Daugiau nei pusėje Amerikos valstijų prasidėjo teisinis mūšis prieš J. Bideno vakcinų mandatus

Autorius: minfo.lt Šaltinis: https://minfo.lt/pasaulis/stra... 2021-09-20 17:10:00, skaitė 542, komentavo 1

Daugiau nei pusėje Amerikos valstijų prasidėjo teisinis mūšis prieš J. Bideno vakcinų mandatus

Joe Bideno administracijos technokratai tyčiojasi iš amerikiečių, teigdami, kad jo sugalvoti vakcinų mandatai „nėra politiniai“, o tiesiog „siekia išgelbėti žmonių gyvybes“. Tačiau šimtai, o gal ir tūkstančiai teisinių ieškinių įrodys, jog taip nėra, - daugiau nei pusėje valstijų prasidėjo teisinis mūšis prieš vakcinų mandatus. 

J. Bideno vidaus politika artimai susijusi su buvusia Trišalės komisijos nare Susan Rice, kuri dabar vadovauja JAV Vidaus politikos tarybai.

Oficialiai Trišalė komisija (Trilateral Commission; toliau - TK) 1973 metais buvo įkurta bankininko Davido Rockefellerio (1915-2017) ir įtakingo diplomato Zbigniewo Brzezinskio (1928-2017), kad spartintų JAV bendradarbiavimą su Japonija ir Vakarų Europa. TK nariai, kurių yra apie 400, renkasi į tarptautinius ir regioninius susitikimus po kelis kartus per metus. TK būstinės yra Vašingtone, Paryžiuje ir Tokijuje. Ši įtakinga organizacija savo galia lyginama su Bilderbergo grupe, kuriai priklauso daugybė pasaulio įtakingųjų.

S. Rice ir J. Bidenas artimai bendrauja jau daug metų. Prieš pasirenkant Kamalą Harris, S. Rice buvo realiausia kandidatė į viceprezidentes. Manoma, kad būtent ji dabar suformavo J. Bideno vakcinų mandatų politiką.

Prieš J. Bideno mandatus, dėl kurių 80 milijonų amerikiečių netektų darbo, nes nėra skiepyti, kovoti ryžosi 27 respublikonų gubernatoriai ir generaliniai prokurorai. Vakcinų mandatai reiškia, kad bet kuri firma, turinti daugiau nei 100 darbuotojų, turi pateikti įrodymus, jog visi jie yra skiepyti dviem dozėmis vakcinos, antraip už vieną neskiepytą darbuotoją grėstų 14 tūkstančių dolerių bauda.

Prieš J. Bideno mandatus teismuose kovoti žada Arizonos, Alabamos, Aliaskos, Arkanzaso, Floridos, Džordžijos, Aidaho, Indianos, Ajovos, Kanzaso, Misūrio, Misisipės, Montanos, Nebraskos, Naujojo Hempšyro, Šiaurės Dakotos, Ohajo, Oklahomos, Pietų Karolinos, Pietų Dakotos, Tenesio, Teksaso, Jutos, Vakarų Virdžinijos ir Vajomingo gubernatoriai, taip pat Kentukio bei Luizianos generaliniai prokurorai.

Šaltinis