Naujajai Pasaulio Tvarkai tradicinių šeimų nereikia Transhumanizmo kronikos

Autorius: Versijos.lt Šaltinis: http://versijos.lt/naujajai-pa... 2015-01-19 08:53:15, skaitė 4332, komentavo 0

Naujajai Pasaulio Tvarkai tradicinių šeimų nereikia Transhumanizmo kronikos

Naujajai-Pasaulio-Tvarkai-tradicinių-šeimų-nereikia-700x560.jpg

2014 gruodžio 28 dieną RT.com paskelbė straipsnį apie tai, kad Kembridžo universitete buvo sukurta dirbtinė sperma ir kiaušialąstė. Mokslininkai tvirtina, kad nuo to momento natūralus dauginimosi būdas ATMIRS kaip neva nebereikalingas.

Sodomitų pasaulis švenčia pergalę. Dabar jie gali dirbtinai kurti sau vaikus. Maždaug tokia linkme juda Vakarų mokslas, užsiimantis dirbtinių vaikų kūrimu be, kaip jie išsireiškė, „natūralių vyrų ir moterų“.

Dabar vyriškas ir moteriškas lytines ląsteles išmoko sukurti kone iš bet kurios odos ląstelės. O viskas dėl to, kad aptiktas genas SOX17, kuris yra atsakingas už bet kurios ląstelės pavertimą vyriška arba moteriška lytine ląstele (maždaug taip žurnalistai aprašo naujojo, II-ojo postgenderizmo etapo esmę.

Postgenderizmas – tai antrasis etapas kuriant planetoje naująją pasaulio tvarką, šis etapas seka po pirmojo – genderizmo – kai Vakarų genderio ideologai įpiršo pasauliui „lyčių įvairovės, daugiavariantiškumo“ paradigmą. Tarkime, Anglijoje priskaičiuojama iki 70 lyties variantų.

Antrame gi etape šios pseudomokslinės teorijos autoriai skelbia, kad dabas skirstymas į genderius paseno, kadangi vaikų gimdymo funkcija atseit niekaip nesusijusi su lytimi. Juk mokslininkai iš bet kurios ląstelės be jokios gimdos gali dabar sukurti abi reikalingas apvaisinimui ląsteles – ir spermos ląstelę, ir kiaušialąstę.

Kitaip sakant, žmonėms pasiūlyta daugintis vos ne dalinimosi būdu, kaip dauginasi primityviausi organizmai.

Klausimas: kam to reikia?

O viskas labai paprasta. Kapitalizmą labai piktina tas faktas, kad prasčiokų masės vis dar dauginasi nemokamai. Verslas labai rimtai nusiteikęs paversti šį procesą pinigus kainuojančia paslauga. Ir nepigia.

Turint galvoje, kad jau kone pusė vakariečių neturi vaikų ir yra sterilūs, o dar 40% turi rimtų psichinių patologijų, kurių egzistavimas užkerta kelią natūraliam gimdymo procesui, darosi suprantama, kad liko nuveikti labai nedaug: visi laukia kainoraščių „demokratiškai teisei pratęsti savo giminei“.

Beliko sulaukti, kada juodoji dirbtinių vaikų rinka išlįs iš šešėlio į dienos šviesą.

Yra dar ir trečias etapas bekuriant naująją pasaulio tvarką. Jis vadinamas Transhumanizmu. Šis visiškai kitoks humanizmas absoliučiai panaikina bet kokią moralę ir dorovę. Kai kurie specialistai jau įspėja, kad mūsų laukiantis transhumanizmas bus žymiai baisesnis už bet kokį fašizmą.

www

Transhumanizmą reklamuojantis video:

Transhumanizmo ideologijos analizė ir kritika: