Šimašiaus patarėjas Žukauskas nurodė Rusijos atribojimo trukmę

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: https://ekspertai.eu/-simasiau... 2022-09-21 14:46:00, skaitė 174, komentavo 3

Šimašiaus patarėjas Žukauskas nurodė Rusijos atribojimo trukmę

Karolis Žukauskas (antras iš dešinės).

Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus patarėjas Karolis Žukauskas informavo, kad Rusija nuo civilizuoto demokratinio pasaulio privalo būti atribota dešimtmečiams.

„Jei man dabar leistų pasirinkti kaimyną, kurį galėčiau šviesti, edukuoti ir pakeisti jo požiūrį į pasaulį, ir pasirinkimas būtų tik tarp šiaurės korėjiečio ar ruso – nedvejodamas imčiau pirmąjį. Šiaurės korėjietis apie pasaulį turi iškreiptą vaizdą, jam kalama į galvą, kad visas pasaulis nusistatęs prieš Šiaurės Korėją, bet jis turi labai mažai informacijos apskritai apie pasaulį. Daug dalykų jam būtų nauji, kitaip tariant, pas jį galvoje dar yra daug tuščių informacinių lentynėlių, kurias užpildžius realia info tą žmogų dar galima išgelbėti. Panašiai buvo ir su sovietiniais žmonėmis, bent jau ne iš giluminės rusijos.

Tuo tarpu dabartinių rusijos gyventojų (ir taip, aš čia jau apibendrinu – kam nepatinka režimas, buvo pakankamai laiko pabėgti ar veikti prieš režimą) galvose nelikę jokių tuščių informacinių lentynėlių. Jie viską žino – ir apie Bučą, ir apie Iziumą, ir apie tai, kad putinas Vakarų akyse vertinamas kaip žudikas arba Hitleris, ir tu jiems farširuok nefarširavęs, ten jau prikišta tiek užnuodytos informacijos, kad jos nebepakeisi – prie geriausių sąlygų čia reikėtų ne dešimtmečių, bet ištisų kartų (kirtis ant ų). Bet rusijoje tokių sąlygų nebuvo šimtmečiais, tai nelabai šviečiasi, kad jos susidarys kada nors artimiausiais dešimtmečiais.

Todėl visi atsiribojimai – informaciniai, tranzitiniai, turistiniai, verslo, kultūros, sporto – čia ne tik kad neišvengiami ir jei dar kas nepadaryta – turi būti maksimaliai greitai įgyvendinami, tačiau ir planuojami ne metams ar penkeriems. O dešimtmečiams, ar dar ilgiau“, - visuomeniniuose tinkluose pranešė R. Šimašiaus patarėjas.

Susiję:

Sveikatos teisės institutas bando išvengti atsakomybės, dėl 23 metų gimdyvės mirties


Kokie simpatiški litvakai (žem. Litvos vaikai)