Jei rusai išties užpultų Ukrainą

Autorius: Versijos.lt Šaltinis: http://versijos.lt/jei-rusai-i... 2015-01-29 08:48:42, skaitė 4183, komentavo 0

Jei rusai išties užpultų Ukrainą

Jei-rusai-išties-užpultų-Ukrainą-700x525.jpg

Ukrainiečiai kiekvieną dieną praneša apie vis naujas ir naujas sutriuškintas rusų okupantų divizijas. Visa tai, žinoma, iš fantastikos srities, nepaskelbs gi ukrainiečiai per visas savo televizijas, kad štai jau beveik metus laiko negali susitvarkyti su ginklą į rankas paėmusiais Donbaso šachtininkais, taksistais ir kioskininkais…

O kas būtų, jei rusai išties įsiveržtų į Ukrainą?

Kai fronte prieš Ukrainos kariuomenę stos rusų armija, tai bus labai nesunku suprasti:

Pirmas požymis – išsijungs visos ryšio priemonės, visiškai išsikraus akumuliatoriai automobiliuose, tankuose ir kitoje technikoje, taip pat baterijos telefonuose, taikikliuose ir radijo stotyse. Toliau seks elektros tinklų sutrikimai visoje technikoje. Tai – EMI. Elektromagnetinis impulsas. Visi varikliai užgęsta, užvesti nebėra jokios galimybės. Taip veikia „Chinganas“. Veikimo spindulys – 20 kilometrų.

Antras požymis – užgęsta visos sistemos, naudojančios skystųjų kristalų ekranus. Išeina iš rikiuotės taikinius nurodančios priešlėktuvinės gynybos sistemos – radarai miršta. Veikia sistema „Altayras“.

Trečias požymis – išeina iš rikiuotės visi valdomi ginklai – nuo priešlėktuvinių zenitinių raketų kompleksų iki prieštankinių raketinių sistemų. Pamėginus tuos ginklus paleisti į darbą, šaudmenys likviduojasi. Tai sistema „Gyvsidabris“. Tokia aukšta antena, dabar tokią sistemą turi kiekvienas rusų batalionas. Dirba 15 kilometrų spinduliu.

Ketvirtas požymis – neįmanoma panaudoti nepilotuojamų aparatų. Jie arba krenta, išėjus iš rikiuotės navigacijai, arba skrenda pas rusus. Sistema „Krasucha 4″ išveda iš rikiuotės lėktuvų ir bet kokių kitų skraidymo aparatų borto sistemas. Sistema „Autobazė“ perima nepilotuojamų aparatų valdymą. Rusai padovanojo ją Iranui ir tie numušė, o paskui ir nusikopijavo slapčiausią amerikiečių droną „Kandagaro žvėris“.

Penktą požymį suspės pamatyti ir suprasti anaiptol ne visi. Tai fenomenalus artilerijos ugnies tikslumas. Šaudoma iš ukrainiečių artilerijai nepasiekiamo atstumo. Artilerijos žvalgybos ir koregavimo stotys pas rusus dirba per kosminius palydovus ir savus nepilotuojamus aparatus. Rusai modernizavo sviedinius ir pastarieji pas juos dabar patys pasirenka taikinius (kaip raketos), pasidarė ilgesni ir turi didesnį kovinį užtaisą.

Ukraina savo karinių palydovų neturi, tiktai du ryšių palydovus. Operatyviai koreguoti artilerijos ugnį per amerikietiškus palydovus neįmanoma.

Dešimtys, o jeigu reiks, tai ir šimtai naujausių kovinių sraigtasparnių, apspitusių visus kelius, pradės medžioklę užnugaryje – medžios šarvuotą techniką, traukinius, automobilius. Geležinkeliai paralyžuoti, tiltai susprogdinti. Užnugaryje užgęsta šviesos – susprogdintos elektros pastotės. Civiliniai ir kariniai štabai užnugaryje ir atskiri vadai bei pareigūnai sinchroniškai likviduojami iš anksto permestų diversinių grupių…

Ir štai tada… Iš dangaus ima leistis „vata“. Desanto ir GRU divizijos…

www