COVID-19 atsitrauks? Bet globalistai neatsitrauks

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: https://www.ekspertai.eu/covid... 2021-11-27 21:02:00, skaitė 397, komentavo 2

COVID-19 atsitrauks? Bet globalistai neatsitrauks

Žurnalas „The Economist“ prognozuoja, kad COVID-19 pandemija „užges“ („fade away“) 2022 metais.

Tuo tarpu Indijos sostinėje Delyje paskelbtas lokdaunas dėl oro užterštumo. Tai pirmas atvejis, kai lokdaunas paskelbtas ne dėl COVID-19 ligos.

Istorikas Andrejus Fursovas atkreipia dėmesį, kad veiksmažodį „fade away“ („išnykti“, „užgesti“) globalistai mėgsta vartoti kalbant apie nacionalinių valstybių ateitį. Jo nuomone, „The Economist“ (Rotšildams priklausančio leidinio) prognozė ir lokdaunas Delyje rodo, jog globalistai keičia taktiką, bet neatsisako savo tikslų.

Viena vertus, tie, kas planavo finansiškai pasipelnyti iš COVID-19, tai jau padarė. Kita vertus, „Didžiojo perkrovimo“ („The Great Reset“) vykdytojai susidūrė su visuomenės pasipriešinimu. Todėl jie nutarė pristabdyti puolimą šiame kovos prieš visuomenę „fronte“ ir pereiti į puolimą kitame. Juo labiau, kad prie pandemijos visada galima sugrįžti. Jau dabar gąsdinama naujuoju gripo virusu, kuris gali pražudyti dešimtis milijonų žmonių.

Lokdaunas yra smulkaus ir vidutinio verslo žlugdymo priemonė, kuri iki šiol buvo panaudota pirmiausia prieš turtingesnes Šiaurės visuomenes. Lokdaunas dėl klimato – priemonė smogti mažiau turtingoms Pietų visuomenėms, kurias kol kas buvo mažiau palietusi COVID-19 pandemija. Praktiškai visuose Pietų megapoliuose oras yra užterštas, todėl galima skelbti lokdaunus.

Kitais žodžiais tariant, keičiasi globalistų taktika, bet ne tikslai. Vis dėlto istorija su COVID-19 teikia vilties, jog savo antihumaniškų tikslų „Didžiojo perkrovimo“ sumanytojams nepavyks įgyvendinti visiškai taip, kaip jie nori. Kuo didesnis bus visuomenės pasipriešinimas, tuo humaniškesnė bus žmonijos ateitis.

Šaltinis: economist.com, dentv.ru

Dažniausiai Lietuvoje nepageidaujama ar, neretai, tiesiog draudžiama publicistika ir dokumentika – kiekvieną dieną rodoma „PressJazz TV“ kanale.