Šį savaitgalį Lietuvoje posėdžiaus M. Chodorkovskis bei kiti Vakarų imperializmo agentai

Autorius: LTnacionalistas Šaltinis: https://ltnacionalistas.wordpr... 2015-01-15 21:46:50, skaitė 4362, komentavo 0

Šį savaitgalį Lietuvoje posėdžiaus M. Chodorkovskis bei kiti Vakarų imperializmo agentai

LDiena.lt: Lietuvos bananinės valstybėlės marionetiniai statytiniai sąžiningai atlieka tarpininko veiksmuose tarp Rytų ir Vakarų vaidmenį. Nesvarbu, kad tas vaidmuo - prezervatyvas, o veiksmas, kuriame tarpininkaujama - analinis aktas...
---

mikhail-khodorkovsky.jpg

Šios savaitės gale Vilniuje bei Trakuose vyks vadinamasis „Sniego susitikimas“, kuriame dalyvaus tiek vietinės valdžios bei užsienio politikos atstovai, tiek ir Jungtinių Valstijų, Europos Sąjungos bei kiti NATO bloko atstovai; į šį renginį žada atvykti ir sisteminės Vakarų žiniasklaidos numylėtinis, garsusis Rusijos ekonominis nusikaltėlis Michailas Chodorkovskis, o taip pat ir kiti pro-amerikietiškos krypties Rusijos „opozicionieriai“.

Tuo pačiu metu vyks ir Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos bei Rytų Europos studijų centro organizuojamas „Vilniaus intelektualų forumas“, skirtas bendravimui tarp Lietuvos valdančiosios klasės politinių veikėjų bei tų pačių pro-vakarietiškųjų Rusijos „opozicininkų“ vystyti.

Pagrindinė abiejų renginių tema, kaip galime numanyti, bus Rusijos klausimas, kaip jį sau stato bei interpretuoja Euroatlantinės imperijos ir vienapolės pasaulio tvarkos šalininkai bei jų nuolankųs klapčiukai.

Iš esmės galime pasakyti, kad Lietuovos aldančiosios klasės politinių bei akademinių veikėjų iniciatyva mūsų šalyje rengti tokias konferencijas tiktai parodo jų karštą troškimą kaip tik įmanoma labiau įsiteigti Vakarų imperializmui, t. y. savo šeimininkams Vašingtone ir Briuselyje ir jų kurstomoms karo nuotaikoms.