Pirmoji valstybės ponia Nausėdienė kartu su Nausėda įžiebė kalėdinę eglutę

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: https://ekspertai.eu/pirmoji-v... 2022-11-27 23:03:00, skaitė 214, komentavo 7

Pirmoji valstybės ponia Nausėdienė kartu su Nausėda įžiebė kalėdinę eglutę

Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda ir pirmoji valstybės ponia Diana Nausėdienė įžiebė pagrindinę Prezidentūros šv. Kalėdų eglę, papuoštą visoje Lietuvoje žmonių sukurtomis dekoracijomis.

Antrus metus iš eilės D. Nausėdienė inicijuoja vienijančią ir bendrystės dvasią skleidžiančią kalėdinių žaisliukų kūrimo akciją.

Šiemet pagrindinė Prezidentūros eglė papuošta rankų darbo namukais iš vilnos, atkeliavusiais iš visų 60 Lietuvos savivaldybių.

Prezidentūrą jau pasiekė daugiau nei 2 tūkst. su meile visoje Lietuvoje pagamintų įvairiaspalvių namelių, kurie netrukus bus padovanoti tiems, kam švenčių metu labiausiai trūksta šeimos ir namų šilumos, artimųjų bendrystės.

„Tegul šis stebuklingas Kalėdų laikotarpis suteikia visiems vilties, ramybės ir stiprybės. Tegul jis įkvepia mus gerumui, dovanoja jaukumo ir sutelkia mus šiuo neramiu laikotarpiu. Tegul mūsų širdys atsiveria bendrystei ir užsidega veiksminga meile“, - pasakė G. Nausėda.

Prieš tai D. Nausėdienė lankėsi Ukrainos centre, kur kartu su ukrainiečių bendruomene Lietuvoje paminėjo 90-ąsias Holodomoro metines ir pagerbė šio sovietinio totalitarinio režimo nusikaltimo aukas.

nausediene.jpg