Autorius: Raimondas Navickas Šaltinis: https://www.facebook.com/photo... 2015-01-26 22:33:46, skaitė 4789, komentavo 1
Daugelis yra girdėję apie tokį Adamsų šeimos atstovą iš Londono Mark Harold Adams, mūsuose labiau žinomą, kaip žymus šou biznio verslinykas Mark`as Splinter`is.
Minėtas ponas labai veržiasi į Vilniaus tarybą - sostinės ūkio tvarkyti ir verslo reguliuoti.
Bet pasirodo, kad pagal savo verslo pajamas jis yra... apgailėtinas varguolis, kurį ne į miesto tarybos rinkimų sąrašą, bet į socialiai remtinų varguolių ir labdaringos valgyklos sąrašus derėtų įtraukti.
Skaitau, ką rašo Vytautas Budreika ir savo akimis netikiu:
"Liberalai savo sąraše Vilniuje turėjo tokį įdomų personažą, kaip Mark Splinter. Kadangi jam nepavyko deklaruoti savo gyvenamosios vietos Vilniuje, tai VRK jį išbraukė iš kandidatų sąrašų.
Suprantama, jis iškart sureagavo gana impulsyviai ir net pradėjo reikalauti, kad jam Lietuvos įstatymai būtų traktuojami kiek kitaip (pagal jo lūkesčius).
Argumentuodamas, kodėl turėtų dalyvauti rinkimuose, jis pareiškė: "jie leidzia man paaukoti daug tukstanciu euru VMI".
Nežinia, ar čia vėl aritmetinė klaida pasitaikė, ar liberalų kandidatas tiesiog labai mėgsta viską pagražinti, tačiau VMI duomenimis 2013 m. jis sumokėjo viso labo 515 litų GPM. Tai toli gražu nėra "daug tukstanciu euru".
Dar daugiau, jo mėnesio pajamos 2013 m. vidutiniškai siekė 750 litų.
Taigi, kyla klausimas, ar šis kandidatas iš tikrųjų sunkiai pragyvena, o gal tiesiog, sekdamas geriausiomis Antano Guogos tradicijomis (http://tinyurl.com/n4myyzy), vengia mokėti mokesčius?"
https://www.facebook.com/vytautas.budreika/posts/10205340812307027?fref=nf
Jam antrina Jonas Švagžlys:
"... garsusis britas giriasi jog moka Lietuvai mokesčius, plėtoja verslą, bet per metus gavo 9070,92 Lt pajamų ir sumokėjo 515 Lt pajamų mokesčių.
Tai kaip čia visgi yra: ar verslas sunkiai sekasi, jog pajamos mažesnės už minimalią algą Lietuvoje, ar tiesiog nesinori jų deklaruoti ir valstybei mokesčių mokėti?
Kažkaip labiau įtikinamas antras variantas?"
Hmm, smagu, žinoma, kad liberalai remia skurdžius ir varguolius, suteikdami jiems darbą bei pastogę įvairiuose atstovaujamuose organuose. Bet ar tai neprieštarauja pačiai liberalų ideologijai, kad tvarkyti bendrus reikalus ir padėti kitiems tvarkytis gyvenimą gali tik tie, kas patys yra sėkmingi versluose?
Gal derėtų nusistatyti minimalią kartelę patekimui į liberalų rinkimų sąrašus kandidatų pajamoms? Tarkime, bent jau vidutinio darbo užmokesčio dydžio? O vargstančius ir alkstančius, tokius, kaip ponas Markas Splinteris, tiesiog paremti drabužiais ir įtraukti į Maisto banko adresatų sąrašą?
Ką jam veikti miesto taryboje, tam vargdieniui?