Autorius: Algimantas Lebionka Šaltinis: http://lebionka.blogspot.com/2... 2023-01-13 18:30:00, skaitė 431, komentavo 1
Konservatorių vykdoma užsienio politika rodo, kad ši „šaika“ dirba Rusijai. Jų pastangomis Baltarusija įbrukta į Putino glėbį, o Rusijos uostai gavo krovinių srautą iš Baltarusijos ir Kinijos, kuris keliavo per Klaipėdos uostą. Lietuvai Landsbergių „šaikos“ dėka padaryti daugiamilijardiniai nuostoliai.
Simbolišką, kad keli metai prieš „neužmirštuolei“ pasirodant Lietuvoje (2014m.) Rusijoje (2012m.) buvo įkurta masonų ložė – Masonų mišrus tarptautinis ordinas LE DROIT HUMAIN ("Žmogaus teisė").
Užmirštuolė - neoficialus gėlės Myosotis (lot. Myosótis, iš graikų kalbos žodžio "pelės ausis") pavadinimas. Paprastai tai nedidelis žiedas su penkiais mėlynais arba violetiniais žiedlapiais. Istoriškai jis aptinkamas Wadswortho ir Thoreau poezijoje, viduramžių vokiečių legendose, krikščioniškoje ikonografijoje ir Anglijos politinėje istorijoje. Masonams neužmirštuolė yra simbolis, primenantis mums apie atsparumą ir pasipriešinimą, meilę Brolijai ir jos principams net sunkiais ir persekiojimo laikais.
Nuo pat savo veiklos pradžios 1933 m. nacistinė Vokietija daug dėmesio skyrė propagandai ir siekė, kad visuomenė teigiamai suprastų jos ideologinius tikslus. Tai apėmė teisinius, politinius ir civilinius apribojimus režimo oponentams ir tiems, kurie tapo griežtos rasinės ir socialinės ideologijos aukomis. Kartu su žydais, homoseksualais, fiziškai ir protiškai neįgaliaisiais, katalikais ir Jehovos liudytojais masonai buvo persekiojami baudžiamąja tvarka ir išstumiami iš visuomenės. Tai buvo daroma įvairiais būdais. 1933 m. buvo išleistas įstatymas, leidžiantis priimti vyriausybės dekretą, pagal kurį kitais metais visos masonų ložės Trečiajame reiche buvo oficialiai panaikintos, jų turtas konfiskuotas, o su masonerija susijusiems asmenims oficialiai uždrausta stoti į nacių partiją. 1934-1935 m. Gynybos ministerija paskelbė, kad kareiviai, karininkai ir civiliai negali būti masonų nariais, o Hitleris paskelbė pergalę prieš "tarptautinę žydiją", kurioje antisemitizmą susiejo su sąmokslo teorijomis apie masonus. Vokietijos koncentracijos stovyklų sistemoje masonai buvo laikomi politiniais kaliniais, todėl privalėjo nešioti apversto raudono trikampio formos raištį.
SS žvalgybos padalinio SD vadovas Reinhardas Heydrichas masonus vadino "nesutaikomais vokiečių rasės priešais". Vėliau jis pareikalavo, kad Vokietija "išnaikintų iš kiekvieno vokiečio "netiesioginę žydų dvasios įtaką" - "žydų, liberalų ir masonų užkratą, kurį nesąmoningai savyje slepia daugelis žmonių, visų pirma akademinio ir intelektualinio pasaulio atstovų". SS turėjo du atskirus padalinius, kurių užduotis buvo inventorizuoti masonų turtą ir tirti pačius masonus - šis procesas tęsėsi visą karą, įskaitant šalis, kurias tiesiogiai ar netiesiogiai kontroliavo Vokietija. Valdant Viši vyriausybei, Prancūzija paskelbė masonus "valstybės priešais", o fašistinėje Italijoje Musolinis pasisakė prieš žydų, bolševikų ir masonų sąmokslus.
Naciams valdant prieš masonus nukreipta veikla pasireiškė įvairiomis formomis, tiek individualiomis, tiek kolektyvinėmis, tiek oficialiomis, tiek neoficialiomis. Populiariausi kaltinimai buvo sąmokslas ir ryšiai su žydais. Tai reiškia, kad masonerija esą buvo susijusi su įvairiais nacių priešais - komunizmu, tarptautine spauda ir žydais. Šie kaltinimai buvo metami partiniuose laikraščiuose ir literatūroje, politinėse kalbose ir ideologiniuose renginiuose, pavyzdžiui, muziejų parodose. Pavyzdžiui, buvo rengiamos parodos, kuriose buvo demonstruojami skeletai su masonų regalijomis ir žydiškais simboliais arba kompasas ir adata virš šešiakampės Dovydo žvaigždės. Žymių masonų portretai buvo eksponuojami šalia Toros ritinio, o plakatuose, tariamai palaikančiuose radikalias Europos politines revoliucijas, buvo pavaizduotas masoniškas zaponas.
Toliau remti masonų susirinkimus nacių kontroliuojamose šalyse buvo pavojinga. Tačiau buvo brolių ir seserų, kurie net tokiomis sunkiomis aplinkybėmis nebuvo pasirengę atsisakyti savo masoniškos tapatybės. Pavyzdžiui, koncentracijos stovykloje, o vėliau Österwegeno kalėjimo stovykloje Belgijos politiniai kaliniai įkūrė ložę "Liberté chérie" ("Saldžioji laisvė") ir 1943-1944 m. rengė slaptus susirinkimus bei ritualus.
1926 m. Vokietijos Didžioji ložė surengė metinę asamblėją Brėmene, šiaurės Vokietijoje. Jos emblema tapo mėlynas užmirštuolės ženklelis, pagamintas vietos gamykloje. Sutapimas, kad 1938 m. ta pati gamykla užsakė Nacionalsocialistinei liaudies labdaros draugijai pagaminti mėlyną užmirštuolės ženklelį Winterhilfswerk atminimui. Šis ženkliukas buvo įteiktas donorams. Tačiau sklando legenda, kad masonai šią gėlę karo metu taip pat naudojo vieni kitiems atpažinti. Nežinia, ar tai tiesa, ar ne, tačiau po karo mėlyna neužmirštuolė tapo masonijos simboliu - simboliu, skirtu prisiminti visus masonus, mūsų seseris ir brolius, kurie žuvo tuo siaubingu laikotarpiu. Prisiminkime juos.
Nuorodos:
https://co-masonry.ru/droit-humain-masonstvo-v-rossii/
https://co-masonry.ru/zodcheskie-raboty/simvolizm-nezabudki/
P.S.
Jei jau pardavinėti Lietuvą, tai bent kūribingai, su užmoju!
Pateikiu konkrečią JAV masonų organizaciją, kuri Lietuvos politikus, masonų kolaborantus, aprūpins šiais masoniškais simboliais už jiems priimtiną kainą: https://masonicrevival.com/forgetmenot/