Lietuvos Valstybės Saugumo Komitetas ieško priešų. Už suteiktą informaciją apie asmenis - po 10 000

Autorius: Šauksmas.lt Šaltinis: http://sauksmas.lt/lietuvos-va... 2015-03-03 00:28:06, skaitė 5555, komentavo 2

Lietuvos Valstybės Saugumo Komitetas ieško priešų. Už suteiktą informaciją apie asmenis - po 10 000


PRIEŠAS NESNAUDŽIA...
BŪKI BUDRUS!

Lietuvos Valstybės Saugumo Komitetas ieško asmenų, nuolat aktyviai dalyvaujančių karštuose Lietuvos renginiuose. Mat pastebėta, kad tie asmenys, nors jų nedaug, bet jie tarsi etatiniai kažkieno darbuotojai. Todėl Lietuvos valstybės saugumo komitetas (nepainioti su departamentu) dirba, stengdamasis nustatyti jų asmenybes, kontaktinius duomenis, nuolatinės dislokacijos vietą ir migracijos būdus. Be to, ypač įdomu jų veiklos aktyvumo priklausomybė nuo mėnulio fazės, metų laiko. Nes pastebėta, kad jie migruoja ne tik tada, kai kažkurioje vietoje vyksta svetimas renginys, bet ir patys sugeba generuoti organizuotas akcijas, ypač kai jos nukreiptos į žmonių giminės (tokiu atveju – ir į tautiškumo) mažėjimą, žmogiškumo nykimą.

Viena tokia asmenybė jau pastebėta, bet dar nenustatyta jos (ar jo) konkreti priklausomybė lyčiai. Nenorėdami šios asmenybės be reikalo įžeisti, kviečiame atsiliepti arba ją pačią (patį) , arba ką nors, kas gali ką nors apie tą asmenybę papasakoti. Mat nustatytas glaudus ryšys tarp žydrosios NATO vėliavos ir vaivorykštinio judėjimo.

Visur, kur pasirodo žydroji NATO vėliava, pasirodo ir šis (ar ši) asmenybė.

00000_260.jpg

O laisvu laiku jis (ar ji) kažkodėl šliejasi ne prie žydros, o vaivorykštės vėliavos.

10988687_1540801852873888_1874986177_o.jpg

10998946_1540802492873824_806771192_o.jpg

Todėl kviečiame visus, kas galėtų paaiškinti, ar čia ta pati asmenybė, o jei ta pati – galinčius pakomentuoti šio reiškinio esmę ir prasmę, tą ir padaryti.

Tų asmenų paieška įgauna ypatingos svarbos reikšmę Boriso Nemcovo nužudymo fone.

Visam civilizuotam pasauliui aišku, kad jį niekšingai nužudė Vladimiras Putinas. Bet jis pats turi nenuginčijamą alibi – nužudymo metu įkalbinėjo Angelą Merkel, kad ta neklausytų Obamos (tą Lietuvos valstybės saugumo komitetui  patvirtino pati Angela).

Tuomet akivaizdu, kad tą padarė ne pats Putinas asmeniškai, o jo Režimas. O Režimas – tai bekūnė, bet turinti dvasią, daugiasluoksnė būtybė, kuri reikiamu momentu įsikūnija į kažką, kas ir padaro reikiamą veiksmą. Bet Putino Režimas dabar net piniginę premiją paskyrė tiems, kas padės konkrečius žudikus sugauti. Vadinasi, gali būti taip, kad Putino režimas nužudė žmogų, pats to nežinodamas.

Panašiai alkoholikams nutinka, kai gerti nebenori, bet geria. Verkia, bet geria. Protas nebenori, o ranka pila.

Štai kodėl ypač svarbu žinoti visus asmenis, į kuriuos gali įsidvasinti Režimas. Nes tie procesai dabar vyksta ir Lietuvoje.

Naivūs demokratija tikintys piliečiai rengia akcijas, mitingus. O Režimo dvasia ieško kūnų, į kuriuos įsikūnijusi, galėtų nukenksminti pirmuosius. Pasaulinis Režimas suorganizavo karo frontą. O Lietuvos Režimėlis paskelbė, kad jeigu jau Režimas taip nutarė, tai mes būsime pafronte.

Kada Režimas, plėsdamas frontą, rengs provokacijas pafrontės valstybėse – tą darys per žmones, į kuriuos gali įsikūnyti. Jų nedaug, bet jie konkretūs ir juos būtina žinoti.

Jei nugalės vienas Režimas, jie taps didvyriais (kaip Bandera, pavyzdžiui), o jei nugalės kitas Režimas – tie patys asmenys pavirs žmonijos nusikaltėliais (kaip Hitleris). Be to, paieškos sėkmei užtikrinti, Valstybės Saugumo komitetas skelbia piniginę premiją už bet kokią informaciją, suteiktą apie ieškomus asmenis.

Už kiekvieną asmenį – po 10 000 ta valiuta, kurios Režimas nugalės. Savaime aišku, kad ne auksu, nes jis nuolat pinga ir veikiausiai greitai taps šiukšle. Todėl Valstybės Saugumo komitetas nusprendė, kad mokės popieriniais pinigais.

Mokėti doleriais dėl šios valiutos sukeltų karų būtų neetiška, o rublių Lietuvos Saugumas neturi. Todėl nuspręsta mokėti naująja valiuta. Kol nepaaiškės valiutos pavadinimas, informacijos pateikėjams bus išrašomas Lietuvos valstybės vertybinis sertifikatas, kuris Naujosios Tvarkos sąlygomis pasitarnaus ir kaip patriotizmo, ištikimybės Lietuvai įrodymas.

Piliečiai, būkite budrūs ir aktyvūs. Nuo to priklauso Lietuvos valstybės saugumas!

Lietuvos Valstybės Saugumo Komiteto vadas – generolas
Kazimieras Krūmas

PRIEDAS: ieškomi asmenys:

1. Šis asmuo, tikėtina kaunietis, grasino susidoroti su taikaus mitingo dalyviais. Gali priklausyti savanorių, šaulių organizacijoms, arba gali būti civiliu persirengęs kariškis.

Veikejai-002.jpg

2. Šis asmuo akivaizdžiai susijęs su asmeniu Nr.1.  Grasinimų metu užtikrino jam priedangą. Tikėtina, kad priklauso toms pačioms organizacijoms, kaip ir pirmasis asmuo.

Veikejai-001.jpg

3. Agresyvi asmenybė. Gali būti ne visai žmogus. Kokios rūšies padaras, dar reikia nustatyti. Užpuolė operatorę, patalogiškas melagis, pirminiais tvirtinimais netikėti.

Veikejai-003.jpg

4. Paranoinės šizofrenijos požymių turinti asmenybė. Vaidenasi, kad jam visur kemšama vata. Fiziškai – nepavojingas.

Veikejai-005.jpg

5. Visiškai neaiškios orientacijos, nes visur ieško vatnykų. Nors fiziškai atrodo nepavojingas, bet gali būti įkyrus, kvailokas. Nustatant asmenybę, rekomenduojama elgtis su juo užkaučiamai.

Veikejai-006.jpg

Šauksmas