Filmas Krymas. Kelias namo - Kaip teisingai suprasti Vladimirą Putiną

Autorius: Laurynas Ragelskis Šaltinis: http://ragelskis.lt... 2015-03-17 11:05:02, skaitė 6457, komentavo 1

Filmas Krymas. Kelias namo - Kaip teisingai suprasti Vladimirą Putiną


KRYMAS
Partizanų šlovės kraštas

Prieš metus Ukrainos autonominės Krymo respublikos parlamento nutarimu įvyko referendumas, kuriame Ukrainos autonominės Krymo respublikos gyventojai išreiškė savo valią.

Jų valia nepatiko nei tuo metu Ukrainos sostinėje Kijeve perversmą įvykdžiusiai chuntai, nei tos chuntos užjūrio kuratoriams ir jie be jokių skrupulų būtų paprasčiausiai nusispjevę ant bet kokių referendumų, bet kokių "tautos valių", jeigu ne vienas didelis BET - Krymo referendumą stebėjo, jo vykdymą užtikrino ir jame priimtą sprendimą įgyvendino jėga, oponuojanti "visai tarptautinei bendruomenei".

Apie tai galite pasižiūrėti nuosekliai įvykius rekonstruojančiame filme-reportaže "Krymas. Kelias namo".

Beje, primenu: 1992 metų gegužės 5-ą dieną Krymo autonominės respublikos Auščiausioji Tarybė paskelbė Krymo respublikos nepriklausomybės aktą - lygiai taip pat kaip tai anksčiau padarė Lietuvos TSR, Latviros TSR, Estijos TSR ir kitų buvusių Tarybų Sąjungos respublikų Aukščiausiosios tarybos. Tačiau Kijevas, pažeidė tarptautinę teisę į tautų apsisprendimo laisvę ir okupavo nuo Ukrainos atsiskyrusią laisvą ir nepriklausomą,, suverenią Krymo respubliką. kažkodėl nekeista, kad taip vadinama "tarptautinė bendruomenė" nepastebėjo jai nereikalingos nepriklausomybės ir įžūlaus chamiško susidorojimo su ja.... O Rusija, tuo metu jau perėjo į alkoholiko liberalpederasto Jelcino rankas ir pradėjo savo ilgą krytį bedugnėn.

Filmas gražiai nufilmuotas ir sukaltas, bet kaip visada - tai tik filmas, kuris yra skirtas masineiam žiūrovui ir masinei nuomonei. Nėra ko tikėtis, kad jame yra papasakota "kaip viskas buvo iš tikrųjų", nes jokia slaptoji tarnyba neatskleis savo darbo metodų. Filmą reikia vertinti kaip išraišką to, KĄ RUSIJOS VALDANTYSIS KLANAS, SU VLADIMIRU PUTINU PRIEŠAKYE, NORI PRANEŠTI "PAPRASTAI" RUSIJOS IR VISO PASAULIO LIAUDŽIAI.

Filmas taip skirtas ir Rusijos oponentams, kurie, Ukrainos reikalų įgaliotinio Lietuvoje - Lino Linkevičiaus teigimu, savo Evroparlamente dabar užsiims kino peržiūromis ir aptarimais. Galime tik palinkėti jiems gero entertaimento ir gardaus popkorno.


Filmo "Krymas. Kelias namo" premjera Fašingtone

Kadangi be jokių diskusijų yra akivaizdus keli punktai, skirti ne tik masiniam žiūrovui, bet ir tiems, kas tuos žiūrovus gano vakarų Evropos ganyklose, būtent juos trumpai ir apžvelgsiu:

1. Vladimiras Putinas rimtais reikalais užsiima asmeniškai.

Tai nieko keisto, turint omeny, kad jis yra profesionalus žvalgybininkas, kurio darbas buvo pirmiausia dalyvauti operacijose kaip vykdytojas, paskui dalyvauti kaip jų rengėjas, o galiausiai kaip jų organizatorius ir kuratorius. Taip kad šiuo atveju, jo kompetencija ir patirtis yra milžiniška.

Filme jis pasakoja apie dvi operacijas - perversmininkų medžiojimo Janukovyčiaus gelbėjimą ir Krymo pusiasalio gynybos nuo išorinės agresijos organizavimą.

Tačiau buvo dar mažiausiai dvi operacijos: viena - tai viso buvusio Ukrainos aukščiausio valdymo korpuso evakuacija iš perversmininkų užgrobtos valstybės - o tai yra virš trijų šimtų aukščiausių valstybės, kariuomenės, žvalgybos administracijų tarnautojų, kartu su jų šeimos nariais. Faktiškai šiuo metu Ruwsijos Federacijoje yra gatava ir paruošta veikti visa Ukrainos vyriausybė emigracijoje su OFICIALIAI ir TEISIŠKAI vis dar legitimiu prezidentu Janukovičiumi priešakyje.

Antra, labiau užkonspiruota - tai maidauninio perversmo koordinacija ir svetimos agresijos nukreipimas reikiama kryptimi. Apie šitą operaciją, tikriausiai išgirsime labai negreitai arba ji apskritai taip ir liks "konspiracijos" erdvėje. Tačiau visi netiesioginiai ženklai rodo, kad tiek maidauno pradžia, tiek jo eiga, tiek galutinis rezultatas (link kurio dar einama) didžiausią naudą neša būtent Rusijos Federacijai ir praktiškai demontuoja šimtą metų pragyvavųsi trockistų-globalistų ir ukrofašistų bendrą projektą, kodiniu pavadinimu "Chujovinos šunvotė".

Taigi, išvada, tai kuo užsiima Putinas - padaroma iki galo. Tai yra ir pažadas visiems "elitarijams", kad Putinas skirtingai negu vakaroidiniai "lyderiai", nepaliks savo korešų nelaimėje, netgi jei yra tokie prisišikę ir prisižaidę į skirtingus vartus kaip Janukovyčius. Antra išvada - karinės operacijos, kuruojamos Vladimiro Vladimirovyčiaus praeina pergalingai: Čečėnijos banditai buvo sunaikinti būtent antrajame Čečėnijos kare, kai prezidentu buvo Putinas, paveldėjęs visiškai degradavusią armiją iš didžiojo demokrato ir reformatoriaus liberalpederasto alkoholiko Jelcino.

2. Ukrainoje yra įvykdytas perversmas - ir tai oficiali Rusijos pozicija.

Pamenate, kaip po maidaunininkams galiausiai pavykusio šturmo, Rusijos Užsienio reikalų ministra ir pats Putinas formulavo situaciją Ukrainoje: valdžios pasikeitimas su perversmo požymiais. Taip buvo duodamas šansas chuntistams - jeigu jie sugebės bendrauti civilizuotai, tai bus pripažinti kaip ir normali valdžia. Žinoma, ukrai nebūtų ukrofašistais, jeigu nepasielgtų priešingai - pradėjų rusų genocidą buvusios Ukrainos rytuose ir persekiojimą visoje istorinėje Novorosijoje, jie patys pasirašė sau nuosprendį.

Nuo šiol oficiali Rusijos pozicija - Ukrainoje įvykdytas perversmas, o kaip žinia, tuos, kurie valdžią ima perversmu, galima lygiai taip pat ramiai išmesti iš valdžios. Ką visai neseniai pademonstravo Egiptas, kur amerikonų suorganizuoto "Egipto pavasario" perversmininkus po metų sėkmingai nuvertė Egipto kariškiai ir NIEKAS VISOJE TARPTAUTINĖJE BENDRUOMENĖJE net nežiauktelėjo, kad "pažeista demokratija". Nuo šiol Ukrainos chuntistams yra suformuotos tos pačios aplinkybės - nesvarbu, kas juos nuverstų, bet tai jau a priori bus "tarptautinės normos ribose".

3. Rusija pagaliau atvirai įvardijo, kad JAV - tiesioginiai perversmo organizatoriai.

Ką tai keičia, jeigu ir taip visi apie tai žinojo? Tai paprasčiausias perspėjimas banditams: jūs esate stebimi, jūsų nusikaltimai yra fiksuojami ir esant reikalui, kiekvienas iš jūsų gausite savo asmeninę byla su savo asmeniniu numeriu tarptautiniame tribunole.
Beje, Putinas oficialiai perspėjo ir tiesioginius JAV karo nusikaltimų bendrininkus iš laisvos ir demokratiškos Lenkijos respublikos bei dar laisvesnės ir dar demokratiškesnės Lietuvos respublikos. Nežinau, ko tikisi mūsų idiotai organizuuojantys banditų ir karo nusikaltėlių gaujas, bet kaip minimum, jiems kiekvienam gręsia vieną dieną atsibusti su ledo kirtikliu tarpuragyje.

Taip kad mieli, gimtieji specukai, nuo šiol dėdė Putinas jus perspėjo ir jūs jau PATYS ASMENIŠKAI PRIIMATE SAVO ATEITĮ NULEMIANČIUS SPRENDIMUS. Atsikalbinėjimai tipo, kad aš tik vykdau įsakymą, šiuo atveju jau nieko nebereiškia - yra įsakymų, kurių vykdyti tiesiog negalima.

4. Absoliutus juridinis teisėtumas ir atitikimas galiojančiai tarptautinei tesei.

Trumpa V. Putino citata apie Krymo operacijos teisėtumą: Mes padarėme viską taip, kad iš juridinės pusės uodas nosies neįkiš.

Tiems kas nežino, Vladimiras Putinas be to, kad yra sporto meistras ir savo laiku jaunimo čempionas, kadrinis žvalgybininkas, Rusijos prezidentas, dviejų suaugusių dukrų tėvas ir geidžiamiausias Rusijos viengungis pagyvenusių moterų tarpe - dar ir juristas pagal išsilavinimą.

Todėl bet kuri jo organizuojama veikla sutvarkoma nepriekaištingai - nuo popierinės dokumentacijos pusės iki fizinės realizacijos. Taip kad, bet kokius Vladimiro Putinos realizuotus projektus anuliuoti arba "nukenksminti" vakarų partneriai gali tik jėgos priemonėmis, nes taip vakaroidų mėgstamas aborigenų apipisinėjimo juridinės jurisdikcijos galiomis mechanizmas Vladimiro Putino atveju paprasčiausiai neveikia. Lieka vienintelis kelias - karinė agresija, o kariauti prieš branduolinę valstybę, kaip ką tik parodė Ukrainos atvejis - yra švelniai tariant, beviltiška.

5. Užfiksuokite ateičiai: jeigu Vladimiras Putinas tyli - vadinasi šiuo metu jis kažką labai rimtai dirba.

Pamenate koks nebylus buvo Putino elgesys per visą Janukovyčiaus blaškymosi po Ukrainą, aktyvią Krymo savigynos būrių organizavimo, ukrokarinių bazių blokavimo, Krymo referendumo organizavimo laiką? Buvo netgi debilų, kurie tai traktavo, kad Putinas nežino ką daryti, kad jis yra tiesiog aute, kad jis desperatiškai aplinkybių įvarytas į kampą... Kiekvieną kartą, kai jums vėl kils tokia debiliška mintis, prisiminkite, kad RIMTAI MĄSTANTIS IR RIMTAI DIRBANTIS ŽMOGUS NEMALA LIEŽUVIU. Netgi jei tas žmogus viso labo inžinerius, projektuojantis kanalizacijos sistemą. O Putino pareigos daug rimtesnės - jis konstruoja sistemą, kuri turės kanalizuoti visą VAKAROIDINĖS CIVILIZACIJOS MĖŠLĄ mūsų globaliame pasaulyje.

---

Ką tik Vladimiras Putinas vėl buvo nutilęs dešimčiai dienų. Įdomu, ką klastingo šis "neprognoauojamas beprotis" per tą laiką vėl pridarė, kad pakenkti "visam demokratiškam civilizuotam pasauliui" ir "visai tarptautinei bendruomenei"?..


Viskas bus gerai!