Rusai taip puola, kad net Supermamoms baisu... skaityti LDieną.lt

Autorius: LDiena.lt Šaltinis: http://www.supermama.lt/foruma... 2015-02-05 15:58:31, skaitė 6942, komentavo 1

Rusai taip puola, kad net Supermamoms baisu... skaityti LDieną.lt

Skandinavų kapitalui priklausantis žiniasklaidos portalas Delfi.lt pranešė apie skandinavų kapitalui priklausančios Lietuvos respublikos prokuratūros kontrataką į rusų informacinį puolimą interneto fronte.

Ta proga LDiena.lt kolektyvas pasiėmė binoklius, sonarus, lopetas, kirtiklius ir leidosi į internetinę ekspediciją atrasti pro kur dar rusai bando užgrobti skandinavų kapitalui priklausančius Lietuvos respublikos piliečių protus.

Ir staiga, sau netikėtai, atrado, kad puolimas vyksta per pačią LDieną.lt! Tą atskleisti padėjo ne bet kas, o Lietuvos SUPERMAMOS - savo pasiplepėjimams skirtame forume užvedusios temą apie pagalbą Rusijos puolamai Ukrainai ir pakraupusios nuo tos ZDRADOS, kuri aplenkusi Ukrainą smogė tiesiai Lietuvai baisiu ir demaskuojančiu VisuomenėsDotCom straipsniu.

Gelbėdamas didvyriškai, pieno pritvinkusiais papais, priešo ambrazūras užgulusias Lietuvos SUPERMAMAS, kviečiu nepalikti jų vienumoje prieš puolančius rusus ir kuo skubiau keliauti į jų pletkų forumą sutvarstyti sužeistąsias ir išnešti iš mūšio lauko kritusias...

Taigi, visi į frontą! --> http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=992989&st=240 

SLAVA UKRAINE! RUSAI - NEPRAEIS! Tegu važiuoja su tankais...