"Disconnected" dokumentinis filmas tiria transseksualų protrūkio šaknis

Autorius: Anonimusas Šaltinis: https://www.theepochtimes.com/... 2022-11-22 09:42:00, skaitė 168, komentavo 1

https://dysconnectedmovie.com/

Kalifornijos režisierius ir rašytojas Donas Džonsonas, trijų mergaičių tėvas, savo naujausiame dokumentiniame filme siekia atskleisti tiesą apie transseksualų judėjimą, kas už jo slypi ir kodėl jis paveikia tiek daug jaunų žmonių, ypač mergaičių.

Filmas "Disconnected: Tikroji istorija, slypinti už translytiškumo sprogimo" pasakojama apie tris detranziderius - tuos, kurie pradėjo pereiti į priešingą lytį, bet persigalvojo - ir nagrinėjama medicinos ekspertų, mokytojo, tėvų ir dvasinio lyderio nuomonė. 86 minučių trukmės dokumentinio filmo premjera įvyko spalio 8 d. Garden Grove, Kalifornijoje.

"Esu keturių vaikų tėvas, iš kurių trys yra mergaitės - visos jos yra paauglystės amžiaus, todėl tai tikriausiai buvo pagrindinis mano motyvas. Tai sunkus metas būti paaugle", - sakė Džonsonas laikraščiui "The Epoch Times".

Jis sakė, kad transseksualų judėjimas nėra tik praeinanti mada, turinti įtakos tik pereinantiems jaunuoliams. Veikiau tai turi įtakos visiems - jų draugams, šeimoms, bendruomenėms ir visuomenei apskritai.

"Tai daro įtaką visiems aplinkiniams, kurie dabar turi gyventi taip, tarsi būtų galima tiesiog savo noru keisti lytį ir kad lyties kintamumas iš tikrųjų yra dalykas", - sakė Džonsonas.

Pasak Džonsono, ne tik medikai, mokytojai ir moksleiviai turi priimti transseksualumą kaip realų reiškinį, bet ir daugelis žmonių dabar jaučiasi įpareigoti skelbti savo įvardžius darbo vietoje. Kalifornijoje vyriausybė priima įstatymus, kurie, atrodo, uzurpuoja tėvų valdžią ir perduoda jų galią į valstybės rankas, sakė jis.

"Taigi, tai tiesiog visa apimantis judėjimas, kurį jaučiau, kad turiu geriau suprasti - kas vyksta? Kas už to slypi? Kas iš tikrųjų lemia visą šį reikalą?" Džonsonas sakė.

Filme jis bando paneigti mintį, kad pastaruoju metu sparčiai didėjantis jaunų žmonių, priskiriančių save transseksualams, skaičius yra savaiminis reiškinys. Džonsonas teigia, kad šį reiškinį skatina farmacijos bendrovės, stambios įmonės, vyriausybinės agentūros ir aktyvistai.

"Tai iš viršaus nuleistas judėjimas, kurio varomoji jėga yra ideologiškai nusiteikę žmonės, turintys daug pinigų, kurie tai primeta institucijoms, o šios - vaikų globėjams, o šie - vaikams", - sakė jis. "Tai sociologinis reiškinys, kuris iš naujo apibrėžė psichologines sąlygas, kad vaikai turi būti naujos lyties."

Depresija ir sumišimas

24 metų Daisy Strongin, viena iš filme rodomų detransliuotojų, "The Epoch Times" pasakojo, kad paauglystėje sirgo depresija ir painiojosi dėl savo lyties. Kai jai buvo 20 metų, jai buvo pašalintos abi sveikos krūtys.

Paauglystėje, kai ją apimdavo liūdesys, Strongin sakė, kad "valandų valandas" praleisdavo socialinėje žiniasklaidoje sekdama transseksualius influencerius. Būdama 17-os įsitikinusi, kad "turi būti translytė", Strongin nusikirpo plaukus trumpai ir pradėjo rengtis kaip berniukas, tačiau dėl savo krūtų ir moteriško balso negalėjo apsimesti vyru. Sulaukusi 18 metų, ji pradėjo vartoti testosteroną, o po dvejų metų, 2018 m., jai buvo atlikta dviguba mastektomija. Nors tuo metu ji puikiai žinojo apie fizinį "viršutinės operacijos" poveikį ir tai, kaip atrodys jos randuota krūtinė, dabar ji labai gailisi dėl savo sprendimo. Nuo to laiko Strongin iš naujo priėmė moteriškumą ir dabar yra ištekėjusi, turi mažą sūnų. Ji sakė, kad tikisi, jog pasidalijimas savo istorija padės atkurti "etiškai rūpestingą praktiką" medicinoje, įskaitant psichikos sveikatos priežiūrą.

"Tai viskas, ko aš noriu", - sakė Strongin. "Aš nesiekiu, kad visi translyčiai žmonės detransliuotųsi. Tiesiog nemanau, kad turėtume naudotis jaunais žmonėmis, kurie serga depresija, autizmu ar turi psichikos sveikatos problemų."

Medikai "parduoda produktą ir griauna žmonių gyvenimus, o ne galvoja apie tai etikos požiūriu, ir manau, kad tai turi pasikeisti", - sakė ji.

Strongin atvyko iš savo namų Čikagoje į Kaliforniją, kad galėtų dalyvauti premjeroje.

Filme taip pat vaidina Brenda Lebsack, mokytoja iš Orange apygardos Kalifornijoje.

"Mano mintis yra ta, kad mokyklomis naudojamasi kaip indoktrinacijos apie lytis vieta", - sakė ji laikraščiui "The Epoch Times". "Mūsų mokyklose yra knygų, kuriose vaikai mokomi, kad jų lytis keičiasi kaip oras pagal jų jausmus, ir tai vyksta pradinėse klasėse: darželyje, pirmoje ir antroje klasėse. Ir jos yra mūsų mokyklų bibliotekose".

Pasak Lebsako, mokyklos paliko tėvus nežinioje apie tai, kaip stipriai jos stumia lyčių ideologiją.

"Ir dar turime medicinos pusę, kuri tai patvirtina", - sakė ji. "Turime konsultacinę - Amerikos psichologų asociaciją, kuri tai patvirtina... ir mūsų mokytojų sąjungą".

Tėvai turi matyti, kaip švietimo politika "daro įtaką ir skatina vaikus tapatintis su šiomis neatitinkančiomis lytimis ir kaip medicinos pusė iš tikrųjų jiems kenkia", - teigia Lebsack. Ji teigė, kad vaikams kenkia medicininės intervencijos, pavyzdžiui, brendimą blokuojančių vaistų, skirtingų lyčių hormonų ir gyvenimą keičiančių lyties keitimo operacijų naudojimas.

"Mūsų vaikai naudojami kaip eksperimentai su žmonėmis", - sakė Lebsack.

Socialinis užkratas

Džonsonas pritaria daktarės Lisos Littman ir knygos "Negrįžtama žala" autorės Abigail Shrier teorijoms, kurios mergaičių "transseksualumo maniją" vadina "socialiniu užkratu".

"Iš dalies tai tikrai yra socialinis užkratas. Iš dalies tai taip pat yra sąlygų, kurios visada egzistavo, apibrėžimas iš naujo", - sakė Džonson.

Pasak jo, šiandieninis pseudomokslas psichologinius sutrikimus, tokius kaip kūno dismorfija, autizmas ir seksualinės prievartos sukeltos traumos, supriešina su lyties teorija ir nepadeda gydyti vaikų nuo šių specifinių būklių. Anksčiau šiems vaikams buvo suteikiama psichologinė, emocinė ir dvasinė parama, kurios jiems reikėjo, kad pasveiktų.

"Dabar mes su tais vaikais to net neanalizuojame", - sakė Džonsonas. "Mes tiesiog paimame tą būklę ir įvardijame ją ne kaip psichologinę būklę, o kaip transseksualumą, kaip naują biologinį dalyką, ir tada nukreipiame juos į medikamentinį gydymą ir operaciją."

Pasak Džonsono, transseksualų bendruomenės siūlymas priimti ir švęsti patinka vienišiems ir socialiai nepatogiems vaikams, kurie daug laiko praleidžia internete, ypač autistams. Šie vaikai gali pakeisti savo įvardžius "Instagram" profiliuose ir staiga sulaukti tūkstančių sekėjų, sakė jis. Mergaitės, kurios identifikuojasi kaip translytės, dažnai susiduria su kieta pornografija dar net nesulaukusios paauglystės, teigia Džonsonas. Pasak jo, "ji yra smurtinė, mizoginiška ir neįtikėtinai žeminanti", ypač jaunas moteris, ir daugelis tų, kurios susiduria su ja, nori "atsisakyti būti mergaite".

Džonsonas nesutinka su nuomone, kad lytis yra pagrįsta socialiniu konstruktu, o ne biologine tikrove. Translytiškumo filosofija palaiko idėją, kad "kūnas yra beprasmis" tiek, kiek tai susiję su žmogaus lytine tapatybe ir autentiškuoju "aš", o "tikrasis tu" yra "kažkoks mistinis dalykas", sudarytas iš idėjų ir pasirinkimų, atskirtų nuo kūno ir kraujo, sakė jis.

"Aš tai kategoriškai atmetu. Tai nėra tikrovės prigimtis", - sakė Džonsonas. "Tai ne tik mada, tai yra įgyvendinimas to, ką laikau anti-Dievo, antižmogiška, labai tamsia ir klastinga filosofija, kuri dabar turi baisių padarinių."