Alach achbar nuskambėjo šiandien Miunchene: vėl islamo teroristas iš Saudo Arabijos - Merkel svečias "pabėgėlis" pjauna vokiečius jų namuose (papildyta)

Autorius: Algimantas Lebionka Šaltinis: http://lebionka.blogspot.lt/20... 2017-07-29 08:40:09, skaitė 1574, komentavo 2

Alach achbar nuskambėjo šiandien Miunchene: vėl islamo teroristas iš Saudo Arabijos - Merkel svečias

GettyImages-823911764-640x480.jpg

Dideliu peiliu ginkluotas teroristas, Merkel savečias, "pabėgėlis palestinietis", gimęs Saudo Arabijoje, liepos 22 dieną, apie 15 valandą, šaukdamas Alach-achbar ėmė be pasirinkimo pjauti supermarketo lankytojus Hamburge. Vienas vyras žuvo (50), viena moteris (50) ir keturi vyrai sužeisti (19, 56, 57, 64), nusikaltėlis sulaikytas, praneša Vokietijos dienraštis die Welt. 

Žudydamas žmones teroristas šaukė Alach achbar. Po išpuolio jam pavyko pabėgti, bet po kurio laiko jis buvo sugautas. Teroristas lengvai sužeistas. Parduotuvės rajonas policijos buvo apsuptas ir paskelbtas antiteroristinis pavojus.

DWO-2HH-Barmbek-Raeuber-fb.jpg

Teroristas gyveno "pabėgėlių" prieglobstyje, išlaikomas Vokietijos.

Mums meluoja, kad į Lietuvą veža "pabėgėlius", kad jie "juos tikrina".  Vakarykštis teroro aktas parodė, kad "pabėgėliais" globalistų padaryti visi pasaulio nusikaltėliai, kad niekas netikrina jų kilmės ir negali patikrinti, nes 80 procentų jų ateina išmetę dokumantus, o pas kitus jie su didele tikimybe yra padirbti, nes dokumentų gamybos įranga Libijoje, Sirijoje, Irake ir kitur pateko į rankas teroristams.

hamburg_terror-768x437.jpg

Šaltiniai:

https://www.welt.de/regionales/hamburg/article167152865/Mann-sticht-mit-Messer-auf-Passanten-ein-mindestens-ein-Toter.html
http://www.pi-news.net/hamburg-taeter-ist-fluechtling-aus-saudi-arabien-mit-hass-auf-deutsche/