Autorius: Kęstutis Krikštaponis Šaltinis: https://minfo.lt/aktualijos/st... 2020-10-30 00:50:00, skaitė 3683, komentavo 12
Berlyne įsikūrusi 2000 narių vienijanti organizacija “Gydytojai išaiškinimui”, iš kurių apie 700 – gydytojai, savotinklapyje skelbia nemažai objektyvios informacijos. Dalį jos, susijusios su skiepais išverčiau ir pateikiu žemiau. Manau tai bus įdomu tiek paprastiems žmonėms, tiek ir gydytojams, kurie galimai bus verčiami mus priverstinai skiepyti
„Niekas nevers skiepytis nuo Covid-19?“
Šios apžvalgos tikslas yra siekis informuoti žmonės, kad jie suprastų apie galimai neteisingų priemonių naudojimą ir galėtų priimti sveikesnius sprendimus, kurie pagrįsti faktais.
Į vakcinaciją kaip metodą galima žiūrėti visiškai neutraliai. Skiepai iš tikrųjų veikia. Kyla tik klausimai: kas ir kokiu tikslu skiepija? Kokios medžiagos yra vakcinos ampulėse ir kokį poveikį jos turi?
1. Kenijos pavyzdys 2013–2014 m. Kas ir kokiu tikslu vykdo vakcinaciją? Slaptas skiepijimas nuo nėštumo.
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) ir „Unicef“ apsimetė norinčios įvykdyti vakcinacijos nuo stabligės kampaniją Kenijoje (2013–2015 m.). Tikslinė grupė - vaisingo amžiaus mergaitės ir moterys nuo 12 iki 49 metų. Berniukai ir vyrai vakcinavimui nebuvo pasirinkti, nors lygiai taip pat dažnai kaip ir mergaitės ar moterys gali užsikrėsti natūraliai dirvožemyje esančia Clostridium tetani (stabligę sukelianti bakterija) ir susirgti.
PSO suplanavo po penkias vakcinas kiekvienai vaisingo amžiaus moteriai kas šešis mėnesius. Pranešama, kad iki tol, kol pavyko sustabdyti šią vakcinacijos programą, nuo stabligės buvo paskiepytos maždaug 1 milijonas moterų ir mergaičių.
Tačiau Kenijos medikų asociacija ir Kenijos bažnyčia kartu atskleidė šią ekstremaliai nusikalstamą vakcinacijos kampaniją: „Tai slaptas skiepijimas nuo nėštumo“. Vakcinos ampulėse rastas nėštumo hormonas.
Visa tai - įrodyti faktai. Originalius pranešimus galima rasti Kenijos Katalikų vyskupų konferencijos svetainėje www.kccb.or.ke, įvedant paieškos žodį „tetanus“, arba Ollerio ir kt. 32 puslapių moksliniame straipsnyje paskelbtame 2017 m.
Kas gi sukėlė įtarimus?
Visų pirma Kenijos gydytojams kilo klausimų dėl mediciniškai abejotino asmenų, kuriems daroma vakcinacija lyties ir amžiaus parinkimo. Kita vertus, gydytojai sužinojo ir apie kitas įtartinas PSO / Unicef vakcinacijos kampanijos aplinkybes:
Kenijos pavyzdys 2013/2014: kas yra vakcinos ampulėse ir kaip tai veikia?
Gydytojai ir Katalikų bažnyčia patys ieškojo vakcinos pavyzdžių ir atliko jos tyrimus keturiose nepriklausomose vyriausybinėse ir privačiose laboratorijose Kenijoje ir užsienyje.
Laboratorijose gautus rezultatus vyskupai ir gydytojai paskelbė atviru laišku su antrašte Siaubingas nusikaltimas: Stabligės vakcina buvo sumaišyta su nėštumo hormonu beta-HCG. Taip skiepijamos moterys ir mergaitės nuo nėštumo; jos tampa sterilios.
Nėštumo metu moters placentoje formuojasi didesni kiekiai hormono beta-HCG (ß-hCG, žmogaus chorioninis gonadotropinas). Jei į moters organizmą patenka beta-HCG kartu su stabligės toksoidu (TT), jame kyla gynybinė reakcija ne tik prieš stabligę, bet ir prieš beta-HCG. Tai paverčia vakcinuotą mergaitę ar moterį laikinai sterilia. Kuo dažniau ši vakcinacija kartojama, tuo ilgiau antikūnai, kurie susidaro prieš nėštumo hormoną, išlieka aktyvūs ir tuo ilgesnis nevaisingumas.
Šios neinformuotos moterys negalėjo susilaukti vaikų ir nežinojo kodėl. Socialinė katastrofa, šimtmečio nusikaltimas. Tačiau už Kenijos ribų tyli ne tik didžioji žiniasklaida, bet ir Katalikų bažnyčia. Bažnyčios bendruomenė tyli, nors apie 20 jos vyskupų ir apaštališkasis nuncijus, kaip popiežiaus vietininkas Kenijoje, pasirašė atvirą laišką, kuris iki šiol nėra atšauktas ir kuriame sakoma: „Sveikatos apsaugos ministerijai ir parlamento sveikatos komitetui pateikta ataskaita apie vakcinos saugumą yra melaginga ir tai yra apgalvotas bandymas nuslėpti tiesą“. „ Mes manome, kad tikrasis skiepijimo nuo stabligės kampanijos tikslas yra gimstamumo kontrolės programa “.
Nėra jokių medicininių ar techninių priežasčių, kodėl beta HCG atsirado vakcinos buteliukuose. Kiek vėliau Kenijos vyriausybė sutarė bažnyčia ir gydytojais, dėl bendro tyrimo „Agri-Quest“ laboratorijoje, kur buvo atlikti pakartotiniai tyrimai. Rezultatas išliko tas pats: vakcinoje yra nėštumo hormonas. PSO, „Unicef“, privatūs stabligės kampanijos rėmėjai ir vyriausybė 2014 m. tyliai nutraukė šią skiepijimo kampaniją (vykdant trečiąjį iš penkių skiepijimų). Kriminalinis tyrimas? Ne. Jokio kriminalinio tyrimo nebuvo ir jo nėra.
Šį projektą, kurio tikslas sąmoningai kontroliuoti gimstamumą, finansavo (šalia kitų šaltinių) taip pat ir PSO, Rokfelerio fondas bei Billo ir Melindos Gateso fondai. Tai yra faktai.
2. Skiepijimas nuo poliomielito Indijoje
Buvo išnagrinėta skiepijimo 2000 iki 2017 m. nuo poliomielito programa (oralinė vakcinacija) vaikams. Rezultatai rodo, kad vaikams reikšmingai padaugėjo nesusijusio su poliomielitu, nestipraus paralyžiaus atvejų (NPAFP). Per tuos metus buvo „pagaminta“ 500 000 paralyžiuotų vaikų. Anot Roberto F. Kennedy jaunesniojo, Indijos gydytojai nutraukė šią Billo ir Melindos Gateso fondo programą.
3. DPT vakcinacijos Afrikoje
Bisau Gvinėjoje 6–36 mėnesių amžiaus vaikams buvo atliekamos vakcinacijos nuo DPT(difterija, kokliušas, stabligė). Žymiai padidėjo vaikų mirtingumas.
4. Vakcinacija prieš gimdos kaklelio vėžį Indijoje
Billas Gatesas yra teisiamas. Užfiksuota 50 mergaičių mirčių, kurios buvo paskiepytos nuo gimdos kaklelio vėžio. Skiepytieji nebuvo informuotiapie galimas pasekmes.
ATSAKOMYBĖ
Kaip gydytojai, mes norime ir privalome tiksliai žinoti, kas tiksliai yra vakcinose, koks yra tikrasis teigiamas poveikis ir koks galimas šalutinis poveikis, susijęs su vakcinos panaudojimu.
Mes atmetame bet kokį prievartinį skiepijimą.
Mes vadovaujamės 2-ju Konstitucijos straipsniu (Kūno neliečiamumas).