Autorius: Alkas.lt Šaltinis: https://alkas.lt/2022/10/12/i-... 2022-10-13 14:35:00, skaitė 459, komentavo 14
Jei Vinstonas Čerčilis būtų gyvas, šypsotųsi iš dabarties pasaulio negebėjimo ar nenorėjimo išgirsti išminties.
Savo garsųjį aforizmą „Melas sugeba apkeliauti pusę pasaulio, kol tiesa dar tik maunasi kelnes“, jis patikslintų nebent vienu aspektu – melas šiais laikais sugeba apkeliauti visą pasaulį, o tiesa yra persekiojama žeminant, tyčiojantis ar keliant bylas.
Pamenate mūsų valstybės vadovų, garsiausių „influencerių“ ir dalies medijų bei dalies žurnalistų kone ištisus metus transliuotą „tikiu mokslu“ skiepijimosi panacėją, kuri buvo nukreipta ne tik į patį besiskiepijantį asmenį, bet – į jo atsakomybę prieš visuomenę?
„Jei nesiskiepiji nuo Covid, esi nevisuomeniškas, antisocialus ir nerūpestingas asmuo“ – buvo kartojama nuo ryto iki vakaro. O tiems „nesocialiems“, „netikintiems mokslu“ gyvenimas buvo taip apsunkintas, kad jie šalo lauke prie duonos ir kefyro.
Nacionalinis transliuotojas savo eteryje kvietė tokių asmenų gyvenimą „paversti pragaru“. Ir vertė. 2021-ųjų gegužę pasirodė galimybių pasas, leidžiantis verslui skirstyti visuomenę į tuos, kuriems teikiamos paslaugos, ir tuos – kuriems ne. Dalis verslų skubiai „patikėjo mokslu“.
Galimybių pasas rudenį tapo privalomas kone kiekviename žingsnyje – nuo studijų, darbo iki elementarių paslaugų ir prekių. Dėl visuomenės bendrojo gėrio buvo priversti pasiskiepyti daug darbuotojų, studentų, o vėliau – moksleivių, mūsų vaikų.
Europos Parlamente vykstančiuose Covid klausymuose vienas iš Pfizer direktorių pripažino, kad prieš pristatant skiepus į rinką nebuvo atlikti jokie tyrimai, rodantys, ar skiepas sustabdo viruso plitimą, t.y. ar pasiskiepijęs asmuo („imunizuotas“) užkrečia/neužkrečia kitų visuomenės narių.
Europos Parlamento narys Robas Rosas (Rob Roos), uždavęs šį klausimą Pfizer atstovui, apibendrina trumpai ir griežtai: „Tai (šis prisipažinimas)… panaikina Covid (galimybių) paso reguliavimo teisinį pagrindą. Covid (galimybių) pasas nustatė masinę institucinę diskriminaciją, nes žmonės prarado galimybę naudotis visuomeniniais gėriais… Aš tai laikau šokiruojančiu, net nusikalstamu… Skandalingu. Milijonai žmonių pasaulyje buvo priversti skiepytis dėl mito, kad „jūs darote tai dėl kitų“. Dabar paaiškėjo, kad tai buvo pigus melas.“
Primenu, kad Lietuvoje galimybių pasas pradėjo veikti jau gegužę (!) – vos keli mėnesiai nuo masinio skiepijimo pradžios. Ir nereikia sekti pasakų, apie tuo metu jau buvusius kažkokius mistinius mokslinius duomenis ar tyrimus. Jų tiesiog nebuvo.
Net rudenį, kai galimybių pasas tapo privalomu ir buvo išrasta „Konstitucinė teisė neužsikrėsti“, nebuvo jokių išsamių ir nuoseklių tyrimų, kurie būtų leidę pagrįsti tokius drastiškus Konstitucinius ribojimus.
Vėliau paaiškėjo akivaizdūs faktai – serga visi. Ir pasiskiepiję užsikrečia ir užkrečia. Todėl geriau tikėti Dievu, nei moksliniais tyrimais nepagrįstu „mokslu“.
Pabaigai. Kas atsiprašys visuomenės už jos suskaldymą ir diskriminavimą?
Danijos sveikatos institucijos vadovas išdrįso ir atsiprašė.
Lietuvoje? Kas atsakys už skiepų sukeltus neigiamus šalutinius poveikius, kas atlygins žalą nukentėjusiesiems ar jų giminaičiams?
Apie tai klausiau dar 2021-ųjų rugpjūtį. Klausimai tie patys, tik tiesa jau apsimovė kelnes ir pradėjo žvalgytis po pasaulį. „Viskam savas metas” – Šventajame rašte primena Ekleziastas.