Jaunimas mindo Valinsko pamirštą grėblį? Ir vėl klounai sostinės taryboje

Autorius: Blogeris Zeppelinusas Šaltinis: https://plus.google.com/u/0/11... 2015-03-03 09:55:48, skaitė 5903, komentavo 0

Jaunimas mindo Valinsko pamirštą grėblį? Ir vėl klounai sostinės taryboje

Praėję rinkimai perdėm nenustebino. Išskyrus tai, kad sostinėje liberalų rinkėjai per kelias vietas sąraše kilstelėjo aukštyn importinį fryką. 

Tūlą pramogų verslininką Marką Adamsą Haroldą aka Splinterį, pagarsėjusį tuo, kad jis įsigudrina visai neprastai gyventi sostinėje iš septynių šimtų penkiasdešimties litų per mėnesį. 

Na, bent jau asmeninius mokesčius moka ir deklaruoja nuo tokios sumos.

Bajerių ištroškusių jaunųjų gerbėjų pastangomis šis nepartinis klounų luomo atstovas išspyrė iš sąrašo penkioliktuko kažkokį nusipelniusį liberalų partijos narį ir pralindo į Vilniaus miesto tarybą. 

Matyt, naivūs jaunuoliai tikisi, jog jis  ir ten juos nemokamai linksmins kvailais pokštais bei arogantiškais cirkais. Žiūrėdamas į jo pajamų deklaraciją kažkodėl manau, kad jie bus smarkiai nuvilti. 

Tikėtina, jog tas bičas bajerių neskaldys, o greičiau jau pasitvarkys savo reikaliukus. Na, gal surengs vieną kitą viešo cirko numerį, kad rinkėjai nepamirštų, bet ir tiek. Tiek to, pagyvensim - pamatysim.

Akivaizdu, kad Vilnius skiriasi nuo likusios Lietuvos tuo, kad šiame mieste neproporcingai daug jauno amžiaus rinkėjų. Nenuostabu, žinant, kiek studentų iš visos Lietuvos čia kasmet suvažiuoja.

Deja, bet tenka pasakyti nemalonią tiesą, kurią puikiai išnaudoja įvairaus plauko populistai ir klounai. 

Jauno amžiaus elektoratas yra naivus, kiek kvailokas bei itin pasiduodantis visokiems madingiems populistiniams cirkams.

Daugumai jo atstovų dar neužtenka išminties bei gyvenimiškos patirties tam, kad suprastu  - savivaldos rinkimuose jie renka NE smagiausius linksmintojus, grožio karalienes, balsingiausius dainorėlius ar šauniausius bičus, o ŪKININKUS miesto infrastruktūrai  valdyti ir tvarkyti.

Taip, daugelis tų jaunuolių sueis į protą po kelių ar keliolikos metų. Bet ne visi. Kai kurie taip ir liks visam amžiui silpnapročiais infantilais, kuriuos per rinkimus mielai maustys visokie sudegusio cirko klounai.

Vienžo, Valinsko partijos nebėra, o jos elektoratas - liko. 

Tiksliau, užaugo nauja to elektorato karta.