Karinė prievolė Lietuvoje: rusofobai išsigando rusų?

Autorius: Prototipas Šaltinis: https://ltnacionalistas.wordpr... 2015-02-26 10:17:12, skaitė 4562, komentavo 0

Karinė prievolė Lietuvoje: rusofobai išsigando rusų?

Lietuvoje aštrėjant karo isterijai 5-erių metų laikotarpiui sugrąžinta šauktinių kariuomenė.
Lietuvoje aštrėjant karo isterijai 5-erių metų laikotarpiui sugrąžinta šauktinių kariuomenė.

Beveik ties išprotėjimo riba atsidūrę taip vadinami Lietuvos „patriotai“ pagaliau gaus vietą, kur galės nuleisti garą – Lietuvos valdžia pagaliau grąžino šauktinių kariuomenę!

Todėl verta padaryti keletą pastebėjimų:

  1. Karo prievolė kaip tokia nėra blogas dalykas, ypatingai moterų su barzdomis visuomenėje…
  2. Įdomu tai, jog lietuviam labai patinka rodyti savo neapykantą Rusijai, tačiau, kai atsiranda galimybė ją parodyti veiksmais dauguma išsigąsta ir jiem atsiranda įvairių priežasčių: tai jam „valstybė nieko nedavė“ (kas yra tiesa), tai jis „ne kareivis“, „pacifistas“ tai jam „paskolą reikia mokėti bankui“, tai jis „šeimą kurt nori“ ir t.t. ir t.t.
  3. Dar įdomi yra grupė asmenų, kurių pagrindinis hobis gyvenime yra jų tarpusavio neapykantos „kacapams“ ir „vatnikams“ afišavimo lenktynės, tačiau šie, išgirdę apie karo prievolę, pradeda aiškinti, jog jie neva „pasaulio piliečiai“ ir tikrai jo rankose neišvysit automato, nes jos ir taip pavargsta, nuo Iphone maigymo. Ir tai yra jų žmogaus teisė!
  4. Yra ir kita grupė asmenų, kurie turbūt labai norėtų eit pažaisti bajavyką ir ginti valstybe, kaip kad jų skustagalviai draugeliai iš Dešiniojo Sektoriaus. Neva tai eis griauti „kacapistano“.
  5. Kiti gi sako, jog kiekvieno padoraus piliečio pareiga yra „ginti valstybę“.
  6. Buržuazinėje visuomenėje valstybę valdo oligarchija, todėl tegul oligarchija pasimoko iš Ukrainos oligarchijos ir samdo sau privačias armijas galimam karui su Rusija, kurį ji pati ir provokuoja. „Tauta“ ir žaidimas „patriotizmu“ tėra eilinis jau istorijoje ne kartą matytas atvejis, kai naivuolius savo turtam ir nuosavybei gelbėti besirankiojanti valdančioji klasė bando nemokamai pasipelnyti iš bukos visuomenės.
  7. Šita šauktinių kariuomenė kvepia grynu populizmu iš valdžios pusės. Visų pirma tai yra dar vienas ginklas karinėms nuotaikoms afišuoti, visų antra vargu ar Kadafiui būtų padėjusi dar viena šauktinių kuopa, kai prieš Libiją pindosai net kojos neįkėlę į ją karą laimėjo…

Tokia jau ta karo prievolė vis labiau beprasmėje, tiktai užsienio valstybių imperializmui naudingo karo isterijoje skęstančioje Lietuvoje.