Elito kronikos. Kodėl panižo silikonas?

Autorius: Elito kronikos Šaltinis: http://ldiena.lt... 2015-02-07 13:54:12, skaitė 20523, komentavo 3

Elito kronikos. Kodėl panižo silikonas?

Užkalnis ją išbirbintų į galvą. Jeigu turėtų su kuo. Ir dar – tikrai nugraužtų, apčiulptų, nučiaumotų jos legendinius silikoninius papus. Žinoma, jei tik prasibrautų pro 44 000 debilavotų ir šiaip smalsių tautiečių, sekančių Facebooke kiekvieną Oksanos Pikul „nuosavo verslo“ konvulsiją.

Ne paslaptis, kad Užkalnio aka Podgorno internetinis versliukas, paremtas klasikine patyčų ir juoda jo gimto slaviško bei britishko jumoro makaliene, balansuoja ant žlugimo ribos. Tokie vegetuojantys šūdtinkliai kaip pipedija.lt priklausantys tam pačiam šiknosraukui Užkalniui šiandien pasak Facebooko vardadienį švenčiančią Oksanką apibūdina taip: 

“O tai dar Oksana Pikul labai reklamavosi berods, kad kažkaip ten išsioperavo papus. Ar tai kažkokius implantus. Ar tai priešingai - įsisiuvo. Tai aišku, sukėlė furorą ir labai daugelis patyliukais kalbėjo apie tai, ką gi primena silikonas ir ar kartais ten tie papai kaip nors neužpūliuos.

O tai šiaip daugiau ir pridurt nėra ką, jei neskaitysim kartais išgirstamų kalbų, esą šioji iki savo pagarsėjimo buvusi paprasta pagelžkeline...”

[Etiniais sumetimais pašalintoje nuotraukoje Oksana sėdi ant taburetės. Su drabužiais]
Tik pažvelk į tas tyras nebrangiai meilę dalinančias akis

[Estetiniais sumetimais pašalintoje nuotraukoje Okasana stovi pilnu ūgiu gėlėto sieninio kilimo fone. Iškėlusi rankas, atstačiusi fotografui B dydžio krūtis dar neišdarkytas silikono ir ištatuiruotą gaktą]
O dabar - prekę ant taburetės! Klientas gi turi įsitikinti, kad mandavoškių nepasigaus, nes joms nėra kur įsikibti...
(visa unikali raritetinė komercinio pasiūlymo fotosesija - čia)

Loja, vemia, spjaudo, darosi iš jos kapitalą, tyčiojasi ir pavydi, juodai. O jai nors ką – stabili delfi.lt dienos herojė. Naujausias topas – kiek silikono iš būsimos mamytės papų iščiulps būsimas auksinis kūdikis… Tūkstantis komentarų. O gi pochui, nes tokios Moterys, savarankiškai ant maisto ir pramogų uždirbančios nuo septynių metų, puikiai žino, kad ir ką bedarytum, tauta vis tiek tave išteps lygiu šūdo sluoksniu. Todėl reikia daryti tai ką nori ir tuo mėgautis.

“Su niekuo nemiegi? Kalė! Meluoji! Tu gi kurva! Tu su visais miegi? Ot kalė! Mes gi sakėm! Visai nebloga išvaizda! Kurva! Silikonas, viskas padaryta! Išsigimelė! Išvaizdos nerasta? Nučiulpta kalė! Einu, gal jau apšiksiu ką nors, kad menkystę savo kompensuočiau…”

Taip verda potencialaus Oksanos Pikul Facebook ir kitų viešinimosi šaltinių potencialaus sekėjo ir komentuotojų smegenys. Na, bet BVP nuo to tik auga. Ir už tai reikėtų tarti didelį AČIŪ gerbiamai Pikulei Oksanai. Gyvuok.


Būtent Vytas Tomkus įžvelgė Oksanoje potencialą tapti lietuviškąja Pamela Anderson ir prasimušti į Lietuvos Elitą.
Juk kokia Tauta - toks ir jos Elitas

Tai buvo pirmas įrašas skirtas LT elito kronikoms. Aptarėme unikalų O.Pikul 44 tūkstančių Facebooko sekėjų fenomeną. Dešimtuke lietuviškam Facebooke populiariausio LT elito profilių Oksana su visais savo foloveriais atsidūrė kuklioje dešimtoje vietoje. Artimiausiu metu aptarsime devintoje vietoje įstrigusio kažkokio aktoriaus Manto Stonkaus nuopelnus LT elito kronikoms.


Atsiprašau, ten kas jai iš burnos krenta - ar tik ne b.... galas?!