Litvinizmas ir šio nacistinio parazito mimikrija (apžvalga, 1 dalis)

Autorius: Algimantas Lebionka Šaltinis: http://lebionka.blogspot.com/2... 2023-09-18 06:57:00, skaitė 758, komentavo 2

Litvinizmas ir šio nacistinio parazito mimikrija (apžvalga, 1 dalis)

Mimikrija – biologijos reiškinys, kuomet vienas gyvūnas supanašėja su kitais gyvūnais, daiktais, augalais. Šis reiškinys pasitaiko ir žmonių bendruomenėje. Jo pavyzdys – gudai litvinistai Lietuvoje. Tai į Lietuvą persikėlę Baltarusijos gyventojai, panašūs į Baltarusijos opoziciją, bet savo esme yra Lietuvos ir lietuvių tautos parazitai, nacistai, skaitantys mus undermenschen – žemesniais žmonėmis, kurie pavogė jų istoriją, teritorijas.

Kaip ir visi nacistai, baltarusiški litvinistai, gyvena savo sugalvotų antimokslinių teorijų pasaulyje. Kelis metus lietuvių visuomenė buvo užhipnotizuota idėjomis apie pasaulinę globalizmo revoliuciją kaimyninėje šalyje, mūsų valdžia ėmė kurti niekieno nerinktą kaimyninės šalies vyriausybę tremtyje, paskelbė niekieno neišrinktą prezidentę, t. y. ėmė statyti litvinizmo širšalų avilį, o sostinėje įtaisė šitų širšalų “motinėlę” perinčią Lietuvos naikintojų-tranų užkratą.

Lietuvą iš letargo miego, manau, pažadino spjūvis į veidą Lietuvos atsargos majorui ir baltarusio išaiškinimas, kad jis žmuidzinas ir jam nėra ką veikti baltarusių mieste Wilno!

20230808_143250.jpg

Atsargos majorui Dariui Antanaičiui pavyko išvengti muštynių, bet jis buvo apspjaudytas už tai, kad gyvena "Baltarusijai priklausančiame Vilniuje ir yra lietuvis".

Šiandien turime šizofrenišką situaciją valstybėje: du prezidentus ir du skirtingus vienoje valstybėje jau dalinamus pasus, papuoštus Lietuvos herbu Vytimi. Žemiau pateikiu santraukas kelių publikacijų, pasirodžiusių pastarosiomis dienomis Lietuvos portaluose. Lietuva bunda iš letargo miego.

image%20(1).png

Portale „Alfa“ rugsėjo 13 d. paskelbtas straipsnis „LRT perrašoma Lietuvos istorija? Tiesioginiame eteryje – pasipiktinimą sukėlę pareiškimai apie litvinizmą“.

image%20(2).png

Straipsnis skirtas skandalingai LRT laidai „Labas rytas“, kuri visuomenėje sukėlė didelį pasipiktinimą. Apie tai jau rašiau.

Apie šią laidą ir litvinizmą minėtame „Alfa“ straipsnyje cituojams partijos „Nacionalinis susivienijimas“ pirmininkas prof. Vytautas Radžvilas, kurio nuomone, LRT glaisto litvinizmo grėsmę ir, negana to, transliuoja antivalstybinius aiškinimus apie LDK istoriją.

„Lietuvoje daugėjant antivalstybinės litvinizmo doktrinos atstovų ir aktualėjant jos keliamai grėsmei, akivaizdus valstybės interesas supažindinti visuomene su šia grėsme ir didinti jos atsparumą. Skandalinga, nors simptomiška, kad LRT elgiasi priešingai ir imasi glaistyti litvinizmo grėsmę. Dar blogiau, pati LRT imasi transliuoti antivalsybinius aiškinimus, jog LDK buvo lietuvių ir gudų valstybė. Tuo tiesiogiai prieštaraujama ne tik Konstitucijos preambulei, bet istorinei tiesai apskritai.

Akivaizdu, kad tai atitinka bendrą valdančiame sluoksnyje plintantį požiūrį patiems, neverčiamiems išsižadėti savo tautos istorinio valstybingumo, į kurį apeliuota kuriant modernią Lietuvos valstybę. Dėl tokių reportažų Seimui būtina kelti LRT vadovybės atsakomybės ir tinkamumo pareigoms klausimą“,– komentavo V. Radžvilas.

Politologas Bernaras Ivanovas atkreipė dėmesį į pačią litvinizmo sąvoką – esą tai yra šovinizmas, kraštutinė nacionalizmo forma, kuri yra linkusi į teritorines pretenzijas, šalia gyvenančių tautų niekinimą ir paprastai būdinga atidėto tautinio sąjūdžio tautoms. Tokioms, kaip Baltarusija. Politologo nuomone, tai yra didelė grėsmė Lietuvai. 

„Mes matome, kokį LDK žemėlapį yra pasikabinęs A. Lukašenka – kad LDK jų, o lietuvių išvis nebuvo. Čia panašiai, kaip Putinas sako, kad ukrainiečių tautą kažkas išrado“,– pastebėjo B. Ivanovas.

LRT laidą jis vertino kaip skandalą.

„Čia yra ne juokai – paprastai nuo tokių dalykų prasideda baisūs konfliktai ir bijau, kad vienaip ar kitaip mes su tuo susidursim. Tas istorijos nežinojimas, jis tiesiog šokiruoja. Nacionalinis transliuotojas neturėtų tokių dalykų praleisti arba turėtų būti atitinkamas įvertinimas – negalima pasodinti vieną žmogų, kuris varys į vieną pusę, ir niekas jam neatsakys. Kaip mes matėme, žurnalistas buvo nepajėgus to padaryti – pritrūko jo kompetencijos, jis apie tai nieko nenusimano. Tai yra tiesiog sėdintis gražus žmogus ir tiek“,– komentavo B. Ivanovas.

Istorikas dr.Tomas Baranauskas pasakė, kad 

„Baltarusija ilgą laiką buvo LDK sudėtyje, tačiau dėl pastarojo fakto baltarusiai neįgyja teisės savintis litvinų pavadinimo ar pagrindinių LDK veikėjų. Pasak T. Baranausko, bet koks litvinizmas (ar radikalusis, ar nuosaikusis) yra pseudomokslinė teorija, kurios esmė yra tokia, jog visi Lietuvos didieji kunigaikščiai bei diduomenė yra baltarusiai, ir, atitinkamai LDK yra pirmoji Baltarusijos valstybė.

„Iš to seka, kad dabartiniai lietuviai pavogė Baltarusijos istoriją ir sostinę Vilnių. Vienaip ar kitaip, tai susiję su istorinėmis pretenzijomis, kai kas gali jas išsakyti tiesiogiai, kai kas gali diplomatiškai nutylėti. Ar galima laikyti, kad tai nepavojinga Lietuvai? Jeigu mes manom, kad, tarkim, teritorinės pretenzijos dėl Vilniaus yra nepavojingas dalykas, tai tada galima manyti, kad tai nepavojinga. Bet vargu, ar dabar taip galima sakyti“,– pastebėjo T. Baranauskas.

Laurynas Ragelskis “GYVAI: Bulbomaidano vaisiai – LICVINISTAI JAMA VILNIĄ!” 

https://youtu.be/n5HcD1L1g1A

Laurynas Ragelskis video sako, kad dėl Litvinizmo pavojaus jis Lietuvos visuomenę perspėjo dar prieš trejus metus. Rengė video transliacijas iš tos apsimestinės „opozicijos“ sueigų Vilniuje. Jo nuomone, 90% į Lietuvą per pastaruosius trejus metus baltarusių apsigyveno Vilniuje, kurį skaito baltarusių miestu.

Lietuvai pareina sąskaita už dalyvavimą bandyme nuversti teisėtą Baltarusijos valdžią. Bulbomaidano nedoperversmininkai gavę stogą Lietuvoje nusprendė sukurti Vilniuje "Naująją Baltarusiją". Kaip jiems tai sekasi? Ar Lietuvos valdžiagyviams daėjo, kad licvinistams jie yra tokie patys priešai, kaip ir Lietuvos patriotai? - rašoma Youtube kanale.

Bus straipsnio tęsinys.

Litvinizmo tema mano skelbtų publikacijų sąrašas:

https://viesulas22.blogspot.com/2023/09/lietuvoje-platinama-nacistine-ir.html

https://viesulas22.blogspot.com/2023/09/baltarusijos-prezidente-reziduojanti.html

https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/rusu-portalas-vzgliad-apie-litvinizma.html

https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/litvinizmo-serpentariumas-vilniuje.html

https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/baltarusius-reikia-klausti.html

https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/litvinizmas-dar-taip-nesenai-buvo.html

https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/prezidentes-tichanovskojos-ir.html

https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/pagrindiniai-pusmecio-migracijos.html

https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/lietuva-palinkes-karklas-ant-kurio.html

https://viesulas22.blogspot.com/2023/08/latvija-issiuncia-6000-nekalbanciu.html