Stano, nesijaudink, viskas bus gerai!

Autorius: BūkimeVieningi.lt Šaltinis: https://bukimevieningi.lt/stan... 2022-09-09 05:17:00, skaitė 453, komentavo 9

Stano, nesijaudink, viskas bus gerai!

Landsbergių režimo palaikytojas, rusas, gimęs Sočyje, Stanislav Savickij, slepiantis savo šaknis po slapyvardžiu Stano, pagaliau susimokės už savo kvailumą. Taip ir reikia tau, Stanislavai – tai rusofobijos ir bukumo mokestis Landsbergių pakalikams.

Stano:

Be panikos! Sakau sau
Bet 580 už elektrą…
Logiškas klausimas pažiūrėjus į naktinį panaudojimą, ką mes veikiam naktimis, kad tiek elektros prisukam?
Mes kraunam elektromobilį!

Rugsėjo mėnesio elektros rinkos kaina preliuminariai bus 30% didesnė, sąskaita bus virš 700, todėl galiu drąsiai teigti, kad pats brangiausias transportas Lietuvoje šiuo metu yra elektromobilis! 100 km pigiau nuvažiuoti su mano 1955 metų Cadillac. Ir tai ne juokas, tai faktas…

Gegužę mes mokėjom 150 eu.
Rugsėjį bus virš 700 eu.

Nepasirinkom nepriklausomo tiekėjo, nes taip gavosi (esam nuomininkai).

Aš ne iš tų kurie dėl išaugusių kainų kaltina valdžią. Aš suprantu, kad valdžia čia nieko esminio padaryti negali. Bet kaip yra baisu gauti 580 eu sąskaitą… Ir kai yra taip baisu, labai norisi, kad valdžios atstovai pasakytų, kad supranta, kad žino, kad nepaliks vieno, kad pergyvena ir yra kartu su manimi.

Aš įsijungiu Kreivio interviu su Jakilaičiu ir stebiu pusvalandį trunkančią emocijų audrą. Ministras visas sudirgęs kažką aiškina man nesuprantama kalba. Po interviu viskas dar labiau susipainioja. Kodėl kainos kyla, kada sustos, ar kas nors padės?

Ir taip yra po daugumos valdžios atstovų intervių. Paklausai ir pasidaro dar neramiau, dar baisiau ir dar neaiškiau.

Ir aš matau, kad jie dirba ir neriasi iš kalio. Matau, kad deda daug pastangų ir nemiega naktimis. Aš ne iš tų ufonautų, kuriems išnaikinus konservatorių valdžią, kainos nukristų, o gyvenimas prašviesėtų.

Bet noriu pasakyti – nemoki kalbėt neik į teliką! Nenervink žmonių! Pasiusk tą, kas sugeba!

Komunikacija tragiška…