PAREIŠKIMAS DĖL ATLEIDIMO IŠ DARBO

15 Jun
2010
FavoriteLoadingĮtraukti į "Mano pasirinkimą"

Skaityti originalų įrašą
NeTiesa.lt bloge.


Užrašas: ATSIPRAŠAU

Darbo ir socialinių tyrimų institutas (tingiu aiškintis kas tai per darmojedų kontora) pažiūrėjęs į Sodros pateikiamus skaičiukus konstatavo: „Lietuvoje vidutiniškai tik 39 proc. gyventojų moka mokesčius, tačiau tarp jų yra 11,4 proc. tų, kurie gauna atlyginimą iš valstybės.“ T.y., Lietuvėlė valstybybybybėlė realiai gyvena vos iš 27,6 procentų savo piliečių darbo.

Žinoma, čia neįskaičiuota kiek apyvartos padaro lietuviai nedeklaruodami savo veiklos – praktiškai tik šitų pinigų dėka (pinigų, kuriuos parazitai vadina „šešėliniais“ – nes mato tik jų šešėlį ir niekaip nesugeba pasičiupti ir pasisavinti) mūsų „laisva“ ir atsiprašant „nepriklausoma“ dar funkcionuoja.

Akivaizdu, kad parazitams toliau sėkmingai pisant Lietuvą tie 27,6 dar susitrauks iki kokių 15-18 procentų – mokesčius mokės tik stambieji vergvaldžiai ir jų baudžiauninkai, nes visi, kas sugebės pereis prie oficialiai neapiformintų darbinių santykių. Visuomenė į valdžios-vergvaldžių tandemo terorą atsakys (ir jau atsako)   – „kiekvienas pats už save“ veiklos modeliu. Kuris, ko gero yra socialiai teisingesnis, negu dabartinė valstybės masto parazitų šėrykla.

Vargu ar ta besiformuojanti „pogrindinė Lietuva“ taps oficialia Valstybės sistema, bankrutavus dabartinių parazitų engiamai valstybybybėlei, tačiau bet kuriuo atveju – toks ekonominis pasipriešinimas savo efektą daro: erkės pradeda nervuotis – baudžiauninkų mažėja tiek fiziškai, tiek ir ekonomiškai.

Tačiau smagiausia, kad žmonės blaiviai ir sąmoningai vertina situaciją – kai dauguma supras, kad yra pisami ir išnaudojami, kai pamatys, kokiu būdu tai vyksta, tuomet santvarka nebeišsilaikys ir bus sukurta kitokia Valstybės valdymo sistema.

Paimta iš delfinariumo komentarų:
==========================

PAREIŠKIMAS DĖL ATLEIDIMO IŠ DARBO

2010 m., Lietuva

Esame du broliai: Adomas ir Petras. Prieš kelerius metus aš, Adomas, pradėjau savo nedidelį verslą. Petro nepriėmiau, nes geria ir pritingi.

<!–break–>Nors realiai dirbau vienas, jau pirmą mėnesį įsitikinau, kad iš tikro turiu antrąjį verslo dalininką – valstybę, atstovaujamą per VMI.

Antrasis partneris (valstybė-VMI) į mano verslą neinvestavo nė cento, tačiau nuo pirmos verslo dienos nuolat reikalauja savo dalies pačių įvairiausių mokesčių pavidalu. Sudėjus visus mokesčius antrojo dalininko (Valstybės-VMI) pajamos viršija 50 % visų gaunamų mano įmonės įplaukų. Negana to, antrasis dalininkas dalies mokesčių reikalauja avansu, man dar nė negavus pajamų.

Ir tai dar ne viskas – antrasis dalininkas (Valstybė-VMI) nuolat žlugdo verslą įvairiais įstatymų kaitaliojimais, suvaržymais, sunkiai suvokiamais reikalavimais, taip pat trukdo darbą nuolat atsiųsdama armiją pačių įvairiausius tikrintojų, inspektorių bei kontrolierių, lupančių dar vieną mokestį baudų pavadinimu.

Krizės metu sumenkus apyvartoms, kantrybę perpildė antrojo dalininko (Valstybės-VMI) vienašališkas ultimatyvus reikalavimas padidinto jo pajamų dalį (mokesčius).

Matydamas, kad mano verslas žlunga, oficialiai pareiškiu, jog neturiu kitos išeities, o tik ATLEISTI ANTRĄJĮ DALININKĄ (valstybę-VMI) iš savo verslo.

Todėl nuo šio pareiškimo dienos prašau VMI iš manęs mokesčių nebereikalauti, manęs nebeieškoti, laikyti lyg dingusiu be žinios.

Dėl išeitinės kompensacijos antrajam dalininkui siūlau kreiptis į Garantinį fondą, kuriam irgi mokėjau privalomą mokestį.

Atleidęs valstybę (VMI) iš savo verslo, netektį biudžetui siūlau kompensuoti Valstybės-VMI verslo santykiais su mano broliu Petru, kurį jau atvežiau registruotis į Darbo biržą.

Iki šios dienos Petras vertėsi atsitiktiniais uždarbiais, neprašė jokių pašalpų, tačiau 2010m. pavasarį Valstybė-VMI pareikalavo ir Petrą užmokėti 864Lt (72 Lt/mėn.) PSD mokestį nuo pat 2009.01.01d., nors jokio verslo su Petru nevykdė ir jokių paslaugų jam neteikė, negydė, kompensuojamų vaistų neskyrė.

Kiek žinau, Petras pinigų mokesčiams neturi, tačiau džiaugsmingai priėmė pasiūlymą nuo šiol būti oficialiai registruotu Valstybės-VMI partneriu, būti socialiai apdraustas valstybės lėšomis ir naudotis nemokamomis medicinos paslaugomis, pretenduoti į visas priklausančias bedarbio, socialines lengvatas bei pašalpas.

Adomas Petraitis,
buvęs legalus verslininkas

Comment Form


top