Eduardas Vaitkus renka „šaiką”, kviečia jungtis

Autorius: BūkimeVieningi.lt Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/edua... 2022-11-21 22:54:00, skaitė 366, komentavo 9

Eduardas Vaitkus renka „šaiką”, kviečia jungtis

Lietuvos gyventojų pasipriešinimo okupacijai centras (LGPOC) praneša, kad po lapkričio 19 d. Prienuose vykusio centro visuotinio susirinkimo, priimtas sprendimas aktyvinti veiklą.

Norintiems tapti centro nariais, reikia pervesti metinį nario mokestį į asmeninę LGPOC vado, profesoriaus hematologo Eduardo Vaitkaus sąskaitą atidarytą Belgijoje sąsk. nr. BE74 9741 1418 7807 (vedantiems iš Swedbank nurodyti perlaidą kai į užsienį). Šis pavedimas ir bus jūsų narystės patvirtinimas. Nario mokesčio dydį nustato mokėtojas, pagal savo galimybes (nuo vieno iki… eurų).

LGPOC narių anonimiškumas bus išlaikomas (dėl visiems gerai suprantamų priežasčių), nebent pats narys nuspręs kitaip.

Atlikus pavedimą, apie tai prašome papildomai informuoti el. paštu pasipriesinimocentras@gmail.com arba siunčiant sms telefonu +370 686 85223. Pranešime reikia nurodyti kokią sumą pervedėte, bei savo vardą ir pavardę. Tai reikalinga tam, kad būtų žinomas kiekvienas atvejus, kai koks nors Lietuvoje veikiantis užsienio bankas tokius pavedimus bandytų tyliai blokuoti.

Šio veiklos etapo tikslas – surinkti mažiausiai 3000 aktyvių narių, norinčių prisidėti prie LGPOC, kurie nemato jokios perspektyvos dabartiniuose valdančiuosiuose bei jų opozicijoje. Surinkus minėtą narių skaičių iš karto būtų svarstoma ir politinės organizacijos steigimą.

Visi surinkti nario mokesčių pinigai bus skiriami informacijos sklaidai, finansinių išteklių paieškai ir LGPOC plėtrai.

Apie su LGPOC veikla susijusias aktualijas, nuolat bus skelbiama visuomeniniuose tinkluose, interneto portaluose bei vaizdo įrašų platformose.

ekspertai.eu inf.