri panaudojama tolesniam kūrimui, ir t.t.


Žmogaus gyvenimas – labai įdomi štuka. Norime to ar nenorime – be įvairių dzivaliongų jame vis tiek neapsieinama. Jisai pas kiekvieną individą surėdytas vis kitaip. Todėl, ne viskas ir ne visada priklauso tik nuo mūsų norų, pastangų ir elgesio. Iškišai galvą pro motinos gamtos atvertus gyvenimo vartus ir prasideda…


Avarija įvyko liepos 31 d., kada grupė iš 15-os jūrų pėstininkų ir vieno jūreivio su vikšrine amfibija grįžinėjo iš San-Klemente salos į desantinį laivą  „Somerset“.


Štai Jums, mieli skaitytojai oficiali nuorodą į Jungtinių Tautų sąrašą, kurio pirmoje vietoje ieškoma Deimantė Stankūnaitė. Nuorodą į originalą (spausti čia).


Dabar Trampo darbotvarkė jau neišvengia ir leftistinės žiniasklaidos dėmesio. Ilgą laiką kalbėję ir teikę gausius įrodymus apie suklastotus rinkimus, Amerikos patriotai pagaliau pratrūko ir ėmė žaisti pagal leftistų jiems primetamas taisykles. O šios taisyklės - tai kova be taisyklių. Leftistiniai manipuliatoriai priprato, kad patriotai deramai nesigina, todėl tik laiko klausimas kada primeta jiems viską ką prigalvoja.


Jokių statistinių patvirtinimų... Ekonominė blokada, vykdoma daugelyje pasaulio šalių vadinamosios koronaviruso pandemijos metu, yra didelė klaida, jei ne provokacija pasauliniu mastu. Ji buvo ilgai ruošiama. Galutinis sprendimas pradėti specialiąją operaciją kodiniu pavadinimu COVID-19 buvo priimtas uždarame Pasaulio ekonomikos forumo viršūnių susitikime Davose (2020 m. Sausio 21–24 d.) posėdyje. Pasaulio sveikatos organizacija sprendimą paskelbė po savaitės. Sausio 30 d.


LUCIFERIN Bill Gates Foundation’s COVID-19 Vaccine is a Satanic Plot


Remiantis Statistikos departamento prognoze, 2021 metais Lietuvoje ir toliau mažės gyventojų skaičius.


Susitikimą jis komentavo taip: "Mes kalbėjome apie skirtingus strateginius sunkumus, su kuriais susidursime iš Rusijos ir Kinijos pusių, ir apie reformas, kurias turime atlikti norėdami reaguoti į šiuos iššūkius, kad būtume kuo geresnėje padėtyje". Visų pirma, jo Amerika turi kovoti su Rusija ir Kinija būtinai kartu su sąjungininkais ir dar — jai reikia ne tiek atnaujinti ankstesniems karams sukurtas ginklų sistemas, kiek suprasti, kad karai čia ne ankstesni, o iš esmės kitokie.


Kaip galima vertinti pranešimus, kad Lietuvai jėga ir šantažu Briuselio ponų primetamiems vadinamiesiems „pabėgėliams“ bus skiriama net 600 eurų per mėnesį!? Daugiau kaip dvigubai daugiau nei pensininkams, daugiau net nei sąžiningai dirbantiems ir net ne minimalų, o vidutinį atlyginimą uždirbantiems lietuviams? Tai yra dar neregėto masto pasityčiojimas iš visų Lietuvos žmonių.


Lietuvos Respublikos Seimui tenkinus generalinio prokuroro pakartotinį prašymą ir leidus panaikinti Seimo nario teisinę neliečiamybę, Generalinės prokuratūros prokuroras atnaujino ikiteisminį tyrim…


Rūta Janutienė ir teisininkas Kęstutis Skrebys moko, kaip elgtis patyrus neteisaus pareigūno priekabes.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Idėja, kad postkoronavirusinę pasaulio tvarką daugiausia formuos Kinija, JAV ir Rusija, dabar kyla įvairiems stebėtojams (pavyzdžiui, "South China Morning Post") ne šiaip sau — kalbos apie tai, kad viskas linksta į neišvengiamą tokio "didžiojo trejeto" susidarymą, pasklido dar prieš pandemijos pradžią. Be JAV, žinoma, reikėtų ir galima pridėti ES, tačiau ne kaip įprastą jaunesnį partnerį Vakaruose, o kaip potencialiai visiškai nepriklausomą jėgą.


Mes vėl naujame "SOJŪZE", nebeliko mūsų pinigų, Lietuvos įstatymai vėl yra žemesniame lygyje nei mus okupavusios "viršvalstybės" teisinės normos. Šeima paniekinta, kaimas sunaikintas, bažnyčios kaip ir bolševikų laikais uždarytos, totali kontrolė, policijos sadistų orgijos.


V. Kasiulevičius ragina ruoštis rudeniui: temperatūrai nukritus žemiau 8 laipsnių, virusas plis greitai - mirs milijonai zmonių


Viktoras galutinai nukrito į bedugnę. Reikalauju, kad šiandien pat atsiprašytų už savo žodžius.


Pasirodė įrodymai, kad buvęs JAV prezidentas Barakas Obama yra homoseksualistas, o jo žmona Mišel yra vyras Michael LaVaughn Robinson, dar vadinamas Didžiuoju Maiku (Big Mike).


VILNIUS, sausio 12 — Sputnik. Europos Sąjungos sankcijų paveiktos Druskininkuose esančios "Belorus" sanatorijos darbuotojai surengė akciją, kurios metu visuomenei nori išreikšti savo poziciją. Antradienį prie sanatorijos pastato pasirodė plakatai, raginantys valdžią išsaugoti žmonių darbo vietas. Nuotraukomis socialiniame tinkle pasidalino Elena Ramanauskiene.


2009 metais sausio 19 d. Lietuvos konservatoriai ir liberalai žiauriai susidorojo su taikia demonstracija, išėjusia į protesto mitingą prieš nusikalstamą dešiniųjų "naktinę" reformą, Lietuvos žmonių įžūlų apiplėšimą.


prisiminimais) sakoma: „Sausio 13 kovos ir laisvės naktį, gynėjai eidami į mirtį už Lietuvos laisvę, prieš okupanto tankus, krūtinių žibuoklių parodijomis nesipuošė. Per 30 laisvės metų, jau pamiršote?“ Seimas, tuo tarpu, svarsto tualetų „problemą“ ir kovoja su baisia „pandemija“, diegia vakcinas, neišbandytas su laboratoriniais gyvūnais, testuotas vos kelis mėnesius, bet ne kelis metus, kaip įprasta.


O dabar pažiūrėsime, kuo baigsis štai tokia "profesionali globa", kurią aptiko į pasimatymą su savo atimtu vaiku atėjusi mama. Taipogi įdomu, kas įvyko, kad šeimoje buvęs nenustygstantis, emocionalus, viskuo besidomintis berniukas "profesionalioje globoje" tapo vangus ir į didžiąją dalį klausimų atsako tuo pačiu "nežinau". Vėl Kaunas, deja.


Izraelio holokausto istorikas Yehuda Baueris 1989 m. Sakė, kad pagaliau atėjo laikas pripažinti, kad pažįstama keturių milijonų figūra yra apgalvotas mitas.


Prokuratūrai perduoti įrodymai, kad per sausio 13 d. įvykius buvo duotas įsakymas stumti žmones po sovietų tankais ? Prokuratūrai perduoti įrodymai, kad per sausio 13 d. įvykius buvo duotas įsakymas stumti žmones po sovietų tankais ? Petras Cvirka Advokatas Arvydas Balčius perdavė generalinei prokuratūrai dar 1991 m. tuomečių VRM vadovų slaptus rašytinius įsakymus stumti žmones po atakuojančių sovietų tankų vikšrais.


The first thing to take note of is the scandalous event in 2018, when the Vatican Secretary of State attended the Bilderberg meeting that year. To understand how this could happen you have to understand first of all the coup d’etat which took place in 2013, when Pope Benedict XVI read a statement about his desire to resign, but did not resign. And how the Cardinals interpreted it as a resignation to get him out of the way and open the path to Jorge Mario Bergoglio, Cardinal Archbishop of Buenas Aires, and notorious adherent of international socialism and globalism.


Beždžionės gali būti gudrios (kai kurios netgi labai), drausmingos, inteligentiškos, originalios, stropios, atsargios, meilios ir netgi protingos. Viskas lyg ir taip pat kaip ir pas žmogų, sukurtą pagal Dievo Atvaizdą ir panašumą, bet vienintelio išskirtinio žmogaus požymio beždžionei pritaikyti neįmanoma. Tas požymis yra išmintis. Kodėl beždžionės jos neturi? Nes išmintis yra Dievo Dvasios antspaudas Savo vaikams.


Vytauto Landsbergio įprezidentinimas – Lietuvos garbės reikalas. Įprezidentinus šį asmenį oficialiai, būtų atkurtas istorinis teisingumas. Tai faktas. Ir nors didžioji dauguma šalies gyventojų trokšte trokšta tokio įprezidentinimo, ne mažiau kaip bendrų tualetų visoms lytims ar vakcinos nuo koronaviruso, kliūtis yra 2002 m. Konstitucinio teismo sprendimas. Remiantis šiuo sprendimu, kol kas niekaip negalima įprezidenti V. Landsbergio. Kai 2017 m.


Per pastarąsias kelias dienas įtakingiausi leidiniai buvo įstrigę naujienose, kuriose teigiama, kad Rusijos vakcina nėra tokia bloga, be to, ji tikriausiai yra gana veiksminga.


Vokietijoje ketinama vėl pradėti statyti konclagerius - tik šį kartą "kovid-disidentams" - žmonėms nesergantiems kovidošyzu, neužsikrėtusiems kovidorazmu, nekenčiantiems nuo kovidorastijos. Ir jokie čia jokie juokai.  Saksonijos federalinėje žemėje pasiūlyta sodinti atkaklius karantino režimo pažeidėjus ir įkurdinti juos „priverstinėse gyvenamosiose vietose“ vietoje.


Valdžią USA užgrobę demokratai pademonstravo savo vasalams užsienyje ką jiems reiškia sava konstituciją ir kaip elgtis su konstitucijomis savo šalyse privalo jų pakalikai. Taip pat USA vasalai visuose "demokratiniuose" rinkimuose privalo vadovautis demensinio senio įbrukimo į prezidentus praktika be jokio atskiro nurodymo ar užuominos.


Praėjusį sekmadienį apie 3000 čekų susirinko į Prahos Senamiesčio aikštę protestuoti prieš šalyje įvestą Lock-down. Mitinge kalbėjo buvęs šalies prezidentas ekonomistas Vaclavas Klausas.


Lietuva tapo tiesiog pavyzdine Norvegijos komuna vaiko teisių požiūriu! Darbuotojų mokymai praėjo puikiai, įstatymuose įgaliojimai įrašyti. Sistema veikia puikiai.


Lietuvos vyriausybė iš esmės įteisino Lietuvos teritorijos karinės kontrolės JAV perdavimą. Apie tai pranešama KAM tinklalapyje. Ruošiantis karui su Rusija, pereinama prie galutinės fazės, Lietuvos okupacijos.Atkreipiame dėmesį, kad dvišaliame susitarime kalbama ne apie NATO, o JAV. Apie tai įspėjome dar prieš metus, kalbėdami apie kai kuriems Lietuvos karo ekspertams (Matoniui) nežinomą JAV įstatymą S.2277, kuriame smulkiai išdėstytas JAV veiksmų, įtraukiant Lietuvą į karą su Rusija, planas ir finansavimas. Jame aprašytas ir propagandinio karo scenarijus, ir karinių bazių steigimas.


Obelisko autorius Antanas Zabielavičius, video instaliaciją apie obelisko kūrimą sukūrė jo žmona - teatro ir kinorežisierė Ramunė Kudzmanaitė, muziką videoinstaliacijai parašė Gintaras Sondeika.


Facebook socialiniame tinkle reagavo ir į reakcijas tų, kurie Lietuvoje atsakingi už Lietuvos užsienio politiką. Trečiadienį į JAV Kongresą įsiveržė minia prezidento Donaldo Trampo rėmėjų. Nepaisant to, Kongresas ketvirtadienį patvirtino Džo Baideno pergalę rinkimuose. Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos vyr. patarėja užsienio politikos klausimais Asta Skaisgirytė teigia, kad JAV vyksta "demokratijos egzaminas".


patvirtinimui šių vakcinų ir nustatė, kad jų efektyvumas žymiai mažesnis už skelbiamą. Praėjus gana trumpam laikui nuo Pfizer-BioNTech pasirodymo, gaunama vis daugiau žinių apie jos efektyvumą ir sukeliamus pašalinius efektus. Pranešimas žurnaleBritish Medical Journal (BMJ), rašoma Il Giornale, turėjo sprogusios bombos efektą. Šio autoritetingo žurnalo nuomone, realus efektyvumas vakcinų, kuriomis vakcinuojami žmonės, yra ne 95%, o žymiai mažesnis - tarp 19% ir 29%.


Lietuvos valžios atstovai dažnai reiškia kritiką nesąmoningiems Lietuvos piliečiams, kurie nesuvokia griežto karantino prasmės, kovojant su pasauline koronaviruso pandemija. Tikrai nemalonu buvo stebėti, kai praėjusį savaitgalį, gausiai iškritus sniegui daugelis žmonių tiesiog šeimomis traukė pakvėpuoti grynu oru ir pasimėgauti žiemos malonumais, visiškai nesilaikydami galiojančių taisyklių – saugaus dviejų metrų atstumo, kitų specialistų numatytų normatyvų. Tačiau ne tik mūsų šalyje pasitaiko nesupratingų žmonių.


Kada pagrindinis žmonių žudymo įrankis - dirbtinio kvėpavimo aparato masinis naudojimas buvo paviešintas, pasaulinės aferos įpūtėjams nebeliko nieko kito, kaip pradėti lengvinti karantiną. Nes numatyto mirusiųjų skaičiaus, be šio aparato pasiekti neįmanoma. Tiesiog atkreipkite dėmesį į tai jog mirusieji nuo koronoviruso gydymo aparatu (bent jau Italijoje ir Ispanijoje) yra kremuojami, tokiu būdu paslepiant nusikaltimo pėdsakus.


JAV CŽV stovėjo už įvykių Vilniuje 1991 metų sausio mėnesį, apmokė ir apginklavo Lietuvos nacionalistus — teigiama trečiadienį Rusijos Federacijos visuomenės rūmuose atidarytos nuotraukų parodos medžiagoje. Ekspoziciją pavadinimu "Trisdešimt metų nuo 1991 metų sausio Įvykių Vilniuje. Tiesa ir mitai" suformavo daugybė liudininkų pasakojimų ir įvairių metų dokumentų. "1990 metų pabaigoje į Vilnių atvyko grupė CŽV agentų.


Man kyla vienintelis klausimas: negi jūs viso to nežinote ir neprisimenate?


Tai kas, kad pas Lietuvos prezidentą Gitaną Nausėda nėra mažų ūselių panosėje, kaip pas Hitlerį, bet kaip sakoma Šventame Rašte Mt 7: Juk geras medis duoda gerus vaisius, o netikęs medis – blogus.“ Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda Advento proga mus apdovanojo labai dideliu ir labai supuvusiu vaisiumi – Karo policijos įstatymu.


Liberastiniu beprotnamiu JAV virto ne per vieną dieną. Šiuo beprotnamiu JAV virto ne dėl Donaldo Trampo noro Ameriką vėl padaryti didžia (America make great again), ne dėl „vidinio terorizmo“, kuris pasireiškė sausio 6 dieną Kongrese, bet „nepasireiškė“, kai BLM ir ANTIFA banditų gaujos siaubė Amerikos miestus, degino miškus. Chroniškos JAV visuomenės ligos simptomų JAV buvo jau prieš kelis dešimtmečius.


Kiaulė nejaučia ėdalo saiko. Ėsdama gali ir padvėsti. Žmogus turi saiką, bet ne kiekvienas. Nesenai buvome liudininkais, kaip trisdešimt metų seime trynusi kelnes už didelį atlyginimą konservatorė Irena Degutienė pareikalavo sau pirmo laipsnio valstybinės pensijos ir ją gaus nuo sausio 1 dienos. Tačiau besaikio rijimo čempionu tapo šios neprisiėdėlių partijos steigėjas Vytautas Landsbergis.


Rusija iš Viduržemio jūros į Sirijos Rakos miestą (teroristinės Islamo valstybės sostinę) pasiuntė sparnuotųjų raketų. Šaltinis teigia, kad atakoje panaudotos ne tik jūroje dislokuotos raketos – dalį jų paleido strateginiai šalies bombonešiai. Maskva iš anksto perspėjo Jungtines Amerikos Valstijas apie planuojamą ataką. Atakai buvo panaudotos sparnuotosios raketos „Kalibr“, jos buvo paleistos iš povandeninio laivo „Rostov-na-Donu“. Šiuo metu laivas yra Viduržemio jūroje, jis kaip tik iš Šiaurės flotilės perkeliamas į Novosibirską.


Šias mašinas pakeis perspektyvus tolimojo nuotolio aviacijos kompleksas (TNAK). Gynybos ministerija jau apsisprendė dėl jo išvaizdos, o variklio bandymai prasidės 2021 metais. Apie tai, koks bus naujasis "strategas" — RIA Novosti autoriaus Nikolajaus Protopopovo medžiagoje. Skraidantis sparnasGynybos ministerija tikisi, kad TNAK pradės tarnybą pagal dabartinę valstybinę programą, tai yra, iki 2027 metų pabaigos.


Landsbergiui, per visus TV kanalus teigusiam, kad lemiamais Lietuvos Nepriklausomybės atkovojimo momentais tikrasis Tautos vadovas buvo jis ir tik jis, todėl pasiūlė suteikti jam šiuos oficialius garbės vardus: „Rezistentas " Nr.1, „Sąjūdietis" Nr.1 A, „Poetas" Nr.1 B, „Patriarxas" Nr.1 C, „Lietuvos kosmonautas“ Nr.1. Vitas Tomkus labai įtaigiai pagrindžia šių vardų suteikimą Vytautui Landsbergiui.


Kiekvienais metais, artėjant Sausio 13-ajai, straipsnio autorius išima iš lentynos ir vėl perskaito unikalią knygą, kurios šiandien negalima rasti parduotuvėse nė su žiburiu. Tai Vytauto Petkevičiaus "Durnių laivas". Šis vardas nežinomas jaunajai kartai. Jis yra po purvo sluoksniu, sutankintu Landsbergio jauniklių. Po tuo pačiu purvo ir užmaršties sluoksniu dešimtys pavardžių tų, kurie stovėjo prie Sausio 13-osios įvykių ištakų.


Kruvinieji 1991 metų sausio 13-osios įvykiai prie Vilniaus televizijos bokšto tapo vienu iš valstybės sukūrimo mitų. Dabartinė Lietuvos valdžia atidžiai seka, kad visuomenė neabejotų, jog kalti tik tarybiniai kariškiai, kurie esą nužudė nepriklausomybės šalininkus. Tačiau tų įvykių liudininkų parodymai atskleidžia tikrąjį jų vaizdą ir įrodo, jog prieš 26 metus sukurta ir iki šiol akylai saugojama versija yra melas. Apie tai, kas ir kodėl suplanavo kruviną sausio 13-osios akciją, analitiniam portalui RuBaltic.


Palaikyk mus Feisbuke

Наш интернет-магазин http://www.tebe-diplom.com предлагает купить диплом в Москве выгодно.

Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis