Dabartinio Seimo dienos jau suskaičiuotos – jis bus nušluotas DŠGM pagalba galingos antiliberalios koalicijos

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: https://www.ekspertai.eu/dabar... 2021-04-28 18:08:00, skaitė 4010, komentavo 3

Dabartinio Seimo dienos jau suskaičiuotos – jis bus nušluotas DŠGM pagalba galingos antiliberalios koalicijos

Nuotr. centropartija.lt

Centro partija Gerovės Lietuva – tautininkai nepaliko jokios perspektyvos dabartinei valdančiajai daugumai.

„Mes, Centro partija – tautininkai, visiškai pritariame „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ idėjai, reikalavimams ir tikslams, palaikome ir visoje Lietuvoje aktyviai prisidedame prie šio taikaus tautos protesto organizavimo ir informacinės sklaidos, kviečiame savo partiečius ir visus Lietuvos žmones aktyviai dalyvauti šiame visuotiniame mitinge“, - visuomenei išplatintame pranešime skelbia partijos lyderis Naglis Puteikis.

Pasak politiko, „Didysis šeimos gynimo maršas tai ne šiaip sau mitingas ar protestas, tai - tautinio, vertybinio sąjūdžio pradžia“.

„Didysis šeimos gynimo maršas tai ne šiaip sau mitingas ar protestas, tai - tautinio, vertybinio sąjūdžio pradžia. Šiuo protestu kova už prigimtinę šeimą, už tradicines vertybes tik prasideda. Akivaizdu, kad dauguma Lietuvos žmonių kategoriškai nesutinka su ultra liberalų vyriausybės ir Seimo daugumos vykdomu stambulinės ideologijos perversmu ir tauta gegužės 15 dieną telkiasi į taikų protestą, kad valdžiai garsiai apie tai pasakytų“, - informuojama pranešime visuomenei „N. Puteikis: „Dalyvaujame „Didžiajame šeimos gynimo marše“, telkiame antiliberalią koaliciją, reikalaujame priešlaikinių rinkimų, kuriuose tauta nušluos dabartinę Seimo daugumą“.

Skelbiama, kad „žmonėms trūko kantrybė matant kaip dabartinė valdžia pamina tradicines vertybes, kėsinasi ištrinti Lietuvos Konstitucijoje įtvirtintą šeimos, kaip vyro ir moters sąjungos, kurioje gimsta vaikai, sampratą, liberalizuoja narkotikus, siekia primesti savo invazinę ideologiją mūsų vaikams mokyklose, planuoja lyties keitimo ir prostitucijos įteisinimą, palaiko ir pritaria surogatinei motinystei ir prekybai vaikais, ketina ratifikuoti Stambulo konvenciją, kurioje apskritai ištrinama prigimtinės lyties sąvoka“.

„Didysis šeimos gynimo maršas – tai Lietuvos žmonių pareiškimas valdžiai – neleisime, priešinsimės, netylėsime, bet tai tik pradžia“, - partijos pirmininkui atitaria jo pavaduotojas Kristupas Krivickas.

Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjungos pirmininkas Sakalas Gorodeckis kviečia „visas tautines, patriotines jėgas, visuomenines organizacijas, tradicines vertybes ir Konstitucijoje įtvirtintą šeimos sampratą ginančias organizacijas ir žmones dalyvauti „Didžiajame šeimos gynimo marše“ ir jungtis į vieningą antiliberalų sąjūdį prieš valdžioje atsidūrusių ultra liberalų provokacijas ir buldozeriu stumiamas svetimas ideologijas“.

„Šiandien Lietuvai būtinas ne tik vieningas mitingas ir protestas, bet ir naujas, stiprus politinis junginys, telkiantis visas tradicines, tautines, patriotines, konservatyvias ir demokratines jėgas. Laikas patraukti į šalį partinį egoizmą vardan lietuvių tautos vienybės ir išsaugojimo“, - pasakė S. Gorodeckis.

Pasak N. Puteikio, „ultra liberalioji valdžios koalicija šiandien daro viską, jog pakirstų Lietuvos valstybės pamatus“.

„Mūsų telkiama antiliberali koalicija kviečia ne tik sustabdyti liberaliojo komunizmo plėtrą, bet ir atsikariauti erdves, kurias šios ideologijos atstovams jau pavyko užgrobti ir šiandien valdžiai mes pateikiame pirmąjį reikalavimą – patraukite rankas nuo tradicinės šeimos ir Konstitucijoje įtvirtintos šeimos sampratos. Džiaugiuosi, kad Lietuvos žmonės bunda ir keliasi, telkiame naują, galingą antiliberalią koaliciją, reikalaujame surengti priešlaikinius rinkimus, kuriuose tauta nušluos dabartinę Seimo daugumą“, - paskelbė N. Puteikis.

Keli susiję:

Filosofo V. Radžvilo partija pasirengusi kovai: paskelbė pertvarkos pradžią Lietuvoje bei atskleidė veiksmų planą

Lietuvos laukia proveržis: į mūšį pasikėlė centristai ir tautininkai – jungs patriotus į antiliberalią koaliciją ir sieks stiprinti NATO