Norvegų pagrobto Gabrielio Bumbulio motiną gina teisės analfabetė

Autorius: VisuomeneDotCom Šaltinis: https://visuomenedotcom.wordpr... 2015-02-06 00:55:29, skaitė 5958, komentavo 1

Norvegų pagrobto Gabrielio Bumbulio motiną gina teisės analfabetė

norvegijoje-paskelbta-gabrieliaus-bumbulio-paieska-54c8990f1c250.jpg

Šiandien spaudoje pranešimai, kaip norvegų neteisėtai pagrobto iš lietuvės motinos Leščinskienės vaikas Bumbulis nebus niekaip grąžinamas Lietuvai, nes teisės mažaraštė, vadinamoji advokatė, nežino, kaip tai daroma.

Ji esą negirdėjusi iš viso, kad būtų galima lietuvį vaiką perduoti globoti Lietuvoje esantiems giminėms. Ji įvardijusi Lietuvą “užsieniu”, nors Bumbuliui tai yra Tėvynė, o jis yra Lietuvos pilietis, ir byloje dėl jo globos turi būti taikomi LIETUVOS ĮSTATYMAI. Tai reglamentuoja tarptautinė lyginamoji teisė, kurios, matosi, kažkokia save advokate vadinanti nesimokė nei vieno semestro.

O dėl jurisdikcijos perdavimo Lietuvai, turi kreiptis RAŠTU į teismą arba Lietuvos ambasada Norvegijoje, arba garsioji Odeta Tarvydienė, kuri tiek susijaudino, kad tik vaikas neparvažiuotų Lietuvon, kad paėmė ir apsirgo, pasiėmusi biuletenį.

Taigi, Odeta Tarvydienė gali raštu rašyti teismui prašymą perduoti jurisdikciją Lietuvai. Taip pat Seimo nariai, komitetai. Taip pat nuo tanko nenulipanti Prezidentė,

Tai ko laukiama?

Tiesa, Norvegijoje neva Leščinskienę ginanti advokatė turėtų būti nušalinta nuo bylos, kaip atstovaujanti Norvegijos interesus, nes jos pasisakymai spaudoje yra ginantys Norvegijos neteisėtus veiksmus, ir nieko bendro su vaiko teisėtais interesais ir lūkesčiais, neturi.

Močiutė, kuri gali ir nori globoti vaiką, privalo kreiptis į tą bylą irgi su atskiru ieškiniu – reikalavimu grąžinti vaiką į Lietuvą, ir šitam ieškiniui pateikti turi padėti visos Lietuvos atsakingos institucijos, nors mano žiniomis, jos iš viso nepadeda: dokumentus Prancūzijos teismui turiu verstis pati, o Odeta Tarvydienė begalėje raštų ir mūsų su vyru tyčiojasi, rašinėdama absoliučias nesąmones.

Pagaliau reikia išreikalauti visus dirbti,

Bet klasika rezonansinėse bylose yra tokia: kad labiausiai trukdo korumpuotas advokatas. Šioje byloje taip ir yra.

Manau, jog šitas sakinys yra netgi nusikalstamas, ir prieš advokatę reikėtų pradėti baudžiamąjį tyrimą:

DĖMESIO MELAS!

„Praktikoje kol kas man neteko susidurti, kad globa būtų pripažinta asmeniui, gyvenančiam užsienyje. Man žinomo precedento nėra. Greičiausiai tai yra tik dėl to, kad nėra tam teisinio mechanizmo. Šiuo metu vaikas yra pas laikinus globėjus. Po to, kai bus priimtas sprendimas. Labai įtariu, kad jis gali būti nepalankus motinai – vaikui bus rasti, jei dar nėra rasti, nuolatiniai globėjai“, – sakė S.Latotinaitė.

MELAS!!!

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/is-norvegijos-tarnybu-dar-vienas-smugis-atimto-septynmecio-mamai.d?id=67093854#ixzz3QsMAi6Mw

Praktikos labai daug: kai byla turi tarptautinį elementą, sprendžiama, kurios šalies teisė bus taikoma. Bet tam turi būti prašymas. jeigu ši advokatė advokatauja norvegams, tai tegul pati nusiima nuo bylos, kol jos nenuėmė ikiteisminio tyrimo tyrėjo sprendimu.

Teisininkė
Kristina Sulikienė,
turinti transatlantinės teisės sertifikatą