Baltosios moterys tekėkit už juodaodžių , tai yra protingas pasirinkimas .

Autorius: Anonimusas Šaltinis: http://ldiena.lt... 2019-06-26 12:21:42, skaitė 1138, komentavo 13

Baltosios moterys tekėkit už juodaodžių , tai yra protingas pasirinkimas .


Baltosios moterys tekėkit už juodaodžių , tai yra protingas pasirinkimas . Mes juodaodžiai nedirbam ir nedirbsim , mus privalo išlaikyti baltieji žmonės už padarytas kančias mūsų afrikiečių protėviams už vergovę . Kam mielosios lietuvaitės reikalingi jums balti vyrai kurie visą laiką dirbą , ar ne geriau pasirinkti vyrą kuris nedirbą ir turi visą laiką pinigų ir gali skirti didžiają dalį laiko seksui .Juodaodžių pimpalai didesni negu baltaodžių ir juodaodžiai yra fiziškai stipresni negu baltieji , o tai reiškia kad palikuonis mulatai yra sveikesni bei gražesni negu baltaodžiai vaikai .Juodaodžiai yra geriausi aktoriai , sportininkai , ir puikūs mokslininkai . Dėl ko tarp juodukų nėra garsių mokslinkų ir mokslo laimėjimų , todėl kad baltaodžiai faktiškai sugriovė juodaodžių civilizacija ir įvedė vergovę . Jei europiečiai nebūt užkariavę Afrikos tai tarp juodaodžių būtų mokslinikų tokių kaip Teslas Nikolą ar Tomas Edisonas , dėl to kad tokių genijų nėra kalti baltaodžiai vergvaldžiai . Ir svarbiausia juodaodžiai mokslininkai neužsimą tokiom nesamonėm kaip atominės bombos kūrimas , masinio naikinimo ginklai , tai yra baltųjų rasistų išmislas . Baltoji rasė turi išnykt , priešingų atvejų ankščiau ar vėliau baltosios rasės bepročiai sunaikins žemėje visą kas gyvą panaudodami branduolinius ginklus , todėl baltosios moterys negimdykite baltų vaikų , o verčiau mulatus ,tam kad išnyktų laikui bėgant fašistiniai genai.O baltieji vyrai poruokites tik juodosiomis moterimis arba azjietėmis jei atsitiko taip ,kad baltoji moteris laukiasi balto vaiko darykites aborta nes neduok dieve paleisite į pasaulį rasistą kaip Džeimsas Vatsonas (James Watson) kuris pasakė cituoju išsigimelį rasistą „giliai prislėgtas dėl Afrikos perspektyvų“, nes „visa mūsų socialinė politika remiasi tuo, kad jų intelektas nesiskiria nuo mūsiškio, tuo tarpu visi tyrimai rodo, kad iš tikrųjų tai yra ne taip“, „tie, kam teko turėti reikalų su juodaodžiais darbuotojais, įsitikina, kad tai neteisybė“. „Mes neturime tvirto pagrindo laukti, kad paaiškėtų, kad intelektualiniai žmonių gabumai, geografiškai atskirtų evoliucijos procese, vystytųsi visiškai vienodai. Mūsų noro suteikti visiems lygius proto gebėjimus, kaip kažkokį tai žmonijos paveldą, nepakanka tam, kad taip ir būtų“. Jau tą pačią dieną, Vatsonas buvo atleistas iš užimamų pareigų. Jam pasisekė, kad neužmušė ,o reikėtų už rasizmo kurstymą .

 

Dr.Albertas Šveiceris, Afrikos ekspertas ir 1952 metų Nobelio taikos premijos laureatas savo knygoje rašė apie juodaodžius afrikiečius:

„Aš paskyriau savo gyvenimą, kad sumažinti Afrikos kančias". Afrikiečiai“ neturi nei intelektualinių, dvasinių ar psichinių gabumų, kad jie prilygtų baltiesiems arba galėtų pasidalinti bet kokiu civilizacijos pasiekimu. Aš paskyriau savo gyvenimą, kad pabandyti duoti jiems naudą, kurią privalo pasiūlyti mūsų civilizacija, bet aš gerai suvokiau, kad mes turime išlaikyti šį statusą: aukščiau esantys ir žemiau esantys.

Nes kiekvieną kartą, kada baltas žmogus bando gyventi tarp jų kaip vienas iš jų, jie jį sunaikina, arba suryja. Ir jie sunaikina visą jo darbą. Perspėjame baltus žmones iš bet kurio pasaulio taško, atvykstančius į Afriką, kad visada reikia išlaikyti šį statusą: jūs mokytojas, o jie mokiniai, kaip vaikai, kuriems jūs padedate, arba kuriuos jūs mokote. Niekada nebendraukite su jais kaip lygūs. Niekada nelaikykite juos socialiai sau lygiais. Arba jie jus suės, arba jie jus sunaikins“.

Tokiems žmonėms europiečiai suteikia Nobelio taikos premijas, tokius reikia gyvus deginti nes jie yra rasistai . Kad nereikėtų kariaut kruvino karo su fašistais baltieji neturi daugintis .Politinės, religinės ir ekonominės sistemos gali būti sugriautos ir vėl iš naujo atkurtos. Išnykus rasei arba tautai, jos atkurti neįmanoma.

Kraujomaiša visais laikais buvo pagrindinė priežastis baltąjai rasei išnykti.Tik išnykūs baltąjai rasei rasizmas ir fašizmas bus nugalėtas ir kai nebus rasių bus įgyvendintas marksizmas Leninizmas .