Lietuvos šeimų sąjūdis tęs protesto akciją prie Seimo

Autorius: Alkas.lt Šaltinis: https://alkas.lt/2021/12/29/li... 2021-12-30 00:09:00, skaitė 259, komentavo 0

Lietuvos šeimų sąjūdis tęs protesto akciją prie Seimo

Nuo gruodžio 30 d. Lietuvos šeimų sąjūdis (LŠS) tęs savo protesto akciją prie Seimo, kurią buvo priverstas nutraukti Kalėdų švenčių laikotarpiu dėl Vilniaus savivaldybės daromų kliūčių, pratęsiant iš anksto suderintą akciją, kurios pirminė data baigėsi gruodžio 22 d.

Apie tai fesibuko tinklapyje paskelbė LŠS Tarybos narys Arvydas Daunys.

„Vilniaus savivaldybė pasielgė taip, kaip visą laiką elgiasi reikalų, susijusių su LŠS akcijomis, atžvilgiu. Nusiuntus šį prašymą į oficialų Vilniaus miesto savivaldybės elektroninį paštą, kuriuo teikiami prašymai dėl protestų derinimo, LŠS prašymas buvo dvi dienas atmetamas “dėl serverio gedimų”. O po to savivaldybė pareiškė, kad derinimui susirinkimų įstatyme numatytos 4 dienos (maksimaliai), o iki Kalėdų to apsvarstyti – na niekaip negalės, esą nėra laiko.

Nors svarstyti ten nebuvo ko – viskas buvo apsvarstyta ir suderinta pirmojo protesto palaikymo akcijos svarstymo periodu. Tereikėjo tik pratęsti tai, kas jau buvo apsvarstyta.

Dabar LŠS gavo Vilniaus savivaldybės protesto palaikymo akcijos prie Seimo nuo gruodžio 30 d. suderinimo patvirtinimo raštą, pasirašytą Administracijos direktoriaus pavaduotojo Adomo Bužinsko“, – rašo A. Daunys.

Jis taip pat rašo, kad prie Irmanto Ostrausko pradėtos protesto akcijos ketina įsijungti ir dviejų vaikų mama – Agnė, nušalinta nuo darbo už atsisakymą testuotis savo lėšomis.