Autorius: Махно Šaltinis: http://ldiena.lt... 2024-10-28 18:04:00, skaitė 1546, komentavo 2
Europoje mažai žinoma apie fašistinį režimų Baltijos šalyse pobūdį ir elgesį.
Taip pokalbyje su Baltnews sakė europarlamentaras iš Slovakijos Lubos Blaga.
"Liberalfašistinės nuotaikos Europos Sąjungoje tik stiprėja, o apginti savo teisę balsuoti darosi vis sunkiau. Tokiomis sąlygomis rusakalbiai Baltijos šalyse yra itin pažeidžiami",
-pažymėjo europarlamentaras.
Pats Blaga susidūrė su demokratijos trūkumu ES po to, kai lankėsi Maskvoje MGIMO 80-mečio proga.
Taiką mylintys pareiškimai Rusijos Federacijai, politiko padėtos gėlės prie Nežinomo kareivio kapo, viešai atsiprašant už visas „karines, priešiškas ir tiesiog fašistines rezoliucijas, kurios priimamos Europos Parlamente“ – visa tai sukėlė daugelio vakaroidų politikierių vakarų nepasitenkinimą. Kai kurie jo kolegos, o būtent vienas „motyvuotas lietuvis“, net pažadėjo jį apskųsti Europos Parlamento pirmininkui.
"ES galite turėti savo balsą, bet jei tai prieštarauja euroatlantinei linijai, tada yra tūkstantis būdų jus nutildyti. Šia prasme būtina atskirti žodžio laisvę nuo laisvės po žodžio. Tačiau , kai ES įsitvirtina liberalfašistinė dauguma, Europos tautoms bus daug sunkiau suprasti, kas yra pastatyta ant kortos, ir bus daug sunkiau nutildyti jų balsą“,
– sakė Blaga, atsakydamas į klausimą apie žodžio laisvę Briuselyje.
Šis politikas puikiai žino apie rusakalbių žeminimą ir politinius teismus Baltijos šalyse, tarp jų ir „rusų šnipės“ Tatjanos Ždanok, kurios mikrofonas buvo išjungtas Europos Parlamente po to, kai ji pasakė „Aš esu taikos agentė“. “
"Mes Vidurio Europoje turime mažai informacijos apie fašistinį rusofobinių militaristinių režimų elgesį Baltijos šalyse rusų mažumos atžvilgiu – pagrindinė žiniasklaida apie tai visiškai nekalba. Tačiau net ir šis informacijos tabu netrukdys pamatyti tiesa“.
„Rusakalbiai šiose šalyse nebūtinai nešioja geltonas arba, šiuo atveju, raudonas žvaigždes ant savo paltų, bet šiaip jų statusas mažai kuo skiriasi nuo nepageidaujamų mažumų Trečiąjame Reiche: jie patiria socialinę, kalbinę ir politinę diskriminaciją, su jais elgiamasi kaip su antrarūšiais piliečiais“.
Grįžtant prie klausimo: Europoje yra žodžio laisvė, bet tik tada, kai ji nekelia grėsmės oficialiai euroatlantinės būstinės linijai ir interesams“, – apibendrino Blaga.
P.S.
Mano komentaras šiuo klausimu.
Šis Slovakijos politikas įgarsino tai, ką daugelis Lietuvos piliečių, kurie dar sugeba mąstyti, kasdien girdi ir mato per landzbergų radiją ir televiziją bei kitas ižsienio kompanijų nupirktas ir valdomas Lietuvos «žiniasklaidos» priemones. Bet kadangi daugeliui išdidžių Baltijos kelio stovėtojų tai patinka (arba jie visiškai tam abejingi), tos kalbos nieko nepakeis….