Ukrainos chuntos kovotojai viešai garbina A.Hitlerį, o Lietuvos tautininkai viešai garbina Ukrainos "kovotojus"

Autorius: BūkimeVieningi Šaltinis: http://bukimevieningi.webnode.... 2015-02-08 03:47:25, skaitė 4747, komentavo 0

Ukrainos chuntos kovotojai viešai garbina A.Hitlerį, o Lietuvos tautininkai viešai garbina Ukrainos

AZOV.jpg

Lietuvos tautininkų bei konservatorių palaikomi Ukrainos savanorių bataliono "AZOV" nariai, savo socialiniame tinklapyje paviešino nuotrauką su nacistinės Vokietijos lyderio Adolfo Hitlerio nuotrauka pozuojančius "AZOV" narius.

"AZOV" ir "PRAVYJ SEKTOR" yra tų pačių ideologinių pažiūrų ir kartu organizuoja eitynes bei žudymus Ukrainoje. Kažin ar Naglio Puteikio dovanoti bendzininiai pjūklai atiteko šiems kovotojams?

Ar padorus žmogus gali broliautis su žmonėmis, kurių oficiali ir viešai deklaruojama pozicija - "reikia išskersti visus rusus ir tuomet mūsų Tėvynėje bus laimė"?

O štai Lietuvos tautininkai - gali:

Lietuvos tautininkų vadukai su vienu iš kruvino perversmo vykdytoju. Garbinga draugija:

Konservatorių atstovai aplankė chuntistus sėkmingai įvykdžiusius kruviną valstybės perversmą ir pradėjusius pilietinį karą.

Matyt, nori pasisemti patirties, kurią galėtų pritaikyti Lietuvoje?

Lietuvos tautininkai teigia, kad jie yra opozicija Lietuvoje valdžią uzurpavusiai liberal-koservatorių partinei klikai ir kitoms "elitinėms" partijoms. Įdomu, kas tai per opozicija, kuri taip nuoširdžiai meilinasi konservatorių ir liberalų aukštinamiems ukrofašistams, palaikomiems ir buvusios aktyvios idėjinės komunistės, dabar atliekančios Lietuvos p-rezidento vaidmenį?