Dergėjai

Autorius: Algimantas Lebionka Šaltinis: http://lebionka.blogspot.com/2... 2023-09-15 14:26:00, skaitė 562, komentavo 1

Dergėjai

Šių metų rugpjūčio 22 d. aš išsiunčiau skundą Lietuvos Generalinei prokurorei Nidai Grunskienei dėl Naglio Puteikio, Seimo nario Petro Gražulio paterėjo-padėjėjo, nusikalstamos veikos pagal LR BK 154 str. Šmeižimas.

Naglis Puteikis šių metų rugpjūčio 18 d. transliuotoje Yotube kanalu (https://www.youtube.com/watch?v=wjfrDwRcZw4) Rūtos Janutienės „OP TV“ laidoje „Celofanas iš Paleckio pelenų | Šiauliuose demaskavo Anušauską | Gentvilas liepia trigubinti kirtimą“ paskleidė melagingą informaciją, neva aš esu Celofano (Antano Kundroto) agentas, jo partijos steigėjas, garbinu Lukašenką, Putiną, Petrą Cvirką. Naglis Puteikis nuo (37:44) laidos transliacijos minutės mane šmeižia, nepateikdamas jokių dokumentų, jokių tekstų kopijų, įrašų, nuotraukų, nieko ir pan. Vien tik faktais nepagrįstas šmeižtas.

 Jis video įraše kalba (37:44):

„...Rūta, mums padės agentas. Aš turiu agentą pas Celofaną. Bet mes su celofanu lygiom teisėm, jis turi agentą mūsų partijoje. Mūsų partijos posėdžių protokolai gula greičiau, negu mes surašom, mes nefilmuojam. Noriu Celofanui 1:1 padaryt. Mano agentas praneša, kad biologijos mokslų daktaras (šitas durnius Puteikis nesugebėjo perskaityti, kad esu ne biologijos, o biomedicinos mokslų daktaras, A.L.) „S-metilmetionino (vitamino U) dalyvavimas nukleino rūgščių metilinimo procesuose“ ir kuris yra Petro Cvirkos gerbėjas, labai piktinasi, kad šmeižiam Petrą Cvirką, kuris žinom, Lebionka gal nežino, kad Cvirka mums atvežė Stalino saulę. Tai va, daktaras … (Jaunutienė: Cvirka mokėjo gerai rašyti.) nu, tai gerai, kaip ten bebūtų. Algimantas Lebionka, kuris žavisi Putinu, žavisi Cvirka ir žavisi Lukašenka... štai jisai (Janutienė: Cvirkos ir Lukašenkos į vieną vietą nestatykime). … Agentas sako, kad Lebionka yra tarp steigėjų...“

Mano skundas buvo persiųstas tikslinti įvykio aplinkybes į Vilniau 1-ąjį policijos komisariatą iš kurio 2023-09-12, po mano ir Naglio Puteikio apklausos, gavau  NUTARIMĄ ATSISAKYTI PRADĖTI IKITEISMINĮ TYRIMĄ.

Tyrimo medžiagoje nurodoma: 

Tikslinant įvykio aplinkybes 2023-09-08 Naglis Puteikis nurodė, kad interneto laidoje pasakė, kad Algimantas Lebionka žavisi Putinu, Lukašenka ir Cvirką, todėl, kad jo žavėjimasis (pateikė Elektroninio dokumento nuorašą), šiais asmenimis atsispindi jo publikacijose, jo tinklalapiuose. Interneto puslapyje lebionka.blogspot.com Algimantas Lebionka viešai reiškia, kad žavisi Putinu. Viena iš frazių "Rusija galėjo ir turėjo vykdyti karinę operaciją remdamasi savo saugumo interesais... Nes jau seniai jai kyla labai rimta grėsmė iš Ukrainos teritorijos. Kalbama apie JAV karines biolaboratorijas, kurios yra Odesoje, Vinicoje, Užgorode, Lvove, Kijeve". Interneto laidoje jis pasakė tiesą remdamasis jo tinklalapiais, kurių yra iki 10. Agentu jo nevadino, tai buvo pasakyta apie kitą asmenį. Algimanto Lebionkos nešmeižė.

Dokumente sakoma:

Įvertinus Algimanto Lebionkos pareiškime nurodytą teiginį, kad Naglis Puteikis jį šmeižia, šio teiginio galimą paskleidimo mastą, galima teigti, kad šis teiginys nesiekia tokio pavojingumo lygio, koks keliamas nusikalstamoms veikoms. Konstatuotina ir tai, kad pareiškėjas Algimantas Lebionka gali pasiekti tų pačių rezultatų pasinaudodama civilinės teisės priemonėmis.

Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 2.24 straipsnis nustato, kad civilinės teisės taikymo rezultatas gali būti paskleistų duomenų, žeminančių asmens garbę ir orumą ir neatitinkančių tikrovės, paneigimas, taip pat turtinės ir neturtinės žalos atlyginimas. Civiliniame procese asmuo gali reikalauti paneigti paskleistus duomenis, o baudžiamasis procesas nenumato galimybės reikalauti paneigimo. Šiuo atveju neįžiūrimi nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 154 straipsnio „Šmeižimas" 1 dalyje požymiai, kadangi Naglio Puteikio atlikti veiksmai nėra tokio pavojingumo, kad už jų padarymą galima būtų svarstyti kriminalinės bausmės paskyrimo klausimą. Pareiškėjas Algimantas Lebionka dėl turtinės ar neturtinės žalos atlyginimo gali kreiptis į teismą Lietuvos Respublikos civilinio proceso kodekso nustatyta tvarka.

Atsižvelgdamas į išdėstytas aplinkybes ir vadovaudamasis Lietuvos Respublikos baudžiamojo proceso kodekso (toliau – BPK) 3 str. 1 d. 1 p., 168 str., n u t a r i a atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą.

Ar man verta bylinėtis, tepti rankas į tą daiktą, pasitarsiu su pažįstamais advokatais.

Vakar sužinojau įdomių faktų apie Naglio Puteikio veiklą (nuo 50 min.):

https://youtube.com/watch?v=tsAdMSrmpxM

Patriarchas yra žiniasklaidai suteikęs „purvasklaidos“ epitetą. Tos „purvasklaidos“ yra visokios: labai stambios ir labai smulkios. Prie tokios labai smulkios, bet labai kvapnios „purvasklaidos“, nuolatos užsiimančios pinigų kaulijimu iš žiūrovų, priskirčiau Rūtos Janutienės „Yotube“ kanalą „OP.TV“.  Gali būti, kad žmonių apdergimas yra Janutienės kontoros verslo modelis.Tai mano nuomonė, galiu klysti.

https://youtu.be/ngHT2IQYhqI

Tokią mano nuomonę, tačiau, patvirtina publikacija "Puteikis su Janutiene apdergė Eduardą Vaitkų (video)", šiandien paskelbta portale "Būkime vieningi".