Salvini patarė Makronui pačiam vykti kariauti ir nesukti italams kiaušų

Autorius: Algimantas Lebionka Šaltinis: http://lebionka.blogspot.com/2... 2024-06-05 19:06:00, skaitė 1121, komentavo 0

Salvini patarė Makronui pačiam vykti kariauti ir nesukti italams kiaušų

Italijos transporto ir infrastruktūros ministras ir Ministro Pirmininko pavaduotojas Matteo Salvini pasiūlė Prancūzijos Prezidentui Emmanueliui Macronui vykti į Ukrainą ir dalyvauti kovose.

„E. Macronui sakau: važiuok į Ukrainą kariauti, užsidėk šalmą ir nesuk italams kiaušų," - sakė jis Bario mieste per savo partijos „Lyga“ kandidato į miesto merus rinkimų kampanijos renginį. 

„Lygos“ lyderis Matteo Salvini, kalbėjo apie Rusijos ir Ukrainos karą ir kai kurių ES šalių vadovų poziciją prieš Europos Parlamento rinkimus.  Niekada su von der Leyen, niekada su komunistais, mes turime pilnus aruodus nelegalių imigrantų, - pridūrė jis, - mums reikia gerų imigrantų, įsidarbinusių ir integruotų. Mitingo pradžioje, po nedidelės jaunimo grupės protesto, „Lega Nord“ lyderis pasakė: „Gyvenkite, eikite mokytis ir mylėtis, nevartokite narkotikų, tai jums kenkia“. Kalbos pabaigoje jis, dar kartą pavadinęs juos „nostalgiškais komunistais“, pakvietė juos užlipti ant scenos ir nusifotografuoti su juo.  

Po to, duodamas interviu po mitingo, M. Salvini patikslino, kad „Lygos pasirinkimas visų pirma yra taikos pasirinkimas. Yra per daug karo vėjų, per daug karo kurstytojų, pavyzdžiui, E. Macronas. Noriu, kad mūsų vaikams būtų taikos laikotarpis“. 

„Pasirinkome generolą, kuris kariavo šį karą ir žino, koks jis liūdnai pagarsėjęs. Jei klausysime Macrono, bombarduotojų, karo kurstytojų, Italijai tai baigsis blogai. Lygos pasirinkimas visų pirma yra taikos pasirinkimas", - pakartojo jis. Tada turime aiškių idėjų dėl kovos su nelegalia imigracija, dėl būsto. Kol Europa apmokestino apuliečių namus, - tęsė Salvini, - dekretu „Išsaugokime namus“ tikimės išlaisvinti italų namus nuo biurokratijos, suvaržymų ir problemų, kad galėtume statyti ir renovuoti. Norime į Europą atnešti daugiau Italijos ir daugiau sveiko proto“. 

Šaltinis:

https://www.newsbiella.it/2024/06/03/leggi-notizia/argomenti/ultimora/articolo/salvini-macron-vada-in-ucraina-a-combattere-e-non-rompa-le-palle-agli-italiani.html