Mūsų `mylimas ir gerbiamas` delfio orakulas vis plečia ir plečia `normos` supratimą

Autorius: Vincas Šaltinis: http://www.tavovaikas.lt/nestu... 2015-02-05 22:17:56, skaitė 5501, komentavo 0

Mūsų `mylimas ir gerbiamas` delfio orakulas vis plečia ir plečia `normos` supratimą

Iš pirmo žvilgsnio graudi istorija apie vargšą mergaitę (jei ji iš tikrųjų buvo), kuri pagimdė būdama penkerių metų .

Siūlyčiau panagrinėti kokią naudą skaitytojas gauna įsisavines tokio turinio informacija? Iš esmės tik neigiama, po tokio straipsnio užplūsta vien neigiamos emocijos. Tai kam tada tokį šūdą transliuoti?

Deja manes neapleidžia bloga nuojauta, kad tokia informacija reikalinga pedofilams, kurie plečia "Overtono langą" (skaitykite http://ldiena.lt/straipsnis/615/prisiminus-overtono-langa-pederastijos-ir-kitu-iskrypimu-aktyvistai-is-gatviu-marsu-persikelia-i-tiesiogine-politika). Ji turėtų labai raminamai ir teigiama veikti mūsų degradavusių vakarų kaimynių - tokių kaip norgės ir belgų (sukūrusių pederastų partiją) sodomitus, nes pagal juos apie tai kalbėti normalu, nereikia bijoti kalbų apie tokias šokiruojančias temas.

Žinoma pageidautina kad ateityje tai taptų norma - dar kartą žr. Overtono lango algoritmą:

Iš kur tokios mintys? Na šiaip normaliam žmogui net minties tokios nekyla kad taip įmanoma. O sužinojus kad taip (hipotetiškai) įmanoma - koreguojasi pasaulėžiūra ir vien dėl tokios informacijos pati incesto tikybė atsiranda truputį arčiau nei buvo prieš tai, nes prieš tai jos neegzistavo.

Štai tokia išvada peršasi skaitant populiariausią Lietuvos portalą, priklausančio skandinavams. Nors iš pirmo žvilgsnio tokia informacija yra pateikta nešališkai ir gink Dieve neskatina tokio elgesio.

O va jei kam su galva negerai ir turi nukripymu ta linkme, tai gali suveikti kaip paskatinimas.