Skandalingi darbo saugos profesionalų komentarai apie veido kaukes, kaip apsaugą nuo koronaviruso

Autorius: Ekspertai.eu Šaltinis: https://www.ekspertai.eu/skand... 2020-10-17 23:54:00, skaitė 1203, komentavo 6

Skandalingi darbo saugos profesionalų komentarai apie veido kaukes, kaip apsaugą nuo koronaviruso

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga (galvutė pažymėta violetiniu apskritimu).

Bet kokia informacija neatitinkanti valdžios pozicijos susijusios su pasauline siaučiančia koronaviruso pandemija, pavyzdžiui dėl privalomo veido veido kaukių dėvėjimo net vaikams, internete yra blokuojama ir trinama.

Be abejo, pagrindiniai tokios informacijos cenzoriai pasaulyje yra vaizdo įrašų platforma youtube bei visuomeninis tinklas facebook („PressJazz TV“ paskyra youtube platformoje būtent dėl tokios informacijos skelbimo buvo suniakinta negrįžtamai).

Lietuvoje tie, kurie drįsta kelti „neteisingus“ klausimus apie veido kaukių dėvėjimo būtinybę ir galimą dėl to žalą žmonių sveikatai bei kitokius su koronavirusu susijusius dalykus, vadinami neteisingos informacijos skleidėjais arba tiesiog svetimų valstybių agentais.

Tačiau kaip ten bebūtų, tiesą reikia sakyti net ir tada, kai kam nors labai nepatinka – tik taip mes duosime Lietuvai daugiau jėgos.

Jūsų dėmesiui profesionalų nuomonė apie veido kaukes (nuo pradžių rusų ir nuo 14 min. 25 sek. anglų kalba).

Kaip jau tapo įprasta ir šią vaizdo įraše pateiktą informaciją Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga komentuoti atsisakė, dėl labai didelio savo užimtumo kovojant su koronavirusu.

Dažniausiai Lietuvoje nepageidaujama ar, neretai, tiesiog draudžiama publicistika ir dokumentika – kiekvieną dieną rodoma „PressJazz TV“ kanale.