LDiena kviečia visus bent kiek sveiko proto autorius prisijungti į savo kolektyvą

Autorius: Vincas Šaltinis: http://ldiena.lt/straipsnis/62... 2015-02-08 00:36:07, skaitė 5121, komentavo 1

LDiena kviečia visus bent kiek sveiko proto autorius prisijungti į savo kolektyvą

Vienas iš komentatorių parašė gana graudų komentarą po straipsniu: Mes "nuoširdžiai sveikiname" kolegas iš skandinavų bendrovės "DELFI", arba tiesiog - DELFIŲ orakulą, su 15-uoju gimtadieniu. Valio!?..

Jis man pasirodė gana aktualus, teko išsiplėsti, tai nusprendžiau patalpinti atskirą įrašą:

Tikėjausi rasti prorusišką puslapį, kad man lengviau būtų pasvert faktus, kadangi aš nesu nei už Vakarus, nei už Rytus, bet šita ldiena.lt yra kupinas keiksmažodžių, nepykantos, pasišaipymų ir pravardžių kratinys, kuriame pasitelkiama ne faktais, o daugiau vieno žmogaus nuomone, kai nuomonė dabar žiniasklaidoj yra paskutinis elementas pagal svarbą. Kad ir kaip nekenčiat Užkalnio, kurio idėjos ir man beje nepatinka, nebūtina jo pravardžiuot Užkelniu, užpelkiu ir panašiai. Čia piliečiai sprendžia kaip jie turi ką vadint. Redaktoriai rašo netaisyklingai, pilna klaidų. Nesistebėkit, kad tik maža masė žmonių jus skaito su pagarba. Taip matau propagandą delfyje, lryte, tv3 ,lnk, info tv kanaluose per žinias. Bet jie savo poziciją bent teisingai pateikia, be kažkokių mužikiškų erezijų..

Dabar atsakymas į komentarą žemiau:

Labaukas "lietuvi" matyt tamsta esi iš straipsnyje minimos įstaigos. Šiaip kai aš ten palieku savo komentarus pasirašau Lietuvio pseudonimu (komentaruose nuolat palieku nuoroda į LDiena), net pamaniau kad tai mano komentaras. Jei jau gerbiamasis nepagailėjai laiko ir jėgų pakomentuoti pastarajį straipsnį, tikriausiai jis (straipsnis) užkabino. O jei dirbi toje kontoroje "delfi" tai tikriausiai užkabino skaudžiai, nes toksai staipsnis tikriausiai sujudino pasaulėžiūros pamatą ir pasidarė baisu ir gėda.

Baisu kad galbūt klydai ir pasaulis tikriausiai kiek kitoks nei buvai pratęs galvoti. O gėda nes pakankamai išsilavinusiam-informuotam žmogui dažniausiai labai gėda pripažinti, kad tavimi kažkas galėjo manipuliuoti, labai nesinori pripažinti klaidų (ir man taip buvo, žinau ką tai reiškia). Manau kad dirbi delfyje nes sakai kad: redaktoriai rašo netaisyklingai, pilna klaidų.

Tas kaip savo srities profesionalui labai krenta į akis. Taip klaidų yra nes straipsnius rašo ne profesionalai, o mėgėjai, kurie turi ką pasakyt ir sako taip kaip moka.

Pvz., gramatika ne mano stiprioji pusė, bet kai susikoncentruoji į turinį gramatinėm klaidom nelieka sveikatos. Todėl savo ruožtu tamstą norėčiau pakviesti prisijungti prie autorių kolektyvo ir padėti kurti naujus gramatiškai ir stiliaus prasme taisyklingus straipsnius.

Jųs teisingai pasakėte: "Čia piliečiai sprendžia kaip jie turi ką vadinti" - tai ir yra mūsų pagrindinis tikslas.

Na o kas dėl mažos masės tai šis projektas veikia dar neseniai ir pastarosiomis dienomis stebimas neįtikėtinai didelis lankytojų šuolis ir susidomėjimas LDiena.lt, taip kad kantrybės ir su jūsų pagalba reitingai tikrai pakils. Jūs šaunuolis, kad matote propagandą "delfyje, lryte, tv3 ,lnk, info tv kanaluose per žinias" - tai pirmas žingsnis, o antras kaip jau minėjau prisijungti prie mūsų ir padėti skleisti adekvatų situacijos vertinimą.

Kas liečia: "Bet jie savo poziciją bent teisingai pateikia, be kažkokių mužikiškų erezijų"  - čia aš jau nesutinku: būtent dėl tų erezijų sklindančių iš oficiozo ir atsirado LDiena.lt. Taip kad laukiame gerbiamasis publikuokite ir komentuokite  ;)

P.s.: "nenorėjau"  delfio "kolegom" šventinės nuotaikos sugadinti ;)