Delfio brigada teigia kad yra išprotėję ir norėtų kad tokie būtų visi

Autorius: Vincas Šaltinis: http://www.delfi.lt/sveikata/p... 2015-02-06 08:36:51, skaitė 5568, komentavo 1

Delfio brigada teigia kad yra išprotėję ir norėtų kad tokie būtų visi

Delfio brigada teigia kad yra išprotėję ir norėtų kad tokie būtų visi. Žinoma jie tik perpostino tą straipsnį - kaip ir aš, bet matosi mūsų "kolegas" žavi ta tema. Tikriausiai vakarykštės pjankės pasekmė...

Štai šis smagus straipsniukas siūlantis pasijusti bepročiu - "Testas-eksperimentas: įsivaizduokite, kad esate beprotis"

Šiandieniniai specialistai teigia, kad mes visi esame šiek tiek nenormalūs. Šis eksperimentas, paskelbtas tinklapyje www.gestaltclub.com, leis jums patyrinėti savo beprotybę žvelgiant iš neįprastos pusės.

Testo instrukcija labai paprasta – svarbiausia laikytis trijų svarbių taisyklių:  

1. Neskubėkite. Jeigu pasirinksite spartesnį tempą, egzistuos didelė rizika, kad „prašoksite“ savo jausmus ir nesugebėsite jų suvokti. Neskaitykite iš karto apie visus eksperimento žingsnius ir prie kito eikite tik po to, kai atlikote ankstesnį.

2. Įdėmiai skaitykite instrukcijas ir stenkitės kaip galima tiksliau jas vykdyti.

3. Būkite kaip galima sąžiningesni sau. Būtent toks sąžiningumas leis jums eksperimento metu sužinoti kai ką svarbaus ir naudingo apie save.

Pirmas žingsnis

Įsivaizduokite, kad išprotėjote. Ne šiek tiek, o iš tiesų išprotėjote: atsisuko visi „varžteliai“, smegenys atsijungė, jus užvaldė visiška beprotybė. Išjunkite savo vidinį cenzorių ir įsivaizduokite pačią didžiausią beprotybę, kuri tik galėtų jus ištikti.

Antras žingsnis

Apibūdinkite save. Kokio tipo beprotis jūs esate? Aršus ar ramus? Aiškiai išreikštas ar užslėptas? Agresyvus ar geras? Apibūdinkite save kaip galima tiksliau. Darykite tai pirmuoju asmeniu ir esamuoju laiku. Pradėkite nuo frazės: „Aš esu visiškas beprotis“.

Trečias žingsnis

Sukurkite savo gyvenimo istoriją. Pradėkite nuo tos akimirkos, kai „viskas buvo gerai“. Papasakokite, kaip jūs kraustėtės iš proto. Tai įvyko staiga ar pamažu? Kaip į tai reagavo jūsų draugai ir šeimos nariai? Kaip progresavo jūsų liga? Ir kuo tai galiausiai baigėsi?

Ketvirtas žingsnis

Įsivaizduokite save išprotėjusį gyvenimo pabaigoje. Kur jūs esate? Psichiatrijos ligoninėje, namuose su artimaisiais, gatvėje ar dar kur nors kitur? Kaip slenka jūsų dienos?

Penktas žingsnis

Įsivaizduokite, kad jūsų beprotybė tėra itin keistas ir neįprastas būdas patenkinti kažkurį savo poreikį. Šis poreikis toks stiprus, kad jūs išsikraustėte iš proto, kad jį patenkintumėte. Kokį didžiulį poreikį patenkina jūsų beprotybė?

Šeštas žingsnis

Jūsų išsiaiškintas poreikis veikiausiai yra vienas iš svarbiausių poreikių jūsų gyvenime. Ką pasakysite apie tokį atradimą? Neskubėkite. Apmąstykite šią mintį. Suvokite, ką jaučiate ir galvojate apie tai.

Septintas žingsnis

Atskirkite fantaziją nuo realybės. Šiame etape labai svarbu atskirti fantaziją nuo realybės. Fantazija apie beprotybę – tiesiog fantazija ir ji niekaip nesusijusi su realiu išprotėjimu. Ši fantazija tėra būdas geriau suprasti save ir savo poreikius. Pagalvokite, ką galėtumėte pakeisti gyvenime, kad juos patenkintumėte.

Priešingai nei sako žmonės, išprotėti nėra jau taip paprasta, ar ne? Ir to neįmanoma padaryti vien tik fantazuojant apie beprotybę.