Delfis - Norvegai Gabrieliaus motinai negrąžins [mes tą seniai žinojom]

Autorius: Vincas Šaltinis: http://www.delfi.lt/news/daily... 2015-03-03 01:52:17, skaitė 6222, komentavo 2

Delfis - Norvegai Gabrieliaus motinai negrąžins [mes tą seniai žinojom]

Tai ką, skandalingą įstoriją jau pamiršome, nutilo internetas, VSIO niekam nebeaktualu?

Delfio išgamos kartu su vaikų grobimo filialu Lietuvoje - Organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generaline direktore Rasa Dičpetriene priešakyje, dangsto ir sudaro palankų foną Norgės iškrypėliams iš Barnevarneto uabo (vaikų grobėjų įstaigos).

Tačiau jie ne vieninteliai yra dar ir LRytas (tikrai ne konkurentas LDienai):

"Kaip rašo lrytas.lt, Lietuvos visuomenėje kilęs reikalavimas perduoti Lietuvos pilietį savo šalies jurisdikcijai įspūdžio norvegams nepadarė."

Na kur tau, žinoma kad nepadarė - tos postsovietinės beždžionės juk nežino kas yra "tikroji demokratija". O ne, klystate, norvegų išgamos - MES JAU SUPRATOME, KAS TAI YRA PER BLET TA JŪSŲ "DERMOKRATIJA".

Nesuprantate rusiškai? Vaje, tai kaip sužinosite, kad jus rusai jau okupavę - galvosite, kad tai paprasčiausi turistai... Na gerai, žiūrėkit lietuviškai:  https://www.youtube.com/watch?v=OuLEJsllOfQ

Rezonansas praėjo toks stiprus, kad net dalį tiesos per mūsų tokšou parodė, tik gaila kad taip greit nutilo. Mamos juokėsi per ašaras iš tokio absurdo norvegiško:

O dabar paskaitykime ka rašo išsigimėlių gynėja ir užtarėja didžiapetrė:

Pasitiki komisijos priimtu sprendimu

Organizacijos „Žalokime vaikus“ generalinė direktorė Rasa Dičpetrienė, išgirdusi apie šią situaciją, sakė tikinti, kad Norvegijos apskrities komisijos sprendimas buvo priimtas sąžiningai. Ji sakė besivilianti, kad vaikas augs jį mylinčioje ir gerbiančioje globėjų šeimoje. [o realiai, visai poxui kur jis augs - marse ar mėnuly, dura tu, nes vaikas be mamos eina iš proto, o mama taip pat].

„Nuoširdžiai dėjau ir nusispjaut ant mamos, kuri šiandien išgirdo jai nepalankų teismo sprendimą dėl savo sūnaus, įsivaizduoju [bet man poxui] ir kitų giminaičių dvasinį skausmą. Pati būdama mama, žinau, jog savo vaiko netekimas yra skaudžiausia niekam neatiduosiu, ką šiame gyvenime gali patirti kiekviena mama bla bla bla... Gabrieliaus mamai nuoširdžiai linkiu stiprybės motina pati kalta tipo“, – patikino ji.

R. Dičpetrienė sakė, kad organizacija „Žalokite vaikus“ tiki, kad šis skaudus sprendimas buvo priimtas sąžiningai įvertinus visas bylos aplinkybes Barnevarneto uabo pelną bei atsižvelgiant ir įvertinant pirmiausia vaiko pedofilų interesus.

„Viliamės, kad vaikas augs jį mylinčioje, gerbiančioje ir tinkamai auklėjančioje globėjų tarp lezbių ar pedžių šeimoje“, – sakė ji.

Na va, kaip smagu, o jūs vis dar galvojate, kad tas vaikas užaugęs bus harmoninga asmenybė? O gal taip ir pati didžpetrė galvoja? O gal ji tiesiog daug uždirba?