JAV toliau aktyviai stumia globaliojo pidorasingo projektą

Autorius: LTnacionalistas Šaltinis: http://ltnacionalistas.wordpre... 2014-10-29 20:31:06, skaitė 6902, komentavo 1

JAV toliau aktyviai stumia globaliojo pidorasingo projektą

Šį savaitgalį, kaip praneša Amerikos bei pasaulio žiniasklaida, Jungtinių Valstijų vyriausybė paskelbė, jog nuo šiol pripažins iškrypėlių homoseksualistų taip vadinamas „santuokas“ dar šešiose valstijose: Aliaskoje, Arizonoje, Aidahe, Šiaurės Karolonoje, Vakarų Virdžinijoje ir Vajominge.

JAV generalinis prokuroras, Ericas Holderis, praneša, jog bendras skaičius valstijų, kuriose iškrypėlių sodomitų sanguliavimas teisiškai sulygintas su santuokomis, padidėja iki 32.

Šie įvykiai aiškiai rodo buržuazinės kosmopolitinės Amerikos visuomenės išsigimimo tendencijas, kurios ne tik, kad stiprėja, bet yra ir aktyviai skatinamos valdžios, kuri, atstovaudama valdančiosios oligarchų klasės interesus, yra suinteresuota tuo, jog valdomoji liaudis būtų kuo bukesnė, silpnesnė, morališkai bei kitaip išsigimusi – kadangi tokią amorfiškų (beveidžių) vergų-biorobotų masę tiesiog lengviau valdyti.

Homoseksualizmo, kuris iš esmės yra ne kas kita, kaip liga, seksualinė ir psichinė patalogija, „normalizavimas“ ir netgi homoseksualistų „santykių“ teisinis prilyginimas santuokai, yra nuosekli dalis šiuolaikinio liberalizmo ideologijos, ideologijos, ginančios globalistų ir pasaulio buržujų-oligarchų interesus.

Kaip tikriausiai visi žinome, ši tendencija itin stiprėja Vakarų Europos šalyse, kuriose vis agresyvėja homoseksualizmo propaganda, o ir palyginus neseniai, iškrypėlių „partnerystės“ buvo įteisintos Estijoje, kas rodo, jog šie dalykai nepaliaujamai veržiasi į Baltijos šalis, taigi, ir į Lietuvą.

Apsiginti nuo šio blogio įmanoma tik stojus į bendrą kovą ne tik prieš homopropagandą, bet ir prieš ją skatinančią liberalizmo ideologiją, kurią skleidžia ir toliau vis skleis Europos Sąjungos ir Jungtinių Valstijų liberastai.