Geert Vanden Bossche rekomenduoja treniruoti įgimtą imunitetą

Autorius: Algimantas Lebionka Šaltinis: http://lebionka.blogspot.com/2... 2021-12-17 19:12:00, skaitė 459, komentavo 8

Geert Vanden Bossche rekomenduoja treniruoti įgimtą imunitetą

Klausimai ir atsakymai #05 su Geertu Vanden Bossche

Klausimas:

Esu neskiepytas, tačiau pastebiu, kad skiepyti šeimos nariai vis dažniau mane spaudžia pasiskiepyti. Tiesą sakant, nesijaučiu patogiai šalia jų dėl išskyrimo, kuris, mano manymu, vyksta ir didėja. Kokie yra geriausi būdai apsisaugoti, kai bendrauju su paskiepytais žmonėmis?

Atsakymas:

Per daug nesijaudinkite dėl kontaktų, bet jaudinkitės dėl savo imuninės būklės. Štai auksinis raktas:

Išlikite neskiepyti;

Rūpinkitės savo sveikata;

Treniruokite savo įgimtą imuninę sistemą palaipsniui didindami kontaktų dažnumą;

Imkitės veiksmų iš karto (ankstyvas gydymas papildais), kai tik nesijaučiate 100 % sveiki.

Geertas Vanden Bossche'as Gento universitete (Belgija) įgijo daktaro laipsnį, o Hohenheimo universitete (Vokietija) - virusologijos daktaro laipsnį. Jis dirbo papildomu dėstytoju Belgijos ir Vokietijos universitetuose. Po karjeros akademinėje srityje Geertas pradėjo dirbti keliose vakcinų bendrovėse ("GSK Biologicals", "Novartis Vaccines", "Solvay Biologicals") ir ėjo įvairias pareigas vakcinų mokslinių tyrimų ir plėtros srityje bei vėlyvojo vakcinų kūrimo srityje.

Vėliau Geertas prisijungė prie Bilo ir Melindos Geitsų fondo (Bill & Melinda Gates Foundation) Pasaulinės sveikatos atradimų grupės Sietle (JAV), kur ėjo vyresniojo programų pareigūno pareigas; vėliau dirbo Pasauliniame vakcinų ir imunizacijos aljanse (GAVI) Ženevoje vyresniuoju Ebolos programos vadovu. GAVI jis stebėjo pastangas sukurti vakciną nuo Ebolos. Jis taip pat atstovavo GAVI forumuose su kitais partneriais, įskaitant PSO, kuriuose buvo apžvelgiama kovos su Ebolos virusu pažanga ir kuriami pasaulinės pasirengimo pandemijai planai.

Dar 2015 m. Geertas kruopščiai išnagrinėjo ir suabejojo Ebolos vakcinos, kuri buvo naudojama PSO Gvinėjoje vykdytuose žiedinės vakcinacijos bandymuose, saugumu. Jo kritiška mokslinė analizė ir ataskaita apie PSO 2015 m. žurnale "Lancet" paskelbtus duomenis buvo išsiųsta visoms tarptautinėms sveikatos priežiūros ir reguliavimo institucijoms, dalyvaujančioms Ebolos vakcinacijos programoje. Po darbo GAVI Geertas pradėjo dirbti Vokietijos infekcijų tyrimų centre Kelne vakcinų kūrimo biuro vadovu. Šiuo metu jis daugiausia dirba biotechnologijų ir (arba) vakcinų konsultantu, taip pat atlieka savo tyrimus, susijusius su natūraliomis ląstelėmis žudikėmis pagrįstomis vakcinomis.

El. paštas: info@voiceforscienceandsolidarity.org

https://www.voiceforscienceandsolidarity.org/scientific-blog/what-about-shedding