Loterijos Perlas šauktiniai

Autorius: Domas Raibys Šaltinis: https://raibys.wordpress.com/2... 2015-03-02 09:32:21, skaitė 5588, komentavo 0

Loterijos Perlas šauktiniai

Dažasvydį esu žaidęs vieną kartą. Aikštelėje atsilaikiau 35 sek. iš kurių 25 sek. pasislėpęs rašiau atsisveikinimo laišką. Mano gebėjimo būti nenušautu Neto ~10 sek.

Kadangi esu jaunesnis negu 38 metai ir turiu aukštojo mokslo diplomą, galiu būti pašauktas į kariuomenę. Jeigu taip atsitiks, pažadu būti geru kareiviu: kad ir kas nutiktų, nešausiu nei į žmogų, nei į gyvūną.

Šauti į žmogų labai nepraktiška. Tai tas pats kas važiuoti automobiliu, varomu malkomis. Yra daug kitų būdų susidoroti su žmogumi, pavyzdžiui, atjungti internetą.

Ir jeigu kažkas mano, jog iš atsitiktine tvarka atrinktų žmonių galima padaryti kareivius (kareivius! o ne, lengvą taikinį priešui), kodėl tas kažkas nemano to paties apie pianistus, aktorius, daktarus. Per žinias norėčiau girdėti tokius pranešimus:

Filharmonijoje trūksta muzikantų. Prezidentės įsakymu rinksime fagotų šauktinius.

Pastaruoju metu mažai žmonių renkasi širdies chirurgo specialybę. Premjeras siūlo rinkti šauktinius.

Šiais metais prezidentė nusprendė, kad Olimpinėse žaidynėse dalyvaus atsitiktine tvarka pašaukti jaunuoliai.

Šauktinių orkestrą visai norėčiau išgirsti, manau, skambėtų panašiai kaip “Portsmouth sinfonia”. Bet tikrai nenorėčiau, kad mano širdį operuotų šauktinis. Kaip ir nenoriu, kad šalį gintų šauktiniai.

Jeigu politikai per savo apsišikimus ir klaidas nesugeba suburti profesionalų komandos ginti šaliai. Jeigu nesugeba jaunuose žmonėse išugdyti sveiko patriotizmo ir protingos meilės savo šaliai. Vadinasi,  jų darbai neatitinka jaunimo lūkesčių. Tuomet tegul patys politikai ir gina savo svaičiojimus.

Koks tikslas ginti instituciją, kuri neatstovauja tavo interesų? Nors “ginti” – netinkamas žodis. Koks tikslas daryti tai, ko nenori ir ko nesugebi vardan žmonių, nesugebančių pasirūpinti tinkamu maistu tavo mokykloje.